League Sponsors
CONTACT US IF YOU KNOW OF SOMEONE WHO MIGHT LIKE TO BE A LEAGUE SPONSOR

 



Winstanley Windows
Beresfords Accountants
Fell Reynolds
PV Leisure Centre
 

Marchwoods
Oclee & Son Jewellers
Cheriton Motor House
  Home    Fixtures    Ratings    Competitions    League info    Links    Contact Us   Results  GDPR Policy
teamresults
 

    Link to 2007-2008 Results

    Link to 2008-2009 Results

    Link to TKO 2009-2010

    Games Highlighted in RED have not been played or scorecard not yet received by League Secretary.

    Results highlighted in BLUE and NOT listed in the last week are latest entries

    Week 1 21-9-09

    Premier Division

    Westbourne B 4 (2) (Rob Porter 2, Tony Kastelein 2, Kate Richmond 0)
    Rowing A 5 (3) (Phil Morford 3, Chris Cloake 1, Dave Cloake 1)

    Westbourne A 8 (3) (Geoff Jordan 3, Alan Rutherford 3. Lee Edgington 2)
    River A 1 (1) (Alan Taylor 1, Alan Tilbee 0, David Riordan 0)

    Dover Rd B 3 (1) (Kevin Powell 3, Steve Powell 0, Phil Busby 0)
    Postling A 6 (3) (Brian cook 2, Barry Allsworth 2, Denise Glenister 2)

    Lydd A 5 (0) (Colin Sleap, Keith Yarnley 3, Alison Yarnley 1)
    Park Farm A 4 (3)   (Alan Maycock 2, Trevor Hart 0, Rob Huntley 2)

    Lydd B 4 (3) (Michael Lee 2, Brian Kennett 1, Tim Lam 1)
    Dover Rd A 5 (2) (Cliff Smallman 3, Kevin Coleman 2, Mark Boston 0)

    Division 1

    Dover Rd C 3 (3) (Peter Hopper 1, John Baldock 1, John Kemp 1)
    Rhodes Minnis A 6 (2) (Bob Baker 3, Kevin Leppard 3, Mick Green 0)

    Westbourne C 2 (1) (Paul Hooper 1, Mark Williamson 1, Ray Nightingale 0)
    Postling C 7 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Danny Baker 1)

    Postling B 1 (3) (Trevor Browne 1, Chris Laker 0, Roy Baker 0)
    Burmarsh A 8 (0) (Roy Crutchley 3, Alan White 3, Paul Payton 2)

    Constitutional A 4 (3) (Terry Yeomans 2, Roger Howard 1, Sue Bispham 1)
    Lydd C 5 (2) (Ron Hill 3, Colin Sleap 2, Ron Wood 0)

    Burmarsh B 0 (1) (Mike Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 0)
    Paragon A 9 (3) (Stan Webb 3, Gordon Webb 3, Barry Cook 3)

    Division 2

    Park Farm B 9 (3) (Wendy Newsham 3, Ian Kemp 3, Kevin Bussey 3)
    Park Farm C 0 (1) (Franklyn Frantos 0, Adam Owen 0, Mark Stringer 0)

    Burmarsh C 2 (1) (Tony Boyce 2, John Burden 0, Sylvia Boyce 0)
    Westbourne E 7 (3) (Terry Hyson 3, Rodney Russell 2, Les King 2)

    Westbourne F 3 (3) (John Lord 2, David Kenyon-Vaughan 1, Nick Carter 0)
    Westbourne G 6 (2) (Neil Thomason 3, Stuart Byrne 2, Trevor Bishop 1)

    Paragon C 4 (3) (Steve Smith 3, Shaun Cline 1, Dave Chantry 0)
    Westbourne D 5 (1) (Bob Thomason 2, Pam Powell 2, Ian Bewick 1)

    Postling D 5 (3) (Bryan  Pearce 3, Chris Allsworth 1, Margaret Maris 1)
    Paragon B 4 (0) (Steve Smith 2, Joe Thomas 1, John Cruikshank 1)

    Division 3

    Rhodes Minnis D 6 (1) (Gordon Pau 3, Clive Wilkinson 3, Mick Athow 0)
    Rhodes Minnis C 3 (3) (John Tanton-Brown 1, James Oclee 1, Ryan Oclee 1)

    Mariners A 6 (2) (Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 2, Sharon Humphries 2)
    Postling F 3 (3) (Kevan Morphett 3, Kieran Morphett 0, Natasha Morphett 0)

    Rhodes Minnis B 6 (3) (Colin Paine 3, Evelyn Baker 2, Kevin Tullett 1)
    Lydd E 3 (2) (Hazel Emery 2, Mike Trillsbach 1, Paul Hurford 0)

    Postling E 4 (2) (Ian Friend 3, Laura Calderbank 1, Dylan Calderbank 0)
    Westbourne H 5 (3) (Nick Carter 2, Mike Braid 2, Arthur Atkins 1)

    Park Farm D 0 (1) (Raymond Long 0, Rachel Hart 0, Chris Selmes 0)
    Lydd D 9 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 3)

    Week 2 28-9-09

    Premier Division

    Rowing A 8 (1) (Phil Morford 3, Chris Cloake 3, Mark Savill 2)
    Lydd B 1 (3) (David Cue 1, Brian Kennet, Stuart Harden 0)

    Postling A 0 (3) (Barry Allsworth 0, Nick Owen 0, No third)
    Westbourne A 9 (2) (John BIspham 3, Lee Edgington 3, Ray Jordan 3)

    Park Farm A 6 (2) (Alan Maycock 2, Peter Kemp 2, Trevor Hart 2)
    Dover Rd B 3 (3) (Kevin Powell 3, Steve Powell 0, Phil Busby 0)

    Lydd A 4 (2) (Keith Yarnley 3, Malcolm Skates 1, Alison Yarnley 0)
    Dover Rd A 5 (3) (Cliff Smallman 2, Barry Yarnley 2, Kevin Coleman 1)
    (Reverse Fixture)

    River A 4 (3) (Alan Tilbee 2, Alan Boxall 1, David Riordan 1)
    Westbourne B 5 (0) (Rob Porter 3, Dave Camilletti 2, Bryan Smith 0
    )

    Division 1

    Rhodes Minnis A 7 (3) (Bob Baker 3, Kevin Leppard 3, Rob McKinnon 1)
    Postling B 2 (2) (Rohan Swandale 1, Roy Baker 1, Chris Laker 0)

    Postling C 6 (1) (Mark Jones 3, Danny Baker 2, Leanne Hart 1)
    Burmarsh B 3 (3) (Andy Preston 2, Trevor Heales 1, Mike Galvan 0)

    Constitutional A 1 (3) (Terry Yeomans 1, Roger Howard 0, Sue Bispham 0)
    Paragon A 8 (0) (Stan Webb 3, Gordon Webb 3, Barbara Rutherford 2)
    (Reverse Fixture)

    Burmarsh A 5 (1) (Alan White 2, David Twiddy 2, Roy Crutchley 1)
    Westbourne C 4 (3) (Paul Hooper 2, Ray Nightingale 1, Ted Philpott 1)

    Lydd C 2 (2) (Ron Wood 1, Colin Sleap 1, Helen Armstrong 0)
    Dover Rd C 7 (3) (Peter Hopper 3, Del Newman 3, John Kemp 1)

    Division 2

    Westbourne D 7 (0) (Bob Thomason 3, Pam Powell 3, Dawn Thomason 1)
    Westbourne F 2 (3) (John Lord 1, David Kenyon-Vaughan 1, Phil Hobbs 0)

    Westbourne G 3 (3) (Neil Thomason 2, Stuart Byrne 1, Jenna Bispham 0)
    Burmarsh C 6 (1) (John burden 3, Tony Boyce 2, Sylvia Boyce 1)

    Westbourne E 2 (3) (Terry Hyson 1, Les King 1, Rodnet Russell 0)
    Postling D 7 (1) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 3, Margaret Maris 1)

    Park Farm C 4  (0) (James Donald 1, Adam Owen 1, Franklyn Frantos 2)
    Paragon C 5 (3) (Shaun Cline 2, Dave Chantry 0, Steve Smith 3)

    Paragon B 4 (0) (Joe Thomas 2, Mitch Woods 2, John Cruikshank 0)
    Park Farm B 5 (3) (Ian Kemp 2, Kevin Bussey 2, Jan Bennett 1)

    Division 3

    Westbourne H 4 (0) (Adam Lee 2, Nick Carter 1, Arthur Atkins 1)
    Rhodes Minnis D 5 (3) (Clive Wilkinson 3, Gordon Pau 2, Mick Athow 0)

    Rhodes Minnis C 3 (3) (John Tanton-Brown 3, James Oclee 0, Ryan Oclee 0)
    Park Farm D 6 (2) (Simon Hulse 2, Rob Hulse 2, Raymond Long 2)

    Lydd D 8 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, Michael Hewett 2)
    Rhodes Minnis B 1 (0) (Clive Wilkinson 1, Evelyn Baker 0, Kevin Tullett 0)

    Postling F 5 (3) (Des Lewis 3, Kieran Morphett 1, Angela Morphett 1)
    Postling E 4 (2) (Ian Friend 2, Dylan Calderbank 1, Martin Howland 1)

    Lydd E 1 (0) (Michael Trillsbach 1, David Frost 0, Paul Hurford 0)
    Mariners A 8 (3) (Simon Lawrence 3, Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 2)

    Week 3 5-10-09

    Premier Division

    Westbourne A 7 (3) (Lee Edgington 3, John Bispham 2, Steve Bispham 2)
    Park Farm A 2 (1) (Rob Huntley 2, Peter Kemp 0, Alan Maycock 0)

