League Sponsors
CONTACT US IF YOU KNOW OF SOMEONE WHO MIGHT LIKE TO BE A LEAGUE SPONSOR

 



Winstanley Windows
Beresfords Accountants
Fell Reynolds
PV Leisure Centre
 

Marchwoods
Oclee & Son Jewellers
Cheriton Motor House
  Home    Fixtures    Ratings    Competitions    League info    Links    Contact Us   Results
teamresults
 

    Link to 2007-2008 Results

    Link to 2008-2009 Results

    Link to TKO 2009-2010

    Link to 2009-2010 Results

    Link to 2010-2011 Results

    Games Highlighted in RED have not been played or scorecard not yet received by League Secretary.

    Week 1 19-9-11

    Premier Division  

    Postling A 5 (3) (Chris Hooper 3, Brian Cook 1, Barry Allsworth 1)

    Dover Road A 4 2) (Kevin Coleman 1, Lee Edgington 2, Jim Wraight 1)

     

    Paragon A 5 (0) (Dave Cloake 3, Mark Savill 1, Chris Cloake 1)

    Rhodes Min A 4 (3) (Bob Baker 1, Steve Smith 1, Kevin Leppard 2)

     

    Dover Road B 6 (2) (Kevin Powell 3, Steve Powell 2, Phil Busby 1)

    Selsted A 3 (3) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 2, No third player)

     

    Division 1

    Westbourne C 1 (2) (Dale Ballard 1, Bryan Smith 0, Steve Hawes 0)

    Postling C 8 (3) (Tracey Deeley 3, Trevor Browne 3, Chris Laker 2)

     

    Dover Road C 3 (1) (Del Newman 1, John Baldock 1, Peter Hopper 1)

    Postling B 6 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 0)

     

    Constitutional A 6 (2) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Sue Bispham 2)

    Paragon B 3 (3) (Bryan Pearce 0, Stan Webb 1, Gordon Webb 2)

     

    Burmarsh A 2 (3) (Roy Crutchley 0, David Twiddy 1, Will Glennie 1)

    Paragon C 7 (1) (Alan Boxall 2, Paul Skelton 3, David Riordan 2)

     

    Division 2

    Burmarsh B 6 (0) (Trevor Heales 3, Stuart Turley 0, Andy Preston 3)

    Westbourne F 3 (3) (Bob Thomason 1, Dawn Thomason 1, Chris Allsworth 1)

     

    Paragon D 4 (2) (John Cruickshank 2, Ari Shuman 0, Joe Thomas 2)

    Westbourne E 5 (3) (Stuart Byrne 1, Neil Thomason 3, Trevor Bishop 1

     

    Etchinghill A 1 (1) (Paul Ellis 1, Raymond Long 0, Gordon Pau 0)

    Selsted B 8 (3) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 2, Barbara Rutherford 3)

     

    Postling D 7 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

    Westbourne D 2 (0) (Rodney Russell 0, David Frowd 1, Les King 1

     

    Division 3

    Rhodes Min D 1 (2) (Heather Taylor 0, John Wilkinson 1, Mick Athow 0)

    Rhodes Min B 8 (3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 3, Colin Paine 2)

     

    Westbourne H 6 (1) (Jackie Camilletti 3, Jake Saxby 2, Giles Richmond 1)

    Westbourne G 3 (3) (Adam Lee 2, Jim Lee 1, Arthur Atkins 0)

     

    Lydd D 6 (3) (Paul Hurford 1, Michael Trilsbach 2, Nigel Woodward 3)

    Selsted C 3 (1) (Rob Hulse 1, No third player, James Marchant 2)

     

    Rhodes Min C 5 (0) (John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 1, James Oclee 1)

    Burmarsh C 4 (3) (Ian Tomlin 2, Ben Unwin 1, Helen Mattock 1)

    Week 2 26-9-11

    Premier Division

    Dover Road A 3 (1) (Kevin Coleman 1, Jim Wraight 1, Lee Edgington 1)

    Westbourne A 6 (3) (Phil Saxby 3, Ray Jordan 2, Geoff Jordan 1)

     

    Selsted A 4 (1) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 0, Peter Kemp 3)

    Postling A 5 (3) (Keith Lythgoe 2, Barry Allsworth 2, Denise Glenister 1)

     

    Lydd A 6 (3) (David Cue 2, Tim Lam 2, Michael Lee 2)

    Dover Road B 3 (1) (Kevin Powell 3, Phil Busby 0, Peter Harrie-Thompson 0)

     

    Division 1

     

    Paragon B 7 (3) (Mitch Woods 3, Gordon Webb 3, Bryan Pearce 1)

    Westbourne C 2 (2) (Kate Richmond 1, Steve Hawes 0, Dale Ballard 1)

     

    Paragon C 3 (3) (Paul Skelton 0, Alan Tilbee 0, David Riordan 3)

    Dover Road C 6 (1) (Peter Hopper 2, John Baldock 2, Del Newman 2)

     

    Postling C 5 (0) (Chris Laker 1, Trevor Browne 3, Roy Baker 1)

    Burmarsh A 4 (3) (Paul Payton 2, Roy Crutchley 0, Will Glennie 2)

     

    Lydd B 8 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 2)

    Lydd C 1 (0) (Ron Wood 1, Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 0)

     

    Division 2

     

    Westbourne E 1 (0) (Neil Thomason 1, Trevor Bishop 0, Jordan Aird 0)

    Postling D 8 (3) (Kieran Morphett 2, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

     

    Westbourne F 7 (2) (Bob Thomason 3, Pam Powell 1, Ian Bewick 3)

    Paragon D 2 (3) Joe Thomas 1, Ari Shuman 0, John Cruickshank 1)

     

    Selsted B 3 (3) Wendy Newsham 1, Ian Kemp 1, Barbara Rutherford 1)

    Burmarsh B 6 (0) Trevor Heales 3, Stuart Turley 0, Michael Galvan 3)

     

    Dover Road D 1 (2) (John Lord 1, David Kenyon-Vaughan 0, Paul Wyborn 0)

    Etchinghill A 8 (3) (Gordon Pau 3, Paul Ellis 3, Clive Wilkinson 2)

     

    Westbourne D 4 (2) (David Frowd 1, Rodney Russell 1, Terry Hyson 2)

    Mariners A 5 (3) (Simon Lawrence 2, Andrew Blackford 3, Sharon Humphries 0)

     

    Division 3

     

    Etchinghill B 0 (3) (Matthew Maytum 0, Les Curie 0, Simon Dale 0)

    Lydd D 9 (1) (Hazel Emery 3, Nigel Woodward 3, Michael Trilsbach 3)

     

    Selsted C 9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

    Rhodes Min D 0 (1) (Heather Taylor 0, Mick Athow 0, Gary Richards 0)

     

    Postling E 7 (0) (Ian Friend 3, Laura Calderbank 2, Dylan Calderbank 2)

    Westbourne H 2 (3) (Jake Saxby 0, Laura Camilletti 0, Jackie Camilletti 2)

     

    Westbourne G 4 (0) (Adam Lee 2, Jim Lee 0, Nick Carter 2)

    Rhodes Min C 5 (3) (James Oclee 1, John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 1)

    Week 3 3-10-11

    Premier Division

    Westbourne A 6 (3) (Alan Rutherford 3, Steve Bispham 0, Ray Jordan 3)

    Selsted A 3 (2) (Alan Maycock 1, Peter Kemp 1, Trevor Hart 1)

     

    Dover Road B 4 1) (Phil Busby 0, Kevin Powell 2, Peter Harrie-Thompson 2)

    Rhodes Min A 5 (3) (Kevin Leppard 1, Mick Green 1, Steve Smith 3)

     

    Lydd A 3 1) (David Cue 0, Tim Lam 1, Michael Lee 2)

    Postling A 6 (3) (Brian Cook 2, Barry Allsworth 3, Chris Hooper 1)

     

    Paragon A 8 (3) (Dave Cloake 3, Mark Savill 3, Chris Cloake 2)

    Westbourne B 1 (2) (Ray Nightingale 0, Ted Phillpott 0, Mark Wiliamson 1)

     

    Division 1

     

    Constitutional A 4 (2) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Sue Bispham 0)

    Lydd B 5 (3) (Colin Hewett 2, Barry Hewett 2, Michael Hewett 1)

     

    Lydd C 2 (0) (Ron Wood 1, Alison Yarnley 1, Helen Armstrong 0)

    Postling B 7 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 1)

     

    Dover Road C 5 (0) Peter Hopper 2, Del Newman 2, John Kemp 1)

    Burmarsh A 4 (3) (Colin Sleap 1, Paul Payton 2, Tony Boyce 1)

     

    Postling C 5 (3) (Trevor Browne 0, Roy Baker 2, Chris Laker 3)

    Paragon B 4 (1) (Mitch Woods 2, Stan Webb 1, Gordon Webb 1)

     

    Division 2

     

    Burmarsh B 5 (2) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 2, Andy Preston 1)

    Dover Road D 4 (3) (David Kenyon-Vaughan 0, John Lord 2, Paul Wyborn 2)

     

    Paragon D 2 (1) (Ari Shuman 0, Joe Thomas 2, John Cruickshank 0)

