League Sponsors
CONTACT US IF YOU KNOW OF SOMEONE WHO MIGHT LIKE TO BE A LEAGUE SPONSOR

 



Winstanley Windows
Beresfords Accountants
Fell Reynolds
PV Leisure Centre
 

Marchwoods
Oclee & Son Jewellers
Cheriton Motor House
  Home    Fixtures    Ratings    Competitions    League info    Links    Contact Us   Results  GDPR Policy
teamresults
 

    Link to 2007-2008 Results

    Link to 2008-2009 Results

    Link to TKO 2009-2010

    Link to 2009-2010 Results

    Link to 2010-2011 Results

    Link to 2011-2012 Results

    Link to 2012-2013 Results

    Link to 2013-2014 Results

    Link to 2014-2015 Results

    Link to 2015-2016 Results

    Link to 2016-2017 Results

    Link to 2017-2018 Results

    Games Highlighted in RED have not been played or scorecard not yet received by League Secretary.

    Week 1  Week beginning 17/09/18

    Premier Division

    Rhodes Min A 4 (0) (Bob Baker 0, Steve Smith 2, Kevin Leppard 2)
    Saltwood C
    5 (3) (Kevin Powell 3, Mark Wiliamson 1, Nigel Stansfeld 1)

    Dover Road A 1 (1) (Cliff Smallman 0, Paul Smallman 1, Karl Ball 0)
    Saltwood A
    8 (3) (Alan Rutherford 2, Ray Jordan 3, Joe Britnell 3)

    Selsted A 2 (0) (Trevor Hart 0, Rob Huntley 2, Alan Maycock 0)
    Lydd A
    7 (3) (Charlie Richards 2, Barry Hewett 2, Keith Yarnley 3)

    Saltwood B 5 (3) (Jake Saxby res 2, Barry Soilleux 1, Hrvoje Crnko 2)
    Postling A
    4 (2) (Arthur Martin 1, Keith Lythgoe 0, Malcolm Skates 3)

    Division 1

    Lydd B 5 (3) (Alison Yarnley 2, Ron Wood 0, Brian Kennett 3)
    Selsted C
    4 (2) (Kate Richmond 2, Andy Finnis 1, Maurice Butler 1)

    Selsted B 1 (3) (Alan Boxall 0, Charles Brown 0, Paul Skelton 1)
    Dover Road B
    8 (0) (Peter Hopper 3, Del Newman 3, Nick Wibbley 2)

    Dover Road D 3 (1) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 0, Sue Byrne 0)
    Dover Road C
    6 (3) (Michael Galvan 2, Clive Develin 2, Richard Wright 2)

    Division 2

    Rhodes Min B 5 (3) (Matt Laker 2, Kevin Tullett 0, Mick Green 3)
    Dover Road E
    4 (1) (Andy Beard 2, Richard York 1, Paul Wyborn 1)

    Postling D 7 (3) (Tony Boyce 2, Ian Bewick 2, Jenny Swain 3)
    Mariners A
    2 (2) (Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 2, Stuart Hammerton 0)

    Palmarsh B 5 (1) (Nigel Woodward 2, Paul Payton 2, Gavin Atkinson 1)
    Selsted D
    4 (3) (Dave Warner 3, George Kirby 1, Daniel Kayongo 0)

    Cheriton MH A 5 (2) (Pavel Martyniuk 3, Adam Eyles 1, Mark Gregory 1)
    Palmarsh A
    4 (3) (Norman Oakes 1, Trevor Hammond 2, Joe Latty 1)

    Division 3

    Saltwood D 2 (3) (Dan Dacey 2, Annie McMillan 0, Chris Bonnick 0
    Saltwood E
    7 (1) (Eli Davis 2, Stefan Eede 2, Mark Turrell 3)

    Lydd C 2 (0) (Tristan Bull 1, Alan Barnes 0, Paul Hurford 1)
    Saltwood G
    7 (3) (Ben Richardson 3, Mary Miller 1, Phil Hagger 3)

    Week 2  Week beginning 24/09/18

    Premier Division

    Saltwood A 6 (3) (Joe Britnell 3, Geoff Jordan 1, Hrvoje Crnko (reserve) 2)
    Rhodes Min A
    3 (2) (Steve Smith 2, Bob Baker 0, Kevin Leppard 1)

    Postling A 6 (3) (Mark Jones 0, Arthur Martin 3, Malcolm Skates 3)
    Selsted A
    3 (0) (Trevor Hart 1, Rob Huntley 1, Alan Maycock 1)

    Saltwood C 6 (1) (Steve Powell 1, Kevin Powell 3, Nigel Stansfeld 2)
    Saltwood B
    3 (3) (Nick Coleman 2, Hrvoje Crnko 1, Tracey Deeley 0)