    Dover Rd B 3 (3) (Kevin Powell 1, Phil Busby 1, Peter Harrie-Thompson 1)
    Dover Rd A 6 (1) (Jim Wraight 3, Cliff Smallman 3, Mark Boston 0)

    Lydd A 6 (1) (Tim Lam res 2, Alison Yarnley 1, Keith Yarnley 3)
    Rowing A 3 (3) (Dave Cloake 2, Chris Cloake 1, No Player Rowing A 0)

    Lydd B 6 (3) (Michael Lee 3, Tim Lam 2, Brian Kennett 1)
    Westbourne B 3 (1) (Dave Camilletti 2, Kate Richmond 1, Bryan Smith 0)

    River A 3 (1) (Alan Taylor 3, Paul Skelton 0, Alan Tilbee 0)
    Postling A 6 (3) (Keith Lythgoe 2, Barry Allsworth 2, Brian Cook 2)

    Division 1

    Postling B 5 (1) (Rohan Swandale 3, Roy Baker 2, Heather Robertson 0)
    Lydd C 4 (3) (Colin Sleap 2, Ron Wood 1, Peter Nightingale 1)

    Constitutional A 4 (3) (Roger Howard 2, Terry Yeomans 1, Sue Bispham 1)
    Postling C 5 (1) (Mark Jones 3, Jack Stewart 2, Sam Jones 0)

    Dover Rd C 5 (3) (John Baldock 2, Peter Hopper 2, Del Newman 1)
    Paragon A 4 (1) (Stan Webb 2, Gordon Webb 2, Barbara Rutherford 0)

    Burmarsh B 2 (1) Michael Galvan 1, Trevor Heales 1, Andy Preston 1)
    Westbourne C 7 (3) (Ray Nightingale 3, Mark Williamson 3, Ted Philpott 1)

    Burmarsh A 4 (3) (Roy Crutchley 2, Paul Payton 1, Will Glennie 1)
    Rhodes Minnis A 5 (2) (Kevin Leppard 3, Mick Green 1, Rob McKInnon 1)

    Division 2

    Westbourne F 9 (3) (Phil Hobbs 3, John Lord 3, Paul Wyborn 3)
    Park Farm C 0 (1) (James Donald 0, Adam Owen 0, Mark Stringer 0)

    Paragon C 4 (3) (Shaun Cline 2, Steve Smith 2, Dave Chantry 0)
    Paragon B 5 (0) (Joe Thomas 3, John Cruikshank 1, Dale Ballard 1)

    Postling D 7 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 2)
    Burmarsh C 2 (0) (Tony Boyce 2, John Burden 0, Sylvia Boyce 0)

    Park Farm B 6 (3) (Ian Kemp 3, Kevin Bussey 2, Wendy Newsham 1)
    Westbourne E 3 (0) (Rodney Russell 2, Les KIng 1, David Frowd 0)

    Westbourne G 6 (1) (Neil Thomason 3, Stuart Byrne 2, Trevor Bishop 1)
    Westbourne D 3 (3) (Pam Powell 2, Bob Thomason 1, Dawn Thomason 0)

    Division 3

    Mariners A 1 (0) Stuart Hammerton 1, Simon Lawrence 0, Sharon Humphries 0)
    Lydd D 8 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 2)

    Rhodes Minnis B 6 (3) (Clive Wilkinson 3, Evelyn Baker 2, Kevin Tullett 1)
    Rhodes Minnis C 3 (0) (John Tanton-Brown 2, James Oclee 1, Ryan Oclee 0)

    Park Farm D 6 (3) (Rachel Hart 2, Chris Selmes 2, James Marchant 2)
    Westbourne H 3 (1) (Mike Braid 3, Adam Lee 0, Arthur Atkins 0)

    Rhodes Minnis D 3 (0) (Clive Wilkinson 3, Heather Taylor 0, Mick Athow 0)
    Postling E 6 (3) (Ian Friend 2, Martin Howland 2, Roy Brunsden 2)

    Postling F 7 (3) (Kevan Morphett 3, Des Lewis 3, Kieran Morphett 1)
    Lydd E 2 (0) (Paul Hurford 1, Hazel Emery 1, David Frost 0)

    Week 4 12-10-09

    Premier Division

    Dover Rd A 2 (1) (Jim Wraight 1, Mark Boston 1, Kevin Coleman 0)
    Westbourne A 7 (3) (John Bispham 3, Lee Edgington 3, Geoff Jordan 1)

    Rowing A 3 (0) (Chris Cloake 1, Dave Cloake 1, Mark Savill 1)
    Dover Rd B 6 (3) (Kevin Powell 3, Steve Powell 2, Phil Busby 1)

    Lydd B 9 (3) (Tim Lam 3, Michael Lee 3, Brian Kennett 3)
    River A 0 (0) (Alan Boxall 0, Paul Skelton 0, David Riordan 0)

    Westbourne B 5 (0) (Bryan Smith 2, Tony Kastelein 2, Kate Richmond 1)
    Lydd A 4 (3) (Malcolm Skates 3, Alison Yarnley 1, No third)

    Park Farm A 4 (3) (Peter Kemp 2, Trevor Hart 1, Alan Maycock 1)
    Postling A 5 (1) (Chris Hooper 2, Roy Coles 2, Brian Cook 1)

    Division 1

    Lydd C 3 (3) (Ron Wood 1, Colin Sleap 1, Helen Armstrong 1)
    Rhodes Minnis A 6 (2) (Bob Baker 3, Kevin Leppard 3, Rob McKinnon 0)

    Posting C 2 (3) (Mark Jones 2, Sam Jones 0, Leanne Hart 0)
    Dover Rd C 7 (2) (Del Newman 3, John Baldock 2, John Kemp 2)

    Paragon A 7 (3) (Stan Webb 3, Gordon Webb 2, Steve Bennett 2)
    Postling B 2 (1) (Rohan Swandale 2, Chris Laker 0, Roy Baker 0)

    Westbourne C 5 (3) (Mark Williamson 3, Ray Nightingale 2, No third)
    Constitutional A 4 (0) (Terry Yeomans 2, Sue Bispham 1, Roger Howard 1)

    Burmarsh B 2 (2) (Mike Galvan 1, Trevor Heales 1, Andy Preston 0)
    Burmarsh A 7 (3) (Roy Crutchley 3, Alan White 3, Will Glennie 1)

    Division 2

    Burmarsh C 2 (3) (Tony Boyce 2, John Burden 0, Sylvia Boyce 0)
    Park Farm B 7 (1) (Ian Kemp 3, Wendy Newsham 2, Jan Bennet 2)

    Paragon B 4 (2) (Dale Ballard 2, Joe Thomas 1, John Cruikshank 1)
    Westbourne F 5 (3) (John Lord 3, Phil Hobbs 1, David Kenyon-Vaughan 1)

    Westbourne E 6 (0) (David Frowd 2, Rodney Russell 2, John Lord 2)
    Paragon C 3 (3) (Steve Smith 3, Shaun Cline 0, Dave Chantry 0)

    Postling D 6 (3) (Bryan Pearce 2, Margaret Maris 2, Len Maris 2)
    Westbourne G 3 (1) (Neil Thomason 3, Stuart Byrne 0, Jenna Bispham 0)

    Park Farm C 5 (1) (Adam Owen 2, Franklyn Frantos 2, James Donald 1)
    Westbourne D 4 3) (Bob Thomason, Pam Powell 1, Trevor Bishop 0)

    Division 3

    Westbourne H 1 (0) (Mike Braid 1, Adam Lee 0, Nick Carter 0)
    Rhodes Minnis B 8 (3) (Kevin Tullett 3, Clive Wilkinson 3, Evelyn Baker 2)

    Rhodes Minnis C 3 (0) (John Tanton-Brown 2, James Oclee 1, Ryan Oclee 0)
    Mariners A 6 (3) (Simon Lawrence 3, Andrew Blackford 2, Sharon Humphries 1)

    Postling E 1 (2) (Ian Friend 1, Dylan Calderbank 0, No third)
    Park Farm D 8 (3) (Rob Hulse 3, Simon Hulse 3, Rachel Hart 2)

    Rhodes Minnis D 6 (0) (Heather Taylor 2, Clive Wilkinson 2, Mick Athow 2)
    Postling F 3 (3) (Kevan Morphett 3, Kieran Morhett 0, Natasha Morphett 0)

    Lydd D 9 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 3)
    Lydd E 0 (0) (Mike Trillsbach 0, Hazel Emery 0< David Frost 0)

    Week 5 2-11-09

    Premier Division

    Lydd A 3 (0) (Keith Yarnley 3, Alison Yarnley 0, Colin Sleap 0)
    Lydd B 6 (3) (David Cue 2, Tim Lam 2, Michael Lee 2)

    Westbourne A 9 (3) (Steve Bispham 3, Alan Rutherford 3, Ray Jordan 3)
    Rowing A 0 (0) (Chris Cloake 0, Dave Cloake 0, No third)

    Postling A 9 (3) (Keith Lythgoe 3, Brian Cook 3, Chris Hooper 3)
    Dover Rd A 0 (2) (Jom Wraight 0, Mark Boston 3, Kevin Coleman 0)

    River A 3 (0) (Alan Taylor 3, Paul Skelton 0, Alan Tilbee 0)
    Park Farm A 6 (3) (Trevor Hart 2, Rob Huntley 2, Peter Kemp 2)

    Westbourne B 4 (0) (Paul Hooper 2, Kate Richmond 1, Bryan Smith 1)
    Dover Road B
     5 (3) (Steve Powell 2, Kevin Powell 3, No third player)

