League Sponsors
CONTACT US IF YOU KNOW OF SOMEONE WHO MIGHT LIKE TO BE A LEAGUE SPONSOR

 



Winstanley Windows
Beresfords Accountants
Fell Reynolds
PV Leisure Centre
 

Marchwoods
Oclee & Son Jewellers
Cheriton Motor House
  Home    Fixtures    Ratings    Competitions    League info    Links    Contact Us   Results
teamresults
 

    Link to 2007-2008 Results

    Link to 2008-2009 Results

    Link to TKO 2009-2010

    Link to 2009-2010 Results

    Games Highlighted in RED have not been played or scorecard not yet received by League Secretary.

    Results highlighted in BLUE and NOT listed in the last week are latest entries

    Week 1 20-9-10

    Premier Division

    Lydd A 9 (3) (Malcolm Skates 3, Keith Harris 3, Michael Lee 3)
    Dover Road B
    0 (0) (Steve Powell 0, Phil Busby 0, Jim Taylor 0)

    Paragon A 3 (3) (Dave Cloake 2, Mark Savill 0, Chris Cloake 1)
    Park Farm A
    6 (2) (Trevor Hart 1, Rob Huntley 3, Alan Maycock 2)

    Postling A 3 (3) (Chris Hooper 2, Brian Cook 1, Barry Allsworth 0)
    Dover Road A
    6 (1) (Jim Wraight 2, Kevin Powell, Lee Edgington 3)

    Westbourne A 8 (3) (Alan Rutherford 3, Geoff Jordan 2, Ray Jordan 3)
    Rhodes Min A
    1 (1) (Bob Baker 0, Mick Green 0, Kevin Leppard 1)

    Division 1

    Constitutional A 3 (3) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 0, Sue Bispham 0)
    Burmarsh B
    6 (2) ( Michael Galvan 2, Trevor Heales 2, Andy Preston 2)

    Westbourne C 6 (1) (Dale Ballard 1, Kate Richmond 3, Dave Camilletti 2)
    River A
    3 (3) (David Riordan 1, Paul Skelton 1, Alan Tilbee 1)

    Postling B 4 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 2, No Player Postling B 0)
    Westbourne B
    5 (1) (Ray Nightingale 1, Ted Phillpott 1, Paul Hooper 3)

    Dover Road C 6 (2) (John Kemp 1, Del Newman 2, Peter Hopper 3)
    Postling C 3 (3) (Kevan Morpett 2, Trevor Browne 0, Chris Laker 1)

    Division 2

    Paragon C 6 (1) (John Cruickshank 2, Joe Thomas 3, Ari Shuman 1)
    Rhodes Min B
    3 (3) Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 0, Colin Paine 2)

    Westbourne F 5 (3)  (Stuart Byrne 2, Neil Thomason 2, Trevor Bishop 1)
    Westbourne D
    4 (1) (Les King 1, Terry Hyson 1, Rodney Russell 2)

    Westbourne E 5 (0) Ian Bewick 3, Pam Powell 1, Dawn Thomason 1)
    Postling D
    4 (3) (Margaret Maris 0, Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 2)

    Mariners A 6 (1) (Stuart Hammerton 2, Simon Lawrence 2, Andrew Blackford 2)
    Paragon D
    3 (3) (Steve Smith 3, Dave Chantry 0, Andy Finnis 0)

    Dover Road D 2 (0 (Phil Hobbs 0, David Kenyon-Vaughan 0, Paul Wyborn 2)
    Lydd C 7 (3) (Ron Wood 2, Helen Armstrong 2, Barry Hewitt 3)

    Burmarsh C 1 (0) (Brian Bessell 1, Steve Pitt 0, John Burden 0)
    Lydd D 8 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, Michael Hewett 2)

    Division 3      

    Rhodes Min C 2 (0) (John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 0, James Oclee 0)
    Etchinghill B 7 (3) (Gordon Pau 3, Roger Collinson 2, Raymond Long 2)

    Rhodes Min D 7 (2) (Clive Wilkinson 3, John Wilkinson 3, Mick Athow 1)
    Westbourne G 2 (3) (Nick Carter 1, Nick Taylor 1, Arthur Atkins 0)