    Division 1

    Dover Road B 7 (0) (Peter Hopper 2, Del Newman 2, Michelle Kingsland 3)
    Dover Road D
    2 (3) (Roger Brown 0, Terry Yeomans 2, Roger Howard 0)

    Dover Road C 7 (2) (Rueben Tozer 2, Dan Simmons 3, Clive Develin 2)
    Lydd B
    2 (3) (Ron Wood 0, Mike Butcher 0, Brian Kennett 2)

    Postling C 5 (2) (Kevan Morphett 2, Cliff Ball 2, Chris Laker 1)
    Selsted B
    4 (3) (Adam Gajewski 3, Paul Skelton 0, Darren Howard 1)

    Selsted C 2 (3) (Kate Richmond 1, Barbara Rutherford 1, Andy Finnis 0)
    Postling B
    7 (2) (Stan Webb 2, Mitch Woods 3, Gordon Webb 2)

    Division 2

    Postling E 2 (0) (John Cruickshank 0, Simon Dale 1, Clive Wilkinson 1)
    Cheriton Motor
     7 (3) (Mark Gregory 2, Pavel Martyniuk 2, Raymond Long 3)

    Palmarsh A 6 (3) (Norman Oakes 2, Trevor Hammond 3, Joe Latty 1)
    Rhodes Min B
    3 (0) (Colin Paine 1, Kevin Tullett 0, Matt Laker 2)

    Dover Road E 6 (2) (Richard York 3, Paul Wyborn 2, Helen Duprey 1)
    Palmarsh B
    3 (3) (Paul Payton 2, Nigel Woodward 1, No third player)

    Selsted D 1 (0) (James Donald 1, Daniel Kayongo 0, George Kirby 0)
    Postling D
    8 (3) (Colin Sleap 3, Tony Boyce 3, Ian Bewick 2)

    Division 3

    Rhodes Min C 6 (3) (Nick Richards 2, Gary Richards 3, Mick Athow 1)
    Lydd C
    3 (1) (Paul Hurford 1, Alan Barnes 1, Tristan Bull 1)

    Burmarsh A 8 (3) (Helen Mattock 2, Douglas Ho 3, Chris Penning 3
    Saltwood F
    1 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 1, Arthur Atkins 0)

    Week 3  Week beginning 01/10/18

    Premier Division

    Selsted A 3 (3) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 0, Rob Huntley 2)
    Saltwood B
    6 (1) (Hrvoje Crnko 3, Tracey Deeley 1, Barry Soilleux 2)

    Dover Road A 5 (0) (Paul Smallman 2, Karl Ball 1, Ben Greenwood 2)
    Lydd A
    4 (3) (Russell Bates 3, Barry Hewett 1, Charlie Richards 0)

    Saltwood C 2 (3) (Kevin Powell 1, Scott Dawtry 1, Nigel Stansfeld 0)
    Saltwood A
    7 (1) (Johnny Bispham 3, Ray Jordan 2, Joe Britnell 2)

    Division 1

    Dover Road D 2 (1) (Roger Brown 0, Roger Howard 0, Terry Yeomans 2)
    Postling C 7 (3) (Cliff Ball 3, Roy Baker 2, Kevan Morphett 2)

    Lydd B 3 (1) (Ron Wood 0, Alison Yarnley 1, Brian Kennett 2)
    Dover Road B
    6 (3) (Peter Hopper 2, Del Newman 1, Michelle Kingsland 3)

    Postling B 6 (3) (Mitch Woods 3, Gordon Webb 1, Russell Swain 2)
    Dover Road C
    3 (1) (Richard Wright 0, Clive Develin 1, Dan Simmons 2)

    Division 2

    Rhodes Min B 4 (3) (Matt Laker 2, Bob Thomason 0, Colin Paine 2)
    Postling E
    5 (0) (Aaron Friend 1, Simon Dale 2, Clive Wilkinson 2)

    Postling D 4 (3) (Colin Sleap 2, Ian Bewick 0, Jenny Swain 2)
    Dover Road E
    5 (1) (Richard York 2, Andy Beard 2, David Kenyon-Vaughan 1)

    Mariners A 5 (3) (Simon Lawrence 2, Gerry Mears 1, Andrew Blackford 2)
    Selsted D
    4 (0) (Dave Warner 3, James Donald 1, Daniel Kayongo 0)

    Palmarsh B 1 (0) (Nigel Woodward 0, Gavin Atkinson 0, Paul Payton 1)
    Palmarsh A
    8 (3) (Norman Oakes 3, Trevor Hammond 3, Joe Latty 2)