    Divsion 1

    Rhodes Minnis A 6 (3) (Kevin Leppard 3, Bob Baker 2, Mick Green 1)
    Paragon A 3 (0) (Gordon Webb 2, Stan Webb 1, Steve Bennett 0)

    Postling B 2 (0) (Trevor Browne 1, Roy Baker 1, Heather Robertson 0)
    Postling C 7 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 1)

    Dover Rd C 4 (1) (Peter Hopper 2, John Baldock 1, John Kemp 1)
    Westbourne C 5 (3) (Mark Williamson 3, Ray Nightingale 1, Ted Philpott 1)

    Burmarsh A 6 (3) (David Twiddy 3, Paul Payton 2, Will Glennie 1)
    Lydd C 3 (2) (Colin Sleap 2, Peter Nightingale 1, Ron Wood 0)

    Constitutional 6 (3) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 2, Sue Bispham 1)
    Burmarsh B 3 (1) (Mike Galvan 1, Trevor Heales 1, Andy Preston) 1)

    Division 2

    Westbourne F 4 (3) (Paul Wyborn 3, Phil Hobbs 1, John Lord 1)
    Westbourne E 5 (1) (Les King 3, Terry Hyson 2, David Frowd 0)

    Westbourne D 5 (2) (Bob Thomason 3, Pam Powell 1, Ian Bewick 1)
    Paragon B 4 (3) (Joe Thomas 2, Dale Ballard 2, John Cruikshank 0)

    Park Farm B 5 (2) (Ian Kemp 3, Kevin Bussey 1, Jan Bennett 1)
    Postling D 4 (3) (Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 0)

    Westbourne G 7 (3) (Neil Thomason 3, Trevor Bishop 3, Jenna Bispham 1)
    Park Farm C 2 (2) (Adam Owen 1, Mark Stringer 1, James Donald 0)

    Paragon C 3 (0) (Dave Chantry 0, Steve Smith 2, Shaun Cline 1)
    Burmarsh C 6 (3) (Darren Boyce 3, Sylvia Boyce 1, Tony Boyce 2)

    Division 3

    Mariners A 9 (3) (Sharon Humphries 3, Stuart Hammerton 3, Simon Lawrence 3)
    Westbourne H 0 (1) (Adam Lee 0, Nick Carter 0, Arthur Atkins 0)

    Rhodes Minnis B 8 (3) (Colin Paine 3, Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 2)
    Postling E 1 (1) (Ian Friend 1, Laura Calderbank 0, Martin Howland 0)

    Park Farm D 7 (3) (James Marchant 3, Chris Selmes 2, Raymond Long 2)
    Rhodes Minnis D 2 (1) (Clive Wilkinson 2, Heather Taylor 0, Mick Athow 0)

    Lydd E 2 (3) (Mike Trillsbach 1, Hazel Emery 1, Paul Hurford 0)
    Rhodes Minnis C 7 (1) (John Tanton-Brown 3, James Oclee 3, Ryan Oclee 1)

    Postling F 4  (0) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 2, Kevan Morphett. 2)
    Lydd D
    5 (3) (Barry Hewett 1, Colin Hewett 3, Michael Hewett 1)

    Week 6 9-11-09

    Premier Division

    Lydd A 4 (3) (Keith Yarnley 3, Ron Hill 1, Alsion Yarnley 0)
    River A 5 (0) (Alan Boxall 2, David Riordan 2, Paul Skelton 1)

    Lydd B 8 (3) (Michael Lee 3, Tim Lam 3, David Cue 2)
    Dover Rd B 1 (1) (Steve Powell 1, Phil Busby 0, Peter Harrie-Thompson 0)

    Westbourne B 4 (1) (Rob Porter 3, Kate Richmond 1, Bryan Smith 0)
    Westbourne A 5 (3) (John Bispham 2, Lee Edgington 2, Steve Bispham 1)

    Rowing A 3 (3) (Dave Cloake 0, Chris Cloake 0, Phil Morford 3)
    Postling A 6 (1) (Chris Hooper 2, Barry Allsworth 2, Brian Cook 2)

    Dover Rd A 5 (3) (Kevin Powell res 3, Jim Wraight 1, Mark Boston 1)
    Park Farm A
      4 (2) (Alan Maycock 1, Peter Kemp 2, Rob Huntley 1)

    Division 1

    Postling C 2  (0) (Mark Jones 1, Leanne Hart 1, Danny Baker 0)
    Rhodes Minnis A 7 (3) Mick Green 3, Kevin Leppard 3, Bob Baker 1)

    Paragon A 7 (3) (Stan Webb 3, Gordon Webb 3, Mitch Woods 1)
    Lydd C 2 (1) (Ron Wood 1, Colin Sleap 1, Helen Armstrong 0) 

    Burmarsh B 3 (0) (Mike Galvan 2, Andy Preston 1, Trevor Heales 0)
    Dover Rd C 6 (3) (Peter Hopper 3, John Baldock 2, Del Newman 1) 

    Constitutional 3 (3) (Terry Yeomans 2, Roger Brown 1, Sue Bispham 0)
    Burmarsh A 6 (0) (Roy Crutchley 3, Paul Payton 2, Will Glennie 1)

    Westbourne C 7 (3) (Ray Nightingale 3, Paul Hooper 3, Ted Philpott 1)
    Postling B 2 (0) (Chris Laker 1, Trevor Browne 1, Rohan Swandale 0)

    Division 2

    Paragon B 9 (3) (Joe Thomas 3, John Cruikshank 3, Dale Ballard 3)
    Park Farm C 0 (2) (Adam Owen 0, James Donald 0, Rob Hulse 0)

    Park Farm B 4 (3) (Ian Kemp 2, Wendy Newsham 1, Jan Bennett 1)
    Westbourne G 5 (0) (Neil Thomason 3, Stuart Byrne 2, Jenna Bispham 0)

    Postling D 6 (2) (Bryan Pearce 3, Len Maris 2, Margaret Maris 1)
    Paragon C 3 (3) (Steve Smith 2, Shaun Cline 1, Dave Chantry 0)

    Burmarsh C 1 (0) (John Burden 1,Tony Boyce 0, Sylvia Boyce 0)
    Westbourne F 8 (3) (John Lord 3, Paul Wyborn 3, Phil Hobbs 2)

    Westbourne E 7 (3) (Terry Hyson 3, Rodney Russell 2, Les King 2)
    Westbourne D 2 (2) (Bob Thomason 1, Ian Bewick 1, Pam Powell 0)

    Division 3

    Park Farm D 2 (1) (Rachel Hart 1, James Marchant 1, Chris Selmes 0)
    Postling F 7 (3) (Kevan Morphett 3, Des Lewis 3, Kieran Morphett 1)

    Rhodes Minnis D 4 (3) (Clive Wilkinson 2, Gordon Pau 2, Heather Taylor 0)
    Rhodes Minnis B 5 (0) (Colin Paine 3, Evelyn Baker 1, Kevin Tullett 1)

    Postling E 0 (1) (Ian Friend 0, Dylan Calderbank 0, Martin Howland 0)
    Mariners A 9 (3) (Simon Lawrence 3, Andrew Blackford , Stuart Hammerton 30

    Westbourne H 6 (3) (Adam Lee 1, Ari Shuman 3, Nick Carter 2)
    Lydd E 3 (1) (Paul Hurford 0, Hazel Emery 2, David Frost 1)

    Rhodes Minnis C 3 (0) (John Tanton-Brown 1, James Oclee 1, Ryan Oclee 1)
    Lydd D 6 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, No third)

    Week 7 16-11-09

    Premier Division

    Postling A 6 (3) (Barry Allsworth 2, Brian Cook 2, Chris Hooper 2)
    Westbourne B 3 (1) (Rob Porter 3, Dave Camilletti 0, Kate Richmond 0)

    Westbourne A  9 (3) (Ray Jordan 3, John BIspham 3, Alan Rutherford 3)
    Lydd B 0 (0) (David Cue 0, Michael Lee 0, Tim Lam 0)

    Dover Rd B 5 (0) (Kevin Powell 3, Phil Busby 1, Steve Powell 1)
    Lydd A 4 (3) (Malcolm Skates 2, Paul Waumsley 2, Allison Yarnley 0)

    Park Farm A 7 (3) (Peter Kemp 3, Rob Huntley 3, Alan Maycock 1)
    Rowing A 2 (1) (Chris Cloake 1, Dave Cloake 1, No third)

    River A 5 (3) (Alan Boxall 1, Alan Taylor 3, Alan Tilbee 1)
    Dover Rd A
    4 ( Jim Wraight 2, Mark Boston 0, Kevin Coleman 2)

    Division 1

    Rhodes Minnis A 4 (3) (Bob Baker 2, Kevin Leppard 2, Rob McKinnon 0)
    Westbourne C 5 (1) (Mark Wiliamson 3, Ray Nightingale 1, Ted Philpott 1)

    Dover Rd C 5 (3) (John Baldock 2, Peter Hopper 2, John Kemp 1)
    Constitutional 4 (1) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Roger Brown 0)

    Burmarsh A 5 (1) (Roy Crutchley 3, Alan White 1, Will Glennie 1)
    Paragon A 4 (3) (Gordon Webb 2, Stan Webb 2)

    Postling B 7 (0) (Trevor Browne 3, Roy Baker 3, Chris Laker 1)
    Burmarsh B 2 (3) (Andy Preston 1, Trevor Heales 1, Mike Galvan 0)

    Lydd C 2 (2) (Colin Sleap 1, Ron Wood 1, Ron Hill 0)
    Postling C 7 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 1)

    Division 2

    Westbourne F 3 (1) (Paul Wyborn 2, John Lord 1, David Kenyon-Vaughan 0)
    Postling D 6 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 1)