    Etchinghill A 2 (0) Gordon Pau (res) 2, Simon Dale 0, Matthew Maytum 0)
    Park Farm C
    7 (3) (Simon Hulse 3, James Marchant 2, Adam Owen 2)

    Postling E 6 (3) (Kieran Morphett 1, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 2)
    Lydd E
    3 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 1, Nigel Woodward 2)

    Week 2 20-9-10

    Premier Division

    Paragon B 2 (3) (Mitch Woods 1, Gordon Webb 1, Stan Webb 0)
    Paragon A
    7 (1) (Dave Cloake 3, Chris Cloake 1, Mark Savill 3)

    Dover Road A 2 (0) (Kevin Coleman 1, Lee Edgington 1, Jim Wraight 0)
    Westbourne A
    7 (3) (Phil Saxby 3, Geoff Jordan 1, Ray Jordan 3)

    Park Farm A 6 (0) (Peter Kemp 3, Alan Maycock 1, Trevor Hart 2)
    Postling A 3 (3) (Chris Hooper 2, Barry Allsworth 1, Denise Glenister 0)

    Rhodes Min A 2 (3) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 2, Mick Green 0)
    Lydd B
    7 (2) (Michael Lee 2, Phil Morford 3, Tim Lam 2)

    Division 1

    Park Farm B 3 (0) (Ian Kemp 1, Jan Bennett 1, Wendy Newsham 1)
    Postling B
    6 (3) (Mark Jones 3, Sam Jones 0, Jack Stewart 3)

    Burmarsh Ashe Alarms 3 (2) (David Twiddy 1, Will Glennie 1, Tony Boyce 1)
    Dover Road C
    6 (3) (John Baldock 3, Peter Hopper 3, John Kemp 0)

    Postling C 6 (3) (Chris Laker 1, Trevor Browne 2, Rohan Swandale 3)
    Constitutional A
    3 (2) (Sue Bispham 2, Roger Brown 1, Roger Howard 0)

    Westbourne B 7 (3) (Ted Phillpott 2, Ray Nightingale 2, Mark Wiliamson 3)
    Westbourne C 2 (0) (Bryan Smith 0, Steve Hawes 2, Dale Ballard 0)

    Division 2

    Lydd D 8 (3) (Barry Hewett 3, Michael Hewett 2, Colin Hewett 3)
    Westbourne F
    1 (0) (Stuart Byrne 1, Jenna Bispham 0, Trevor Bishop 0)

    Lydd C 9 (3) (Helen Armstrong 3, Ron Wood 3, Peter Nightingale 3)
    Burmarsh C
    0 1) (Brian Bessell 0, John Burden 0, Steve Pitt 0)

    Paragon D 6 (3) (Dave Chantry 0, Steve Smith 3, Andy Finnis 3)
    Paragon C
    3 (0) (Ari Shuman 1, John Cruickshank 1, Joe Thomas 1)

    Rhodes Min B 1 (1) (Kevin Tullett 0, Evelyn Baker 0, Colin Paine 1)
    Dover Road D
    8 (3) (David Kenyon-Vaughan 2, John Lord 3, Paul Wyborn 3)

    Westbourne D 2 (0) (David Frowd 1, Rodney Russell 1, No third player)
    Westbourne E 7 (3) (Ian Bewick 3, Pam Powell 1, Bob Thomason 3)

    Postling D 5 (3) (Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 1)
    Mariners A 4 (2) (Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 2, Stuart Hammerton 2)

    Division 3

    Park Farm C 2 (2) (Simon Hulse 1, Adam Owen 1, Rob Hulse 0)
    Postling E
    7 (3) (Kieran Morphett 1, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)

    Westbourne H 3 (0) (Jackie Camilletti 3, Giles Richmond 0, Jake Saxby 0)
    Rhodes Min D 6 (3) (John Wilkinson 2, Clive Wilkinson 2, Mick Athow 2)

    Postling F 2 (1) (Dylan Calderbank 0, Ian Friend 1, Laura Calderbank 1)
    Rhodes Min C 7 (3) (John Tanton-Brown 3, Carol Wood 3, Tom Richley 1)

    Etchinghill B 9 (3) (Raymond Long 3, Roger Collinson 3, Gordon Pau 3)
    Etchinghill A 0 (0) (Simon Dale 0, Matthew Maytum 0, No third player)