    Division 3

    Burmarsh A 7 (3) (Helen Mattock 1, Douglas Ho 3, Chris Penning 3)
    Saltwood G
    2 (0) (Phil Hagger 0, Peter Mander 1, Ray Nightingale 1)

    Lydd C 0 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, Tristan Bull 0)
    Saltwood E
    9 (3) (Rupert Davis 3, Stefan Eede 3, Eli Davis 3)

    Saltwood D 5 (3) (Chris Bonnick 1, Rob Winyard 1, Dan Dacey 3)
    Saltwood F
    4 (2) (Ray Nightingale res 2, Nick Carter 2, Jim Lee 0)

    Week 4  Week beginning 15/10/18

    Premier Division

    Selsted A 5 (0) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 2, Rob Huntley 2)
    Saltwood C
    4 (3) (Kevin Powell 3, Nigel Stansfeld 1, Mark Savill 0)

    Postling A 3 (0) (Arthur Martin 1, Keith Lythgoe 2, No Player Postling A 0)
    Dover Road A
    6 (3) (Ben Greenwood 2, Kevin Coleman 1, Karl Ball 3)

    Lydd A 7 (3) (Barry Hewett 1, Charlie Richards 3, Russell Bates 3)
    Rhodes Min A
    2 (1) (Bob Baker 0, Steve Smith 1, Kevin Leppard 1)

    Division 1

    Dover Road B 3 (1) (Peter Hopper 2, John Baldock 1, Nick Wibbley 0)
    Postling B
    6 (3) (Mitch Woods 3, Russell Swain 2, Gordon Webb 1)

    Dover Road C 6 (3) (Richard Wright 3, Dan Simmons 1, Clive Develin 2)
    Selsted C
    3 (2) (Wendy Newsham 0, Dave Warner res 2, Andy Finnis 1)

    Postling C 5 (3) (Chris Laker 1, Kevan Morphett 2, Trevor Browne 2)
    Lydd B
    4 (1) (Ron Wood 0, Alison Yarnley 1, Brian Kennett 3)

    Division 2

    Postling E 4 (3) (John Cruickshank 1, Simon Dale 1, Aaron Friend 2)
    Palmarsh B
    5 (0) (Gavin Atkinson 0, Nigel Woodward 3, Paul Payton 2)

    Cheriton MH A 6 (3) (Pavel Martyniuk 2, Alan Eyles 2, Mark Gregory 2)
    Mariners A
    3 (1) (Andrew Blackford 3, Sharon Humphries 0, Gerry Mears 0)

    Palmarsh A 6 (3) (Norman Oakes 2, Trevor Hammond 3, Joe Latty 1)
    Postling D
    3 (2) (Colin Sleap 2, Tony Boyce 1, Ian Bewick 0)

    Dover Road E 6 (3) (Andy Beard 2, Richard York 2, Paul Wyborn 2)
    Selsted D
    3 (1) (James Donald 0, Dave Warner 3, George Kirby 0)

    Division 3

    Saltwood D 3 (0) (Chris Bonnick 1, Dan Dacey 1, Rob Winyard 1)
    Burmarsh A
    6 (3) (Helen Mattock 0, Douglas Ho 3, Chris Penning 3)

    Rhodes Min C 3 (0) (Nick Richards 1, Gary Richards 1, Mick Athow 1)
    Saltwood G
    6 (3) (Mary Miller 0, Peter Mander 3, Phil Hagger 3)

    Week 5  Week beginning 5/11/18

    Premier Division

    Rhodes Min A 6 (2) (Kevin Leppard 3, Steve Smith 3, No third player)
    Postling A
    3 (3) (Arthur Martin 1, Brian Cook 1, Keith Lythgoe 1)

    Dover Road A 5 (3) (Karl Ball 1, Paul Smallman 3, Kevin Coleman 1)
    Saltwood B
    4 (2) (Hrvoje Crnko 2, Tracey Deeley 1, Barry Soilleux 1)

    Saltwood A 4 (3) (Joe Britnell 3, Geoff Jordan 1, Kevin Beasley res 0)
    Lydd A
    5 (2) (Barry Hewett 2, Charlie Richards 1, Keith Yarnley 2)

    Division 1

    Dover Road D 0 (0) (Stuart Byrne 0, Roger Howard 0, Sue Byrne 0)
    Selsted B
    9 (3) (Paul Skelton 3, Darren Howard 3, Alan Boxall 3)

    Postling B 6 (3) (Mitch Woods 2, Gordon Webb 2, Russell Swain 2)
    Postling C
    3 (0) (Cliff Ball 3, Roy Baker 0, Chris Laker 0)