    Park Farm C 1 (3) (James Marchant 1, Franklyn Frantos 0, Adam Owen 0)
    Westbourne E 8 (1) (Les King 3, David Frowd 3, Rodney Russell 2)

    Westbourne G 1 (0) (Jenna Bispham 1, Stuart Byrne 0, Trevor Bishop 0)
    Paragon B 8 (3) (Joe Thomas 3, John Cruikshank 3, Dale Ballard 2)

    Westbourne D 7 (3) (Bob Thomason 3, Ian Bewick 2, Pam Powell 2)
    Burmarsh C 2 (1) (Tony Boyce 1, John Burden 1, Sylvia Boyce 0)

    Paragon C 2 (3) (Steve Smith 2, Dave Chantry 0, Shaun Cline 0)
    Park Farm B 7 (1) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 2, Peter Newsham 2)

    Division 3

    Mariners A 7 (3) (Simon Lawrence 3, Andrew Blackford 3, Sharon Humphries 1)
    Rhodes Minnis D 2 (1) (Gordon Pau 1, Clive Wilkinson 1, Heather Taylor 0)

    Rhodes Minnis B 8 (3) (Evelyn Baker 3, Colin Paine 3, Kevin Tullett 2)
    Park Farm D 1 (1) (Rob Hulse 1, Chris Selmes 0, Rachel Hart 0)

    Lydd D 9 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 3)
    Westbourne H 0 (0) (Nick Carter 0, Ari Shuman 0, Arthur Atkins 0)

    Lydd E 3 (1) (Paul Hurford 1, Michael Trillsbach 1, David Frost 1)
    Postling E 6 (3) (Ian Friend 3, Roy Brunsden 3, Laura Calderbank 0)

    Postling F 3 (3) (Des Lewis 3, Kieran Morphett 0, Natasha Morphett 0)
    Rhodes Minnis C 6 (0) (John Tanton-Brown 2, Jame Oclee 2, Ryan Oclee 2

    Week 8 30/11/09

    Premier Division

    Dover Road B  7 (3) (Steve Powell 2, Kevin Powell 3, Jim Taylor 2)
    River A 2 (0) (Alan Boxall 0, Alan Taylor 2, Alan Tilbee 0)

    Lydd A 2 (0) (Alison Yarnley 0, Paul Waumsley 1, Malcolm Skates 1)
    Westbourne A
    7 (3) (John Bispham 3, Steve Bispham 1, Lee Edgington 3)

    Lydd B 2 (1) David Cue 2, Keith Harris 0, Stuart Harden 0)
    Postling A
    7 (3) (Roy Coles 3, Barry Allsworth 2, Brian Cook 2)

    Westbourne B 3 (0) ( Bryan Smith 0, Kate Richmond 1, Dave Camilletti 2)
    Park Farm A
    6 (3) ( Rob Huntley 3, Trevor Hart 2, Alan Maycock 1)

    Rowing A  1 (0) (Chris Cloake 1, Dave Cloake 0, Mark Savill 0)
    Dover Rd A 8 (3) (Kevin Powell 3, Cliff Smallman 3, Jim Wraight 2)

    Division 1

    Burmarsh B 6 (3) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 2, Andy Preston 2)
    Rhodes Min A 3 (0) Kevin Leppard 3, Mick Green 0, Rob McKinnon 0)

    Westbourne C 8 (3) (Ted Phillpott 2, Ray Nightingale 3, Paul Hooper 3)
    Lydd C 1 (2
    ) (Ron Wood 0, Helen Armstrong 0, Colin Sleap 1)

    Constitutional A  5 (1) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 0, Roger Brown 2)
    Postling B 4 (3) (Chris Laker 1, Roy Baker 1, Trevor Browne 2)

    Dover Rd C 4 (3) (John Baldock 2, Del Newman 2, John Kemp 0)
    Burmarsh A 5 (0
    ) (Paul Payton 1, David Twiddy 1, Alan White 3)

    Postling C 3 (0) (Mark Jones 2, Jack Stewart 1, Leanne Hart 0)
    Paragon A
      6  (3) (Barry Cook Res 3, Stan Webb 1, Gordon Webb 2)

    Division 2

    Postling D 7 (2) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 3, Margaret Maris 1)
    Westbourne D
    2 (3 ) (Bob Thomason 1, Dawn Thomason 0, Ian Bewick 1)

    Park Farm B 8 () (3 Ian Kemp 3, Jan Bennett 2, Kevin Bussey 3)
    Westbourne F
    1 (0 ) (David Kenyon-Vaughan 0, John Lord 1, Paul Wyborn

    Paragon C 6 (3) (Dave Chantry 0, Steve Smith 3, Shaun Cline 3)
    Westbourne G 3 (0) Stuart Byrne 1, Neil Thomason 1, Jenna Bispham 1)

    Burmarsh C 4 (3) (Tony Boyce 3, John Burden 1, Sylvia Boyce 0)
    Park Farm C 5 (2) (Adam Owen 2, James Marchant 2, Rob Hulse  Res 1)

    Westbourne E 3 (3) (David Frowd 0, Terry Hyson 2, Les King 1)
    Paragon B 6 (1) (Joe Thomas 2, John Cruickshank 2, Dale Ballard 2)

    Division 3

    Westbourne H 5 (3) (Adam Lee 2, Ari Shuman 2, Nick Carter 1)
    Rhodes Minnis C 4 (2) (John Tanton-Brown 2, Carol Wood 2, James Oclee 0)

    Park Farm D 0 (0) (Rachel Hart, Raymond Long, Chris Selmes 0)
    Mariners A 9 (3) (Andrew Blackford 3, Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 3)

    Rhodes Minnis B 4 (3) (Colin Paine 2, Evelyn Baker 1, Kevin Tullett 1)
    Postling F 5 (2) (Kevan Morphett 3, Des Lewis 2, Kieran Morphett 0)

    Rhodes Minnis D 8 (3) (Gordon Pau 3, Clive Wilkinson 3, Heather Taylor 2)
    Lydd E 1 (1) (Hazel Emery 1, Paul Hurford 0, David Frost 0)

    Postling E 0 (0) (Martin Howland 0, Roy Brunsden 0, Ian Friend 0)
    Lydd D 9 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 3)

    Week 9 7/12/09

    Premier Division

    Westbourne A 7 (3) (Lee Edgington 3, Ray Jordan 3, Steve Bispham 1)
    Dover Rd B 2 (1) (Kevin Powell 1, Steve Powell 1, Peter Harrie-Thompson 0)

    Park Farm A 5 (0) (Rob Huntley 3, Peter Kemp 2, Alan Maycock 0)
    Lydd B 4 (3) (Tim Lam 2, David Cue 1, Michael Lee 1)

    Postling A 3 (3) (Chris Hooper 1, Brian Cook 1, Roy Coles 1)
    Lydd A 6 (0) (Malcolm Skates 3, Keith Yarnley 3, Alison Yarnley 0)

    Dover Rd A 5 (2) (Mark Boston 1, Jim Wraight 2, Kevin Coleman 2)
    Westbourne B
    4 (3) (Tony Kastelein 2, Bryan Smith 0, Dave Camilletti 2)

    River A 1 (0) (David Riordan 1, Alan Tilbee 0, Paul Skelton 0)
    Rowing A 8 (3) ( Dave Cloake 3, Phil Morford 3, Chris Cloake 2)

    Division 1

    Rhodes Minnis A  7 (3) (Bob Baker 3, Kevin Leppard 3, Rob McKinnon 1)
    Constitutional 2 (0) (Terry Yeomans 1, Sue Bispham 1, Roger Brown 1)

    Paragon A 6 (3) (Steve Bennett 3, Gordon Webb 2, Stan Webb 1)
    Westbourne C 3 (0) (Mark Williamson 2, Ray Nightingale 1, Ted Philpott 0)

    Postling B 2 (2) (Trevor Browne 2, Rohan Swandale 0, Chris Laker 0)
    Dover Rd C 7 (3) (Peter Hopper 3, Del Newman 2, John Baldock 2)

    Burmarsh A 5 (3) (Will Glennie 3, Paul Payton 1, Alan White 1)
    Postling C 4 (1) (Danny Baker 2, Sam Jones 2, No third)

    Lydd C 4 (3) (Ron Wood 1, Peter Nightingale 1, Barry Hewitt Res 2)
    Burmarsh B 5 (0) (Trevor Heales 3, Michael Galvan 2, Andy Preston 0)

    Division 2

    Westbourne F 6 (2) John Lord 2, Paul Wyborn 2, Phil Hobbs 2)
    Paragon C 3 (3) (Steve Smith 3, Shaun Cline 0, Dave Chantry 0)

    Park Farm C 2 (0) (Adam Owen 1, Franklyn Frantos 1, James Donald 0)
    Postling D 7 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 3, Margaret Maris 1)

    Westbourne D 2 (1) (Bob Thomason 2, Pam Powell 0, Dawn Thomason 0)
    Park Farm B 7 (3) (Ian Kemp 3, Wendy Newsham 2, Jan Bennett 2)

    Paragon B 9 (3) (Joe Thomas 3, Steve Smith 3, Mitch Woods Res 3)
    Burmarsh C 0 (0) (John Burden 0, Tony Boyce 0, Sylvia Boyce 0)

    Westbourne G 6 (1) (Neil Thomason 3, Stuart Byrne 2, Trevor Bishop 1)
    Westbourne E 3 (3) (Rodney King 2, Les King 1, David Frowd 0)

    Division 3

    Mariners A 8 (3) (Andrew Blackford 3, Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 2)
    Rhodes Minnis B (1 (2) (Colin Paine 1, Evelyn Baker 0, Kevin Tullett 0)

