League Sponsors
CONTACT US IF YOU KNOW OF SOMEONE WHO MIGHT LIKE TO BE A LEAGUE SPONSOR

 



Winstanley Windows
Beresfords Accountants
Fell Reynolds
PV Leisure Centre
 

Marchwoods
Oclee & Son Jewellers
Cheriton Motor House
  Home    Fixtures    Ratings    Competitions    League info    Links    Contact Us   Results  GDPR Policy
teamresults
 

    Link to 2007-2008 Results

    Link to 2008-2009 Results

    Link to TKO 2009-2010

    Link to 2009-2010 Results

    Link to 2010-2011 Results

    Link to 2011-2012 Results

    Link to 2012-2013 Results

    Link to 2013-2014 Results

    Link to 2014-2015 Results

    Link to 2015-2016 Results

    Games Highlighted in RED have not been played or scorecard not yet received by League Secretary.

    Week 1  Week beginning 12/09/16

    Premier Division

    Lydd A 4 (2) (Nick Coleman 1, Gemma Yarnley 2, Charlie Richards 1)
    Dover Road A
    5 (3) (Paul Smallman 2, Kevin Coleman 0, Kevin Powell 3)

    Saltwood A 9 (3) (Ray Jordan 3, Alan Rutherford 3, Joe Britnell 3)
    Postling B
    0 (0 )(Mark Jones 0, Sam Jones 0, Sue Allsworth (res) 0)

    Rhodes Min A 8(3) (Steve Smith 3, Phil Morford 3, Kevin Leppard 2)
    Lydd B1(0)(Barry Hewett 0, Mike Lee 1, Colin Hewett 0)

    Postling A 3 (3) (Chris Hooper 1, Brian Cook 1, Barry Allsworth 1)
    Saltwood B
    6 (2) (Michelle Kingsland 3, Linas Vedeika 3, Tracey Deeley 0)

    Division 1

    Burmarsh A 3 (0) (Michael Galvan 0, Hrvoje Crnko 3, Ian Bewick 0)
    Selsted B
    6 (3) (Kate Richmond 2, Jake Saxby 2, Dale Ballard 2)

    Dover Road B 4 (3) (Peter Hopper 1, Del Newman 2, John Baldock 1)
    Lydd C
    5 (1) (Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 2, Brian Kennett 3)

    Postling C 2 (2) (Mitch Woods 1, Gordon Webb 0, Stan Webb 1)
    Selsted A
    7 (3) (Trevor Hart 2, Rob Huntley 3, Alan Maycock 2)

    Saltwood C 3 (3) (Steve Powell 2, Ray Nightingale 1, Mark Saville 0)
    Postling D
    6 (1) (Sue Allsworth 1, Kevan Morphett 3, Chris Laker 2

    Division 2

    Etchinghill A 5 (0) (John Wilkinson 3, Clive Wilkinson 2, Josef Mandl 0)
    Burmarsh B
    4 (3) (Colin Sleap 2, David Twiddy 1, Jenny Swain 1)

    Postling E 7 (3) (Adam Gajewski 2, Terry Roome 2, Nigel Stansfeld 3)
    Dover Road C
    2 (0) (Roger Howard 0, Roger Brown 0, Terry Yeomans 2)

    Selsted D 5 (3) (Wendy Newsham 2, Barbara Rutherford 2, Jan Bennett 1)
    Cheriton Motor 4
    (2) (Alan Eyles 1, Paul Baker 1, Steve Woodward 2)

    Division 3

    Etchinghill B 6 (1) (Dan Simmons 3, Simon Dale 1, Gordon Pau 2)
    Rhodes Min B
    3 (3) (Colin Paine 2, Evelyn Baker 0, Bob Thomason 1)

    Dover Road D 3 (2) (Paul Wyborn 1, David Kenyon-Vaughan 0, Richard York 2)
    Palmarsh A
    6 (3) (Tony West 2, Joe Latty 1, Trevor Hammond 3)

    Palmarsh B 6 (1) (Nigel Woodward 3, Matthew Lindsay-Dunn 0, Ese Osoro 3)
    Selsted E
    3 (3) (Richard Wright 1, George Kirby 1, James Donald 1)

    Division 4

    Lydd D 4 (3) (Paul Hurford 0, Irvine Holland 2, Hazel Emery 2)
    Saltwood E
    5 (1) (Jim Lee 1, Nick Carter 2, Adam Lee 2)

    Rhodes Min C 0 (0) (Heather Taylor 0, Les Curie 0, Mick Athow 0)
    Burmarsh C
    9 (3) (Ian Tomlin 3, Russell Thwaites 3, Helen Mattock 3)

    Week 2  Week beginning 19/09/16

    Premier Division

    Lydd B 3 (0) (Barry Hewett 1, Colin Hewett 1, Mike Lee 1)
    Saltwood A
    6 (3) (John Bispham 3, Steve Bispham 0, Phil Saxby 3

    Dover Road A 6(3) (Kevin Powell 2, Kevin Coleman 2, Ben Greenwood 2)
    Rhodes Min A
    3 (0) (Steve Smith 3, Bob Baker 0, Kevin Leppard 0)

    Postling B  3(2) (Sam Jones 1, Terry Roome (res) 1, Russell Swain 1)
    Postling A 6 (3) (Nick Owen (res) 3, Barry Allsworth 3, No third player)

    Saltwood B 4 (0) (Linas Vedeika 1, Barry Soilleux 2, Tracey Deeley 1)
    Lydd A
    5 (3) (Russell Bates 3, Nick Coleman 0, Charlie Richards 2)

    Division 1

    Lydd C 3 (0) (Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 0, Brian Kennett 3)
    Saltwood C
    6 (3) (Ray Nightingale 2, Steve Powell 2, Mark Wiliamson 2)

    Postling D 4 (1) (Chris Laker 1, Trevor Browne 0, Kevan Morphett 3)
    Postling C
    5 (3) (Stan Webb 1, Mitch Woods 2, Nigel Stansfeld res 2)

    Selsted B 4 (3) (Dale Ballard 2, Jake Saxby 1, Kate Richmond 1)
    Dover Road B
    5 (1) (Del Newman 2, Richard York (res) 1, John Baldock 2)

    Selsted A 6 (3) (Trevor Hart 2, Rob Huntley 3, Alan Maycock 1)
    Burmarsh A
    3 (1) (Hrvoje Crnko 2, Ian Bewick 0, Trevor Heales 1)

    Division 2

    Cheriton Motor 7 (1) (Mark Gregory 2, Raymond Long 3, Paul Baker 2)
    Selsted C
    2 (3) (Charles Brown 0, Paul Skelton 1, Steve Bennett 1)

    Burmarsh B 2 (1) (Roy Crutchley 1, David Twiddy 1, Jenny Swain 0)
    Selsted D
    7 (3) (Wendy Newsham 2, Jan Bennett 2, Maurice Butler 3)

    Dover Road C 4 (3) (Terry Yeomans 3, Sue Bispham 1, Stuart Byrne 0)
    Etchinghill A
    5 (2) (Josef Mandl 1, Clive Wilkinson 2, John Wilkinson 2)

    Division 3

    Rhodes Min B 3 (1) (Bob Thomason 0, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)
    Mariners A
    6 (3) (Andrew Blackford 2, Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 1)

    Selsted E 4 (1) (Clive Develin 1, Richard Wright 2, James Donald 1)
    Etchinghill B
    5 (3) (Pavel Martyniuk 1, Steve Hawes 3, Simon Dale 1)

    Palmarsh A 4 (3) (Trevor Hammond 3, Joe Latty 1, Nick Welsh 0)
    Palmarsh B
    5 (1) (Nigel Woodward 2, Ese Osoro 1, Matthew Lindsay-Dunn 2

    Division 4

    Burmarsh C 9 (3) (Steve Pitt 3, Helen Mattock 3, Ian Tomlin 3)
    Saltwood F
    0 (1) (Stefan Eede 0, Guy Valentine-Neale 0, Phil Hagger 0)

    Saltwood E 6 (3) (Adam Lee 3, Jim Lee 3, No Player Saltwood E 0)
    Rhodes Min C
    3 (0) (Gary Richards 1, Nick Richards 1, Mick Athow 1)

    Saltwood D 6 (3) (Norman Oakes 3, Annie McMillan 1, Rob Winyard 2)
    Lydd D
    3 (0) (Alan Barnes 0, Brian Parsons 2, Hazel Emery 1)

    Week 3  Week beginning 26/09/16

    Premier Division

    Lydd A 7 (3) (Nick Coleman 1, Keith Yarnley 3, Charlie Richards 3)
    Postling B
    2 (2) (Mark Jones 1, Sam Jones 0, Russell Swain 1)

    Postling A 5 (3) (Nick Owen (res) 3, Brian Cook 1, Barry Allsworth 1)
    Lydd B
    4 (0) (Barry Hewett 2, Colin Hewett 0, Brian Kennett res 2)

    Saltwood A 7 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Alan Rutherford 1)
    Rhodes Min A
    2 (0) (Steve Smith 1, Bob Baker 0, Kevin Leppard 1)

    Dover Road A 6 (3) (Paul Smallman 3, Ben Greenwood 3, Luke Coleman 0)
    Saltwood B
    3 (0) (Linas Vedeika 1, Barry Soilleux 1, Tracey Deeley 1)

    Division 1

    Burmarsh A 6 (3) (Hrvoje Crnko 3, Michael Galvan 1, Trevor Heales 2)
    Postling D
    3 (1) (Sue Allsworth 1, Roy Baker 0, Chris Laker 2)

    Postling C 3 (2) (Bryan Pearce 2, Stan Webb 1, No third player)
    Lydd C
    6 (3) (Helen Armstrong 1, Alison Yarnley 2, Brian Kennett 3)