    Selsted C 4 (1) (Kate Richmond 3, Wendy Newsham 1, Maurice Butler 0)
    Dover Road B
    5 (3) (John Baldock 1, Peter Hopper 2, Nick Wibbley 2)

    Division 2

    Postling D 2 (3) (Ian Bewick 0, Tony Boyce 0, Jenny Swain 2)
    Postling E
    7 (1) (Aaron Friend 2, Clive Wilkinson 3, Simon Dale 2)

    Rhodes Min B 2 (2) (Matt Laker 1, Colin Paine 1, No Player Rhodes Min B 0)
    Cheriton MH A
    7 (3) (Raymond Long 1, Steve Woodward 3, Mark Gregory 3)

    Selsted D 2 (3) (Dave Warner 2, James Donald 0, George Kirby 0)
    Palmarsh A
    7 (2) (Norman Oakes 3, Joe Latty 2, Trevor Hammond 2)

    Mariners A 1 (0) (Andrew Blackford 1, Simon Lawrence 0, Gerry Mears 0)
    Dover Road E
    8 (3) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 2

    Division 3

    Lydd C v Saltwood F

    Saltwood G 6 (3) (Peter Mander 2, Ray Nightingale 3, Phil Hagger 1)
    Saltwood E
    3 (1) (Stefan Eede 2, Eli Davis 0, Mark Turrell 1)

    Burmarsh A 9 (3) (Helen Mattock 3, Douglas Ho 3, Ian Tomlin 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Week 6  Week beginning 12/11/18

    Premier Division

    Selsted A 3 (2) (Trevor Hart 0, Rob Huntley 2, Alan Maycock 1)
    Dover Road A
    6 (3) (Kevin Coleman 1, Barry Yarnley 3, David Riordan res 2)

    Saltwood B 3 (3) (Barry Soilleux 1, Hrvoje Crnko 2, Tracey Deeley 0)
    Rhodes Min A
    6 (2) (Steve Smith 3, Bob Baker 1, Kevin Leppard 2)

    Postling A 3 (3) (Malcolm Skates 2, Mitch Woods res 1, No third player)
    Saltwood A
    6 (0) (Joe Britnell 3, Hrvoje Crnko (reserve) 2, Geoff Jordan 1)

    Division 1

    Selsted B 7 (3) (Adam Gajewski 3, Alan Boxall 2, Charles Brown 2)
    Lydd B
    2 (1) (Ron Wood 0, Mike Butcher 0, Brian Kennett 2)

    Dover Road B 5 (3) (Peter Hopper 3, Del Newman 1, Nick Wibbley 1)
    Dover Road C
    4 (0) (Clive Develin 0, Richard Wright 2, Rueben Tozer 2)

    Postling C 6 (3) (Chris Laker 2, Cliff Ball 3, Roy Baker 1)
    Selsted C
    3 (2) (Kate Richmond 1, Dave Warner res 1, Wendy Newsham 1)

    Division 2

    Rhodes Min B 6 (3) (Kevin Tullett 2, Mick Green 2, Colin Paine 2)
    Mariners A
    3 (0) (Andrew Blackford 3, Gerry Mears 0, Sharon Humphries 0)

    Postling E 4 (2) (John Cruickshank 0, Clive Wilkinson 2, Aaron Friend 2)
    Selsted D
    5 (3) (Dave Warner 3, James Donald 1, George Kirby 1)

    Cheriton MH A 8 (3) (Pavel Martyniuk 3, Alan Eyles 2, Mark Gregory 3)
    Palmarsh B
    1 (1) (Nigel Woodward 1, Paul Payton 0, Gavin Atkinson 0)

    Palmarsh A 8 (3) (Norman Oakes 3, Trevor Hammond 3, Joe Latty 2)
    Dover Road E
    1 (0) (David Kenyon-Vaughan 0, Helen Duprey 0, Paul Wyborn 1)

    Division 3

    Saltwood D 9 (3) (Dan Dacey 3, Rob Winyard 3, Chris Bonnick 3)
    Lydd C
    0 (0) (Alan Barnes 0, Tristan Bull 0, Paul Hurford 0)

    Saltwood E 9 (3) (Eli Davis 3, Rupert Davis 3, Mark Turrell 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Week 7  Week beginning 26/11/18

    Premier Division

    Saltwood C 4 (3) (Kevin Powell 2, Mark Savill 0, Scott Dawtry 2)
    Lydd A
    5 (0) (Russell Bates 3, Mike Lee 1, Charlie Richards 1)

    Saltwood A 5 (3) (Joe Britnell 3, Johnny Bispham 2, Geoff Jordan 0)
    Saltwood B
    4 (0) (Alan Taylor 2, Barry Soilleux 1, Hrvoje Crnko 1)