    Lydd E 3 (2) (Hazel Emery 0, Michael Trilsbach 3, David Frost 0)
    Park Farm D
    6 (3) (Simon Hulse 2, Rob Hulse 2, James Marchant 2)

    Rhodes Min C 6 (3) (John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 2, James Oclee 1)
    Postling E
    3 (0) (Dylan Calderbank 0, Ian Friend 2, Laura Calderbank 1)

    Lydd D 8 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 2)
    Rhodes Min D
    1 (0) (Mick Athow 0, Gordon Pau 0, Clive Wilkinson 1)

    Postling F 6 (3) (Kieran Morphett 3, Natasha Morphett 0, Kevan Morphett 3)
    Westbourne H 3
    (0) (Nick Carter 1, Arthur Atkins 1, Mike Braid 1)

    SECOND HALF

    Week 10 4/1/2010

    Premier Div

    River A  1  (0) (Alan Taylor 1, David Riordan 0, Alan Tilbee 0)
    Westbourne A 8 (3) (Alan Rutherford 2, Lee Edgington 3, Ray Jordan 3)

    Rowing A  2 (1 (Dave Cloake 2, Chris Cloake 0, Mark Savill 0)
    Westbourne B 7 (3) (Rob Porter 3, Dave Camilletti 2, Tony Kastelein 2)

    Dover Rd A 4 (2) (Kevin Coleman 2, Jim Wraight 2, Mark Boston 0)
    Lydd B 5 (3) (Micheal Lee 3, Tim Lam 1, David Cue 1)

    Park Farm A 4 (3) (Rob Huntley 1, Peter Kemp 2, Trevor Hart 1)
    Lydd A 5 (0) (Alison Yarnley 0, Malcolm Skates 2, Paul Waumsley 3)

    Postling A 5 (2) (Chris Hooper 2, Brian Cook 1, Barry Allsworth 2)
     Dover Road B 4 (3) (Phil Busby 0, Kevin Powell 3, Steve Powell 1)

    Division 1

    Postling C 2 (1) (Mark Jones 2, Danny Baker 0, No third)
    Westbourne C 7 (3) (Ray Nightingale 2, Mark Wiliamson 3, Ted Phillpott 2)

    Rhodes Min A 4 (3) (Bob Baker 2, Kevin Leppard 2, Mick Green 0)
    Dover Rd C 5 (2) (Del Newman 2, Peter Hopper 2, John Kemp 1)

    Paragon A 9 (3 (Mitch Woods 3, Gordon Webb 3, Stan Webb 3)
    Burmarsh B 0 (0) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 0)

    Lydd C 4 (1) (Colin Sleap 2, Ron Hill 1, Helen Armstrong 1)
    Constitutional A 5 (3) (Terry Yeomans 1, Roger Brown 3, Roger Howard 1)

    Burmarsh A 2 (1) (Roy Crutchley 1, David Twiddy 0, Paul Payton 1)
    Postling B
    7 (3) Chris Laker 1, Trevor Browne 3, Rohan Swandale 3)

    Division 2

    Park Farm C 1 (1) (James Donald 0, Adam Owen 0, Franklyn Frantos 1)
    Park Farm B 8 (3) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 2, Jan Bennett 3)

    Westbourne E 4 (3) (Terry Hyson 1, Les King 1, Rodney Russell 2
    Burmarsh C
    5 (2) (Darren Boyce 3, Tony Boyce 2, John Burden 0)

    Paragon B 4 (0) (Joe Thomas 2, John Cruickshank 2, No Third Player)
    Postling D 5 (3) (Margaret Maris 1, Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 1)

    Westbourne D 3 0) (Dawn Thomason 1, Bob Thomason 1, Pam Powell 1)
    Paragon C 6 (3) (Steve Smith 3, Dave Chantry 0, Andy Finnis 3)

    Westbourne G 6 1) (Neil Thomason 3, Trevor Bishop 2, Mike BraidRES 1)
    Westbourne F 3 (3) (John Lord 2, David Kenyon-Vaughan 1, No Third Player)

    Division 3

    Westbourne H 2 (0) (Adam Lee 1, Nick Carter 1, Arthur Atkins 0
    Postling E
    7 (3) (Roy Brunsden 3, Dylan Calderbank 1, Martin Howland 3)

    Rhodes Min C 4 (1) (Ryan Oclee 2, James Oclee 2, No Third Player
    Rhodes Min D
    5 (3) (Clive Wilkinson 3, Heather Taylor 1, Mick Athow 1)

    Lydd D 9 (3) (Michael Hewett 3, Colin Hewett 3, Barry Hewett 3)
    Park Farm D 0 0) (James Marchant 0, Chris Selmes 0, Raymond Long 0)

    Lydd E 1 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 1, David Frost 0)
    Rhodes Min B 8 (3 (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 3, Colin Paine 3)

    Postling F 7 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)
    Mariners A 2 (1) (Andrew Blackford 1, Simon Lawrence 1, Sharon Humphries 0)

    Week 11 11/1/2010

    Premier Div

    Dover Road B 3 (3)  Steve Powell 0, Kevin Powell 3, Peter Harrie-Thompson 0)
    Park Farm A
      6 (0) Peter Kemp 2, Alan Maycock 2, Rob Huntley 2)

    Westbourne A 7 (3) (Geoff Jordan 1, Ray Jordan 3, Lee Edgington 3)
    Postling A
    2 (0)  (Chris Hooper 1, Barry Allsworth 1, No Third)

    Lydd B 7 (3) (David Cue 3, Michael Lee 2, Tim Lam 2)
    Rowing A
    2 (0) (Mark Savill 1, Dave Cloake 1, No Third)

    Dover Rd A 5 (2) (Kevin Coleman 2, Jim Wraight 2, Mark Boston 1)
    Lydd A 4 (3) (Malcolm Skates 3, Alison Yarnley 0, Keith Harris 1)

    Westbourne B 7 (3) (Kate Richmond 2, Dave Camilletti 3, Tony Kastelein 2)
    River A
    2 (0) (Alan Boxall 2, Alan Tilbee 0, David Riordan 0)

    Division 1

    Westbourne C 6 (3) (Ted Phillpott 1, Ray Nightingale 2, Mark Wiliamson 3)
    Burmarsh A 3
    (0) (Michael Galvn Res 2, Paul Payton 1, Will Glennie 0)

    Burmarsh B 6 (3) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 3, Andy Preston 3)
    Postling C 3
    (1) (Danny Baker 1, Sam Jones 1, Leanne Hart 1)

    Paragon A 7 (3) (Stan Webb 2, Gordon Webb 3, Mitch Woods Res 2)
    Constitutional A 2
    (0)(Sue Bispham 0, Roger Brown 2, Roger Howard 0)
    (Reverse Fixture)

    Postling B 3 (1)(Trevor Browne 2, Roy Baker 1, Heather Robertson 0)
    Rhodes Min A 6 (3) (Bob Baker 2, Rob McKinnon 1, Kevin Leppard 3)

    Dover Rd C 6 (3) (Peter Hopper 3, John Baldock 2, John Kemp 1)
    Lydd C 3 (0) (Ron Hill 1, Colin Sleap 2, Helen Armstrong 0)

    Division 2

    Postling D 4 (2) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 1, Margaret Maris 0)
    Westbourne E
    5 (3) (Terry Hyson 1, Rodney Russell 2, Les King 2)

    Paragon C 6 (3) (Dave Chantry 0, Steve Smith 3, Shaun Cline 3)
    Park Farm C
    3 (0) (James Donald 1, Adam Owen 1, James Marchant 1)

    Burmarsh C 6 (0) (Tony Boyce 2, Sylvia Boyce 2, John Burden 2)
    Westbourne G
    3 (3) (Neil Thomason 3, Trevor Bishop 0, Jenna Bispham 0)

    Westbourne F 6 (3) (John Lord 3, Paul Wyborn 2, David Kenyon-Vaughan 1)
    Westbourne D
    3 (2) (Bob Thomason 1, Pam Powell 0, Ian Bewick 2)

    Park Farm B 7 (3) (Wendy Newsham 2, Jan Bennett 2, Ian Kemp 3
    Paragon B
    2 (0) (Joe Thomas 0, John Cruickshank 0, Mitch Woods 2)

    Division 3

    Mariners A 8 (3) (Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 2, Andrew Blackford 3)
    Lydd E
    1 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 1, David Frost 0)

    Rhodes Min B 2 (0) (Kevin Tullett 0, Evelyn Baker 1, Colin Paine 1)
    Lydd D
    7 (3) (Barry Hewett 2, Colin Hewett 3, Michael Hewett 2)

    Postling E 4 (0) (Dylan Calderbank 1, Ian Friend 2, Laura Calderbank 1)
    Postling F
    5 (3) (Kevan Morphett. 3, Kieran Morphett 2, No Third Player )

    Rhodes Min D 3 (1) (Clive Wilkinson 3, Heather Taylor 0, Mick Athow 0)
    Westbourne H
    6 (3) (Adam Lee 2, Ari Shuman 2, Nick Carter 2)

    Park Farm D 6 (3) (Simon Hulse 3, Rachel Hart 1, Rob Hulse 2)
    Rhodes Min C
    3 (1) (Ryan Oclee 0, James Oclee 1, John Tanton-Brown 2)

    Week 12 25/1/2010

    Premier Div

    Park Farm A 1 (1) (Trevor Hart 0, Alan Maycock 0, Rob Huntley 1)
    Westbourne A
    8  (3) (Geoff Jordan 2, Lee Edgington 3, Ray Jordan 3)