    Selsted B 6 (3) (Dale Ballard 2, Kate Richmond 2, Paul Hooper 2)
    Selsted A
    3 (1) (Trevor Hart 0, Rob Huntley 3, Alan Maycock 0)

    Saltwood C 9 (3) (Mark Wiliamson 3, Ray Nightingale 3, Steve Powell 3)
    Dover Road B
    0 (0) (Del Newman 0, Peter Hopper 0, Mick Hopper 0

    Division 2

    Selsted C 8 (3) (Darren Howard 3, Alan Boxall 2, Charles Brown 3)
    Selsted D
    1 (0) (Wendy Newsham 1, Jan Bennett 0, Maurice Butler 0)

    Postling E 7 (3) (Adam Gajewski 2, Terry Roome 2, Nigel Stansfeld 3)
    Cheriton Motor
     2 (0) (Mark Gregory 1, Paul Baker 0, Raymond Long 1)

    Burmarsh B 5 (0) (Colin Sleap 2, Tony Boyce 2, Jenny Swain 1)
    Dover Road C
    4 (3) (Stuart Byrne 1, Sue Bispham 1, Roger Howard 2)

    Division 3

    Dover Road D 7 (3) (Andy Beard 3, Richard York 2, Paul Wyborn 2)
    Mariners A
    2 (1) (Simon Lawrence 2, Sharon Humphries 0, No third player) 

    Etchinghill B 7 (3) (Steve Hawes 2, Dan Simmons 2, Gordon Pau 3)
    Palmarsh A
    2 (1) (Trevor Hammond 2, Nick Welsh 0, Tony West 0)

    Rhodes Min B 4 (3) (Colin Paine 3, Evelyn Baker 1, Heather Taylor (res) 0)
    Selsted E
    5 (1) (Clive Develin 1, Richard Wright 2, James Donald 2)

    Division 4

    Lydd D 4 (3) (Alan Barnes 0, Brian Parsons 3, Irvine Holland 1)
    Burmarsh C
    5 (1) (Steve Pitt 1, Helen Mattock 2, Russell Thwaites 2)

    Saltwood E 5 (0) (Adam Lee 2, Nick Carter 2, Arthur Atkins 1)
    Saltwood D
    4 (3) (Stefan Eede (Res) 1, Norman Oakes 3, Annie McMillan 0)

    Saltwood F 9 (3) (Mark Lindow 3, Phil Hagger 3, Chris Sowerbutts 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Week 4  Week beginning 3/10/16

    Premier Division

    Lydd B 3 (2) (Barry Hewett 1, Mike Lee 1, Colin Hewett 1)
    Lydd A
    6 (3) (Nick Coleman 0, Charlie Richards 3, Russell Bates 3)

    Saltwood A 7 (3) (Phil Saxby 3, Alan Rutherford 1, Joe Britnell 3)
    Dover Road A
    2 (2) (Kevin Coleman 1, Kevin Powell 1, Cliff Smallman 0)

    Rhodes Min A 9 (3) (Phil Morford 3, Steve Smith 3, Kevin Leppard 3
    Postling A
    0 (1) (Brian Cook 0, Roy Coles (res) 0, Barry Allsworth 0)

    Postling B 0 (3) (Russell Swain 0, Sam Jones 0, Terry Roome (res) 0)
    Saltwood B
    9 (2) (Linas Vedeika 3, Barry Soilleux 3, Tracey Deeley 3)

    Division 1

    Dover Road B 5 (3) (Peter Hopper 2, Del Newman 2, No third player 1)
    Postling C
    4 (0) (Stan Webb 1, Bryan Pearce 3, No third player)

    Lydd C 4 (3) (Mike Butcher 1, Helen Armstrong 0, Brian Kennett 3)
    Burmarsh A
    5 (1) (Michael Galvan 2, Ian Bewick 1, Trevor Heales 2)

    Saltwood C 4 (3) (Mark Wiliamson 2, Ray Nightingale 2, No third player)
    Selsted B
    5 (0) (Jake Saxby 1, Paul Hooper 3, Sean Bramley 1)

    Postling D 1 (0) (Chris Laker 0, Roy Baker 0, Kevan Morphett 1)
    Selsted A
    8 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 2, Alan Maycock 3)

    Division 2

    Selsted D 0 (0) (Andy Finnis 0, Wendy Newsham 0, Jan Bennett 0)
    Postling E
    9 (3) (Nigel Stansfeld 3, Adam Gajewski 3, Terry Roome 3)

    Selsted C 7 (3) (Paul Skelton 2, Alan Boxall 2, Steve Bennett 3)
    Burmarsh B
    2 (1) (David Twiddy 1, Tony Boyce 1, No third player)

    Cheriton Motor  7 (3) (Steve Woodward 2, Raymond Long 2, Alan Eyles 3)
    Etchinghill A
    2 (0) (John Wilkinson 2, Clive Wilkinson 0, Josef Mandl 0)

    Division 3

    Palmarsh A 8 (3) (Joe Latty 3, Trevor Hammond 3, Nick Welsh 2)
    Selsted E
    1 (0) (James Donald 0, Clive Develin 1, George Kirby 0)

    Dover Road D 6 (3) (Andy Beard 3, Phil Hobbs 1, Richard York 2)
    Rhodes Min B
    3 (0) (Kevin Tullett 0, Bob Thomason 1, Colin Paine 2)

    Mariners A 2 (1) (Simon Lawrence 2, Sharon Humphries 0, No third player)
    Palmarsh B
    7 (3) (Matthew Lindsay-Dunn 2, Ese Osoro 2, Paul Hopkins 3)

    Division 4

    Saltwood F 5 (3) (Chris Sowerbutts 1, Phil Hagger 1, Mark Lindow 3)
    Saltwood E
    4 (0) (Jim Lee 0, Adam Lee 2, Nick Carter 2)

    Burmarsh C 6 (3) (Ian Tomlin 2, Russell Thwaites 2, Helen Mattock 2)
    Lydd D
    3 (1) (Paul Hurford 0, Irvine Holland 3, David Frost 0)

    Week 5  Week beginning 17/10/16

    Premier Division

    Lydd A 7 (3) (Nick Coleman 1, Russell Bates 3, Charlie Richards 3)
    Rhodes Min A
    2 (0) (Steve Smith 1, Bob Baker 0, Kevin Leppard 1)

    Dover Road A 9 (3) (Kevin Powell 3, Ben Greenwood 3, Cliff Smallman 3)
    Postling B
    0 (0) (Russell Swain 0, Sam Jones 0, Stan Webb res 0)

    Postling A 4 (3) (Nick Owen (res) 2, Brian Cook 2, Barry Allsworth 0)
    Saltwood A
    5 (1) (Phil Saxby 3, Geoff Jordan 1, Alan Rutherford 1)

    Saltwood B 6 (3) (Kevin Beasley 2, Tracey Deeley 1, Barry Soilleux 3)
    Lydd B
    3 (0) (Colin Hewett 1, David Cue 0, Barry Hewett 2)

    Division 1

    Burmarsh A 5 (1) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 3, Ian Bewick 0)
    Dover Road B
    4 (3) (Del Newman 2, Peter Hopper 1, John Baldock 1)

    Postling C 5 (0) (Mitch Woods 2, Bryan Pearce 1, Stan Webb 2)
    Saltwood C
    4 (3) (Steve Powell 2, Ray Nightingale 2, No third player)

    Selsted A 8 (3) (Alan Maycock 2, Rob Huntley 3, Trevor Hart 3)
    Lydd C
    1 (0) (Helen Armstrong 0, Mike Butcher 0, Brian Kennett 1)

    Selsted B 5 (3) (Dale Ballard 3, Jake Saxby 0, Kate Richmond 2)
    Postling D
    4 (1) (Kevan Morphett 2, Roy Baker 1, Chris Laker 1)

    Division 2

    Etchinghill A 5 (1) (John Wilkinson 3, Clive Wilkinson 2, Josef Mandl 0)
    Selsted D
    4 (3) (Andy Finnis 1, Wendy Newsham 1, Jan Bennett 2)

    Postling E 7 (3) (Terry Roome 2, Nigel Stansfeld 3, Adam Gajewski 2)
    Selsted C
    2 (0) (Charles Brown 0, Paul Skelton 2, Steve Bennett 0)

    Dover Road C 5 (3) (Terry Yeomans 1, Roger Howard 3, Roger Brown 1)
    Cheriton Motor
     4 (1) (Mark Gregory 1, Paul Baker 2, Alan Eyles 1) 

    Division 3

    Etchinghill B 4 (3) (Pavel Martyniuk 1, Dan Simmons 2, Simon Dale 1)
    Mariners A
    5 (1) (Stuart Hammerton 2, Andrew Blackford 3, Sharon Humphries 0)

    Rhodes Min B 5 (3) (Bob Thomason 2, Evelyn Baker 0, Colin Paine 3)
    Palmarsh A
    4 (2) (Trevor Hammond 2, Joe Latty 1, Nick Welsh 1)

    Palmarsh B 0 (3) (Ese Osoro 0, Paul Hopkins 0, Matthew Lindsay-Dunn 0)
    Dover Road D
    9 (2) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 3)

    Division 4

    Lydd D 9 (3) (Alan Barnes 3, David Frost 3, Irvine Holland 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Gary Richards 0, Nick Richards 0, Mick Athow 0)

    Saltwood E 5 (1) (Adam Lee 3, Nick Carter 2, Arthur Atkins 0)
    Saltwood F
    4 (3) (Phil Hagger 1, Mark Lindow 2, Jenna Bispham 1)

    Saltwood D 4 (0) (Norman Oakes 3, Stefan Eede (Res) 0, Annie McMillan 1)
    Burmarsh C
    5 (3) (Steve Pitt 2, Ian Tomlin 1, Helen Mattock 2)