    Rhodes Min A 5 (2) (Bob Baker 1, Kevin Leppard 2, Steve Smith 2)
    Selsted A
    4 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 0, Alan Maycock 1)

    Division 1

    Lydd B 5 (3) (Ron Wood 1, Alison Yarnley 1, Brian Kennett 3)
    Dover Road D
    4 (2) (Terry Yeomans 2, Stuart Byrne 1, Roger Howard 1)

    Dover Road C 5 (3) (Clive Develin 1, Dan Simmons 2, Richard Wright 2)
    Postling C
    4 (1) (Trevor Browne 2, Roy Baker 0, Chris Laker 2)

    Postling B 8 (3) (Russell Swain 2, Gordon Webb 3, Mitch Woods 3)
    Selsted B
    1 (1) (Charles Brown 0, Paul Skelton 1, Alan Boxall 0)

    Division 2

    Dover Road E 9 (3) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 3)
    Postling E
    0 (0) (Aaron Friend 0, Simon Dale 0, John Cruickshank 0)

    Postling D 3 (1) (Colin Sleap 1, Tony Boyce 1, Jenny Swain 1)
    Cheriton MH A
    6 (3) (Adam Eyles 2, Raymond Long 2, Mark Gregory 2)

    Palmarsh B 5 (3) (Gavin Atkinson 0, Paul Payton 2, Nigel Woodward 3)
    Rhodes Min B
    4 (2) (Kevin Tullett 1, Colin Paine 1, Mick Green 2)

    Mariners A 2 (0) (Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 1, Gerry Mears 0)
    Palmarsh A
    7 (3) (Norman Oakes 3, Trevor Hammond 3, Joe Latty 1)

    Division 3

    Burmarsh A 7 (3) (Helen Mattock 1, Douglas Ho 3, Chris Penning 3)
    Saltwood E
    2 (0) (Mark Lindow res 1, Mark Turrell 0, Stefan Eede 1)

    Saltwood G 6 (3) (Mary Miller 0, Peter Mander 3, Ray Nightingale 3)
    Saltwood F
    3 (1) (Jim Lee 1, Nick Carter 1, Adam Lee 1)

    Week 8  Week beginning 03/12/18

    Premier Division

    Dover Road A 8 (3) (Ben Greenwood 2, Kevin Coleman 3, Karl Ball 3)
    Saltwood C
    1 (0) (Steve Powell 1, Mark Savill 0, No third player)

    Selsted A 4 (1) (Trevor Hart 1, Rob Huntley 2, Alan Maycock 1)
    Saltwood A
    5 (3) (Ray Jordan 3, Hrvoje Crnko (reserve) 2, Geoff Jordan 0)

    Postling A 4 (1) (Malcolm Skates 2, Sam Jones 1, Brian Cook 1)
    Lydd A
    5 (3) (Mike Lee 2, Keith Yarnley 3, No third player)

    Division 1

    Selsted B 7 (3) (Paul Skelton 3, Darren Howard 3, Alan Boxall 1)
    Selsted C
    2 (1) (Kate Richmond 1, Wendy Newsham 0, Andy Finnis 1)

    Postling C 0 (2) (Kevan Morphett 0, Trevor Browne 0, Chris Laker 0)
    Dover Road B
    9 (3) (Peter Hopper 3, Del Newman 3, John Baldock 3)

    Dover Road D 3 (1) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 0, Sue Byrne 0)
    Postling B
    6 (3) (Mitch Woods 2, Stan Webb 2, Gordon Webb 2)

    Division 2

    Rhodes Minnis B v Postling D

    Postling E 2 (3) (John Cruickshank 0, Clive Wilkinson 1, Simon Dale 1)
    Palmarsh A
    7 (2) (Trevor Hammond 3, Nigel Woodward res 2, Tony West 2)

    Cheriton MH A 6 (3) (Pavel Martyniuk 2, Raymond Long 2, Adam Eyles 2)
    Selsted D
    3 (2) (Dave Warner 3, James Donald 0, George Kirby 0)

    Palmarsh B 6 (2) (Nigel Woodward 3, Paul Payton 3, Gavin Atkinson 0)
    Mariners A
    3 (3) (Simon Lawrence 1, Sharon Humphries 1, Stuart Hammerton 1)

    Division 3

    Saltwood F 6 (3) (Jim Lee 0, Trevor Bishop 3, Adam Lee 3)
    Rhodes Min C
    3 (0) (Nick Richards 1, Gary Richards 1, Mick Athow 1)