    Selsted B 7 (3) (Ian Kemp 2, Jan Bennett 2, Kevin Bussey 3)

     

    Westbourne E 2 (1) (Stuart Byrne 1, Neil Thomason 1, Trevor Bishop 0)

    Westbourne F 7 (3) (Bob Thomason 3, Ian Bewick 2, Chris Allsworth 2)

     

    Mariners A 2 (0) (Stuart Hammerton 1, Andrew Blackford 1, Sharon Humphries 0)

    Postling D 7 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

     

    Division 3

     

    Lydd D 6 (2) (David Frost 2, Michael Trilsbach 2, Hazel Emery 2)

    Burmarsh C 3 (3) (Alan Barnes 0, Ben Unwin 3, Helen Mattocks 0)

     

    Rhodes Min C 8 (3) Ryan Oclee 2, John Tanton-Brown 3, James Oclee 3)

    Westbourne H 1 (2) (Giles Richmond 1, Laura Camilletti 0, Jake Saxby 0)

     

    Postling E 2 (0) (Ian Friend 2, Dylan Calderbank 0, Laura Calderbank 0)

    Rhodes Min B 7 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 2, Colin Paine 3)

     

    Rhodes Min D 3 (3) (Heather Taylor 1, John Wilkinson 2, Gary Richards 0)

    Etchinghill B 6 (2) (Matthew Maytum 1, Alan Eyles 3, Simon Dale 2)

    Week 4 10-10-11

    Premier Division

    Rhodes Min A 4 (1) (Bob Baker 1, Steve Smith 2, Kevin Leppard 1)

    Postling A 5 (3) (Chris Hooper 3, Kevin Beasley 2, No third player)

     

    Lydd A 2 (0) (David Cue 1, Tim Lam 1, Michael Lee 0)

    Westbourne A 7 (3) (John Bispham 3, Steve Bispham 1, Phil Saxby 3)

     

    Selsted A 3 (0) (Alan Maycock 0, Peter Kemp 1, Trevor Hart 2)

    Dover Road A 6 (3) (Kevin Coleman 1, Barry Yarnley 3, Jim Wraight 2)

     

    Division 1

     

    Lydd B 5 (1) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 2, Michael Hewett 0)

    Westbourne C 4 (3) (Bryan Smith 1, Kate Richmond 2, Dale Ballard 1)

     

    Dover Road C 5 (3) (John Baldock 2, Peter Hopper 3, John Kemp 0)

    Postling C 4 (0) (Chris Laker 1, Tracey Deeley 2, Trevor Browne 1)

     

    Paragon C 6 (3) (Paul Skelton 1, David Riordan 3, Ben Greenwood 2)

    Lydd C 3 (1) (Alison Yarnley 1, Helen Armstrong 0, Ron Hill 2)

     

    Postling B 7 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 1)

    Constitutional A 2 (2) (Terry Yeomans 1, Sue Bispham 0, Roger Howard 1)

     

    Division 2

     

    Mariners A 6 (3) (Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 1, Andrew Blackford 2)

    Westbourne E 3 (1) (Stuart Byrne 1, Neil Thomason 2, Jordan Aird 0)

     

    Westbourne D 4 (2) (David Frowd 0, Terry Hyson 3, Les King 1)

    Etchinghill A 5 (3) (Clive Wilkinson 1, Raymond Long 2, Gordon Pau 2)

     

    Dover Road D 8 (1) (Phil Hobbs 3, David Kenyon-Vaughan 3, Paul Wyborn 2)

    Paragon D 1 (3) (Joe Thomas 1, John Cruickshank 0, Ari Shuman 0)

     

    Selsted B 6 (3) (Wendy Newsham 2, Barbara Rutherford 2, Jan Bennett 2)

    Westbourne F 3 (2) (Bob Thomason 3, Ian Bewick 0, Pam Powell 0)

     

    Division 3

     

    Rhodes Min C 5 (3) (John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 2, James Oclee 1)

    Postling E 4 (1) (Laura Calderbank 1, Dylan Calderbank 0, Ian Friend 3)

    Westbourne G  5(0) Adam Lee 2, Jim Lee 1, Nick Carter 2)

    Lydd D 4 (3) (Paul Hurford 1, Nigel Woodward 3, David Frost 0)

     

    Burmarsh C 6 (3) (Ian Tomlin 2, Ben Unwin 2, Steve Pitt 2)

    Rhodes Min D 3 (1) (John Wilkinson 3, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

     

    Selsted C 6 (1) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 1, James Marchant 2)

    Rhodes Min B 3 (3) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, John Wilkinson 1)

    Week 5 24-10-11

    Premier Division

    Westbourne A 8 (3) (John Bispham 3, Alan Rutherford 3, Steve Bispham 2)

    Rhodes Min A 1 (0) (Bob Baker 0, Steve Smith 0, Kevin Leppard 1)

     

    Dover Road B 7 (3) (Peter Harrie-Thompson 3, Phil Busby 2, Steve Powell 2)

    Westbourne B 2 (1) (Ray Nightingale 2, Ted Phillpott 0, No third player)

     

    Dover Road A 6 (3) (Lee Edgington 2, Jim Wraight 2, Kevin Coleman 2)

    Lydd A 3 (0) (Phil Morford 3, David Cue 0, Tim Lam 0)

    Division 1

    Westbourne C 3 (1) (Dale Ballard 1, Kate Richmond 1, Dave Camilletti 1)

    Postling B 6 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, No third player)

     

    Constitutional A 5 (1) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 2, Sue Bispham 0)

    Paragon C 4 (3) (Alan Boxall 1, Paul Skelton 2, Charles Brown 1)

     

    Lydd C 2 (1) (Alison Yarnley 1, Ron Hill 0, Helen Armstrong 1)

    Burmarsh A 7 (3) (Colin Sleap 2, David Twiddy 3, Tony Boyce 2)

     

    Paragon B 7 (1) (Mitch Woods 3, Gordon Webb 3, Stan Webb 1)

    Lydd B 2 (3) (Michael Hewett 0, Barry Hewett 1, Colin Hewett 1)

     

    Division 2

     

    Burmarsh B 6 (0) (Michael Galvan 3, Trevor Heales 3, Stuart Turley 0)

    Westbourne D 3 (3) (Terry Hyson 1, Les King 1, Rodney Russell 1)

     

    Etchinghill A 6 (3) (Alan Eyles 1, Clive Wilkinson 2, Paul Ellis 3)

    Postling D 3 (1) (Ian Friend 0, Des Lewis 1, Kevan Morphett. 2)

     

    Westbourne F 4 (3) (Bob Thomason 2, Pam Powell 0, Ian Bewick 2)

    Dover Road D 5 (1) (Phil Hobbs 1, John Lord 2, Paul Wyborn 2)

     

    Westbourne E 1 (0) (Neil Thomason 1, Trevor Bishop 0, Jordan Aird 0)

    Selsted B 8 (3) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 2, Barbara Rutherford 3)

     

    Division 3

     

    Rhodes Min D 5 (3) (Heather Taylor 1, Mick Athow 1, John Wilkinson 3)

    Westbourne G 4 (0) (Nick Carter 2, Adam Lee 2, Jim Lee 0)

     

    Lydd D 6 (3) (David Frost 2, Michael Trilsbach 1, Nigel Woodward 3)

    Westbourne H 3 (2) (Jackie Camilletti 2, Jake Saxby 0, Giles Richmond 1)

     

    Rhodes Min B 6 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 2, John Wilkinson res 2)

    Etchinghill B 3 (2) (Alan Eyles 3, Simon Dale 0, No Player Etchinghill B 0)

     

    Postling E 0 (0) (Ian Friend 0, Roy Brunsden 0, Dylan Calderbank 0)

    Selsted C 9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

    Week 6 31-10-11

    Premier Division

    Paragon A 4 (0) (Dave Cloake 2, Mark Savill 1, Chris Cloake 1)

    Dover Road B 5 (3) (Kevin Powell 3, Steve Powell 2, Peter Harrie-Thompson 0)

     

    Westbourne B 0 (0) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 0, Mark Wiliamson 0)

    Postling A 9 (3) (Keith Lythgoe 3, Chris Hooper 3, Brian Cook 3)

     

    Rhodes Min A 2 (0) (Mick Green 0, Steve Smith 1, Kevin Leppard 1)

    Dover Road A 7 (3) (Kevin Coleman 3, Jim Wraight 1, Paul Smallman 3)

     

    Lydd A 6 (3) (David Cue 1, Michael Lee 3, Tim Lam 2)

    Selsted A 3 (0) (Alan Maycock 1, Trevor Hart 2, No third player)

     

    Division 1

     

    Dover Road C 8 (3) (John Kemp 2, John Baldock 3, Del Newman 3)

    Lydd C 1 (0) (Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 1, Ron Hill 0)

     

    Burmarsh A 7 (2) (Roy Crutchley 2, Will Glennie 2, David Twiddy 3)

    Constitutional A 2 (3) (Terry Yeomans 2, Sue Bispham 0, Roger Howard 0)

     

    Paragon C 2 (0) (Alan Boxall 1, Charles Brown 0, Paul Skelton 1)