    Week 3 4-10-10

    Premier Division

    Dover Road A 7 (3) (Lee Edgington 3, Jim Wraight 2, Kevin Coleman 2)
    Rhodes Min A 2 (0) (Bob Baker 0, Mick Green 0, Kevin Leppard 2)
    (Reverse fixture)

    Postling A 7 (0) (Chris Hooper 3, Brian Cook 2, Barry Allsworth 2)
    Paragon B 2 (3) (Stan Webb 0, Mitch Woods 0, Gordon Webb 2)

    Westbourne A 6 (3) (Ray Jordan 3, Geoff Jordan 1, Steve Bispham 2)
    Park Farm A 3 (1) (Trevor Hart 1, Rob Huntley 2, Alan Maycock 0)

    Lydd A 5 (3) (Alison Yarnley 0, Keith Harris 2, Malcolm Skates 3)
    Lydd B 4 (1) (Tim Lam 2, Brian Kennett 1, Michael Lee 1)

    Paragon A 5 (0) (Dave Cloake 2, Mark Savill 2, Chris Cloake 1)
    Dover Road B 4 (3) (Kevin Powell 3, Phil Busby 0, Peter Harrie-Thompson 1)

    Division 1

    Constitutional A 6 (3) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 2, Sue Bispham 1)
    Burmarsh Ashe Alarms 3 (1) (Colin Sleap 2, Paul Payton 1, Tony Boyce 0)

    Westbourne C 4 (1) (Steve Hawes 2, Kate Richmond 2, Bryan Smith 0)
    Park Farm B 5 (3) (Ian Kemp 1, Barbara Rutherford 2, Kevin Bussey 2)

    River A 6 (1) (Charles Brown 1, Alan Tilbee 2, Paul Skelton 3)
    Westbourne B 3 (3) (Ray Nightingale 1, Ted Phillpott 1, Mark Wiliamson 1)

    Postling B 2 (3) (Sam Jones 0, Len Maris (res) 1, Leanne Hart 1)
    Burmarsh B 7 (2) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 3, Andy Preston 2)

    Division 2

    Westbourne E 5 (3) (Ian Bewick 2, Pam Powell 1, Bob Thomason 2)
    Westbourne F 4 (2) (Neil Thomason 3, Trevor Bishop 1, Jenna Bispham 0)

    Burmarsh C 3 (3) (John Burden 0, Steve Pitt 0, Brian Bessell 3)
    Rhodes Min B 6 (2) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 2, Colin Paine 2)

    Mariners A 2 (1) (Simon Lawrence 1, Andrew Blackford 1, Sharon Humphries 0)
    Westbourne D 7 (3) (Terry Hyson 3, Rodney Russell 2, Les King 2)

    Dover Road D 7 (3) (Phil Hobbs 2, John Lord 2, Paul Wyborn 3)
    Paragon D 2 (2 (Dave Chantry 0, Steve Smith 2, No third player)

    Lydd D 6 (2) (Barry Hewett 2, Colin Hewett 3, Michael Hewett 1)
    Lydd C 3 (3) (Ron Wood 2, Helen Armstrong 1, Ron Hill 0)

    Paragon C 3 (0) (John Cruickshank 1, Joe Thomas 1, Ari Shuman 1)
    Postling D
    6 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 1)

    Division 3

    Etchinghill A 2 (3) (Les Curie 0, Matthew Maytum 0, Simon Dale 2)
    Postling F 7 (1) (Dylan Calderbank 2, Ian Friend 2, Laura Calderbank 3)

    Rhodes Min C 7 (3) John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 2, James Oclee 2)
    Westbourne G 2 (1) (Adam Lee 2, Arthur Atkins 0, Daniel Stone 0)

    Postling E 6 (3) (Kieran Morphett 0, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)
    Etchinghill B 3 (0) (Roger Collinson 1, Gordon Pau 1, Raymond Long 1)

    Westbourne H 1 (0) (Jackie Camilletti 1, Laura Camilletti 0, Jake Saxby 0)
    Lydd E 8 (3) (Hazel Emery 3, Michael Trilsbach 3, David Frost 2)