    Saltwood D 4 (1) (Chris Bonnick 1, Annie McMillan 2, Rob Winyard 1)
    Saltwood G
    5 (3) (Mary Miller 0, Ray Nightingale 3, Peter Mander 2)

    Lydd C 0 (0) (Paul Hurford 0, Tristan Bull 0, Alan Barnes 0)
    Burmarsh A
    9 (3) (Ian Tomlin 3, Chris Penning 3, Helen Mattock 3)

    Week 9  Week beginning 17/12/18

    Premier Division

    Lydd A v Saltwood B

    Saltwood C 2 (0) (Nigel Stansfeld 0, Mark Savill 0, Steve Powell 2)
    Postling A
    7 (3) (Brian Cook 2, Keith Lythgoe 2, Malcolm Skates 3)

    Rhodes Min A 4 (3) (Steve Smith 2, Kevin Leppard 2, Bob Baker 0)
    Dover Road A
    5 (1) (Ben Greenwood 2, Luke Coleman (res) 1, David Riordan res 2)

    Division 1

    Dover Road C 5 (1) (Rueben Tozer 3, Clive Develin 1, Richard Wright 1)
    Selsted B
    4 (3) (Alan Boxall 1, Charles Brown 1, Paul Skelton 2)

    Selsted C 5 (3) (Andy Finnis 1, Kate Richmond 2, Wendy Newsham 2)
    Dover Road D
    4 (1) (Terry Yeomans 3, Sue Byrne 0, Stuart Byrne 1)

    Postling B 7 (3) (Russell Swain 2, Gordon Webb 2, Mitch Woods 3)
    Lydd B
    2 (0) (Alison Yarnley 0, Mike Butcher 0, Brian Kennett 2)

    Division 2

    Postling D v Palmarsh B

    Dover Road E 6 (3) (Andy Beard 3, Richard York 2, Paul Wyborn 1)
    Cheriton MH A
    3 (2) (Pavel Martyniuk 1, Alan Eyles 0, Mark Gregory 2)

    Selsted D 2 (3) (Dave Warner 2, James Donald 0, Daniel Kayongo 0)
    Rhodes Min B
    7 (0) (Mick Green 3, Kevin Tullett 2, Matt Laker 2)

    Mariners A 1 (2) (Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 1, Gerry Mears 0)
    Postling E
    8 (3) (John Cruickshank 2, Clive Wilkinson 3, Simon Dale 3)

    Division 3

    Rhodes Min C 0 (0) (Gary Richards 0, Mick Athow 0, No third player)
    Saltwood D
    9 (3) (Annie McMillan 3, Guy Valentine-Neale 3, Chris Bonnick 3)

    Saltwood E 6 (3) (Rupert Davis 1, Mark Lindow res 2, Eli Davis 3)
    Saltwood F
    3 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 2, Adam Lee 1)

     

    SECOND HALF

    Week 10  Week beginning 07/01/19

    Premier Division

    Lydd A 6 (0) (Barry Hewett 1, Mike Lee 2, Russell Bates 3)
    Selsted A
    3 (3) (Rob Huntley 2, Trevor Hart 0, Alan Maycock 1)

    Saltwood A 4 (1) (Joe Britnell 2, Alan Rutherford 2, No third player)
    Dover Road A
    5 (3) (Paul Smallman 3, Cliff Smallman 1, Karl Ball 1)

    Postling A 5 (3) (Brian Cook 1, Malcolm Skates 3, Keith Lythgoe 1)
    Saltwood B
    4 (0) (Hrvoje Crnko 1, Barry Soilleux 2, Tracey Deeley 1)

    Saltwood C v Rhodes Minnis A

    Division 1

    Dover Road C 6 (3) (Clive Develin 3, Dan Simmons 2, Richard Wright 1)
    Dover Road D
    3 (0) (Terry Yeomans 2, Stuart Byrne 1, Roger Howard 0)

    Selsted C 5 (2) (Andy Finnis 1, Kate Richmond 3, Wendy Newsham 1)
    Lydd B
    4 (3) (Ron Wood 0, Mike Butcher 2, Brian Kennett 2)

    Dover Road B 5 (0) (Peter Hopper 0, Nick Wibbley 3, Del Newman 2)
    Selsted B
    4 (3) (Charles Brown 1, Adam Gajewski 2, Paul Skelton 1)

    Division 2

    Dover Road E 8 (3) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 2)
    Rhodes Min B
    1 (0) (Mick Green 1, Matt Laker 0, Colin Paine 0)

    Selsted D 6 (3) (James Donald 1, Dave Warner 3, George Kirby 2)
    Palmarsh B
    3 (2) (Nigel Woodward 2, Paul Payton 1, Gavin Atkinson 0)