    Westbourne C 7 (3) (Kate Richmond 3, Dave Camilletti 3, Dale Ballard 1)

     

    Postling B 7 (3) (Mark Jones 3, Sam Jones 1, Jack Stewart 3)

    Paragon B 2 (0) (Stan Webb 1, Bryan Pearce 1, Gordon Webb 0)

     

    Division 2

     

    Mariners A 5 (0) (Andrew Blackford 2, Simon Lawrence 2, Sharon Humphries 1)

    Etchinghill A 4 (3) (Paul Ellis 3, Raymond Long 1, Clive Wilkinson 0)

     

    Postling D 5 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 1, Kevan Morphett. 3)

    Burmarsh B 4 (0) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 2, Stuart Turley 0)

     

    Westbourne D 4 (3) (Rodney Russell 1, David Frowd 0, Terry Hyson 3)

    Paragon D 5 (1) (Andy Finnis 2, Joe Thomas 2, John Cruickshank 1)

     

    Dover Road D 1 (2) (Phil Hobbs 0, Paul Wyborn 1, David Kenyon-Vaughan 0)

    Selsted B 8 (3) (Ian Kemp 3, Wendy Newsham 2, Jan Bennett 3)

     

    Division 3

     

    Rhodes Min C 6 (3) (John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 2, James Oclee 2)

    Lydd D 3 (0) (Hazel Emery 3, Paul Hurford 0, David Frost 0)

     

    Westbourne H 8 (3) (Giles Richmond 2, Jenna Bispham 3, Jake Saxby 3)

    Rhodes Min D 1 (2) (Heather Taylor 1, Mick Athow 0, Gary Richards 0)

     

    Burmarsh C 0 (1) (Steve Pitt 0, Ian Tomlin 0, Helen Mattocks 0)

    Rhodes Min B 9 (3) (Kevin Tullett 3, Colin Paine 3, Evelyn Baker 3)

     

    Etchinghill B 3 (0) (Colin Richards 1, Simon Dale 1, Charlie Richards 1)

    Selsted C 6 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, No third player)

    Week 7 7-11-11

    Premier Division

    Postling A 7 (3) (Chris Hooper 3, Keith Lythgoe 3, Barry Allsworth 1)

    Paragon A 2 (0) (Dave Cloake 1, Mark Savill 1, No third player)

     

    Selsted A 3 (0) (Trevor Hart 1, Kevin Bussey (res) 2, Alan Maycock 0)

    Rhodes Min A 6 (3) (Steve Smith 2, Bob Baker 2, Kevin Leppard 2)

     

    Westbourne A 8 (3) (Steve Bispham 2, Phil Saxby 3, Alan Rutherford 3)

    Westbourne B 1 (0) (Ray Nightingale 0, Ted Phillpott 0, Paul Hooper 1)

     

    Division 1

     

    Constitutional A 2 (1) (Terry Yeomans 1, Roger Howard 0, Sue Bispham 1)

    Dover Road C 7 (3) (John Kemp 2, Del Newman 3, Peter Hopper 2)

     

    Paragon B 5 (3) (Bryan Pearce 3, Mitch Woods 1, Stan Webb 1)

    Paragon C 4 (0) (Charles Brown 0, David Riordan 2, Paul Skelton 2)

     

    Westbourne C 6 (3) Steve Hawes 1, Kate Richmond 3, Dave Camilletti 2)

    Burmarsh A 3 (0) (Colin Sleap 0, David Twiddy 2, Paul Payton 1)

     

    Postling C 6 (0) Chris Laker 2, Tracey Deeley 1, Trevor Browne 3)

    Lydd B  (3) (Barry Hewett 2, Colin Hewett 1, Michael Hewett 0)

     

    Division 2

     

    Paragon D 3 (2) (Joe Thomas 2, Ari Shuman 0, John Cruickshank 1)

    Postling D 6 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 2, Kevan Morphett. 3)

     

    Westbourne F 3 3) (Bob Thomason 2, Ian Bewick 1, Dawn Thomason 0)

    Westbourne D 6 (0) (Rodney Russell 2, David Frowd 1, Les King 3)

     

    Westbourne E 3 (0) (Stuart Byrne 1, Neil Thomason 2, Jordan Aird 0)

    Dover Road D 6 (3) (David Kenyon-Vaughan 1, John Lord 3, Paul Wyborn 2)

     

    Burmarsh B 5 (1) (Michael Galvan 3, Trevor Heales 2, Andy Preston 0)

    Mariners A 4 (3) (Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 2, Andrew Blackford 1)

     

    Division 3

     

    Rhodes Min B 9 (3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 3, Colin Paine 3)

    Westbourne G 0 (0) (Adam Lee 0, Jim Lee 0, Arthur Atkins 0)

     

    Selsted C 5 (3) (Rob Hulse 2, Lawrence Hulse 0, James Marchant 3)

    Burmarsh C 4 (2) (Ben Unwin 2, Alan Barnes 1, Helen Mattock 1)

     

    Postling E 7 (2) (Ian Friend 3, Dylan Calderbank 2, Roy Brunsden 2)

    Etchinghill B 2 (3) (Les Curie 0, Matthew Maytum 0, Alan Eyles 2)

     

    Rhodes Min D 2 (2) (Heather Taylor 0, John Wilkinson 2, No third player)

    Rhodes Min C 7 (3) (John Tanton-Brown 3, James Oclee 2, Ryan Oclee 2)

    Week 8 14-11-11

    Premier Division

    Paragon A 2 (0) (Dave Cloake 1, Mark Savill 1, Chris Cloake 0)

    Westbourne A 7 (3) (Geoff Jordan 1, Ray Jordan 3, Alan Rutherford 3)

     

    Westbourne B 2 (0) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 1, Mark Wiliamson 1)

    Dover Road A 7 (3) (Cliff Smallman 3, Kevin Coleman 3, Peter Harrie-Thompson 1)

     

    Rhodes Min A 4 0) (Bob Baker 1, Steve Smith 2, Kevin Leppard 1)

    Lydd A 5 (3) (Tim Lam 0, Michael Lee 2, Russell Bates 3)

     

    Divison 1

    Dover Road C 4 (3) (John Kemp 1, Peter Hopper 0, John Baldock 3)

    Westbourne C 5 (0) (Dale Ballard 2, Steve Hawes 2, Bryan Smith 1)

     

    Postling B 6 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 2, Danny Baker 1)

    Lydd B 3 (1) (Colin Hewett 1, Barry Hewett 2, No Player Lydd B 0)

     

    Burmarsh A 2 (1) (Roy Crutchley 1, Colin Sleap 0, Tony Boyce 1)

    Paragon B 7 (3) (Gordon Webb 3, Mitch Woods 2, Stan Webb 2)

     

    Lydd C 2 (0) (Alison Yarnley 1, Helen Armstrong 0, Ron Hill 1)

    Postling C 7 (3) (Chris Laker 2, Tracey Deeley 2, Trevor Browne 3)

     

    Division 2

    Westbourne D 1 (0) (David Frowd 0, Les King 0, Rodney Russell 1)

    Selsted B 8 (3) (Wendy Newsham 3, Kevin Bussey 3, Ian Kemp 2)

     

    Postling D 5 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 1, Kevan Morphett. 3)

    Westbourne F 4 2) (Bob Thomason 2, Ian Bewick 0, Chris Allsworth 2)

     

    Mariners A 4 (3) (Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 1, Andrew Blackford 3)

    Paragon D 5 (0) (Ari Shuman 1, John Cruickshank 2, Joe Thomas 2)

     

    Etchinghill A 3 (1) (Alan EylesRES 1, Clive Wilkinson 1, Gordon Pau 1)

    Westbourne E 6 (3) (Neil Thomason 3, Bob Thomason, Trevor Bishop 0)

     

    Division 3

     

    Lydd D 4 (3) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 3, Hazel Emery 1)

    Postling E 5 (0) (Roy Brunsden 2, Ian Friend 2, Laura Calderbank 1)

     

    Westbourne H 2 (0) (Jackie Camilletti 2, Jenna Bispham 0, Laura Camilletti 0)

    Rhodes Min B 7 (3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 2, Colin Paine 2)

     

    Westbourne G 0 (0) (Adam Lee 0, Arthur Atkins 0, Nick Carter 0)

    Selsted C 9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

     

    Burmarsh C 5 (3) (Steve Pitt 3, Ben Unwin 2, Alan Barnes 0)

    Etchinghill B 4 (1) (Alan Eyles 2, Matthew Maytum 1, Simon Dale 1)

    Week 9 21-11-11

    Premier Division

    Postling A 6 (3) (Roy Coles 2, Chris Hooper 2, Nick Owen 2)

    Dover Road B 3 (1) (Steve Powell 0, Kevin Powell 3, Peter Harrie-Thompson 0)

     

    Selsted A 4 (2) (Kevin Bussey 1, Alan Maycock 2, Trevor Hart 1)

    Westbourne B 5 (3) (Ray Nightingale 0, Paul Hooper 2, Mark Wiliamson (3)

    Dover Road A 5 (3) (Jim Wraight 1, Kevin Powell 3, Kevin Coleman 1)
    Paragon A
    4 (2) (Alan Taylor 2, Chris Cloake 0, Dave Cloake 2)