    Week 6  Week beginning 24/10/16

    Premier Division

    Lydd B 5 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 2, David Cue 0)
    Postling B
    4 (1) (Mark Jones 2, Russell Swain 1, Sue Allsworth (res) 1)

    Saltwood A 7 (1) (Alan Rutherford 1, Phil Saxby 3, Ray Jordan 3)
    Lydd A
    2 (3) (Russell Bates 1, Charlie Richards 1, Nick Coleman 0) 

    Rhodes Min A 4 (3) (Bob Baker 0, Steve Smith 1, Kevin Leppard 3)
    Saltwood B
    5 (1) (Linas Vedeika 2, Barry Soilleux 2, Michelle Kingsland 1)

    Postling A 1 (3) (Chris Hooper 1, Brian Cook 0, Barry Allsworth 0)
    Dover Road A
    8 (1) (Cliff Smallman 3, Kevin Coleman 2, Paul Smallman 3)

    Division 1

    Dover Road B 2 (3) (Del Newman 1, Mick Hopper 0, John Baldock 1)
    Selsted A
    7 (0) (Alan Maycock 1, Trevor Hart 3, Rob Huntley 3)

    Saltwood C 6 (3) (Mark Wiliamson 3, Ray Nightingale 1, Mark Savill 2)
    Burmarsh A
    3 (0) (Michael Galvan 0, Hrvoje Crnko 2, Ian Bewick 1)

    Postling C 4 (3) (Stan Webb 1, Bryan Pearce 1, Mitch Woods 2)
    Selsted B
    5 (1) (Jake Saxby 0, Dave Camilletti 2, Paul Hooper 3)

    Lydd C 5 (3) (Alison Yarnley 1, Helen Armstrong 1, Brian Kennett 3)
    Postling D
    4 (2) (Sue Allsworth 0, Chris Laker 2, Trevor Browne 2)

    Division 2

    Postling E 8 (2) (Adam Gajewski 2, Terry Roome 3, Nigel Stansfeld 3)
    Burmarsh B
    1 (3) (Colin Sleap 1, Tony Boyce 0, No Player Burmarsh B 0) 

    Selsted D 3 (3) (Andy Finnis 0, Wendy Newsham 2, Jan Bennett 1)
    Dover Road C
    6 (2) (Roger Brown 3, Sue Bispham 1, Roger Howard 2)

    Selsted C 8 (3) (Paul Skelton 3, Alan Boxall 3, Steve Bennett 2)
    Etchinghill A
    1 (1) (John Wilkinson 1, Clive Wilkinson 0, Josef Mandl 0)

    Division 3

    Dover Road D 8 (3) (Andy Beard 3, Richard York 3, Phil Hobbs 2)
    Etchinghill B
    1 (0) (Simon Dale 1, Pavel Martyniuk 0, No third player)

    Palmarsh B 5 (1) (Nigel Woodward 2, Paul Hopkins 0, Ese Osoro 3)
    Rhodes Min B
    4 (3) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)

    Mariners A 8 (3) (Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 3, Andrew Blackford 2)
    Selsted E
    1 (1) (James Donald 0, Richard Wright 1, George Kirby 0)

    Division 4

    Rhodes Min C 0 (1) (Mick Athow 0, Heather Taylor 0, Les Curie 0)
    Saltwood D
    9 (3) (Guy Neal (Res) 3, Norman Oakes 3, Annie McMillan 3)

    Saltwood F 7 (3) (Mark Lindow 3, Chris Sowerbutts 2, Phil Hagger 2)
    Lydd D
    2 (0) (Paul Hurford 0, Hazel Emery 2, Alan Barnes 0)

    Week 7  Week beginning 31/10/16

    Premier Division

    Dover Road A 6 (0) (Kevin Coleman 2, Luke Coleman 1, Cliff Smallman 3)
    Lydd B
    3 (3) (Barry Hewett 2, David Cue 0, Colin Hewett 1)

    Lydd A 6 (1) (Nick Coleman 1, Keith Yarnley 2, Charlie Richards 3)
    Postling A
    3 (3) (Chris Hooper 1, Keith Lythgoe 1, Barry Allsworth 1)

    Saltwood B 0 (2) (Linas Vedeika 0, Kevin Beasley 0, Barry Soilleux 0)
    Saltwood A
    9 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Alan Rutherford 3)

    Postling B 1 (2) (Sam Jones 0, Jack Stewart 1, Russell Swain 0)
    Rhodes Min A
    8 (3) (Kevin Leppard 3, Steve Smith 3, Bob Baker 2)

    Division 1

    Postling D 4 (0) (Sue Allsworth 1, Trevor Browne 0, Kevan Morphett 3)
    Dover Road B
    5 (3) (Del Newman 2, Peter Hopper 2, John Baldock 1)

    Burmarsh A 6 (1) (Hrvoje Crnko 3, Michael Galvan 1, Trevor Heales 2)
    Postling C
    3 (3) (Mitch Woods 2, Stan Webb 0, Bryan Pearce 1)

    Selsted A 5 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 1, Alan Maycock 1)
    Saltwood C
    4 (1) (Steve Powell 2, Mark Savill 2, No Player Saltwood C 0)

    Selsted B 7 (3) (Dale Ballard 3, Jake Saxby 1, Paul Hooper 3)
    Lydd C
    2 (0) (Helen Armstrong 0, Alison Yarnley 1, Brian Kennett 1)

    Division 2

    Etchinghill A 3 (0) (Josef Mandl 0, John Wilkinson 2, Clive Wilkinson 1)
    Postling E
    6 (3) (Adam Gajewski 3, Nigel Stansfeld 2, Terry Roome 1)

    Dover Road C 1 (2) (Sue Bispham 0, Stuart Byrne 0, Roger Brown 1)
    Selsted C
    8 (3) (Paul Skelton 3, Charles Brown 2, Steve Bennett 3)

    Burmarsh B 3 (2) (Roy Crutchley 0, David Twiddy 2, Jenny Swain 1)
    Cheriton Motor
     6 (3) (Mark Gregory 1, Alan Eyles 3, Paul Baker 2)

    Division 3

    Etchinghill B 9 (1) (Dan Simmons 3, Gordon Pau 3, Steve Hawes 3)
    Palmarsh B
    0 (3) (Nigel Woodward 0, Paul Hopkins 0, Matthew Lindsay-Dunn 0)

    Selsted E 0 (2) (James Donald 0, Richard Wright 0, Clive Develin 0)
    Dover Road D
    9 (3) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 3)

    Palmarsh A 4 (2) (Trevor Hammond 2, Tony West 1, Joe Latty 1)
    Mariners A
    5 (3) (Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 2)

    Division 4

    Saltwood D 4 (3) (Norman Oakes 3, Rob Winyard 0, Annie McMillan 1)
    Saltwood F
    5 (2) (Mark Lindow 2, Chris Sowerbutts 1, Stefan Eede 2)

    Saltwood E 2 (0) (Arthur Atkins 0, Jim Lee 0, Adam Lee 2)
    Burmarsh C
    7 (3) (Steve Pitt 2, Ian Tomlin 2, Helen Mattock 3)

    Week 8  Week beginning 07/11/16

    Premier Division

    Lydd B 3 (3) (David Cue 0, Barry Hewett 2, Colin Hewett 1)
    Rhodes Min A
    6 (2) (Kevin Leppard 2, Steve Smith 3, Bob Baker 1)

    Dover Road A 7 (2) (Kevin Powell 3, Ben Greenwood 2, Cliff Smallman 2)
    Lydd A
    2 (3) (Keith Yarnley 2, Gemma Yarnley 0, Charlie Richards 0)

    Postling B 3 (1) (Mark Jones 1, Sam Jones 0, Jack Stewart 2)
    Saltwood A
    6 (3) (Alan Rutherford 2, Joe Britnell 3, Geoff Jordan 1)

    Saltwood B 4 (1) (Tracey Deeley 1, Barry Soilleux 2, Linas Vedeika 1)
    Postling A
    5 (3) (Chris Hooper 3, Barry Allsworth 1, Brian Cook 1)

    Division 1

    Lydd C 5 (0) (Helen Armstrong 1, Mike Butcher 1, Brian Kennett 3)
    Dover Road B
    4 (3) (John Baldock 1, Peter Hopper 1, Mick Hopper 2)

    Postling D 1 (1) (Kevan Morphett 1, Sue Allsworth 0, Chris Laker 0)
    Saltwood C
    8 (3) (Steve Powell 2, Mark Savill 3, Mark Wiliamson 3)

    Selsted A 7 (3) (Trevor Hart 2, Rob Huntley 3, Alan Maycock 2)
    Postling C
    2 (0) (Stan Webb 0, Mitch Woods 2, Bryan Pearce 0)

    Selsted B 5 (3) (Dale Ballard 1, Paul Hooper 3, Kate Richmond 1)
    Burmarsh A
    4 (2) (Hrvoje Crnko 2, Ian Bewick 0, Trevor Heales 2)

    Division 2

    Cheriton Motor  5 (0) (Mark Gregory 2, Paul Baker 1, Alan Eyles 2)
    Selsted D
    4 (3) (Andy Finnis 0, Wendy Newsham 3, Maurice Butler 1)

    Dover Road C 0 (2) (Stuart Byrne 0, Roger Howard 0, Roger Brown 0)
    Postling E
    9 (3) (Adam Gajewski 3, Nigel Stansfeld 3, Terry Roome 3)

    Burmarsh B 4 (2) (Colin Sleap 2, Jenny Swain 2, No Player Burmarsh B 0)
    Etchinghill A
    5 (3) (John Wilkinson 3, Josef Mandl 1, Clive Wilkinson 1)