    Mariners A 3 (3) (Andrew Blackford 2, Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 0)
    Postling D
    6 (1) (Colin Sleap 3, Tony Boyce 1, Jenny Swain 2)

    Palmarsh A 0 (0) (Norman Oakes 0, Tony West 0, Joe Latty 0)
    Cheriton MH A
    9 (3) (Alan Eyles 3, Mark Gregory 3, Pavel Martyniuk 3)

    Division 3

    Saltwood G 7 (3) (Mary Miller 1, Ray Nightingale 3, Phil Hagger 3)
    Lydd C
    2 (0) (Paul Hurford 0, Tristan Bull 1, Alan Barnes 1)

    Saltwood E 6 (3) (Mark Turrell 2, Mark Lindow res 2, Rupert Davis 2)
    Saltwood D
    3 (2) (Rob Winyard 0, Dan Dacey 3, Annie McMillan 0)

    Week 11  Week beginning 14/01/19

    Premier Division

    Selsted A 3 (1) (Alan Maycock 0, Rob Huntley 3, Paul Skelton res 0)
    Postling A
    6 (3) (Keith Lythgoe 2, Mark Jones 2, Malcolm Skates 2)

    Saltwood B 4 (0) (Barry Soilleux 2, Hrvoje Crnko 1, Tracey Deeley 1)
    Saltwood C
    5 (3) (Scott Dawtry 3, Nigel Stansfeld 2, Mark Savill 0)

    Rhodes Min A 6 (3) (Steve Smith 3, Kevin Leppard 3, Bob Baker 0)
    Saltwood A 3 (0) (Alan Taylor res 1, Geoff Jordan 1, Alan Rutherford 1)

    Division 1

    Selsted B 6 (0) (Paul Skelton 3, Charles Brown 2, Alan Boxall 1)
    Postling C
    3 (3) (Kevan Morphett 2, Roy Baker 1, Chris Laker 0)

    Lydd B 3 (0) (Ron Wood 0, Mike Butcher 0, Brian Kennett 3)
    Dover Road C
    6 (3) (Michael Galvan 2, Richard Wright 2, Rueben Tozer 2)

    Postling B 8 (2) (Russell Swain 2, Mitch Woods 3, Stan Webb 3)
    Selsted C
    1 (3) (Andy Finnis 0, Kate Richmond 1, Barbara Rutherford 0)

    Dover Road D 3 (0) (Terry Yeomans 2, Roger Howard 1, Roger Brown 0)
    Dover Road B
    6 (3) (Peter Hopper 1, Del Newman 3, Nick Wibbley 2)

    Division 2

    Rhodes Min B 5 (2) (Matt Laker 2, Kevin Tullett 2, Colin Paine 1)
    Palmarsh A
    4 (3) (Norman Oakes 3, Joe Latty 1, No third player)

    Postling D 7 (1) (Dan Housden 3, Jenny Swain 2, Tony Boyce 2)
    Selsted D
    2 (3) (Dave Warner 2, James Donald 0, George Kirby 0)

    Cheriton MH A 7 (3) (Pavel Martyniuk 3, Steve Woodward 2, Mark Gregory 2)
    Postling E
    2 (0) (Simon Dale 0, Clive Wilkinson 1, Aaron Friend 1)

    Palmarsh B 4 (0) (Nigel Woodward 2, Paul Payton 2, Gavin Atkinson 0)
    Dover Road E
    5 (3) (Richard York 3, Paul Wyborn 1, David Kenyon-Vaughan 1)

    Division 3

    Saltwood F 2 (1) (Jim Lee 0, Nick Carter 1, Adam Lee 1)
    Burmarsh A
    7 (3) (Helen Mattock 1, Chris Penning 3, Douglas Ho 3)

    Week 12  Week beginning 28/01/19

    Premier Division

    Saltwood B v Selsted A

    Postling A v No Match

    Lydd A v Dover Road A

    No Match v Rhodes Minnis A

    Saltwood A v Saltwood C

    Division 1

    No Match v Selsted B

    Postling C v Dover Road D

    Dover Road B v Lydd B

    Dover Road C v Postling B

    Selsted C v No Match

    Division 2

    No Match v Cheriton Motor House

    Postling E v Rhodes Minnis B

    Palmarsh A v Palmarsh B

    Dover Road E v Postling D

    Selsted D v Mariners

    Division 3

    Saltwood F v Saltwood D

    Saltwood E v Lydd C

    Rhodes Minnis C v No Match

    Saltwood G v Burmarsh A

     

    Week 13  Week beginning 04/02/19

     