    Rowing A 6 (0) (Mark Savill 2, Chris Cloake 2, Dave Cloake 2)
    Lydd A
    3 (3) (Alison Yarnley 0, Malcolm Skates 3, No Player Lydd A 0)

    Postling A 6 (3) (Barry Allsworth 2, Brian Cook 2, Chris Hooper 2)
    River A
    3 (0) (Alan Boxall 0, Alan Taylor 3, Alan Tilbee 0)

    Dover Rd A 6 (3) (Jim Wraight 1, Kevin Coleman 2, Barry Yarnley 3)
    Dover Road B
    3 (0) (Kevin Powell 2, Steve Powell 1, Peter Harrie-Thompson 0

    Westbourne B 1 (3) (Steve Hawes 1, Kate Richmond 0, Dave Camilletti 0)
    Lydd B 8 (0) (Michael Lee 3, Tim Lam 3, Keith Harris 2)

    Division 1

    Rhodes Min A 4 (3) (Bob Baker 2, Kevin Leppard 2, Mick Green 0)
    Burmarsh A
    5 (2) (Paul Payton 3, Will Glennie 1, Alan White 1)

    Postling C 7 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 1)
    Constitutional A
    2 (0) (Roger Brown 1, Terry Yeomans 1, Sue Bispham 0)

    Lydd C 1  (1) (Colin Sleap 1, Peter Nightingale 0, Helen Armstrong 0)
    Postling B
    8 (3) (Chris Laker 2, Roy Baker 3, Trevor Browne 3)

    Paragon A 6 (3 (Mitch Woods Res 3, Gordon Webb 1, Stan Webb 2)
    Dover Rd C 3 (2) (John Kemp 0, Del Newman 1, Peter Hopper 2)

    Westbourne C 7 (3) (Ray Nightingale 3, Ted Phillpott 1, Mark Wiliamson 3)
    Burmarsh B 2 (0) (Michael Galvan 1, Trevor Heales 1, Andy Preston 0)

    Division 2

    Westbourne D 6 (0) (Bob Thomason 2, Pam Powell 1, Terry Hyson 3)
    Westbourne G
    3 (3) (Stuart Byrne 1, Trevor Bishop 0, Neil Thomason 2)

    Burmarsh C 6 (3) (Darren Boyce 3, Tony Boyce 2, John Burden 1)
    Postling D
    3 (0) (Chris Allsworth 1, Bryan Pearce 2, No third player)

    Park Farm C 0 (1) (Franklyn Frantos 0, Adam Owen 0, Mark Stringer 0)
    Westbourne F
    9 (3) (Phil Hobbs 3, John Lord 3, Paul Wyborn 3)

    Westbourne E 3 (0) (Les King 0, Terry Hyson 2, Rodney Russell 1)
    Park Farm B 6 (3)   (Kevin Bussey 2, Ian Kemp 2, Jan Bennett 2)

    Paragon B 4 (1)  (Joe Thomas 1, Dale Ballard 2, John Cruickshank 1)
    Paragon C 5 (3) (Shaun Cline 2, Dave Chantry 0, Steve Smith 3)

    Division 3

    Lydd E 2 (1) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 1, Hazel Emery 1)
    Postling F
    7 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

    Lydd D 8 (3) (Colin Hewett 3, Michael Hewett 2, Barry Hewett 30
    Mariners A
    1 (0) (Andrew Blackford 1, Sharon Humphries 0, Simon Lawrence 0)

    Postling E 3 (0) (Chris Bonnick 1, Dylan Calderbank 1, Ian Friend 1)
    Rhodes Min D
    6 (3) (Gordon Pau 3, Mick Athow 0, Clive Wilkinson 3)

    Westbourne H 2 (3) (Adam Lee 0, Ari Shuman 1, Nick Carter 1)
    Park Farm D 7 (2) (James Marchant 3, Chris Selmes 1, Roger Collinson 3)

    Rhodes Min C 1 (0)  (Tom Richley 0, Ryan Oclee 0, James Oclee 1)
    Rhodes Min B 8 (3 (Kevin Tullett 3, Gordon Pau 2, Colin Paine 3)

    Week 13 1/2/2010

    Premier

    River A 3 (0) (Linda Greenwood 2, Alan Boxall 0, Alan Tilbee 1)
    Lydd B
    6 (3) (David Cue 1, Brian Kennett 3, Stuart Harden 2)

    Postling A 6 (3) (Barry Allsworth 2, Brian Cook 1, Chris Hooper 3)
    Park Farm A
    3 (1) (Trevor Hart 0, Peter Kemp 2, Alan Maycock 1)

    Westbourne A 3 (2) (Lee Edgington 1, Geoff Jordan 1, Steve Bispham 1)
    Dover Rd A
    6 (3) (Cliff Smallman 3, Mark Boston 0, Kevin Powell 3)

    Dover Road B 6 (3) (Steve Powell 1, Kevin Powell 3, Phil Busby 2)
    Rowing A 3 (2) (Dave Cloake 2, Chris Cloake 1, Mark Savill 0)

    Lydd A 5 (0) (Ron Hill  1, Alison Yarnley 1, Keith Yarnley 3)
    Westbourne B 4 (3) (Dave Camilletti 2, Bryan Smith 0, Kate Richmond 2)

    Division 1

    Constitutional A 6 (0) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 2, Roger Brown 1)
    Westbourne C
    3 (3) (Ray Nightingale 1, Ted Phillpott 0, Mark Wiliamson 2)

    Postling B 2 (2) (Chris Laker 1, Rohan Swandale 0, Trevor Browne 1)
    Paragon A
    7 (3) (Stan Webb 3, Mitch Woods 1, Gordon Webb 3)

    Rhodes Min A 8 (3) (Bob Baker 2, Kevin Leppard 3, Mick Green 3)
    Lydd C
    1 (0) (Colin Sleap 1, Peter Nightingale 0, Helen Armstrong 0)

    Burmarsh A 9 (3) (David Twiddy 3, Will Glennie 3, Alan White 3)
    Burmarsh B
    0 (1) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 0)

    Dover Rd C 3 (1) (John Kemp 1, Del Newman 0, John Baldock 2)
    Postling C
    6 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 3, Leanne Hart

    Division 2

    Westbourne F 4  (3) (John Lord 2, Trevor Bishop 0, Paul Wyborn 2)
    Paragon B
    5 (0) (Dale Ballard 3, Joe Thomas 1, John Cruickshank 1

    Westbourne G 4 (0) (Stuart Byrne 2, Neil Thomason 2, Jenna Bispham 0)
    Postling D
    5 (3) (Bryan Pearce 3, Ian Friend 1, Chris Allsworth 1)

    Park Farm B 5 (0) (Kevin Bussey 2, Ian Kemp 2, Wendy Newsham 1)
    Burmarsh C
    4 (3) (Darren Boyce 3, Tony Boyce 1, John Burden 0)

    Westbourne D 9 (3) (Terry Hyson 3, Bob Thomason 3, Pam Powell 3)
    Park Farm C
    0 (0)   (James Donald 0, Adam Owen 0, Mark Stringer 0)

    Paragon C 3 (3) Dave Chantry 0, Steve Smith 3, Shaun Cline 0)
    Westbourne E
    6 (0) (Rodney Russell 2, Les King 2, Terry Hyson 2)

    Division 3

    Mariners A 8 (3) (Simon Lawrence 3, Andrew Blackford 3, Sharon Humphries 2)
    Rhodes Min C
    1 (2)  (Ryan Oclee 0, James Oclee 0, John Tanton-Brown 1)

    Rhodes Min B 6 (3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)
    Westbourne H 3 (1) (Ari Shuman 1, Nick Carter 0, Mike Braid 2)

    Park Farm D 6 (3) (Raymond Long 3, Chris Selmes 2, No third)
    Postling E
    3 (2) (Ian Friend 2, Laura Calderbank 1, No third)

    Lydd E 0 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 0, David Frost 0)
    Lydd D
    9 (3) (Barry Hewett 3, Michael Hewett 3, Colin Hewett 3)

    Postling F 5 (3) (Kieran Morphett 1, Angela Morphett 1, Des Lewis 3)
    Rhodes Min D
    4 (0) (Gordon Pau 2, Clive Wilkinson 2, Heather Taylor 0)

    Week 14 8/2/2010

    Premier

    Lydd B 6 (2) (David Cue 2, Michael Lee 3, Tim Lam 1)
    Lydd A 3 (3) Alison Yarnley 0, Brian Kennett 1, Keith Harris 2)

    Dover Road B 6 (3)  (Steve Powell 2, Jim Taylor 2, Peter Harrie-Thompson 2)
    Westbourne B 3 (2) (Bryan Smith 0, Dave Camilletti 3, Steve Hawes 0)

    Rowing A 0 (1) Mark Savill 0, Chris Cloake 0, Dave Cloake 0)
    Westbourne A
    9 (3)  (Steve Bispham 3, Lee Edgington 3, Geoff Jordan 3)

    Dover Rd A 5 (3) (Cliff Smallman 3, Kevin Coleman 2, Mark Boston 0)
    Postling A 4 (2) (Brian Cook 1, Barry Allsworth 1, Chris Hooper 2)

    Park Farm A 5 (3) (Trevor Hart 2, Peter Kemp 1, Rob Huntley 2)
    River A
    4 (0) (Alan Taylor 3, David Riordan 1, Alan Boxall 0)

    Div 1

    Burmarsh B 5 (2) (Michael Galvan 1, Trevor Heales 3, Andy Preston 1)
    Constitutional A 4 (3) (Terry Yeomans 2, Roger Brown 2, Sue Bispham 0)