    Division 3

    Rhodes Min B 3 (3) (Mick Green 2, Evelyn Baker 0, Kevin Tullett 1)
    Etchinghill B
    6 (2) (Simon Dale 3, Pavel Martyniuk 1, Dan Simmons 2)

    Selsted E 3 (1) (James Donald 0, Clive Develin 2, George Kirby 1)
    Palmarsh B
    6 (3) (Paul Hopkins 1, Nigel Woodward 2, Matthew Lindsay-Dunn 3)

    Palmarsh A 4 (3) (Trevor Hammond 2, Joe Latty 1, Tony West 1)
    Dover Road D
    5 (2) (Andy Beard 3, Paul Wyborn 1, Phil Hobbs 1)

    Division 4

    Burmarsh C 9 (3) (Helen Mattock 3, Steve Pitt 3, Ian Tomlin 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Les Curie 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Saltwood E 8 (3) (Adam Lee 3, Nick Carter 3, Jim Lee 2)
    Lydd D
    1 (1) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, Irvine Holland 1)

    Week 9  Week beginning 14/11/16

    Premier Division

    Lydd A 6 (3) (Russell Bates 3, Charlie Richards 2, Nick Coleman 1)
    Saltwood B
    3 (0) (Barry Soilleux 2, Linas Vedeika 1, No third player)

    Saltwood A 9 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Alan Rutherford 3)
    Lydd B
    0 (0) (Barry Hewett 0, Mike Lee 0, Colin Hewett 0)

    Rhodes Min A 8 (3) (Kevin Leppard 3, Phil Morford 3, Steve Smith 2)
    Dover Road A
    1 (0) (Paul Smallman 1, Ben Greenwood 0, Luke Coleman 0)

    Postling A 7 (3) (Chris Hooper 3, Brian Cook 3, Barry Allsworth 1)
    Postling B
    2 (2) (Mark Jones 1, Russell Swain 0, Sam Jones 1)

    Division 1

    Postling C 3 (3) (Mitch Woods 2, Bryan Pearce 0, Stan Webb 1)
    Postling D
    6 (1) (Roy Baker 1, Chris Laker 2, Kevan Morphett 3)

    Dover Road B 3 (3) (Del Newman 2, Mick Hopper 0, Peter Hopper 1)
    Selsted B
    6 (0) (Jake Saxby 2, Dave Camilletti 1, Dale Ballard 3)

    Burmarsh A 3 (0) (Hrvoje Crnko 2, Michael Galvan 1, No third player)
    Selsted A
    6 (3) (Alan Maycock 1, Trevor Hart 2, Rob Huntley 3)

    Saltwood C 5 (3) (Steve Powell 2, Ray Nightingale 2, Mark Savill 1)
    Lydd C
    4 (0) (Alison Yarnley 0, Mike Butcher 1, Brian Kennett 3)

    Division 2

    Etchinghill A 4 (2) (John Wilkinson 1, Clive Wilkinson 1, Josef Mandl 2)
    Dover Road C
    5 (3) (Terry Yeomans 3, Roger Brown 2, Roger Howard 0)

    Selsted C 7 (1) (Darren Howard 2, Charles Brown 3, Paul Skelton 2)
    Cheriton Motor
     2 (3) (Steve Woodward 2, Raymond Long 0, Paul Baker 0)

    Selsted D 2 (3) (Andy Finnis 1, Wendy Newsham 0, Jan Bennett 1)
    Burmarsh B
    7 (2) (Tony Boyce 1, David Twiddy 3, Colin Sleap 3)

    Division 3

    Etchinghill B 5 (1) Gordon Pau 3, Simon Dale 2, No third player)
    Selsted E
    4 (3) (Clive Develin 1, Richard Wright 2, George Kirby 1

    Palmarsh B 5 (3) (Nigel Woodward 3, Paul Hopkins 2, Matthew Lindsay-Dunn 0)
    Palmarsh A
    4 (1) (Trevor Hammond 1, Tony West 1, Joe Latty 2)

    Mariners A 6 (1) (Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 1, Simon Lawrence 2)
    Rhodes Min B
    3 (3) (Mick Green 2, Evelyn Baker 0, Colin Paine 1)

    Division 4

    Lydd D 3 (1) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, Irvine Holland 3)
    Saltwood D
    6 (3) (Eli Davis (Res) 2, Rob Winyard 2, Guy Neal (Res) 2)

    Rhodes Min C 0 (0) (Gary Richards 0, Heather Taylor 0, Nick Richards 0)
    Saltwood E
    9 (3) (Adam Lee 3, Nick Carter 3, Jim Lee 3) 

    Saltwood F 5 (3) (Mark Lindow 2, Chris Sowerbutts 2, Stefan Eede 1)
    Burmarsh C
    4 (1) (Steve Pitt 1, Russell Thwaites 0, Ian Tomlin 3)

    Week 10  Week beginning 28/11/16

    Premier Division

    Rhodes Min A 0 (0) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 0, Steve Smith 0)
    Saltwood A
    9 (3) (John Bispham 3, Joe Britnell 3, Ray Jordan 3

    Lydd B 1 (2) (David Cue 0, Barry Hewett 1, Colin Hewett 0)
    Postling A
    8 (3) (Malcolm Skates res 3, Keith Lythgoe 3, Chris Hooper 2)

    Postling B 6 (0) (Russell Swain 2, Sam Jones 2, Mark Jones 2)
    Lydd A
    3 (3) (Gemma Yarnley 3, Laura Yarnley res 0, No third player)

    Saltwood B 2 (0) (Barry Soilleux 0, Linas Vedeika 1, Tracey Deeley 1)
    Dover Road A
    7 (3) (Ben Greenwood 3, Cliff Smallman 3, Kevin Coleman 1)

    Division 1

    Lydd C 5 (0) (Alison Yarnley 1, Helen Armstrong 2, Brian Kennett 2)
    Postling C
    4 (3) (Stan Webb 2, Mitch Woods 2, No third player)

    Selsted A 3 (3) (Alan Maycock 0, Trevor Hart 1, Rob Huntley 2)
    Selsted B
    6 (1) (Dale Ballard 2, Kate Richmond 1, Paul Hooper 3)

    Dover Road B 5 (1) (Peter Hopper 1, Del Newman 2, John Baldock 2)
    Saltwood C
    4 (3) (Ray Nightingale 2, Mark Savill 2, No third player)

    Postling D 3 (3) (Chris Laker 1, Sue Allsworth 1, Kevan Morphett 1)
    Burmarsh A
    6 (1) (Hrvoje Crnko 3, Michael Galvan 3, Ian Bewick 0)

    Division 2

    Dover Road C 4 (3) (Stuart Byrne 1, Roger Howard 2, Sue Bispham 1)
    Burmarsh B
    5 (1) (Roy Crutchley 1, David Twiddy 3, Jenny Swain 1)

    Cheriton Motor  1 (1) (Duane Martin 0, Steve Woodward 0, Alan Eyles 1)
    Postling E
    8 (3) (Nigel Stansfeld 3, Adam Gajewski 3, Terry Roome 2)

    Selsted D 2 (1) (Andy Finnis 0, Barbara Rutherford 1, Maurice Butler 1)
    Selsted C
    7 (3) (Alan Boxall 2, Paul Skelton 2, Darren Howard 3) 

    Division 3

    Mariners A 3 (3) (Andrew Blackford 1, Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 1)
    Dover Road D
    6 (0) (Richard York 3, David Kenyon-Vaughan 1, Paul Wyborn 2)

    Palmarsh A 3 (1) (Trevor Hammond 1, Nigel Woodward (res) 2, Joe Latty 0)
    Etchinghill B
    6 (3) (Steve Hawes 3, Gordon Pau 2, Pavel Martyniuk 1)

    Selsted E 3 (3) (Richard Wright 1, Clive Develin 2, James Donald 0)
    Rhodes Min B
    6 (1) (Mick Green 3, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)

    Division 4

    Rhodes Minnis C 0 v Saltwood F 9 (match adjudicated on by the Committee)

    Saltwood D 7 (3) (Norman Oakes 3, Rob Winyard 2, Annie McMillan 2)
    Saltwood E
    2 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 2, Arthur Atkins 0)

    Week 11  Week beginning 05/12/16

    Premier Division

    Dover Road A 3 (1) (Cliff Smallman 1, Kevin Coleman 1, Kevin Powell 1)
    Saltwood A
    6 (3) (Alan Rutherford 0, Ray Jordan 3, Geoff Jordan 3)

    Lydd A 5 (3) (Nick Coleman 0, Charlie Richards 2, Keith Yarnley 3)
    Lydd B 4 (1) (Barry Hewett 1, Mike Lee 1, Colin Hewett 2)

    Saltwood B 6 (3) (Linas Vedeika 2, Tracey Deeley 2, Michelle Kingsland 2)
    Postling B
    3 (2) (Mark Jones 3, Stan Webb res 0, No third player)

    Postling A 5 (3) (Barry Allsworth 0, Keith Lythgoe 2, Chris Hooper 3)
    Rhodes Min A
    4 (2) (Steve Smith 2, Bob Baker 1, Kevin Leppard 1) 

    Division 1

    Burmarsh A 6 (3) (Ian Bewick 0, Trevor Heales 3, Hrvoje Crnko 3)
    Lydd C
    3 (1) (Helen Armstrong 1, Mike Butcher 1, Alison Yarnley 1

    Postling C 5 (2) (Bryan Pearce 2, Stan Webb 3, No third player)
    Dover Road B
    4 (3) (John Baldock 1, Peter Hopper 1, Del Newman 2

    Selsted A 8 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 3, Alan Maycock 2)
    Postling D
    1 (0) (Kevan Morphett 0, Trevor Browne 1, Chris Laker 0)