    Division 1

     

    Postling C 3 (0) (Chris Laker 2, Tracey Deeley 0, Trevor Browne 1)

    Postling B 6 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 3, Leanne Hart 1)

     

    Lydd B 5 (3) (Michael Hewett 1, Barry Hewett 2, Colin Hewett 2)

    Paragon C 4 (2) (Alan Boxall 1, David Riordan 3, Charles Brown 0)

     

    Paragon B 3 1) (Bryan Pearce 1, Gordon Webb 2, Stan Webb 0)

    Dover Road C 6 (3) (Del Newman 2, John Baldock 2, Peter Hopper 2)

     

    Constitutional A 6 (3) (Roger Howard 3, Sue Bispham 0, Terry Yeomans 3)

    Lydd C 3 (0) (Alison Yarnley 1, Helen Armstrong 1, Ron Hill 1)

     

    Division 2

     

    Burmarsh B 8 (0) (Michael Galvan 3, Trevor Heales 2, Andy Preston 3)

    Etchinghill A 1 (3) (Alan Eyles 0, Gordon Pau 0, Clive Wilkinson 1)

                                     

    Dover Road D 6 (3) (Phil Hobbs 3, Helen Duprey 0, John Lord 3)

    Westbourne D 3 (0) (Rodney Russell 1, David Frowd 1, Les King 1)

     

    Selsted B 6 1) Kevin Bussey 3, Ian Kemp 1, Wendy Newsham 2)

    Postling D 3 (3) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 1, Kevan Morphett. 2)

     

    Westbourne F  6 (3) (Ian Bewick 3, Pam Powell 1, Bob Thomason 2)

    Mariners A 3 (2) (Stuart Hammerton 2, Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 1)

     

    Division 3

     

    Rhodes Min B 6 (3) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 2, Colin Paine 3)

    Rhodes Min C 3 (0) (James Oclee 1, John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 0)

     

    Selsted C 7 (3) (Simon Hulse 2, Rob Hulse 2, James Marchant 3)

    Westbourne H 2 (0) (Jackie Camilletti 2, Giles Richmond 0, Jake Saxby 0)

     

    Postling E 8 (1) (Laura Calderbank 2, Dylan Calderbank 3, Ian Friend 3)

    Burmarsh C 1 (3) (Helen Mattock 0, Alan Barnes 0, Ian Tomlin 1)

     

    Etchinghill B 5 (3) (Les Curie 0, Charlie Richards 3, Matthew Maytum 2)

    Westbourne G 4 (1) (Adam Lee 2, Jim Lee 1, Arthur Atkins 1)

     

    Rhodes Min D 5 (0) (Gary Richards 1, John Wilkinson 3, Mick Athow 1)

    Lydd D 4 (3) (Paul Hurford 0, Nigel Woodward 2, Michael Trilsbach 2)

    Week 10 5-12-11

    Premier Division

    Dover Road B 5 (0) (Kevin Powell 3, Steve Powell 1, Peter Harrie-Thompson 1)

    Westbourne A 4 (3) (Alan Rutherford 2, Geoff Jordan 2, Steve Bispham 0)

     

    Paragon A 8 (3) (Dave Cloake 3, Mark Savill 3, Chris Cloake 2)

    Selsted A 1 (1) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 0, No Player Selsted  A 0)

     

    Westbourne B 1 (3) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 0, Mark Wiliamson 1)

    Lydd A 8 (1) (Tim Lam 3, Michael Lee 2, Phil Morford 3)

    Division 1

    Constitutional A 5 (2) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Sue Bispham 1)

    Postling C 4 (3) (Chris Laker 0, Trevor Browne 2, Roy Baker 2)

     

    Burmarsh A 1 (2) (Roy Crutchley 0, David Twiddy 1, Will Glennie 0)

    Lydd B 8 (3) (Michael Hewett 2, Barry Hewett 3, Colin Hewett 3)

     

    Lydd C 0 (2) (Helen Armstrong 0, Ron Hill 0, Alison Yarnley 0)

    Westbourne C 9 (3) (Dave Camilletti 3, Steve Hawes 3, Kate Richmond 3)

     

    Paragon C 5 (0) (Charles Brown 1, Paul Skelton 1, David Riordan 3)

    Postling B 4 (3) (Leanne Hart 0, Mark Jones 2, Jack Stewart 2)

     

    Division 2

     

    Burmarsh B 7 (1) (Michael Galvan 3, Trevor Heales 3, Andy Preston 1)

    Westbourne E 2 (3) (Stuart Byrne 0, Neil Thomason 1, Matt Laker 1)

     

    Etchinghill A v Paragon D

     

    Mariners A 1 (2) (Simon Lawrence 0, Stuart Hammerton 0, Andrew Blackford 1)

    Selsted B 8 (3) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 2, Jan Bennett 3)

     

    Postling D 6 (3) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

    Dover Road D 3 (0) (Phil Hobbs 1, John Lord 1, Paul Wyborn 1)

     

    Division 3

    Rhodes Min C 0 (1) (Ryan Oclee 0, James Oclee 0, No third player)

    Selsted C 9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

     

    Westbourne H 4 (2) (Laura Camilletti 0, Jenna Bispham 1, Jackie Camilletti 3)

    Etchinghill B 5 (3) (Simon Dale 2, Alan Eyles 2, Matthew Maytum 1)

     

    Rhodes Min D 6 (2) (John Wilkinson 3, Heather Taylor 3, Gary Richards 0)

    Postling E 3 (3) (Ian Friend 1, Roy Brunsden 1, Laura Calderbank 1)

     

    Burmarsh C 2 (0) (Steve Pitt 2, Ben Unwin 0, Ian Tomlin 0)

    Westbourne G 7 (3) (Adam Lee 3, Jim Lee 2, Arthur Atkins 2)

    Week 11 12-12-11

    Premier Division

    Westbourne A 6 (0) (Ray Jordan 2, Keith Yarnley 3, Geoff Jordan 1)

    Postling A 3 (3) (Keith Lythgoe 0, Nick Owen 2, Chris Hooper 1)

     

    Rhodes Min A 6 (3) (Bob Baker 2, Kevin Leppard 3, Steve Smith 1)

    Westbourne B 3 (1) (Ray Nightingale 1, Ted Phillpott 0, Paul Hooper 2)

     

    Lydd A 4 (3) (Michael Lee 2, Tim Lam 0, Brian Kennett 2)

    Paragon A 5 (0) (Dave Cloake 3, Chris Cloake 1, Mark Savill 1)
     

    Dover Road A 4 (2) (Jim Wraight 2, Kevin Coleman 2, No Player Dover Rd A 0)

    Dover Road B 4 (3) (Kevin Powell 3, Steve Powell 1, No Player Dover Rd B 1)

     

    Division 1

    Postling B 9 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 3)

    Burmarsh A 0 (0) (Paul Payton 0, David Twiddy 0, Colin Sleap 0)

     

    Lydd B 4 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 1, Michael Hewett 0)

    Dover Road C 5 (2) (John Kemp 1, Del Newman 2, Peter Hopper 2)

     

    Paragon B 9 (3) (Gordon Webb 3, Bryan Pearce 3, Mitch Woods 3)

    Lydd C 0 (2) (Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 0, Rikard Bergstrom 0)

     

    Westbourne C 4 (3) (Bryan Smith 0, Dale Ballard 2, Kate Richmond 2)

    Constitutional A 5 (2) (Terry Yeomans 2, Sue Bispham 1, Roger Howard 2)

     

    Postling C 3 (3) (Chris Laker 1, Tracey Deeley 1, Trevor Browne 1)

    Paragon C 6 (2) (Paul Skelton 3, David Riordan 3, Charles Brown 0)

    Division 2

    Paragon D 3 (3) (Joe Thomas 1, Ari Shuman 1, John Cruickshank 1)

    Burmarsh B 6 (1) (Michael Galvan 3, Trevor Heales 3, Stewart Turley 0)

     

    Dover Road D 3 (2) (Phil Hobbs 1, Helen Duprey 0, Paul Wyborn 2)

    Mariners A 6 (3) (Simon Lawrence 2, Sharon Humphries 1, Stuart Hammerton 3)

     

    Westbourne E 7 (3) (Matt Laker 1, Neil Thomason 3, Bob Thomason 3)

    Westbourne D 2 (2) (Rodney Russell 1, David Frowd 0, Les King 1)

     

    Westbourne F 8 (3) (Bob Thomason 3, Chris Allsworth 2, Ian Bewick 3)

    Etchinghill A 1 (1) (Gordon Pau 0, Clive Wilkinson 0, Raymond Long 1)

     

    Division 3

     

    Rhodes Min B 5 (3) (James Oclee 0, John Wilkinson  3, Colin Paine 2)

    Lydd D 4 (2) (Hazel Emery 1, Nigel Woodward 2, Michael Trilsbach 1)

     

    Etchinghill B 3 (3) (Les Curie 0, Charlie Richards 2, Colin Richards 1)

    Rhodes Min C 6 (1) (James Oclee 1, John Wilkinson 3, Ryan Oclee 2)

     