    Week 4 11-10-10

    Premier Division

    Dover Road B 3 (3) (Steve Powell 0, Kevin Powell 3, No third player)
    Postling A 6 (1) (Chris Hooper 2, Barry Allsworth 2, Brian Cook 2)

    Lydd A 6 (3) (Alison Yarnley 0, Keith Harris 3, Keith Yarnley 3)
    Rhodes Min A 3 (0) (Bob Baker 1, Mick Green 1, Kevin Leppard 1)

    Paragon B 0 (1) (Mitch Woods 0, Gordon Webb 0, Stan Webb 0)
    Westbourne A 9 (3) (Geoff Jordan 3, Steve Bispham 3, Alan Rutherford 3)

    Park Farm A 2 (0) (Rob Huntley 2, Peter Kemp 0, Alan Maycock 0)
    Dover Road A
    7 (3) (Barry Yarnley 2, Paul Smallman 2, Cliff Smallman 3)

    Division 1

    Dover Road C 6 (3) (John Baldock 1, Del Newman 3, Peter Hopper 2)
    River A 3 (2) (Alan Boxall 1, Paul Skelton 1, Alan Tilbee 1)

    Postling C 3 (0) (Chris Laker 0, Rohan Swandale 2, Trevor Browne 1)
    Postling B 6 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 3, Danny Baker 1)

    Burmarsh B 1 (0) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 1)
    Westbourne C
    8 (3) (Kate Richmond 3, Dale Ballard 3, Steve Hawes 2)

    Park Farm B 2 (0) (Wendy Newsham 1, Barbara Rutherford 0, Kevin Bussey 1)
    Westbourne B
    7 (3) (Ray Nightingale 3, Ted Phillpott 1, Paul Hooper 3)

    Division 2

    Paragon D 7 (3) (Steve Smith 3, Dave Chantry 1, Andy Finnis 3)
    Burmarsh C 2 (0) (John Burden 1, Brian Bessell 1, Steve Pitt 0)

    Rhodes Min B 4 (0) (Clive Wilkinson 2, Evelyn Baker 0, Colin Paine 2)
    Lydd C 5 (3) (Ron Wood 2, Helen Armstrong 1, Ron Hill 2)

    Westbourne E 0 (0) (Ian Bewick 0, Pam Powell 0, Dawn Thomason 0)
    Lydd D 9 (3) (Colin Hewett 3, Michael Hewett 3, Barry Hewett 3)

    Westbourne F 5 (1) (Stuart Byrne 2, Jenna Bispham 0, Neil Thomason 3)
    Mariners A 4 (3) (Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 1, Simon Lawrence 2)

    Westbourne D 6 (3) (Rodney Russell 2, Ian BewickRES1 2, Terry Hyson 2)
    Paragon C 3 (0) (Ari Shuman 0, John Cruickshank 0, Joe Thomas 3)

    Postling D 5 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 0)
    Dover Road D 4 (1) (Phil Hobbs 1, John Lord 2, David Kenyon-Vaughan 1)

    Division 3

    Postling F 1 (0) (Ian Friend 1, Dylan Calderbank 0, Helen Calderbank 0)
    Postling E 8 (3) (Kieran Morphett 3, Angela Morphett 2, Kevan Morphett. 3)

    Rhodes Min D 3 (0) (Clive Wilkinson 3, Heather Taylor 0, Mick Athow 0)
    Rhodes Min C 6 (3) (John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 2, James Oclee 2)

    Park Farm C 7 (3) (James Marchant 2, Adam Owen 3, Rob Hulse 2)
    Lydd E 2 (1) (Hazel Emery 1, Michael Trilsbach 1, Paul Hurford 0)

    Westbourne G 6 (1) (Daniel Stone 3, Adam Lee 3, Arthur Atkins 0)
    Etchinghill A
    3 (3) (Simon Dale 1, Matthew Maytum 1, Roger Collinson 1)

    Week 5 25-10-10

    Premier Division

    Paragon A 7 (3) (Dave Cloake 3, Mark Savill 2, Alan Taylor 2)
    Lydd B
    2 (1) (David Cue 1, Stuart Harden 0, Tim Lam 1)

    Rhodes Min A 2 (1) (Bob Baker 1, Kevin Leppard 1, Mick Green 0)
    Park Farm A
    7 (3) (Peter Kemp 2, Trevor Hart 2, Rob Huntley 3)