    Westbourne C 4 (3) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 1, Mark Wiliamson 3)
    Dover Rd C 5 (0) (Peter Hopper 2, Del Newman 2, John Baldock 1
    )

    Postling C 6 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, No Player Postling C 0)
    Postling B
    3 (0) (Roy Baker 1, Trevor Browne 1, Chris Laker 1)

    Paragon A 6 (3) (Mitch Woods 2, Gordon Webb 3, Stan Webb 1)
    Rhodes Min A
    3 (2) (Bob Baker 1, Mick Green 0, Kevin Leppard 2)

    Lydd C 4 (1) (Colin Sleap 3, Ron Wood 1, Helen Armstrong 0)
    Burmarsh A 5 (3) (Trevor Heales 2, David Twiddy 2, Paul Payton 1)

    Div 2

    Postling D 2 (0) (Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 0, Ian Friend 0)
    Park Farm B
    7 (3) (Ian Kemp 2, Wendy Newsham 2, Kevin Bussey 3)

    Paragon B 5 (3) (Dale Ballard 2, Joe Thomas 2, John Cruickshank 1)
    Westbourne D 4 (2) (Pam Powell 0, Dawn Thomason 1, Neil Thomason 3)

    Burmarsh C 4 (0) (Tony Boyce 2, John Burden 1, Sylvia Boyce 1)
    Paragon C 5 (3) (Shaun Cline 2, Dave Chantry 0, Steve Smith 3)

    Park Farm C 3 (2) (James Donald 1, Adam Owen 0, Franklyn Frantos 2)
    Westbourne G
    6 (3) (Stuart Byrne 2, Trevor Bishop 1, Neil Thomason 3)

    Westbourne E 5 1) (David Frowd 0, Terry Hyson 2, Rodney Russell 3)
    Westbourne F
    4 (3) (Phil Hobbs 1, John Lord 1, Paul Wyborn 2)

    Div 3

    Rhodes Min D 1 (0)  (Clive Wilkinson 1, Mick Athow 0, Heather Taylor 0)
    Park Farm D
    8 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 2)

    Westbourne H 1 (0) (Adam Lee 0, Ari Shuman 1, Nick Carter 0)
    Mariners A 8 (3)  (Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 2, Andrew Blackford 3)

    Postling E 0( 0) (Dylan Calderbank 0, Roy Brunsden 0, Helen Calderbank 0)
    Rhodes Min B 9 3) (Kevin Tullett 3, Evelyn Baker 3, Colin Paine 3)

    Rhodes Min C 8 (3) (John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 3, James Oclee 2)
    Lydd E 1 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 0, David Frost 1)

    Lydd D 5 (3) (Colin Hewett 2, Michael Hewett 1, Barry Hewett 2)
    Postling F 4 (1) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 1, Kevan Morphett. 3)

    Week 15 22/2/2010

    Premier

    Dover Road B 4 (1)  (Steve Powell 2, Kevin Powell 2, Phil Busby 0)
    Lydd B 5 (3) (Michael Lee 3, David Cue 1, Tim Lam 1)

    River A 6 (1) (Alan Boxall 2, Linda Greenwood 2, Alan Taylor 2)
    Lydd A
    3 (3) (Alison Yarnley 0, Keith Yarnley 3, No third player)

    Postling A 6 1) (Chris Hooper 2, Barry Allsworth 2, Brian Cook 2)
    Rowing A
    3 (3) (Dave Cloake 0, Chris Cloake 0, Phil Morford 3)

    Westbourne A 9 (3) (John Bispham 3, Ray Jordan 3, Lee Edgington 3)
    Westbourne B
    0 (1) (Kate Richmond 0, Bryan Smith 0, Dave Camilletti 0)

    Park Farm A 7 (3) (Peter Kemp 3, Alan Maycock 2, Rob Huntley 2)
    Dover Rd A 2 0) (Kevin Coleman 2, Peter Harrie-Thompson res 0, Stuart Honey 0)

    Div 1

    Burmarsh A 7 (3) (David Twiddy 3, Paul Payton 1, Will Glennie 3)
    Constitutional A
    2 (1) (Roger Brown 1, Sue Bispham 0, Roger Howard 1)

    Dover Rd C 9 (3) (John Baldock 3, Peter Hopper 3, Del Newman 3)
    Burmarsh B
    0 (0) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 0)

    Postling B 4 (0) (Trevor Browne 1, Roy Baker 2, Chris Laker 1)
    Westbourne C
    5 (3) (Ray Nightingale 2, Ted Phillpott 0, Mark Wiliamson 3)

    Rhodes Min A 6 (3) (Bob Baker 2, Kevin Leppard 3, Mick Green 1)
    Postling C
    3 (0) (Mark Jones 1, Sam Jones 0, Jack Stewart 2)

    Lydd C 1 (1) Colin Sleap 1, Ron Hill 0, Peter Nightingale 0)
    Paragon A
    8 (3) (Stan Webb 2, Barry Cook 3, Gordon Webb 3)

    Div 2

    Paragon C 4 (3 (Dave Chantry 1, Shaun Cline 1, Steve Smith 2)
    Postling D 5 (0) (Chris Allsworth 2, Bryan Pearce 3, No third player)

    Westbourne D 3 (3) (John Lord 1, Bob Thomason 1, Pam Powell 1)
    Westbourne E
    6 (0) (Terry Hyson 3, David Frowd 1, Les King 2)

    Park Farm C 3 (0) (James Donald 1, Adam Owen 0, Franklyn Frantos 2)
    Paragon B
    6 (3) (Joe Thomas 2, John Cruickshank 1, Dale Ballard 3)           

    Westbourne F 3 (1) (Phil Hobbs 0, Paul Wyborn 2, David Kenyon-Vaughan 1)
    Burmarsh C
    6 (3) (Darren Boyce 3, John Burden 1, Tony Boyce 2)

    Westbourne G 4 (0) (Stuart Byrne 2, Neil Thomason 2, Trevor Bishop 0)
    Park Farm B 5 (3) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 1, Jan Bennett 1)

    Div 3

    Mariners A 9 (3) Sharon Humphries 3, Stuart Hammerton 3, Simon Lawrence 3)
    Postling E
    0 (0) (Ian Friend 0, Laura Calderbank 0, No third)

    Lydd E 5 (3) (Paul Hurford 0, Hazel Emery 2, Michael Trilsbach 3)
    Westbourne H
    4 (0) (Ari Shuman 1, Nick Carter 1, Mike Braid 2)

    Rhodes Min B 6 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 1, Colin Paine 3)
    Rhodes Min D
    3 (0) (Heather Taylor 0, Clive Wilkinson 2, Gordon Pau 1)

    Lydd D 8 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 2)
    Rhodes Min C
    1 (0) (John Tanton-Brown 1, Ryan Oclee 0, James Oclee 0)

    Postling F 5 (3)  (Kieran Morphett 1, Angela Morphett 1, Kevan Morphett. 3)
    Park Farm D
    4 (0) (Chris Selmes 1, Rob Hulse 1, James Marchant 2

    Week 16 1/3/2010

    Premier

    Lydd B 1 (3) (Tim Lam 0, Michael Lee 0, Brian Kennett 1)
    Westbourne A
    8 (1) (John Bispham 3, Ray Jordan 3, Steve Bispham 2)

    Lydd A 7 (0) (Alison Yarnley 1, Malcolm Skates 3, Keith Harris 3)
    Dover Road B
    2 (3) (Steve Powell 1, Phil Busby 1, Peter Harrie-Thompson 0)

    Dover Rd A 6 (3) (Mark Boston 2, Kevin Coleman 2, Jim Wraight 2)
    River A
    3 (1) (Alan Taylor 3, David Riordan 0, Alan Boxall 0)

    Westbourne B 4 (2) (Kate Richmond 2, Rob Porter 0, Paul Hooper 2)
    Postling A
    5 (3) (Brian Cook 2, Barry Allsworth 1, Denise Glenister Res 2)

    Rowing A 3 (3) (Mark Savill 0, Chris Cloake 2, Dave Cloake 1)
    Park Farm A
    6 (1)   (Rob Huntley 3, Trevor Hart 1, Alan Maycock 2)

    Div 1

    Burmarsh B 1 (1) (Michael Galvan 1, Trevor Heales 0, Andy Preston 0)
    Postling B
    8 (3) (Chris Laker 2, Trevor Browne 3, Rohan Swandale 3)

    Constitutional A 4 (2) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Sue Bispham 0)
    Dover Rd C
    5 (3) (John Kemp 1, Peter Hopper 2, John Baldock 2)

    Westbourne C 1 (0) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 0, Mark Wiliamson 1)
    Rhodes Min A
    8 (3) (Kevin Leppard 3, Bob Baker 2, Mick Green 3)

    Postling C 6 (3) (Mark Jones 3, Leanne Hart 1, Danny Baker 2)
    Lydd C
    3 (1) (Colin Sleap 2, Helen Armstrong 0, Peter Nightingale 1)

    Paragon A 6 (3) (Mitch Woods Res 1, Gordon Webb 3, Stan Webb 2)
    Burmarsh A 3 (2) (Will Glennie 0, David Twiddy 1, Alan White 2)

    Div 2

    Westbourne E 8 (3) (David Frowd 2, Les King 3, Rodney Russell 3)
    Park Farm C
    1 (0) (Mark Stringer 0, James Donald 0, Adam Owen 1)

    Burmarsh C 2 (0) (Sylvia Boyce 0, Tony Boyce 2, John Burden 0)
    Westbourne D
    7 (3) (Pam Powell 2, Bob Thomason 2, Terry Hyson 3)