    Burmarsh C 5 (3) (Steve Pitt 2, Ian Tomlin 2, Ben Unwin 1)

    Westbourne H 4 (0) (Jake Saxby 1, Jackie Camilletti 3, Giles Richmond 0)

     

    Postling E 5 (3) (Ian Friend 2, Roy Brunsden 2, Laura Calderbank 1)

    Westbourne G 4 (0) (Jim Lee 0, Arthur Atkins 1, Nick Carter 3)

    Week 12 2-1-12

    Premier Division

    Rhodes Min A 7 (2) (Bob Baker 2, Kevin Leppard 3, Steve Smith 2)

    Paragon A 2 3) (Mark Savill 1, Chris Cloake 1, No third player)

     

    Selsted A 2 (0) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 0, Peter Kemp 1)

    Dover Road B 7 (3) (Kevin Powell 3, Steve Powell 3, Peter Harrie-Thompson 1)

     

    Dover Road A 7 (3) (Jim Wraight 2, Paul Smallman 3, Kevin Coleman 2)

    Postling A 2 (1) (Brian Cook 2, Barry Allsworth 0, No third player)

     

    Division1

     

    Postling C 4 (3) (Chris Laker 1, Roy Baker 0, Trevor Browne 3)

    Westbourne C 5 (2) (Steve Hawes 2, Dale Ballard 1, Kate Richmond 2)

     

    Postling B 4 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 2, Sam Jones 0)

    Dover Road C 5 (1) (John Kemp 1, John Baldock 1, Peter Hopper 3)

     

    Paragon C 4 (3) (Alan Boxall 0, Paul Skelton 2, David Riordan 2)

    Burmarsh A 5 (0) David Twiddy 3, Roy Crutchley 1, Tony Boyce 1)

     

    Paragon B 8 (0) (Bryan Pearce 2, Gordon Webb 3, Stan Webb 3)

    Constitutional A 1 (3) (Terry Yeomans 1, Sue Bispham 0, Roger Howard 0)

     

    Division 2

    Westbourne D 1 (1) (David Frowd 1, Rodney Russell 0, Les King 0)

    Postling D 8 (3) (Kieran Morphett 2, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

     

    Westbourne F 7 (3) (Bob Thomason 2, Pam Powell 2, Ian Bewick 3)

    Burmarsh B 2 (0) (Michael Galvan 2, No Player Burmarsh B 0, No third player)

     

    Westbourne E 8 (3) (Stuart Byrne 2, Neil Thomason 3, Matt Laker 3)

    Paragon D 1 (0) (Ari Shuman 0, John Cruickshank 0, Joe Thomas 1)

     

    Selsted B 7 (1) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 2, Jan Bennett 2)

    Etchinghill A 2 (3) (Gordon Pau 0, Paul Ellis 2, Clive Wilkinson 0)


    Division 3

    Westbourne G 2 (3) (Adam Lee 2, Jim Lee 0, Arthur Atkins 0)

    Westbourne H 7 (2) (Giles Richmond 2, Jake Saxby 2, Jackie Camilletti 3)


    Selsted C 7 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 2, James Marchant 2)

    Lydd D 2 (2) (Paul Hurford 0, David Frost 0, Nigel Woodward 2)

     

    Rhodes Min B 7 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 2, Colin Paine 3)

    Rhodes Min D 2 (0) (Heather Taylor 0, John Wilkinson 2, Mick Athow 0)

     

    Burmarsh C 3 (3) (Steve Pitt 2, Ian Tomlin 1, Helen Mattock 0)

    Rhodes Min C 6 (2) (James Oclee 1, John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 2)

    Week 13 9-1-12

    Premier Division

    Westbourne A 4 3) Phil Saxby 3, Ray Jordan 1, Geoff Jordan 0)

    Dover Road A 5 (1) (Cliff Smallman 1, Kevin Coleman 2, Barry Yarnley 2)


    Postling A 7 (3) (Keith Lythgoe 3, Brian Cook 2, Barry Allsworth 2)

    Selsted A 2 (0) (Trevor Hart 2, Alan Maycock 0, No third player)
     

    Dover Road B 4 (3) (Steve Powell 0, Kevin Powell 3, Peter Harrie-Thompson 1)

    Lydd A 5 (0) (Tim Lam 1, Michael Lee 2, Brian Kennett 2)

     

    Division1

    Westbourne C 6 (3) (Bryan Smith 0, Kate Richmond 3, Dave Camilletti 3)
    Paragon B
    3 (0) (Mitch Woods 1, Bryan Pearce 1, Gordon Webb 1)

    Lydd C
    1 0) (Ron Wood 1, Helen Armstrong 0, Ron Hill 0)
    Lydd B
    8 (3) (Michael Hewett 2, Barry Hewett 3, Colin Hewett 3)

    Dover Road C 7 (3) (Peter Hopper 3, Del Newman 3, John Kemp 1)

    Paragon C 2 (2) (Ben Greenwood 1, Charles Brown 0, Linda Greenwood 1)

     

    Burmarsh A 3 (1) Roy Crutchley 1, Tony Boyce 1, Michael Galvan 1)

    Postling C 6 (3) (Trevor Browne 2, Roy Baker 2, Tracey Deeley 2)

     

    Division 2

    Paragon D 2 (1) (Joe Thomas 2, Ari Shuman 0, John Cruickshank 0)
    Westbourne F
    7 (3) (Bob Thomason 2, Ian Bewick 3, Chris Allsworth 2)

    Burmarsh B 3 (0) (Michael Galvan 2, Stewart Turley 0, Andy Preston 1)

    Selsted B 6 (3) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 1, Jan Bennett 2)


    Etchinghill A 5 (2) (Raymond Long 1, Clive Wilkinson 1, Paul Ellis 3)
    Dover Road D
    4 (3) (Phil Hobbs 2, John Lord 1, Paul Wyborn 1)

    Mariners A 4 1) (Simon Lawrence 2, Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 1)

    Westbourne D 5 (3) Les King 1, Rodney Russell 3, Dawn Thomason 1)
     

    Postling D 5 (3) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 2, Kevan Morphett. 3)

    Westbourne E 4 (2) (Neil Thomason 2, Matt Laker 1, Stuart Byrne 1)
     

    Division 3

    Rhodes Min D 2 (2) (Gary Richards 0, John Wilkinson 2, Mick Athow 0)
    Selsted C
    7 (3) (Simon Hulse 2, Rob Hulse 2, James Marchant 3)

    Lydd D 5 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 2, Nigel Woodward 3)

    Etchinghill B 4 (3) (Colin Richards 1, Charlie Richards 1, Simon Dale 2)


    Rhodes Min C 6 (3) (John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 1, James Oclee 2)
    Westbourne G
    3 (0) (Adam Lee 1, Nick Carter 2, Jim Lee 0)

    Westbourne H 3 (2) (Jake Saxby 0, Jenna Bispham 2, Giles Richmond 1)

    Postling E 6 (3) (Dylan Calderbank 2, Ian Friend 2, Roy Brunsden 2)

    Week 14 23-1-12

    Premier Division

    Westbourne B 2 (0) (Ted Phillpott 1, Ray Nightingale 0, Mark Wiliamson 1)

    Paragon A 7 (3) Chris Cloake 1, Mark Savill 3, Dave Cloake 3)

     

    Rhodes Min A 4 (0) (Bob Baker 1, Kevin Leppard 1, Steve Smith 2)

    Dover Road B 5 (3) (Steve Powell 1, Kevin Powell 3, Phil Busby 1)

     

    Postling A 4 (3) (Keith Lythgoe 1, Brian Cook 1, Chris Hooper 2)

    Lydd A 5 2) (Russell Bates 3, Michael Lee 2, Tim Lam 0)

     

    Selsted A 2 (0) (Trevor Hart 1, Lee Featherbe 1, Alan Maycock 0)

    Westbourne A 7 (3) (Ray Jordan 3, Geoff Jordan 1, Keith Yarnley 3)

     

    Division1

    Burmarsh A 5 (0) (David Twiddy 2, Colin Sleap 1, Paul Payton 2)

    Dover Road C 4 (3) (Peter Hopper 3, Paul Wyborn Res 1, John Kemp 0)

     

    Postling B 9 3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Leanne Hart 3)

    Lydd C 0 (0) (Ron Wood 0, Helen Armstrong 0, Alison Yarnley 0)


    Lydd B 6 3) (Michael Hewett 1, Colin Hewett 2, Barry Hewett 3)
    Constitutional A
    3 (0) (Terry Yeomans 1, Sue Bispham 1, Roger Howard 1)

    Paragon B 3 3) (Bryan Pearce 0, Stan Webb 1, Mitch Woods 2)

    Postling C 6 (1) (Trevor Browne 2, Tracey Deeley 3, Chris Laker 1)
     

    Division 2

    Postling D 6 (3) (Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3, No third player)

    Mariners A 3 (1) (Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 1)


    Dover Road D 3 (3) Phil Hobbs 1, John Lord 1, David Kenyon-Vaughan 1)
    Burmarsh B
    6 (0) (Michael Galvan 3, Trevor Heales 3, Stewart Turley 0)

    Westbourne F 4 (3) (Bob Thomason 2, Pam Powell 1, Ian Bewick 1)