    Westbourne A 7 3) (Ray Jordan 3, Alan Rutherford 2, Steve Bispham 2)
    Dover Road B
    2 (1) (Phil Busby 0, Peter Harrie-Thompson 0, Kevin Powell 2)

    Dover Road A 8 (3) (Barry Yarnley 3, Jim Wraight 3, Kevin Coleman 2)
    Paragon B
    1 (0) (Stan Webb 0, Mitch Woods 0, Gordon Webb 1)

    Division 1

    Constitutional A 6 (3) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 0, Roger Brown 3)
    Dover Road C
    3 (0) (John Kemp 1, Del Newman 1, John Baldock 1)

    Westbourne C 5 (3) (Kate Richmond 3, Bryan Smith 1, Dale Ballard 1)
    Postling C
    4 (2) (Chris Laker 2, Roy Baker 0, Rohan Swandale 2)

    Postling B 5 (3) (Mark Jones 3, Trevor Browne 2, Leanne Hart 0)
    Burmarsh Ashe
     Alarms 4 (1) (Tony Boyce 1, David Twiddy 2, Will Glennie 1)

    Westbourne B 8 (3) (Ted Phillpott 3, Ray Nightingale 2, Mark Wiliamson 3)Burmarsh B 1 (2) (Trevor Heales 0, Andy Preston 1, No third player)

    River A 9 (3) (Paul Skelton 3, Alan Boxall 3, Charles Brown 3)
    Park Farm B
    0 (2) (Wendy Newsham 0, Jan Bennett 0, Ian Kemp 0)

    Division 2

    Burmarsh C 2 (1) (Brian Bessell 1, Steve Pitt 0, John Burden 1)
    Postling D
    7 (3) (Margaret Maris 1, Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 3)

    Dover Road D 3 (3) (Helen duPay 0, John Lord 2, David Kenyon-Vaughan 1)
    Westbourne D
    6 (1) (Terry Hyson 2, Les King 1, David Frowd 3)

    Paragon C 7 (0) (John Cruickshank 2, Ari Shuman 2, Joe Thomas 3)
    Westbourne F
    2 (3) (Stuart Byrne 2, Trevor Bishop 0, Mike Braid 0)

    Mariners A 6 (2) (Simon Lawrence 3, Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 3)
    Westbourne E
    3 (3) (Dawn Thomason 1, Bob Thomason 1, Pam Powell 1)

    Lydd C 4 (1) (Ron Hill 2, Ron Wood 1, Helen Armstrong 1)
    Paragon D
    5 (3) (Andy Finnis 2, Dave Chantry 0, Steve Smith 3)

    Lydd D 9 (3) (Michael Hewett 3, Colin Hewett 3, Barry Hewett 3)
    Rhodes Min B
    0 (0) (Kevin Tullett 0, Evelyn Baker 0, Colin Paine 0)

    Division 3

    Postling E 9 (3) (Kieran Morphett 3, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)
    Westbourne G
    0 (0) (Nick Carter 0, Daniel Stone 0, Arthur Atkins 0

    Etchinghill A 0 (0) (Matthew Maytum 0, Les Curie 0, Simon Dale 0)
    Rhodes Min D
    9 (3) (Clive Wilkinson 3, Heather Taylor 3, John Wilkinson 3)

    Lydd E 1 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 1, David Frost 0)
    Etchinghill B
    8 (3) (Raymond Long 3, Gordon Pau 2, Roger Collinson 3)

    Westbourne H 2 (0) (Jackie Camilletti 2, Charlotte Strickland 0, Laura Camilletti 0)
    Park Farm C
    7 (3) (Simon Hulse 2, Rob Hulse 2, Adam Owen 3)

    Week 6 1-11-10

    Premier Division

    Dover Road B 3 (0) (Phil Busby 0, Kevin Powell 3, Jim Taylor 0)
    Dover Road A
    6 (3) (Kevin Coleman 2, Jim Wraight 2, Cliff Smallman 2)

    Lydd A 3 (1) (Ron Wood 0, Alison Yarnley 0, Keith Harris 3)
    Paragon A
    6 (3) (Dave Cloake 2, Mark Savill 2, Chris Cloake 2)