    Paragon B 9 (3) (Joe Thomas 3, Dale Ballard 3, Steve Smith 3)
    Westbourne G 0 0) (Trevor Bishop 0, Ari Shuman 0, Mike Braid 0)

    Postling D 5 (1) (Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 1)
    Westbourne F
    4 (3) (Phil Hobbs 0, John Lord 1, Paul Wyborn 3)

    Park Farm B 6 (3) (Kevin Bussey 3, Ian Kemp 2, Jan Bennett 1)
    Paragon C 3 (0) )Steve Smith 2, Andy Finnis 0, Dave Chantry 0)

    Div 3

    Park Farm D 5 (0) (Simon Hulse 1, Rob Hulse 2, Raymond Long 2)
    Rhodes Min B 4 (3) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 2, Colin Paine 1)

    Postling E 6 (3) (Dylan Calderbank 2, Ian Friend 2, Roy Brunsden 2)
    Lydd E
    3 (0) (Paul Hurford 0, Hazel Emery 3, David Frost 0)

    Rhodes Min D 4 (2) (Clive Wilkinson 2, Gordon Pau 2, Heather Taylor 0)
    Mariners A
    5 (3) Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 1)

    Westbourne H 0 (0) (Adam Lee 0, Ari Shuman 0, Nick Carter 0)
    Lydd D
    9 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 3)

    Rhodes Minnis C v Postling F - Game not being played

    Week 17 15/3/2010

    Premier

    Westbourne A 9 (3) (John Bispham 3, Lee Edgington 3, Steve Bispham 3)
    Lydd A 0 (0) (No Player Lydd A 0, No Player Lydd A 0, No Player Lydd A 0)

    Dover Rd A 6 (3) (Cliff Smallman 2, Jim Wraight 2, Kevin Coleman 2)
    Rowing A 3 (1) (Phil Morford 3, Chris Cloake 0, No third player)

    Postling A 4 (3) (Barry Allsworth 1, Brian Cook 1, Chris Hooper 2)
    Lydd B 5 (0) (Tim Lam 0, David Cue 2, Michael Lee 3)

    River A 3 (3) (Ben Greenwood 0, Alan Taylor 3, No third player)
    Dover Road B
    6 (1) (Kevin Powell 2, Steve Powell 2, Phil Busby 2)

    Park Farm A 7 (1) (Trevor Hart 2, Alan Maycock 3, Rob Huntley 2)
    Westbourne B 2 (3) (Dave Camilletti 1, Steve Hawes 1, Kate Richmond 0)

    Div 1

    Postling B 6 (0 (Chris Laker 1, Trevor Browne 2, Rohan Swandale 3)
    Constitutional A
    3 (3) (Terry Yeomans 1, Sue Bispham 1, Roger Howard 1)

    Paragon A 4 (3) (Mitch Woods Res 2, Gordon Webb 2, Stan Webb 0)
    Postling C
    5 (0) (Mark Jones 2, Jack Stewart 2, Leanne Hart 1)

    Lydd C 3 (1) (Ron Wood 1, Helen Armstrong 1, Colin Sleap 1)
    Westbourne C 6 (3) (Ray Nightingale 3, Ted Phillpott 0, Mark Wiliamson 3)

    Burmarsh A 3 (3) (Paul Payton 1, Will Glennie 1, Alan White 1)
    Dover Rd C 6 (0) (John Kemp 0, Peter Hopper 3, John Baldock 3)

    Rhodes Min A 9 (3) (Bob Baker 3, Kevin Leppard 3, Mick Green 3)
    Burmarsh B 0 (0) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 0)

    Div 2

    Paragon B 4 (3) (Joe Thomas 3, Dale Ballard 1, No third player)
    Westbourne E
    5 (0) (Rodney Russell 2, Les King 1, Terry Hyson 2)

    Westbourne G 3 (1) (Stuart Byrne 2, Jenna Bispham 0, Trevor Bishop 1)
    Paragon C
    6 (3) (Andy Finnis 2, Dave Chantry 1, Steve Smith 3)

    Westbourne D 5 (2) (Bob Thomason 2, Dawn Thomason 1, Pam Powell 2)
    Postling D
    4 (3) (Margaret Maris 0, Len Maris 2, Chris Allsworth 2)

    Westbourne F 4 1) (Paul Wyborn 2, John Lord 2, No third player)
    Park Farm B
    5 (3)   (Kevin Bussey 2, Wendy Newsham 1, Ian Kemp 2)

    Park Farm C 4 (0) (James Donald 1, Adam Owen 1, Franklyn Frantos 2)
    Burmarsh C 5 (3) (Darren Boyce 3, Tony Boyce 2, Sylvia Boyce 0)

    Div 3

    Mariners A 6 (3 (Stuart Hammerton 3, Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 3)
    Park Farm D
    3 (2) (James Marchant 1, Raymond Long 1, Roger Collinson 1)

    Rhodes Min C 3 (1) (John Tanton-Brown 1, Ryan Oclee 1, James Oclee 1)
    Westbourne H 6 (3) (Ari Shuman 2, Nick Carter 2, Mike Braid 2)

    Lydd D 9 (3) (Barry Hewett 3, Michael Hewett 3, Colin Hewett 3)
    Postling E
    0 (0) (Dylan Calderbank 0, Ian Friend 0, Roy Brunsden 0)

    Lydd E 3 (3) (Hazel Emery 1, Michael Trilsbach 1, David Frost 1)
    Rhodes Min D 6 (2) (Mick Athow 0, Clive Wilkinson 3, Gordon Pau 3)

    Postling F 6 (3) (Kieran Morphett 0, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)
    Rhodes Min B 3 (0) (Kevin Tullett 1, Carol Wood 1, Colin Paine 1)

    Week 18 22/3/2010

    Premier

    Lydd B 6 (3) (David Cue 1, Michael Lee 3, Tim Lam 2)
    Park Farm A 3 (0) (Trevor Hart 1, Peter Kemp 2, Alan Maycock 0)

    Westbourne B 0 (0) (Kate Richmond 0, Bryan Smith 0, Dave Camilletti 0)
    Dover Rd A 9 (3) (Barry Yarnley 3, Kevin Coleman 3, Cliff Smallman 3)

    Dover Road B 2 (0) (Steve Powell 1, Kevin Powell 1, Phil Busby 0)
    Westbourne A 7 (3) (John Bispham 3, Lee Edgington 3, Steve Bispham 1)

    Lydd A 3 (3) (Keith Harris res 0, Keith Yarnley 3, Alison Yarnley 0)
    Postling A 6 (1) (Chris Hooper 2, Barry Allsworth 2, Roy Coles 2)

    Rowing A 8 (3) (Dave Cloake 3, Mark Savill 2, Chris Cloake 3)
    River A 1 (1) (Alan Boxall 0, David Riordan 1, No Player River A 0)

    Div 1

    Dover Rd C 7 (3) (John Kemp 2, Peter Hopper 3, Del Newman 2)
    Postling B 2 (0) (Trevor Browne 2, Roy Baker 0, No third player)

    Burmarsh B 5 (0) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 3, Andy Preston 0)
    Lydd C 4 (3) (Ron Wood 1, Peter Nightingale 1, Barry Hewitt 2)

    Constitutional A 1 (1) (Roger Brown 1, Roger Howard 0, Sue Bispham 0)
    Rhodes Min A 8 (3) (Bob Baker 3, Mick Green 2, Kevin Leppard 3)

    Westbourne C 6 (2) (Ted Phillpott 1, Ray Nightingale 2, Mark Wiliamson 3)
    Paragon A 3 (3) (Steve Bennett 0, Mitch Woods Res 1, Gordon Webb 2)

    Postling C 4 (2) (Mark Jones 2, Sam Jones 2, Danny Baker 0)
    Burmarsh A 5 (3) (Michael Galvn Res 2, David Twiddy 2, Alan White 1)

    Div 2

    Paragon C 4 (3) (Andy Finnis 1, Steve Smith 3, Dave Chantry 0)
    Westbourne F 5 (0) (Phil Hobbs 2, John Lord 2, David Kenyon-Vaughan 1)

    Burmarsh C 6 (2) (John Burden 3, Tony Boyce 2, Sylvia Boyce 1)
    Paragon B 3 (3) (Joe Thomas 2, John Cruickshank 1, No Player Paragon B 0)

    Postling D 9 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 3, Margaret Maris 3)
    Park Farm C 0 (0) (James Donald 0, Mark Stringer 0, Adam Owen 0)

    Park Farm B 9 (1) (Kevin Bussey 3, Ian Kemp 3, Wendy Newsham 3)
    Westbourne D 0 (3) (Bob Thomason 0, Dawn Thomason 0, Pam Powell 0)

    Westbourne E 5 (3) (David Frowd 0, Les King 3, Rodney Russell 2)
    Westbourne G 4 (0) (Neil Thomason 2, Trevor Bishop 1, Ari Shuman 1)

    Div 3

    Westbourne H 2 (1) (Adam Lee 0, Ari Shuman 1, Nick Carter 1)
    Postling F 7 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

    Rhodes Min D 0 (1) (Clive Wilkinson 0, Gordon Pau 0, Mick Athow 0)
    Lydd D 9 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 3)

    Park Farm D 7 (2) (Rob Hulse 3, Simon Hulse 2, James Marchant 2)
    Lydd E 2 (3) (Hazel Emery 0, Michael Trilsbach 2, David Frost 0)

    Rhodes Min B 5 (2) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)
    Mariners A 4 (3) (Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 3)

    Postling E 2 (1) (Roy Brunsden 1, Laura Calderbank 0, Dylan Calderbank 1)
    Rhodes Min C 7 (3) (John Tanton-Brown 3, James Oclee 2, Ryan Oclee 2)