    Selsted B 7 (0) (Dale Ballard 2, Jake Saxby 3, Kate Richmond 2)
    Saltwood C
    2 (3) (Ray Nightingale 1, Mark Savill 1, No third player)

    Division 2

    Etchinghill A 1 (3) (Dan Simmons (Res) 0, Clive Wilkinson 0, Gordon Pau (Res) 1)
    Cheriton Motor
     8 (1) (Mark Gregory 3, Alan Eyles 2, Raymond Long 3)

    Postling E 8 (3) (Adam Gajewski 2, Terry Roome 3, Nigel Stansfeld 3)
    Selsted D
    1 (1) (Jan Bennett 0, Wendy Newsham 0, Andy Finnis 1)

    Burmarsh B 3 (3) (Colin Sleap 2, David Twiddy 1, No Player Burmarsh B 0)
    Selsted C
    6 (1) (Paul Skelton 2, Alan Boxall 2, Steve Bennett 2)

    Division 3

    Selsted E 3 (3) (Clive Develin 1, Richard Wright 2, George Kirby 0)
    Palmarsh A
    6 (0) (Trevor Hammond 3, Paul Hopkins (res) 1, Joe Latty 2)

    Rhodes Min B 2 (2) (Kevin Tullett 1, Mick Green 1, Bob Thomason 0)
    Dover Road D
    7 (3) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 1)

    Palmarsh B 7 (3) (Nigel Woodward 3, Paul Hopkins 3, Matthew Lindsay-Dunn 1)
    Mariners A
    2 (0) (Andrew Blackford 1, Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 1)

    Division 4

    Lydd D 0 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 0, David Frost 0)
    Burmarsh C
    9 (3) (Steve Pitt 3, Ian Tomlin 3, Helen Mattock 3

    Saltwood E 5 (1) (Adam Lee 3, Jim Lee 0, Nick Carter 2)
    Saltwood F
    4 (3) (Mark Lindow 2, Stefan Eede 1, Chris Sowerbutts 1)

    Saltwood D 9 (3) (Rob Winyard 3, Norman Oakes 3, Annie McMillan 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Les Curie 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Week 12  Week beginning 12/12/16

    Premier Division

    Postling B 5 (2) (Arthur Martin 2, Sam Jones 1, Russell Swain 2)
    Dover Road A
    4 (3) (Ben Greenwood 3, Kevin Coleman 0, Luke Coleman 1)

    Saltwood A 5 (0) (Steve Bispham 1, Phil Saxby 3, Geoff Jordan 1)
    Postling A
    4 (3) (Keith Lythgoe 2, Chris Hooper 2, Barry Allsworth 0)

    Rhodes Min A 6 (3) (Bob Baker 2, Steve Smith 2, Kevin Leppard 2)
    Lydd A
    3 (2) (Charlie Richards 1, Nick Coleman 0, Keith Yarnley 2

    Lydd B 5 (3) (Colin Hewett 2, Barry Hewett 3, Peter Coles 0)
    Saltwood B
    4 (0) (Barry Soilleux 2, Linas Vedeika 1, Tracey Deeley 1)

    Division 1

    Lydd C 2 (0) (Mike Butcher 2, Helen Armstrong 0, Laura Yarnley 0)
    Selsted A
    7 (3) (Rob Huntley 3, Alan Maycock 2, Trevor Hart 2)

    Saltwood C 8 (3) (Steve Powell 3, Ray Nightingale 2, Mark Wiliamson 3)
    Postling C
    1 (0) (Bryan Pearce 0, Mitch Woods 1, Stan Webb 0)

    Dover Road B 5 (2) (Mick Hopper 2, Del Newman 2, Peter Hopper 1)
    Burmarsh A
    4 (3) (Michael Galvan 0, Hrvoje Crnko 3, Ian Bewick 1)

    Postling D 1 (3) (Chris Laker 0, Kevan Morphett 1, Sue Allsworth 0)
    Selsted B
    8 (1) (Dale Ballard 3, Jake Saxby 2, Kate Richmond 3)

    Division 2

    Selsted C 2 (3) (Paul Skelton 1, Charles Brown 1, Alan Boxall 0)
    Postling E
    7 (2) (Adam Gajewski 2, Nigel Stansfeld 3, Terry Roome 2)

    Cheriton Motor  7 (2) (Mark Gregory 3, Paul Baker 3, Alan Eyles 1)
    Dover Road C
    2 (3) (Roger Brown 1, Stuart Byrne 0, Roger Howard 1)

    Selsted D 6 (3) (Wendy Newsham 2, Jan Bennett 2, Maurice Butler 2)
    Etchinghill A
    3 (0) (John Wilkinson 3, Clive Wilkinson 0, Josef Mandl 0)

    Division 3

    Dover Road D 5 (0) (Andy Beard 3, Richard York 2, Helen Duprey 0)
    Palmarsh B
    4 (3) (Nigel Woodward 2, Ese Osoro 1, Matthew Lindsay-Dunn 1)

    Mariners A 4 (3) (Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 3)
    Etchinghill B
    5 (2) (Pavel Martyniuk 2, Simon Dale 1, Gordon Pau 2)

    Palmarsh A 8 (3) (Trevor Hammond 3, Nigel Woodward (res) 2, Paul Hopkins (res) 3)
    Rhodes Min B
    1 (0) (Mick Green 1, Evelyn Baker 0, Colin Paine 0)

    Division 4

    Rhodes Min C 0 (1) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)
    Lydd D
    9 (3) (Hazel Emery 3, Alan Barnes 3, Irvine Holland 3)

    Burmarsh C 7 (1) (Helen Mattock 2, Ian Tomlin 2, Steve Pitt 3)
    Saltwood D
    2 (3) (Rob Winyard 0, Norman Oakes 2, Eli Davis (Res) 0)

    Week beginning 19/12/17
    Div 4 only
    Saltwood D 9 (3) (Rob Winyard 3, Annie McMillan 3, Norman Oakes 3)
    Lydd D
    0 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, David Frost 0)

    Saltwood F 4 (3) (Mark Lindow 3, Eli Davis 1, Phil Hagger 0)
    Burmarsh C
    5 (2) (Helen Mattock 1, Ian Tomlin 2, Steve Pitt 2)

    Rhodes Minnis C v Saltwood E

    SECOND HALF

    Week 13  Week beginning 09/01/17

    Premier Division

    Lydd A 4 (0) (Russell Bates 2, Gemma Yarnley 1, Charlie Richards 1)
    Saltwood A
    5 (3) (Steve Bispham 0, John Bispham 2, Phil Saxby 3)

    Postling B 5 (1) (Mark Jones 2, Sam Jones 0, Arthur Martin 3)
    Lydd B
    4 (3) (Barry Hewett 2, Colin Hewett 1, Peter Coles 1)

    Dover Road A 5 (1) (Ben Greenwood 2, Kevin Coleman 1, David Riordan 2)
    Postling A
    4 (3) (Brian Cook 2, Barry Allsworth 2, Keith Lythgoe 0)

    Saltwood B 2 (2) (Barry Soilleux 1, Linas Vedeika 1, Tracey Deeley 0)
    Rhodes Min A
    7 (3) (Bob Baker 1, Steve Smith 3, Phil Morford 3)

    Division 1

    Postling D 4 (3) (Chris Laker 1, Kevan Morphett 2, Roy Baker 1)
    Lydd C
    5 (1) (Ron Wood 0, Helen Armstrong 2, Brian Kennett 3)

    Burmarsh A 5 (0) (Hrvoje Crnko 3, Trevor Heales 2, Ian Bewick 0)
    Saltwood C
    4 (3) (Ray Nightingale 1, Mark Savill 1, Steve Powell 2)

    Selsted B 6 (3) (Dale Ballard 2, Jake Saxby 1, Kate Richmond 3)
    Postling C
    3 (2) (Bryan Pearce 1, Mitch Woods 2, Stan Webb 0)

    Selsted A 9 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 3, Alan Maycock 3)
    Dover Road B
    0 (0) (Del Newman 0, Peter Hopper 0, John Baldock 0)

    Division 2

    Dover Road C 6 (3) (Roger Brown 3, Roger Howard 2, No Player Dover Rd C 1)
    Selsted D
    3 (0) (Wendy Newsham 1, Jan Bennett 2, No third player)

    Etchinghill A 3 (2) (Clive Wilkinson 1, John Wilkinson 2, Josef Mandl 0)
    Selsted C
    6 (3) (Alan Boxall 2, Paul Skelton 3, Charles Brown 1)

    Burmarsh B 0 (1) (John Cruickshank 0, Alan White 0, Jenny Swain 0)
    Postling E
    9 (3) (Nigel Stansfeld 3, Adam Gajewski 3, Terry Roome 3)

    Division 3

    Etchinghill B 6 (2) (Steve Hawes 3, Gordon Pau 3, Dan Simmons 0)
    Dover Road D
    3 (3) (Andy Beard 1, Richard York 1, Paul Wyborn 1)

    Selsted E 2 (1) (Clive Develin 1, Richard Wright 1, James Donald 0)
    Mariners A
    7 (3) (Simon Lawrence 2, Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 2)

    Rhodes Min B 6 (1) (Mick Green 2, Evelyn Baker 1, Colin Paine 3)
    Palmarsh B
    3 (3) (Matthew Lindsay-Dunn 0, Paul Hopkins 2, Nigel Woodward 1)

    Division 4

    Lydd D 0 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, No Player Lydd D 0)
    Saltwood F
    9 (3) (Mark Lindow 3, Stefan Eede 3, Phil Hagger 3)

    Saltwood D 9 (3) (Chris Bonnick 3, Annie McMillan 3, Rob Winyard 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Gary Richards 0, Mick Athow 0, No third player)