    Lydd B 4 (0) (David Cue 2, Brian Kennett 0, Peter Coles 2)
    Postling A
    5 (3) (Brian Cook 1, Barry Allsworth 2, Roy Coles 2)

    Paragon B 2 (3) (Stan Webb 1, Gordon Webb 1, No Player Paragon B 0)
    Park Farm A
    7 (1) (Rob Huntley 3, Alan Maycock 1, Peter Kemp 3)

    Division 1

    Burmarsh B 5 (1) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 1, Andy Preston 2)
    Park Farm B
    4 (3) (Ian Kemp 1, Jan Bennett 0, Kevin Bussey 3)

    Burmarsh Ashe Alarms 3 (2) (Colin Sleap 1, Will Glennie 2, Michael Galvan Res 0)
    Westbourne C
    6 (3) (Kate Richmond 3, Steve Hawes 2, Bryan Smith 1)

    Constitutional A 4 (1) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Sue Bispham 0)
    River A
    5 (3) (Alan Boxall 2, Paul Skelton 2, Ben Greenwood 1)

    Postling C 3 (0) (Trevor Browne 2, Roy Baker 1, Chris Laker 0)
    Westbourne B
    6 (3) (Ray Nightingale 2, Ted Phillpott 1, Mark Wiliamson 3)

    Division 2

    Westbourne E 3 (1) (Ian Bewick 2, Pam Powell 0, Dawn Thomason 1)
    Paragon C
    6 (3) (Ari Shuman 2, John Cruickshank 2, Joe Thomas 2)

    Westbourne F 2 (0) (Neil Thomason 2, Trevor Bishop 0, Jenna Bispham 0)
    Dover Road D
    7 (3) (Phil Hobbs 2, John Lord 2, Paul Wyborn 3)

    Mariners A 1 (0) (Sharon Humphries 0, Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 0)
    Lydd D
    8 3) (Colin Hewett 3, Michael Hewett 2, Barry Hewett 3)

    Postling D 4 (1) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 1, Margaret Maris 0)
    Lydd C
    5 (3) (Ron Hill 1, Helen Armstrong 2, Ron Wood 2)

    Westbourne D 7 (3)  (Bob ThomasonRes1 2, Terry Hyson 3, David Frowd 2)
    Burmarsh C
    2 (0) (Brian Bessell 2, John Burden 0, No third player)

    Paragon D 6 (3) (Steve Smith 3, Dave Chantry 0, Andy Finnis 3)
    Rhodes Min B
    3 (0) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 1)

    Division 3

    Rhodes Min D 1 (0) (John Wilkinson 0, Clive Wilkinson 1, Mick Athow 0)
    Postling E
    8 (3) (Kieran Morphett 2, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)

    Postling F 6 (1) (Ian Friend 3, Martin Howland 3, Dylan Calderbank 0)
    Lydd E
    3 (3) (Paul Hurford 1, Michael Trilsbach 1, David Frost 1)

    Rhodes Min C 8 (3) (John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 2, James Oclee 3)
    Westbourne H
    1 (0) (Jake Saxby 1, Giles Richmond 0, Jessica Saxby 0)

    Etchinghill B 7 (3) (Gordon Pau 3, Raymond Long 3, Roger Collinson 1)
    Park Farm C
    2 (2) (Simon Hulse 0, Rob Hulse 1, Adam Owen 1)

    Week 7 8-11-10

    Premier Division

    Park Farm A 5 (3) (Trevor Hart 2, Alan Maycock 1, Rob Huntley 2)
    Dover Road B
    4 (1) (Peter Harrie-Thompson 1, Phil Busby 0, Kevin Powell 3)

    Rhodes Min A 2 (3) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 2, Mick Green 0)
    Paragon B
    7 (2) (Stan Webb 2, Steve Smith 3, Gordon Webb 2)

    Postling A 3 (2) (Barry Allsworth 0, Chris Hooper 2, Brian Cook 1)
    Lydd A
    6 (3) (Malcolm Skates 2, Keith Harris 3, Alison Yarnley 1)

    Westbourne A 6 (3) (Geoff Jordan 0, Phil Saxby 3, Ray Jordan 3)
    Lydd B
    3 (0) (Tim Lam 1, David Cue 1, Michael Lee 1)