    Westbourne E 5 (0) (Matt Laker 2, Neil Thomason 3, Stuart Byrne 0)

     

    Selsted B 7 (2) (Kevin Bussey 3, Ian Kemp 2, Wendy Newsham 2)

    Paragon D 2 (3) (Joe Thomas 0, Andy Finnis 2, John Cruickshank 0)


    Division 3

    Westbourne H 5 (0) (Jackie Camilletti 3, Jenna Bispham 1, Jake Saxby 1)

    Rhodes Min C 4 (3) (John Tanton-Brown 2, James Oclee 1, Ryan Oclee 1)


    Burmarsh C 5 (1) (Steve Pitt 2, Ian Tomlin 2, Ben Unwin 1)
    Lydd D
    4 (3) (Paul Hurford 0, Nigel Woodward 3, Michael Trilsbach 1)

    Etchinghill B 4 (3) (Les Curie 0, Simon Dale 2, Matthew Maytum 2)

    Rhodes Min D 5 (1) (Gary Richards 1, John Wilkinson 3, Mick Athow 1)

     

    Rhodes Min B 9 (3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 3, Colin Paine 3)

    Postling E 0 0) Laura Calderbank 0, Ian Friend 0, Dylan Calderbank 0)

    Week 15 30-1-12

    Premier Division

    Westbourne A 6 (3) (Steve Bispham 2, Phil Saxby 3, Geoff Jordan 1)

    Lydd A 3 (0) (Tim Lam 0, David Cue 2, Michael Lee 1


    Postling A
    2 (3) (Barry Allsworth 0, Chris Hooper 2, Brian Cook 0)
    Rhodes Min A
    7 0) (Bob Baker 3, Steve Smith 2, Kevin Leppard 2)

    Dover Road A 8 (3) (Jim Wraight 2, Paul Smallman 3, Kevin Coleman 3)

    Selsted A 1 (2) (Lee Featherbe 1, Trevor Hart 0, Alan Maycock 0)


    Division1

    Westbourne C 3 (1) (Dale Ballard 1, Steve Hawes 0, Dave Camilletti 2)

    Lydd B 6 (3) (Colin Hewett 3, Michael Hewett 1, Barry Hewett 2)


    Constitutional A 2 (0) (Terry Yeomans 1, Roger Howard 0, Sue Bispham 1)
    Postling B
    7 (3) (Mark Jones 3, Sam Jones 1, Jack Stewart 3)

    Lydd C 2 (0) (Ron Wood 0, Helen Armstrong 1, Alison Yarnley 1)

    Paragon C 7 (3) (Alan Boxall 2, Ben Greenwood 3, Charles Brown 2)

     

    Postling C 4 (3) (Chris Laker 2, Roy Baker 2, No Player Postling C 0)

    Dover Road C 5 (2) (Peter Hopper 3, John Lord  1, John Kemp 1)

    Division 2

     

    Paragon D 2 (1) (Joe Thomas 1, Ari Shuman 0, Andy Finnis 1)

    Dover Road D 7 (3) (Phil Hobbs 1, John Lord 3, Paul Wyborn 3)
     

    Etchinghill A 6 (3) (Raymond Long 2, Clive Wilkinson 3, Gordon Pau 1)

    Westbourne D 3 (1) (Rodney Russell 1, David Frowd 0, Les King 2)
     

    Westbourne F 1 (3) (Bob Thomason 1, Ian Bewick 0, Dawn Thomason 0)

    Selsted B 8 (2) (Jan Bennett 2, Wendy Newsham 3, Ian Kemp 3)

     

    Westbourne E 6 (1) (Neil Thomason 3, Ian Bewick 2, Trevor Bishop 1)

    Mariners A 3 3) (Andrew Blackford 2, Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 1)

     

    Division 3

    Rhodes Min D 3 (3) (John Wilkinson 2, Mick Athow 1, No third player)

    Burmarsh C 6 (1) (Steve Pitt 2, Helen Mattock 3, Ben Unwin 1)

     

    Lydd D 7 (3) (Hazel Emery 3, David Frost 1, Nigel Woodward 3)

    Westbourne G 2 (2) (Adam Lee 1, Arthur Atkins 0, Nick Carter 1)

     

    Rhodes Min B 4 (3) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)

    Selsted C 5 (0) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 0, James Marchant 2)

     

    Postling E 4 (2) (Ian Friend 2, Dylan Calderbank 0, Roy Brunsden 2)

    Rhodes Min C 5 (3) (John Tanton-Brown 3, James Oclee 1, Ryan Oclee 1)

    Week 16 6-2-12

    Premier Division

    Westbourne B 3 (3) (Ted Phillpott 1, Ray Nightingale 1, Mark Wiliamson 1)

    Dover Road B 6 (2) (Steve Powell 2, Phil Busby 1, Kevin Powell 3)

     

    Rhodes Min A 4 (0) (Bob Baker 1, Steve Smith 1, Kevin Leppard 2)

    Westbourne A 5 (3) (Geoff Jordan 0, Keith Yarnley 3, Steve Bispham 2)

     

    Lydd A 4 (0) (Michael Lee 1, Phil Morford 3, Tim Lam 0)

    Dover Road A 5 (3) (Kevin Coleman 1, Barry Yarnley 2, Jim Wraight 2)

     

    Division 1

     

    Burmarsh A 7 (3) (Will Glennie 3, Colin Sleap 3, Tony Boyce 1)

    Lydd C 2 (0) (Rikard Bergstrom 0, Helen Armstrong 1, Alison Yarnley 1)

     

    Paragon C 5 (3) (Charles Brown 2, Alan Boxall 1, Paul Skelton 2)

    Constitutional A 4 (1) (Terry Yeomans 3, Sue Bispham 0, Roger Howard 1)

     

    Postling B 5 (1) (Mark Jones 2, Jack Stewart 2, Danny Baker 1)

    Westbourne C 4 (3) (Dave Camilletti 2, Kate Richmond 2, Bryan Smith 0)

     

    Lydd B 5 (3) (Michael Hewett 1, Barry Hewett 2, Colin Hewett 2)

    Paragon B 4 (1) (Stan Webb 2, Mitch Woods 1, Gordon Webb 1)

     

    Division 2

     

    Postling D 5 (1) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 2, Kevan Morphett. 3)

    Etchinghill A 4 (3) (Paul Ellis 2, Raymond Long 1, Clive Wilkinson 1)

     

    Dover Road D 3 (0) (John Lord 2, Helen Duprey 0, Paul Wyborn 1)

    Westbourne F 6 (3) (Bob Thomason 2, Dawn Thomason 1, Ian Bewick 3)

     

    Westbourne D 4 (3) (David Frowd 1, Rodney Russell 1, Les King 2)

    Burmarsh B 5 (0) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 3, Stewart Turley 0)

     

    Selsted B 8 (3) (Kevin Bussey 3, Ian Kemp 3, Jan Bennett 2)

    Westbourne E 1 (0) (Neil Thomason 1, Matt Laker 0, Trevor Bishop 0)

     

    Division 3

     

    Westbourne H 3 (0) (Jake Saxby 0, Jackie Camilletti 3, Giles Richmond 0)

    Lydd D 6 (3) (Hazel Emery 2, Nigel Woodward 2, Michael Trilsbach 2)

     

    Westbourne G 5 (3) (Adam Lee 2, Jim Lee 1, Nick Carter 2)

    Rhodes Min D 4 (2) (Mick Athow 1, John Wilkinson 3, Gary Richards 0)

     

    Etchinghill B 0 (0) (Charlie Richards 0, Les Curie 0, Colin Richards 0)

    Rhodes Min B 9 (3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 3, Colin Paine 3)

     

    Selsted C v Postling E

    Week 17 20-2-12

    Premier Division

    Postling A 8 (3) (Keith Lythgoe 3, Chris Hooper 3, Barry Allsworth 2)

    Westbourne B 1 (1) (Mark Wiliamson 1, Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 0)

     

    Selsted A 3 (1) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 1, Kevin Bussey 1)

    Lydd A 6 (3) (Russell Bates 3, David Cue 1, Tim Lam 2)

     

    Dover Road B 4 (3) (Kevin Powell 3, Steve Powell 0, Jim Taylor 2)

    Paragon A 5 (1) (Dave Cloake 2, Mark Savill 1, Chris Cloake 1)

     

    Dover Road A 7 (2) (Kevin Coleman 3, Cliff Smallman 3, Jim Wraight 1)

    Rhodes Min A 2 (3) (Steve Smith 1, Bob Baker 0, Kevin Leppard 1)

     

    Division 1

     

    Constitutional A 4 (3) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Sue Bispham 0)

    Burmarsh A 5 (1) (Paul Payton 1, David Twiddy 2, Will Glennie 2)

     

    Westbourne C 4 (3) (Jake Saxby Res 0, Kate Richmond 3, Dale Ballard 1)

    Paragon C 5 (1) (Alan Boxall 2, Ben Greenwood 1, Linda Greenwood 2)

     

    Paragon B 4 (1) (Mitch Woods 2, Gordon Webb 1, Stan Webb 1)

    Postling B 5 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 3, Danny Baker 0)