    Week 14  Week beginning 16/01/17

    Premier Division

    Saltwood A 9 (3) (Phil Saxby 3, Alan Rutherford 3, Ray Jordan 3)
    Saltwood B
    0 (0) (Linas Vedeika 0, Barry Soilleux 0, Kevin Beasley 0)

    Rhodes Min A 8 (3) (Kevin Leppard 2, Steve Smith 3, Phil Morford 3)
    Postling B
    1 (2) (Jack Stewart 0, Russell Swain 0, Arthur Martin 1)

    Postling A 4 (3) (Keith Lythgoe 2, Brian Cook 1, Barry Allsworth 1)
    Lydd A
    5 (0) (Barry Hewett res 2, Charlie Richards 3, Nick Coleman 0)

    Lydd B 3 (2) (Barry Hewett 1, Mike Lee 1, Colin Hewett 1)
    Dover Road A
    6 (3) (Kevin Coleman 3, Barry Yarnley 3, Luke Coleman 0)

    Division 1

    Lydd C 1 (0) (Alison Yarnley 0, Mike Butcher 0, Brian Kennett 1)
    Selsted B
    8 (3) (Kate Richmond 3, Jake Saxby 2, Dale Ballard 3)

    Postling C 5 (3) (Mitch Woods 3, Bryan Pearce 0, Stan Webb 2)
    Burmarsh A
    4 (1) (Michael Galvan 1, Ian Bewick 1, Trevor Heales 2)

    Saltwood C 5 (1) (Steve Powell 2, Ray Nightingale 1, Mark Wiliamson 2)
    Selsted A
    4 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 0, Alan Maycock 1)

    Dover Road B 6 (3) (John Baldock 2, Del Newman 2, Peter Hopper 2)
    Postling D
    3 (0) (Chris Laker 0, Roy Baker 0, Kevan Morphett 3)

    Division 2

    Selsted C 6 (3) (Alan Boxall 1, Charles Brown 3, Paul Skelton 2)
    Dover Road C
    3 (1) (Roger Brown 2, Sue Bispham 1, Roger Howard 0)

    Postling E 9 (3) (Adam Gajewski 3, Terry Roome 3, Nigel Stansfeld 3)
    Etchinghill A
    0 (0) (Clive Wilkinson 0, Josef Mandl 0, Gordon Pau (Res) 0)

    Cheriton Motor  4 (3) (Steve Woodward 1, Raymond Long 1, Alan Eyles 2)
    Burmarsh B
    5 (1) (John Cruickshank 0, David Twiddy 3, Colin Sleap 2)

    Division 3

    Palmarsh B 4 (3) (Nigel Woodward 3, Paul Hopkins 1, Matthew Lindsay-Dunn 0)
    Etchinghill B
    5 (1) (Simon Dale 1, Pavel Martyniuk 2, Dan Simmons 2)

    Mariners A 4 (3) (Andrew Blackford 3, Simon Lawrence 0, Stuart Hammerton 1)
    Palmarsh A
    5 (1) (Trevor Hammond 2, Tony West 2, Joe Latty 1)

    Dover Road D 6 (1) (Andy Beard 3, Paul Wyborn 2, David Kenyon-Vaughan 1)
    Selsted E
    3 (3) (Richard Wright 1, Clive Develin 2, James Donald 0)

    Division 4

    Saltwood F 4 (3) (Mark Lindow 3, Eli Davis 0, Chris Sowerbutts 1)
    Saltwood D
    5 (0) (Chris Bonnick 2, Annie McMillan 1, Rob Winyard 2)

    Burmarsh C 7 (3) (Helen Mattock 2, Steve Pitt 2, Ian Tomlin 3)
    Saltwood E
    2 (1) (Adam Lee 0, Nick Carter 2, Jim Lee 0)

    Rhodes Min C 5 (1) (Nick Richards 1, Gary Richards 2, Mick Athow 2)
    Lydd D
    4 (3) (Paul Hurford 1, David Frost 3, No third player)

    Week 15  Week beginning 30/01/17

    Premier Division

    Lydd A v Dover Road A

    Postling A 7 (3) (Keith Lythgoe 2, Brian Cook 2, Chris Hooper 3)
    Saltwood B
    2 (0) (Barry Soilleux 2, No Player Saltwood B 0, No third player)

    Saltwood A 7 (3) (Phil Saxby 3, Alan Rutherford 1, Geoff Jordan 3)
    Postling B
    2 (0) (Mark Jones 1, Arthur Martin 1, Sam Jones 0)

    Rhodes Min A 8 (3) (Steve Smith 2, Phil Morford 3, Kevin Leppard 3)
    Lydd B 1 (1) (Barry Hewett 1, David Cue 0, Colin Hewett 0)

    Division 1

    Burmarsh A 3 (2) (Hrvoje Crnko 3, Trevor Heales 0, Michael Galvan 0)
    Selsted B
    6 (3) (Kate Richmond 2, Jake Saxby 2, Dale Ballard 2)

    Saltwood C 5 (3) (Ray Nightingale 1, Mark Savill 2, Steve Powell 2)
    Postling D
    4 (0) (Kevan Morphett 3, Roy Baker 0, Chris Laker 1)

    Dover Road B 3 (3) (Peter Hopper 1, Mick Hopper 0, John Baldock 2)
    Lydd C
    6 (0) (Alison Yarnley 1, Helen Armstrong 2, Brian Kennett 3)

    Postling C 6 (3) (Mitch Woods 3, Bryan Pearce 1, Stan Webb 2)
    Selsted A
    3 (0) (Trevor Hart 1, Charlie Brown res 0, Alan Maycock 2)

    Division 2

    Selsted D 2 (1) (Andy Finnis 1, Wendy Newsham 1, Jan Bennett 0)
    Cheriton Motor
     7 (3) (Mark Gregory 3, Alan Eyles 3, Paul Baker 1) 

    Etchinghill A 6 (3) (John Wilkinson 2, Steve Hawes (Res) 3, Josef Mandl 1)
    Burmarsh B
    3 (0) (Colin Sleap 2, Tony Boyce 1, Jenny Swain 0)

    Postling E 9 (3) (Adam Gajewski 3, Terry Roome 3, Nigel Stansfeld 3)
    Dover Road C
    0 (0) (Stuart Byrne 0, Sue Bispham 0, Roger Howard 0)

    Division 3

    Etchinghill B 6 (3) (Gordon Pau 3, Simon Dale 0, Dan Simmons 3)
    Rhodes Min B
    3 (1) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 1)

    Palmarsh B 1 (3) (Nigel Woodward 0, Paul Hopkins 0, Ese Osoro 1)
    Selsted E
    8 (0) (Clive Develin 3, Richard Wright 3, George Kirby 2)

    Dover Road D 6 (3) (Andy Beard 2, Richard York 2, Paul Wyborn 2)
    Palmarsh A
    3 (1) (Trevor Hammond 3, Tony West 0, Joe Latty 0)

    Division 4

    Lydd D 3 (0) (Paul Hurford 0, David Frost 1, Hazel Emery 2)
    Saltwood E
    6 (3) (Adam Lee 3, Nick Carter 2, Arthur Atkins 1)

    Rhodes Min C 0 (1) (Les Curie 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)
    Burmarsh C
    9 (3) (Steve Pitt 3, Russell Thwaites 3, Ian Tomlin 3)

    Saltwood F 6 (3) (Mark Lindow 3, Phil Hagger 3, Eli Davis 0)
    Saltwood D
    3 (2) (Rob Winyard 1, Annie McMillan 1, Guy Neal (Res) 1)

    Week 16  Week beginning 06/02/17

    Premier Division

    Saltwood B 2 (0) (Tracey Deeley 0, Barry Soilleux 1, Linas Vedeika 1)
    Lydd A
    7 (3) (Charlie Richards 3, Nick Coleman 1, Keith Yarnley 3)

    Postling B 4 (0) (Malcolm Skates 2, Arthur Martin 2, Russell Swain 0)
    Postling A
    5 (3) (Brian Cook 1, Keith Lythgoe 1, Chris Hooper 3)

    Lydd B 3 (0) (Colin Hewett 0, Mike Lee 1, Barry Hewett 2)
    Saltwood A
    6 (3) (Steve Bispham 1, Geoff Jordan 2, Phil Saxby 3)

    Dover Road A 1 (3) (Ben Greenwood 0, Paul Smallman 1, Kevin Coleman 0)
    Rhodes Min A
    8 (2) (Kevin Leppard 2, Steve Smith 3, Phil Morford 3)

    Division 1

    Postling D 6 (0) (Chris Laker 2, Kevan Morphett 3, Trevor Browne 1)
    Postling C
    3 (3) (Mitch Woods 2, Stan Webb 1, Bryan Pearce 0)

    Lydd C 3 (0) (Alison Yarnley 2, Laura Yarnley 1, Helen Armstrong 0)
    Saltwood C
    6 (3) (Mark Wiliamson 2, Ray Nightingale 3, Mark Savill 1)

    Selsted B 3 (1) (Dale Ballard 3, Kate Richmond 0, Jake Saxby 0)
    Dover Road B
    6 (3) (John Baldock 2, Del Newman 2, Peter Hopper 2)

    Selsted A 7 (3) (Trevor Hart 3, Rob Huntley 3, Alan Maycock 1)
    Burmarsh A
    2 (0) (Hrvoje Crnko 1, Ian Bewick 0, Michael Galvan 1)

    Division 2

    Dover Road C 4 (0) (Roger Brown 2, Stuart Byrne 1, Sue Bispham 1)
    Etchinghill A
    5 (3) (John Wilkinson 3, Clive Wilkinson 0, Steve Hawes (Res) 2)

    Burmarsh B 4 (3) (John Cruickshank 0, Alan White 3, Tony Boyce 1)
    Selsted D
    5 (2) (Maurice Butler 1, Jan Bennett 2, Wendy Newsham 2)