    Division 1

    Park Farm B 4 2) (Wendy Newsham 1, Ian Kemp 0, Kevin Bussey 3)
    Postling C
    5 (3) (Trevor Browne 2, Roy Baker 2, Chris Laker 1)

    Postling B 3 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 1, Danny Baker 0)
    Dover Road C
    6 (1) (John Baldock 2, Peter Hopper 3, John Kemp 1)

    Westbourne B 6 (3) (Ted Phillpott 1, Ray Nightingale 3, Mark Wiliamson 2)
    Burmarsh Ashe  Alarms
    3 (1) (Colin Sleap 1, David Twiddy 2, Tony Boyce 0)

    River A 8 (2) (Charles Brown 2, David Riordan 3, Paul Skelton 3)
    Burmarsh B
    1 (3) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 1, Andy Preston 0)

    Division 2

    Lydd D 7 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, Michael Hewett 1)
    Paragon D
    2 (1) (Dave Chantry 0, Steve Smith 1, Linda Wickings 1)

    Lydd C 8 (3) (Helen Armstrong 3, Ron Hill 3, Ron Wood 2)
    Westbourne D
    1 (0) (Rodney Russell 1, David Frowd 0, Les King 0)

    Rhodes Min B 2 (0) (Kevin Tullett 1, Colin Paine 1, Evelyn Baker 0)
    Postling D
    7 (3) (Margaret Maris 1, Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 3)

    Paragon C 3 (0) (Ari Shuman 0, Joe Thomas 2, John Cruickshank 1)
    Mariners A
    6 (3) (Simon Lawrence 2, Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 1)

    Burmarsh C 4 (3) (Brian Bessell 2, John Burden 2, No Player Burmarsh C 0)
    Westbourne F
    5 (2) (Neil Thomason 2, Stuart Byrne 1, Trevor Bishop 2)

    Dover Road D 3 (0) (David Kenyon-Vaughan 0, John Lord 2, Paul Wyborn 1)
    Westbourne E
    6 (3) (Ian Bewick 3, Bob Thomason 2, Pam Powell 1)

    Division 3

    Park Farm C 7 (3) (Rob Hulse 1, Adam Owen 3, James Marchant 3)
    Postling F
    2 (2) (Dylan Calderbank 0, Ian Friend 1, Roy Brunsden 1)

    Westbourne H 3 (0) (Laura Camilletti 0, Charlotte Strickland 1, Jackie Camilletti 2)
    Etchinghill B
    6 (3) (Raymond Long 3, Gordon Pau 2, Roger Collinson 1)

    Etchinghill A 2 (3) (Matthew Maytum 0, Les Curie 0, Simon Dale 2)
    Rhodes Min C
    7 (0) (Tom Richley 2, James Oclee 2, Ryan Oclee 3)

    Lydd E 6 (3) (Nigel Woodward 3, Hazel Emery 2, David Frost 1)
    Westbourne G
    3 (2) (Adam Lee 2, Nick Carter 1, Arthur Atkins 0)

    Week 8 15-11-10

    Premier Division

    Paragon A 5 (0) (Dave Cloake 3, Mark Savill 1, Chris Cloake 1)
    Rhodes Min A
    4 (3) (Bob Baker 2, Mick Green 0, Kevin Leppard 2)

    Lydd A 0 (0) (David Cue 0, Keith Harris 0, Alison Yarnley 0)
    Westbourne A
    9 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Alan Rutherford 3)

    Lydd B 2 (1) (Tim Lam 0, Michael Lee 3, Brian Kennett 0)
    Dover Road A
    7 (3) (Lee Edgington 2, Cliff Smallman 2, Kevin Coleman 2)

    Dover Road B 5 (3) (Phil Busby 1, Kevin Powell 3, Peter Harrie-Thompson 1
    Paragon B
    4 (0) (Stan Webb 1, Russell Swain 1, Gordon Webb 2)

    Division 1

    Postling C 8 (3) (Chris Laker 3, Trevor Browne 3, Roy Baker 2)
    Burmarsh B
    1 (1) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 1)

    Dover Road C 6 (0) (John Baldock 2, Del Newman 1, Peter Hopper 3
    Westbourne C
    3 (3) (Dave Camilletti 2, Bryan Smith 0, Dale Ballard 1)