     

    Lydd C 0 (0) (Ron Wood 0, Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 0)

    Dover Road C 9 (3) (Del Newman 3, John Baldock 3, Peter Hopper 3)

     

    Division 2

     

    Paragon D 7 (0) (Joe Thomas 3, Ari Shuman 1, Andy Finnis 3)

    Westbourne D 2 (3) (Rodney Russell 1, David Frowd 1, Les King 0)

     

    Burmarsh B 2 (0) (Michael Galvan 1, Stewart Turley 0, Andy Preston 1)

    Postling D 7 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

     

    Etchinghill A 7 (1) (Gordon Pau 2, Raymond Long 2, Paul Ellis 3)

    Mariners A 2 (3) (Andrew Blackford 1, Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 1)

     

    Selsted B 8 (1) (Wendy Newsham 2, Ian Kemp 3, Jan Bennett 3)

    Dover Road D 1 (3) (David Kenyon-Vaughan 0, Paul Wyborn 1, Phil Hobbs 0)

     

    Division 3

     

    Rhodes Min D 4 (1) (John Wilkinson 3, Mick Athow 0, Heather Taylor 1)

    Westbourne H 5 (3) (Jackie Camilletti 2, Jenna Bispham 2, Laura Camilletti 1)

     

    Lydd D 5 (3) Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 2, Nigel Woodward 3)

    Rhodes Min C 4 (1) (James Oclee 1, John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 1)

     

    Selsted C 8 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 2)

    Etchinghill B 1 (1) (Simon Dale 0, Charlie Richards 0, Colin Richards 1)

     

    Rhodes Min B 9 (3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 3, Colin Paine 3)

    Burmarsh C 0 (0) (Ian Tomlin 0, Alan Barnes 0, Helen Mattock 0)

    Week 18 27-2-12

    Premier Division

    Paragon A 5 (0) (Dave Cloake 2, Mark Savill 2, Chris Cloake 1)

    Postling A 4 (3) (Chris Hooper 3, Barry Allsworth 1, No Player Postling A 0)

     

    Westbourne B 1 (0) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 0, Mark Wiliamson 1)

    Westbourne A 8 (3) (Geoff Jordan 2, Steve Bispham 3, Phil Saxby 3)

     

    Rhodes Min A 8 (3) (Bob Baker 3, Steve Smith 3, Kevin Leppard 2)

    Selsted A 1 (0) (Rob Huntley 1, Trevor Hart 0, Alan Maycock 0)

     

    Division 1

     

    Dover Road C 7 (3) (Peter Hopper 3, Del Newman 2, John Baldock 2)

    Constitutional A 2 (1) (Terry Yeomans 2, Sue Bispham 0, Roger Howard 0)

     

    Burmarsh A 2 (0) (Roy Crutchley 0, David Twiddy 1, Paul Payton 1)

    Westbourne C 7 (3) (Kate Richmond 3, Dale Ballard 2, Steve Hawes 2)

     

    Paragon C 4 (2) (David Riordan 3, Charles Brown 0, Paul Skelton 1)

    Paragon B 5 (3) (Gordon Webb 2, Stan Webb 1, Mitch Woods 2)

     

    Lydd B 4 (3) (Michael Hewett 0, Colin Hewett 2, Barry Hewett 2)

    Postling C 5 (0) (Chris Laker 1, Trevor Browne 3, Tracey Deeley 1)

     

    Division 2

     

    Mariners A 3 (3) (Andrew Blackford 1, Simon Lawrence 1, Sharon Humphries 1)

    Burmarsh B 6 (1) (Michael Galvan 3, Trevor Heales 3, Stewart Turley 0)

     

    Postling D 8 (3) (Kieran Morphett 2, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

    Paragon D 1 (1) (Ari Shuman 0, Joe Thomas 0, John Cruickshank 1)

     

    Westbourne D 4 (1) (David Frowd 0, Rodney Russell 2, Les King 2)

    Westbourne F 5 (3) (Ian Bewick 1, Dawn Thomason 1, Bob Thomason 3)

     

    Dover Road D 4 (2) (Phil Hobbs 1, John Lord 2, David Kenyon-Vaughan 1)

    Westbourne E 5 (3) (Stuart Byrne 2, Neil Thomason 3, Trevor Bishop 0)

     

    Division 3

     

    Rhodes Min C 4 (1) (Mick Athow res 1, Ryan Oclee 2, James Oclee 1)

    Rhodes Min D 5 (3) (Heather Taylor 2, John Wilkinson 3, Gary Richards 0)

     

    Westbourne G 1 (0) (Adam Lee 0, Jim Lee 0, Nick Carter 1)

    Rhodes Min B 8 (3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 2, Colin Paine 3)

     

    Burmarsh C 0 (2) (Steve Pitt 0, Alan Barnes 0, No Player Burmarsh C 0)

    Selsted C 9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

     

    Etchinghill B 4 (2) (Matthew Maytum 2, Les Curie 0, Simon Dale 2)

    Postling E 5 (3) (Laura Calderbank 1, Ian Friend 3, Dylan Calderbank 1)

     

    Week 19 5-3-12

    Premier Division

    Lydd A 7 (3) (Michael Lee 1, Russell Bates 3, Brian Kennett 3)

    Rhodes Min A 2 (0) (Steve Smith 1, Bob Baker 0, Kevin Leppard 1)

     

    Westbourne A 7 (2) (Steve Bispham 2, Geoff Jordan 2, Alan Rutherford 3)

    Paragon A 2 (3) (Dave Cloake 0, Mark Savill 2, Chris Cloake 0)
     

    Dover Road A 9 (3) (Jim Wraight 3, Cliff Smallman 3, Paul Smallman 3)

    Westbourne B 0 (1) (Ray Nightingale 0, Ted Phillpott 0, Mark Wiliamson 0)

    Division 1

    Westbourne C 4 (2) (Steve Hawes 0, Kate Richmond 2, Dave Camilletti 2)

    Dover Road C 5 (3) (Peter Hopper 1, John Baldock 1, Del Newman 3)

     

    Lydd B 4 (1) (Michael Hewett 1, Barry Hewett 2, Colin Hewett 1)

    Postling B 5 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 3, No third player0)

     

    Paragon B 7 (3) (Bryan Pearce 1, Gordon Webb 3, Stan Webb 3)

    Burmarsh A 2 (1) (Roy Crutchley 1, David Twiddy 0, Will Glennie 1)

     

    Postling C 8 (3) (Tracey Deeley 3, Trevor Browne 2, Chris Laker 3)

    Lydd C 1 (1) (Ron Wood 0, Helen Armstrong 0, Rikard Bergstrom 1)

    Division 2

    Paragon D 2 (0) (John Cruickshank 0, Ari Shuman 1, Joe Thomas 1)

    Mariners A 7 (3) (Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 2, Simon Lawrence 2)

     

    Selsted B 6 (3) (Wendy Newsham 2, Barbara Rutherford 2, Jan Bennett 2)

    Westbourne D 3 (0) (Rodney Russell 0, David Frowd 0, Les King 3)

     

    Westbourne F 3 (3) (Bob Thomason 1, Pam Powell 1, Ian Bewick 1)

    Postling D 6 (1) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

     

    Westbourne E 2 (2) (Stuart Byrne 0, Matt Laker 2, Trevor Bishop 0)

    Etchinghill A 7 (3) (Paul Ellis 3, Clive Wilkinson 2, Raymond Long 2)

    Division 3

    Etchinghill B 8 (2) (Colin Richards 3, Simon Dale 2, Charlie Richards 3)

    Burmarsh C 1 (3) (Steve Pitt 1, Helen Mattock 0, Alan Barnes 0)

     

    Selsted C 9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

    Westbourne G 0 (1) (Adam Lee 0, Arthur Atkins 0, Nick Carter 0)

     

    Rhodes Min B 7 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 2, Colin Paine 3)

    Westbourne H 2 (1) (Giles Richmond 0, Jake Saxby 0, Jenna Bispham 2)

     

    Postling E 6 (3) (Ian Friend 2, Dylan Calderbank 3, Rachel Hart 1)

    Lydd D 3 (1) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 2, David Frost 1)

     

    Week 20 12-3-12

     

    Prem

     

    Dover Road B 3 (3) (Steve Powell 0, Kevin Powell 3, Peter Harrie-Thompson 0)

    Postling A 6 (1) (Keith Lythgoe 2, Barry Allsworth 2, Chris Hooper 2)

     

    Paragon A 2 (3) (Dave Cloake 1, Mark Savill 1, Chris Cloake 0)

    Dover Road A 7 (2) (Cliff Smallman 3, Jim Wraight 1, Kevin Coleman 3)

     

    Westbourne B 0 (3) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 0, No third player)

    Selsted A 9 (2) (Rob Huntley 3, Peter Kemp 3, Trevor Hart 3)

     

    Div 1

     

    Lydd C 4 (2) (Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 2, Rikard Bergstrom 2)

    Constitutional A 5 (3) (Terry Yeomans 3, Sue Bispham 1, Roger Howard 1)

     

    Postling B 7 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 1)

    Postling C 2 (0) (Roy Baker 1, Tracey Deeley 0, Chris Laker 1)