    Cheriton Motor  3 (2) (Steve Woodward 1, Adam Eyles 1, Alan Eyles 1)
    Selsted C
    6 (3) (Charles Brown 2, Paul Skelton 2, Alan Boxall 2)

    Division 3

    Palmarsh A v Palmarsh B

    Rhodes Min B 5 (0) (Colin Paine 1, Evelyn Baker 2, Mick Green 2)
    Mariners A
    4 (3) (Andrew Blackford 3, Sharon Humphries 1, Stuart Hammerton 0)

    Selsted E 3 (3) (Clive Develin 0, James Donald 0, Richard Wright 3)
    Etchinghill B
    6 (2) (Steve Hawes 2, Gordon Pau 2, Pavel Martyniuk 2)

    Division 4

    Saltwood D 9 (3) (Annie McMillan 3, Chris Bonnick 3, Rob Winyard 3)
    Lydd D
    0 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, No third player)

    Saltwood E 6 (3) (Jim Lee 1, Nick Carter 3, Arthur Atkins 2)
    Rhodes Min C
    3 (1) (Nick Richards 0, Gary Richards 2, Mick Athow 1)

    Burmarsh C 6 (3) (Steve Pitt 3, Ian Tomlin 1, Helen Mattock 2)
    Saltwood F
    3 (0) (Mark Lindow 1, Stefan Eede 1, Phil Hagger 1)

    Week beginning 13/02/17
    Div 4 only

    Burmarsh C 9 (3) (Helen Mattock 3, Steve Pitt 3, Ian Tomlin 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Lydd D 2 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, Hazel Emery 2)
    Saltwood F
    7 (3) (Mark Lindow 3, Eli Davis 2, Stefan Eede 2)

    Saltwood D v Saltwood E

    Premier Division

    Lydd A 6 (3) (Charlie Richards 2, Keith Yarnley 3, Nick Coleman 1)
    Postling B
    3 (1) (Mark Jones 1, Sam Jones 0, Arthur Martin 2)

    Saltwood A 4 (3) (Ray Jordan 2, Phil Saxby 2, Geoff Jordan 0)
    Rhodes Min A
    5 (0) (Kevin Leppard 1, Steve Smith 1, Phil Morford 3)

    Postling A 6 (3) (Chris Hooper 3, Brian Cook 1, Barry Allsworth 2)
    Lydd B
    3 (1) (Mike Lee 1, David Cue 0, Barry Hewett 2)

    Dover Road A 6 (3) (Ben Greenwood 3, Paul Smallman 3, Kevin Coleman 0)
    Saltwood B
    3 (0) (Linas Vedeika 1, Barry Soilleux 1, Tracey Deeley 1)

    Division 1

    Postling C 5 (3) (Mitch Woods 3, Bryan Pearce 1, Stan Webb 1)
    Lydd C
    4 (2) (Alison Yarnley 1, Mike Butcher 1, Brian Kennett 2)

    Burmarsh A 3 (3) (Hrvoje Crnko 2, Trevor Heales 1, Ian Bewick 0)
    Postling D
    6 (2) (Chris Laker 1, Trevor Browne 2, Kevan Morphett 3)

    Saltwood C 8 (3) (Mark Wiliamson 2, Steve Powell 3, Mark Savill 3)
    Dover Road B
    1 (2) (Peter Hopper 0, Del Newman 1, John Baldock 0)

    Selsted B 3 (1) (Dale Ballard 1, Jake Saxby 0, Paul Hooper 2)
    Selsted A
    6 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 2, Alan Maycock 1)

    Division 2

    Postling E 8 (3) (Adam Gajewski 3, Terry Roome 2, Nigel Stansfeld 3)
    Cheriton Motor 1
    (0) (Alan Eyles 1, Adam Eyles 0, Steve Woodward 0)

    Selsted C 7 (3) (Paul Skelton 2, Steve Bennett 3, Alan Boxall 2)
    Selsted D
    2 (2) (Andy Finnis 1, Wendy Newsham 0, Barbara Rutherford 1)

    Burmarsh B 3 (1) (Alan White 1, David Twiddy 2, Jenny Swain 0)
    Dover Road C
    6 (3) (Terry Yeomans 3, Roger Brown 2, Roger Howard 1)

    Division 3

    Etchinghill B 6 (3) (Dan Simmons 2, Simon Dale 2, Gordon Pau 2)
    Palmarsh A
    3 (0) (Nigel Woodward (res) 0, Tony West 2, Paul Hopkins (res) 1)

    Dover Road D 8 (3) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 2)
    Mariners A
    1 (0) (Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 0, Andrew Blackford 0)

    Rhodes Min B 4 (1) (Kevin Tullett 0, Evelyn Baker 1, Mick Green 3)
    Selsted E
    5 (3) (Clive Develin 2, Richard Wright 2, George Kirby 1)

    Division 4

    Saltwood F 9 (3) (Stefan Eede 3, Eli Davis 3, Phil Hagger 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Les Curie 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Saltwood E 5 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 3, Adam Lee 2)
    Saltwood D
    4 (3) (Annie McMillan 1, Chris Bonnick 1, Rob Winyard 2)

    Week 18  Week beginning 27/02/17

    Premier Division

    Lydd B 3 (0) (Colin Hewett 1, Barry Hewett 1, Mike Lee 1)
    Lydd A
    6 (3) (Russell Bates 3, Charlie Richards 3, Nick Coleman 0)

    Postling B 7 (3) (Russell Swain 1, Arthur Martin 3, Malcolm Skates 3)
    Saltwood B
    2 (2) (Linas Vedeika 1, Barry Soilleux 0, Tracey Deeley 1)

    Saltwood A 5 (3) (Phil Saxby 3, Alan Rutherford 0, Ray Jordan 2)
    Dover Road A
    4 (1) (Paul Smallman 2, Cliff Smallman 1, Ben Greenwood 1)

    Rhodes Min A 2 (3) (Bob Baker 0, Steve Smith 2, Kevin Leppard 0)
    Postling A
    7 (0) (Chris Hooper 3, Keith Lythgoe 2, Arthur Martin (res) 2)

    Division 1

    Lydd C 4 (0) (Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 1, Brian Kennett 3)
    Burmarsh A
    5 (3) (Hrvoje Crnko 2, Michael Galvan 2, Trevor Heales 1)

    Dover Road B 5 (1) (John Baldock 1, Del Newman 1, Peter Hopper 3)
    Postling C
    4 (3) (Stan Webb 2, Mitch Woods 2, Bryan Pearce 0)

    Postling D 2 (2) (Kevan Morphett 2, Trevor Browne 0, No Player Postling D 0)
    Selsted A
    7 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 2, Alan Maycock 2)

    Saltwood C 6 (3) (Mark Savill 2, Steve Powell 1, Mark Wiliamson 3)
    Selsted B
    3 (2) (Paul Hooper 1, Kate Richmond 1, Jake Saxby 1)

    Division 2

    Selsted C 5 (3) (Charles Brown 2, Alan Boxall 1, Steve Bennett 2)
    Burmarsh B
    4 (1) (John Cruickshank 0, David Twiddy 2, Jenny Swain 2)

    Selsted D 1 (1) (Andy Finnis 1, Jan Bennett 0, Maurice Butler 0)
    Postling E
    8 (3) (Terry Roome 3, Nigel Stansfeld 3, Adam Gajewski 2)

    Cheriton Motor  5 (3) (Adam Eyles 2, Mark Gregory 2, Paul Baker 1)
    Etchinghill A
    4 (2) (John Wilkinson 2, Clive Wilkinson 0, Dan Simmons (Res) 2)

    Division 3

    Dover Road D 4 (3) (Richard York 1, Andy Beard 2, Paul Wyborn 1)
    Rhodes Min B
    5 (1) (Mick Green 3, Kevin Tullett 0, Colin Paine 2)

    Mariners A 4 (2) (Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 0)
    Palmarsh B
    5 (3) (Matthew Lindsay-Dunn 1, Nigel Woodward 2, Ese Osoro 2)

    Palmarsh A 7 (0) (Trevor Hammond 3, Tony West 2, Joe Latty 2)
    Selsted E
    2 (3) (Richard Wright 2, Clive Develin 0, George Kirby 0)

    Division 4

    Saltwood F v Saltwood E

    Burmarsh C v Lydd D

    Week 19  Week beginning 06/03/17

    Premier Division

    Saltwood B 5 (3) (Linas Vedeika 1, Barry Soilleux 3, Kevin Beasley 1)
    Lydd B
    4 (0) (Mike Lee 2, Colin Hewett 0, Barry Hewett 2)

    Lydd A 6 (2) (Nick Coleman 0, Keith Yarnley 3, Charlie Richards 3)
    Rhodes Min A
    3 (3) (Steve Smith 1, Bob Baker 1, Kevin Leppard 1) 

    Postling A 6 (3) (Chris Hooper 3, Keith Lythgoe 1, Brian Cook 2
    Saltwood A
    3 (1) (Alan Rutherford 1, Geoff Jordan 2, Steve Bispham 0)

    Dover Road A 6 (3) (Kevin Coleman 1, Kevin Powell 3, Paul Smallman 2)
    Postling B
    3 (2) (Mark Jones 1, Malcolm Skates 2, Sam Jones 0)

    Division 1

    Selsted B 5 (3) (Dale Ballard 2, Jake Saxby 1, Kate Richmond 2)
    Postling D
    4 (2) (Chris Laker 1, Kevan Morphett 3, Trevor Browne 0) 

    Postling C 3 (0) (Stan Webb 1, Mitch Woods 1, Nigel Stansfeld res 1)
    Saltwood C
    6 (3) (Steve Powell 3, Mark Wiliamson 3, No third player)