    Premier Division

    Rhodes Minnis A v Lydd A

    Dover Road A v Postling A

    No Match v Saltwood B

    Saltwood A v No Match

    Saltwood C v Selsted A

     

    Division 1

    Postling B v Dover Road B

    Lydd B v Postling C

    Dover Road D v No Match

    Selsted C v Dover Road C

    No Match v Selsted B

     

    Division 2

    Postling D v Palmarsh A

    Palmarsh B v Postling E

    Rhodes Minnis B v No Match

    Selsted D v Dover Road E

    Mariners v Cheriton Motor House

     

    Division 3

    No Match v Saltwood E

    Lydd C v No Match

    Saltwood G v Rhodes Minnis C

    Burmarsh A v Saltwood D

     

    Week 14  Week beginning 25/02/19

     

    Premier Division

    Selsted A v No Match

    Saltwood B v Dover Road A

    Postling A v Rhodes Minnis A

    Lydd A v Saltwood A

    No Match v Saltwood C

     

    Division 1

    Selsted B v Dover Road D

    No Match v Lydd B

    Postling C v Postling B

    Dover Road B v Selsted C

    Dover Road C v No Match

     

    Division 2

    Cheriton Motor House v Rhodes Minnis B

    No Match v Palmarsh B

    Postling E v Postling D

    Palmarsh A v Selsted D

    Dover Road E v Mariners

     

    Division 3

    Saltwood F v Lydd C

    No Match v No Match

    Saltwood E v Saltwood G

    Rhodes Minnis C v Burmarsh A

     

    Week 15  Week beginning 04/03/19

     

    Premier Division

    Rhodes Minnis A v Saltwood B

    Dover Road A v Selsted A

    No Match v Lydd A

    Saltwood A v Postling A

    Saltwood C v No Match

     

    Division 1

    Postling B v No Match

    Lydd B v Selsted B

    Dover Road C v Dover Road B

    Selsted C v Postling C

    No Match v Dover Road D

     

    Division 2

    Postling D v No Match

    Palmarsh B v Cheriton Motor House

    Dover Road E v Palmarsh A

    Selsted D v Postling E

    Mariners v Rhodes Minnis B

     

    Division 3

    No Match v Saltwood F

    Lydd C v Saltwood D

    Rhodes Minnis C v Saltwood E

    Saltwood G v No Match

     

    Week 16  Week beginning 18/03/19

     

    Premier Division

    No Match v Dover Road A

    Selsted A v Rhodes Minnis A

    Saltwood B v Saltwood A

    Postling A v No Match

    Lydd A v Saltwood C

     

    Division 1

    Dover Road D v Lydd B

    Selsted B v Postling B

    No Match v Selsted C

    Postling C v No Matcha

    Dover Road B v No Match

     

     

    Division 2

    Rhodes Minnis B v Palmarsh B

    Cheriton Motor House v Postling D

    No Match v Selsted D

    Postling E v Dover Road E

    Palmarsh A v Mariners

     

    Division 3

    Saltwood D v No Match

    Saltwood F v Saltwood G

    No Match v Rhodes Minnis C

    Saltwood E v Burmarsh A

     

    Week 17  Week beginning 07/03/16

     

    Premier Division

    Rhodes Minnis A v No Match

    Lydd A v Postling A

    No Match v Saltwood B

    Saltwood A v Selsted A

    Saltwood C v Dover Road A

     

    Division 1

    Postling B v Dover Road D

    Dover Road B v Postling C

    Dover Road C v No Match

    Selsted C v Selsted B

    No Match v Lydd B

     

    Division 2

    Postling D v Rhodes Minnis B

    Palmarsh A v Postling E

    Dover Road E v No Match

    Selsted D v Cheriton Motor House

    Mariners v Palmarsh B

     

    Division 3

    Saltwood E v No Match

    Rhodes Minnis C v Saltwood F

    Saltwood G v Saltwood D

    Burmarsh A v Lydd C

     

    Week 18  Week beginning 01/04/19

     

    Premier Division

    Dover Road A v Rhodes Minnis A

    No Match v Saltwood A

    Selsted A v No Match

    Saltwood B v Lydd A

    Postling A v Saltwood C

     

    Division 1

    Lydd B v Postling B

    Dover Road D v Selsted C

    Selsted B v Dover Road C

    No Match v Dover Road B

    Postling C v No Match

     

    Division 2

    Palmarsh B v Postling D

    Rhodes Minnis B v Selsted D

    Cheriton Motor House v Dover Road E

    No Match v Palmarsh A

    Postling E v Mariners

     

    Division 3

    Lydd C v No Match

    Saltwood D v Rhodes Minnis C

    Saltwood F v Saltwood E

    No Match v Burmarsh A