     

    Dover Road C 6 (3) John Baldock 2, Del Newman 2, Peter Hopper 2)

    Paragon B 3 (1) (Bryan Pearce 1, Mitch Woods 0, Stan Webb 2)

     

    Paragon C 6 (3) (David Riordan 3, Alan Boxall 1, Paul Skelton 2)

    Lydd B 3 (2) (Barry Hewett 2, Colin Hewett 1, No third player)

     

    Div 2

     

    Etchinghill A 5 (3) (Paul Ellis 3, Clive Wilkinson 1, Raymond Long 1)

    Burmarsh B 4 (0) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 2, Stewart Turley 0)

     

    Postling D 4 (3) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 2, Kevan Morphett. 2)

    Selsted B 5 (0) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 1, Ian Kemp 1)

     

    Mariners A 3 (3) (Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 0, Andrew Blackford 3)

    Westbourne F 6 (1) (Bob Thomason 2, Ian Bewick 2, Dawn Thomason 2)

     

    Westbourne D 4 (3) (David Frowd 0, Rodney Russell 1, Les King 3)

    Dover Road D 5 (2) (David Kenyon-Vaughan 1, John Lord 2, Paul Wyborn 2)

     

    Div 3

     

    Lydd D 6 (0) (Hazel Emery 2, Michael Trilsbach 2, Paul Hurford 2)

    Rhodes Min D 3 (3) (Gary Richards 0, John Wilkinson 3, Mick Athow 0)

     

    Rhodes Min C 5 (3) (John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 1, James Oclee 1)

    Rhodes Min B 4 (2) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 2, Heather Taylor 0)

     

    Burmarsh C 4 2) (Steve Pitt 2, Helen Mattock 1, Ian Tomlin 1)

    Postling E 5 (3) (Roy Brunsden 2, Ian Friend 3, Dylan Calderbank 0)

     

    Westbourne H 2 2) (Jake Saxby 0, Jenna Bispham 1, Jackie Camilletti 1)

    Selsted C 7 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 1, James Marchant 3)

     

    Westbourne G 0 (1) (Adam Lee 0, Jim Lee 0, Arthur Atkins 0)

    Etchinghill B 9 (3) (Simon Dale 3, Colin Richards 3, Charlie Richards 3)

     

    Week 21 26-3-12

     

    Prem

     

    Selsted A 8 (1) (Rob Huntley 3, Alan Maycock 2, Peter Kemp 3)

    Paragon A 1 (3) (Mark Savill 1, Chris Cloake 0, No third player)

     

    Westbourne A 5 (1) (Geoff Jordan 1, Phil Saxby 3, Steve Bispham 1)

    Dover Road B 4 (3) (Kevin Powell 2, Steve Powell 2, Peter Harrie-Thompson 0)

     

    Lydd A 9 (3) (Michael Lee 3, Russell Bates 3, Brian Kennett 3)

    Westbourne B 0 (0) (Ray Nightingale 0, Ted Phillpott 0, No Player Westbourne B 0)

     

    Div 1

     

    Westbourne C 8 (3) (Dale Ballard 2, Dave Camilletti 3, Kate Richmond 3)

    Lydd C 1 (0) (Alison Yarnley 0, Helen Armstrong 1, Rikard Bergstrom 0)

     

    Lydd B 5 (3) (Michael Hewett 1, Colin Hewett 1, Barry Hewett 3)

    Burmarsh A 4 (2) (Roy Crutchley 2, David Twiddy 1, Paul Payton 1)

     

    Postling C 5 (3) (Chris Laker 0, Trevor Browne 3, Tracey Deeley 2)

    Constitutional A 4 (0) (Terry Yeomans 2, Roger Brown 1, Sue Bispham 1)

     

    Postling B 5 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 2, Sam Jones 0)

    Paragon C 4 (1) (Ben Greenwood 2, Charles Brown 1, Paul Skelton 1)

     

    Div 2

     

    Paragon D 4 (2) (John Cruickshank 1, Ari Shuman 0, Andy Finnis 3)

    Etchinghill A 5 (3) (Clive Wilkinson 2, Gordon Pau 2, Raymond Long 1)

     

    Dover Road D 6 (0) (David Kenyon-Vaughan 2, John Lord 2, Paul Wyborn 2)

    Postling D 3 (3) (Kieran Morphett 0, Kevan Morphett. 3, No third player)

     

    Selsted B 6 (3) Kevin Bussey 3, Ian Kemp 1, Wendy Newsham 2)

    Mariners A 3 (1) (Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 2, Stuart Hammerton 1)

     

    Westbourne E 6 (3) Neil Thomason 3, Matt Laker 2, Trevor Bishop 1)

    Burmarsh B 3 (1) (Michael Galvan 1, Trevor Heales 2, Stewart Turley 0)

     

    Div 3

     

    Burmarsh C 7 (1) (Steve Pitt 2, Ian Tomlin 2, Ben Unwin 3)

    Westbourne G 2 (3) (Arthur Atkins 0, Adam Lee 1, Nick Carter 1)

     

    Selsted C 9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

    Rhodes Min C 0 (2) (James Oclee 0, John Tanton-Brown 0, Ryan Oclee 0)

     

    Postling E 6 (2) (Ian Friend 2, Dylan Calderbank 2, Rachel Hart 2)

    Rhodes Min D 3 (3) (Heather Taylor 0, John Wilkinson 3, Gary Richards 0)

     

    Etchinghill B 4 (3) (Charlie Richards 2, Les Curie 0, Colin Richards 2)

    Westbourne H 5 (2) (Jake Saxby 1, Jackie Camilletti 3, Giles Richmond 1)

     

    Week 22 2-4-12

     

    Prem

     

    Postling A 2 (0) (Chris Hooper 1, Brian Cook 0, Barry Allsworth 1)

    Westbourne A 7 (3) (John Bispham 1, Keith Yarnley 3, Phil Saxby 3)

     

    Dover Road B 2 (2) (Steve Powell 0, Kevin Powell 2, No third player)

    Dover Road A 7 (3) (Kevin Coleman 2, Jim Wraight 2, Paul Smallman 3)

     

    Paragon A 5 (3) (Dave Cloake 3, Mark Savill 0, Chris Cloake 2)

    Lydd A 4 (1) (Tim Lam 1, David Cue 2, Brian Kennett 1)

     

    Westbourne B 2 (3) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 0, Paul Hooper 2)

    Rhodes Min A 7 (1) (Steve Smith 3, Bob Baker 2, Kevin Leppard 2)

     

    Div 1

     

    Dover Road C 5 (3) (Peter Hopper 1, Del Newman 2, John Baldock 2)

    Lydd B 4 (1) (Colin Hewett 1, Michael Hewett 0, Barry Hewett 3)

     

    Lydd C 1 (0) (Ron Wood 0, Alison Yarnley 1, Ron Hill 0)

    Paragon B 8 (3) (Mitch Woods 3, Stan Webb 2, Gordon Webb 3)

     

    Constitutional A 2 (0) (Terry Yeomans 2, Roger Howard 0, Roger Brown 0)

    Westbourne C 7 (3) (Dale Ballard 2, Dave Camilletti 2, Kate Richmond 3)

     

    Burmarsh A 1 0) (Roy Crutchley 1, Tony Boyce 0, David Twiddy 0)

    Postling B 8 (3) (Mark Jones 3, Sam Jones 2, Jack Stewart 3)

     

    Paragon C v Postling C

     

    Div 2

     

    Burmarsh B 4 (0) (Michael Galvan 3, Stewart Turley 0, Andy Preston 1)

    Paragon D 5 (3) (John Cruickshank 2, Ari Shuman 1, Andy Finnis 2)

    Westbourne D 4 (2) David Frowd 0, Bob Thomason 2, Les King 2)

    Westbourne E 5 3) (Neil Thomason 1, Matt Laker 3, Trevor Bishop 1)

     

    Etchinghill A 5 (3) (Gordon Pau 1, Colin RichardsRES 2, Raymond Long 2)

    Westbourne F 4 (2) (Bob Thomason 3, Ian Bewick 1, Pam Powell 0)

     

    Mariners A 4 (1) (Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 0, Simon Lawrence 3)

    Dover Road D 5 (3) (Phil Hobbs 1, John Lord 2, David Kenyon-Vaughan 2)

     

    Div 3

     

    Rhodes Min C 4 (3) (Ryan Oclee 2, James Oclee 2, No Player Rhodes Min C 0)

    Etchinghill B 5 2) (Les Curie 1, Matthew Maytum 1, Alan Eyles 3)

     

    Westbourne H 7 (0) (Jake Saxby 2, Jenna Bispham 2, Jackie Camilletti 3)

    Burmarsh C 2 (3) (Alan Barnes 0, Ben Unwin 1, Helen Mattock 1)

     

    Lydd D 2 (0) (Hazel Emery 1, Michael Trilsbach 1, Paul Hurford 0)

    Rhodes Min B 7 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 2, Colin Paine 3)

     

    Westbourne G 3 (0) (Adam Lee 2, Jim Lee 0, Arthur Atkins 1)

    Postling E 6 (3) (Dylan Calderbank 2, Ian Friend 3, Laura Calderbank 1)