    Burmarsh A 4 (1) (Ian Bewick 0, Hrvoje Crnko 3, Michael Galvan 1)
    Dover Road B
    5 (3) (John Baldock 2, Del Newman 2, Peter Hopper 1)

    Selsted A 7 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 2, Alan Maycock 2)
    Lydd C
    2 (0) (Ron Wood 0, Alison Yarnley 0, Brian Kennett 2)

    Division 2

    Etchinghill A 3 (2) (John Wilkinson 0, Clive Wilkinson 2, Josef Mandl 1)
    Selsted D
    6 (3) (Andy Finnis 2, Wendy Newsham 2, Jan Bennett 2)

    Dover Road C 5 (3) (Terry Yeomans 3, Stuart Byrne 0, Roger Brown 2)
    Cheriton Motor
     4 (1) (Paul Baker 1, Adam Eyles 1, Steve Woodward 2)

    Postling E 8 (3) (Adam Gajewski 3, Terry Roome 2, Nigel Stansfeld 3)
    Selsted C
    1 (0) (Charles Brown 0, Paul Skelton 1, Steve Bennett 0)

    Division 3

    Etchinghill B 6 (2) (Dan Simmons 1, Steve Hawes 3, Gordon Pau 2)
    Mariners A
    3 (3) (Andrew Blackford 2, Sharon Humphries 0, Simon Lawrence 1)

    Palmarsh B 5 (2) (Nigel Woodward 2, Ese Osoro 1, Paul Hopkins 2)
    Dover Road D
    4 (3) (Helen Duprey 0, Richard York 3, Paul Wyborn 1)

    Rhodes Min B 0 (1) (Mick Green 0, Evelyn Baker 0, Colin Paine 0)
    Palmarsh A
    9 (3) (Trevor Hammond 3, Ese Osoro (res) 3, Tony West 3)

    Division 4

    Lydd D v Rhodes Minnis C

    Saltwood D 4 (1) (Chris Bonnick 2, Annie McMillan 1, Rob Winyard 1)
    Burmarsh C
    5 (3) (Russell Thwaites 0, Steve Pitt 3, Helen Mattock 2)

    Week 20  Week beginning 13/03/17

    Premier Division

    Lydd B 1 (0) (Barry Hewett 1, Colin Hewett 0, Mike Lee 0)
    Postling B
    8 (3) (Mark Jones 3, Malcolm Skates 2, Arthur Martin 3)

    Saltwood A 5 (3) (Ray Jordan 2, Phil Saxby 3, Steve Bispham 0)
    Lydd A
    4 (1) (Charlie Richards 1, Keith Yarnley 1, Russell Bates 2)

    Postling A 5 (3) (Keith Lythgoe 2, Chris Hooper 2, Barry Allsworth 1)
    Dover Road A
    4 (1) (Kevin Coleman 1, Luke Coleman 0, Paul Smallman 3)

    Rhodes Min A 7 (0) (Bob Baker 1, Steve Smith 3, Kevin Leppard 3)
    Saltwood B
    2 (3) (Linas Vedeika 1, Barry Soilleux 1, Tracey Deeley 0)

    Division 1

    Postling C 3 (1) (Stan Webb 0, Mitch Woods 2, Nigel Stansfeld res 1)
    Selsted B
    6 (3) (Dale Ballard 1, Kate Richmond 2, Paul Hooper 3)

    Lydd C 4 (1) (Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 1, Brian Kennett 3)
    Postling D
    5 (3) (Kevan Morphett 2, Trevor Browne 2, Chris Laker 1)

    Dover Road B 1 (1) (John Baldock 0, Del Newman 1, Peter Hopper 0)
    Selsted A
    8 (3) (Alan Maycock 2, Trevor Hart 3, Rob Huntley 3)

    Saltwood C 6 (3) (Mark Savill 2, Steve Powell 1, Mark Wiliamson 3)
    Burmarsh A
    3 (1) (Trevor Heales 1, Hrvoje Crnko 2, Ian Bewick 0)

    Division 2

    Selsted D 4 (0) (Andy Finnis 1, Jan Bennett 1, Barbara Rutherford 2)
    Dover Road C
    5 (3) (Terry Yeomans 3, Stuart Byrne 0, Roger Howard 2)

    Selsted C 6 (3) (Darren Howard 1, Alan Boxall 3, Steve Bennett 2)
    Etchinghill A
    3 (0) (John Wilkinson 2, Clive Wilkinson 1, Josef Mandl 0)

    Postling E 9 (3) (Adam Gajewski 3, Terry Roome 3, Nigel Stansfeld 3)
    Burmarsh B
    0 (1) (Colin Sleap 0, David Twiddy 0, Tony Boyce 0)

    Division 3

    Palmarsh B 5 (3) (Nigel Woodward 3, Matthew Lindsay-Dunn 0, Ese Osoro 2)
    Rhodes Min B
    4 (2) (Mick Green 1, Kevin Tullett 2, Colin Paine 1)

    Dover Road D 7 (3) (Andy Beard 3, Richard York 2, Paul Wyborn 2)
    Etchinghill B
    2 (2) (Simon Dale 0, Gordon Pau 2, Pavel Martyniuk 0)

    Mariners A 5 (1) (Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 2, Sharon Humphries 0)
    Selsted E
    4 (3) (James Donald 1, Richard Wright 2, George Kirby 1)

    Division 4

    Rhodes Min C 0 (1) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)
    Saltwood D
    9 (3) (Chris Bonnick 3, Rob Winyard 3, Annie McMillan 3) 

    Saltwood F 9 (3) (Mark Lindow 3, Phil Hagger 3, Chris Sowerbutts 3)
    Lydd D
    0 (0) (Paul Hurford 0, Hazel Emery 0, Alan Barnes 0)

    Burmarsh C 7 (3) (Helen Mattock 2, Steve Pitt 2, Ian Tomlin 3)
    Saltwood E
    2 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 2, Adam Lee 0)

    Week 21  Week beginning 20/03/17

    Premier Division

    Lydd A 5 (2) (Keith Yarnley 3, Charlie Richards 2, No Player Lydd A 0)
    Postling A
    4 (3) (Chris Hooper 2, Keith Lythgoe 1, Barry Allsworth 1)

    Postling B 6 (1) (Mark Jones 1, Malcolm Skates 3, Arthur Martin 2)
    Rhodes Min A
    3 (3) (Steve Smith 2, Bob Baker 0, Kevin Leppard 1)

    Saltwood B 1 (0) (Linas Vedeika 0, Barry Soilleux 1, Tracey Deeley 0)
    Saltwood A
    8 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Steve Bispham 2)

    Dover Road A 7 (1) (Kevin Coleman 1, Ben Greenwood 3, David Riordan 3)
    Lydd B
    2 (3) (Barry Hewett 0, Colin Hewett 1, Peter Coles 1

    Division 1

    Burmarsh A 3 (0) (Michael Galvan 1, Hrvoje Crnko 2, Trevor Heales 0)
    Postling C
    6 (3) (Stan Webb 1, Mitch Woods 3, Nigel Stansfeld res 2)

    Postling D 4 (1) (Chris Laker 1, Trevor Browne 1, Kevan Morphett 2)
    Dover Road B
    5 (3) (Peter Hopper 0, Del Newman 2, Terry Yeomans (res) 3

    Selsted A 4 (2) (Rob Huntley 2, Alan Maycock 1, Trevor Hart 1)
    Saltwood C
    5 (3) (Mark Wiliamson 2, Mark Savill 0, Steve Powell 3)

    Selsted B 8 (3) (Paul Hooper 3, Kate Richmond 3, Dale Ballard 2)
    Lydd C
    1 (0) (Alison Yarnley 0, Mike Butcher 0, Brian Kennett 1)

    Division 2

    Dover Road C 6 (2) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Roger Brown 2)
    Selsted C
    3 (3) (Alan Boxall 0, Charles Brown 2, Paul Skelton 1)

    Etchinghill A 2 (0) (John Wilkinson 2, Clive Wilkinson 0, Josef Mandl 0)
    Postling E
    7 (3) (Adam Gajewski 3, Nigel Stansfeld 2, Terry Roome 2)

    Burmarsh B 6 (0) (Colin Sleap 2, David Twiddy 1, Alan White 3)
    Cheriton Motor
     3 (3) (Steve Woodward 2, Mark Gregory 1, No third player)

    Division 3

    Etchinghill B 8 (3) (Gordon Pau 2, Dan Simmons 3, Simon Dale 3)
    Palmarsh B
    1 (0) (Nigel Woodward 1, Ese Osoro 0, Matthew Lindsay-Dunn 0)

    Palmarsh A 7 (1) (Tony West 2, Joe Latty 3, Trevor Hammond 2)
    Mariners A
    2 (3) (Simon Lawrence 2, Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 0)

    Selsted E 0 (3) (Clive Develin 0, James Donald 0, George Kirby 0)
    Dover Road D
    9 (0) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 3)

    Division 4

    Saltwood D 3 (0) (Rob Winyard 1, Chris Bonnick 1, Annie McMillan 1)
    Saltwood F
    6 (3) (Mark Lindow 2, Stefan Eede 2, Chris Sowerbutts 2)

    Saltwood E v Burmarsh C

    Week beginning 13/02/17
    Div 4 only

    Rhodes Min C 0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)
    Saltwood F
    9 (3) (Mark Lindow 3, Eli Davis 3, Phil Hagger 3)

    Saltwood E 6 (3) (Adam Lee 3, Nick Carter 3, No third player)
    Lydd D
    3 (1) (Alan Barnes 1, David Frost 1, Paul Hurford 1)

    Burmarsh C 6 (3) (Helen Mattock 2, Ian Tomlin 2, Steve Pitt 2)
    Saltwood D
    3 (1) (Chris Bonnick 1, Rob Winyard 0, Annie McMillan 2)