    Burmarsh Ashe Alarms7 (2) (Tony Boyce 2, Colin Sleap 3, Paul Payton 2)
    Park Farm B
    2 (3) (Kevin Bussey 2, Jan Bennett 0, Barbara Rutherford 0)

    Constitutional A 5 (3) (Terry Yeomans 2, Roger Howard 1, Roger Brown 2)
    Postling B
    4 (0) (Mark Jones 1, Leanne Hart 0, Jack Stewart 3)

    Division 2

    Postling D  (3) (Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 1, Margaret Maris 1)
    Paragon D
    5 (2) (Andy Finnis 2, Dave Chantry 0, Steve Smith 3)

    Mariners A 7 (3) (Stuart Hammerton 1, Simon Lawrence 3, Andrew Blackford 3)
    Dover Road D
    2 (0) (Phil Hobbs 0, Paul Wyborn 1, David Kenyon-Vaughan 1)

    Westbourne E 9 (2) (Bob Thomason 3, Pam Powell 3, Dawn Thomason 3)
    Burmarsh C
    0 (3) (Brian Bessell 0, John Burden 0, No Player Burmarsh C 0)

    Westbourne F 2 (1) (Stuart Byrne 0, Jenna Bispham 0, Neil Thomason 2
    Lydd C
    7 (3) (Ron Wood 2, Helen Armstrong 2, Ron Hill 3)

    Westbourne D 5 (3) (David Frowd 0, Terry Hyson 2, Les King 3)
    Rhodes Min B
    4 (2) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)

    Paragon C 1 (1) (Joe Thomas 0, Ari Shuman 1, John Cruickshank 0)
    Lydd D
    8 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, Nigel WoodwardRes1 2)

    Division 3

    Westbourne G 1 (0) (Adam Lee 0, Daniel Stone 0, Nick Carter 1)
    Park Farm C
    8 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 2)

    Etchinghill A 4 (2) (Matthew Maytum 2, Les Curie 0, Simon Dale 2)
    Westbourne H
    5 (3) (Jackie Camilletti 3, Giles Richmond 1, Laura Camilletti 1)

    Rhodes Min C 1 (0) (John Tanton-Brown 1, James Oclee 0, Ryan Oclee 0
    Postling E
    8 (3) (Kieran Morphett 2, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)

    Rhodes Min D 4 (2) (Clive Wilkinson 2, Heather Taylor 2, Mick Athow 0)
    Lydd E
    5 (3) (Paul Hurford 1, Nigel Woodward 3, David Frost 1)

    Postling F 2 (3) (Laura Calderbank 0, Ian Friend 2, Roy Brunsden 0)
    Etchinghill B
    7 (1) (Raymond Long 3, Roger Collinson 2, Gordon Pau 2)

    Week 9 22-11-10

    Premier Division

    Rhodes Min A 2 (0) (Bob Baker 2, Mick Green 0, Rob McKinnon 0)
    Dover Road B
    7 (3) (Phil Busby 2, Steve Powell 2, Kevin Powell 3)

    Postling A 5 (3) (Chris Hooper 3, Brian Cook 1, Barry Allsworth 1
    Paragon A
    4 (2) (Dave Cloake 2, Chris Cloake 1, Mark Savill 1)

    Dover Road A 8 (0) (Kevin Coleman 2, Jim Wraight 3, Lee Edgington 3)
    Lydd A
    1 (3) (Tim Lam 1, David Cue 0, Keith Harris 0)

    Park Farm A 4 (3) (Trevor Hart 0, Alan Maycock 1, Peter Kemp 3)
    Lydd B
    5 (2) (Peter Coles 1, David Cue 2, Brian Kennett 2)

    Division 1

    Westbourne B 7 (3) (Ted Phillpott 2, Ray Nightingale 2, Mark Wiliamson 3)
    Dover Road C
    2 (0) (John Baldock 0, Peter Hopper 2, John Kemp 0)

    Westbourne C 5 (1) (Dale Ballard 1, Dave Camilletti 2, Steve Hawes 2
    Constitutional A
    4 (3) (Terry Yeomans 1, Roger Brown 3, Sue Bispham 0)

    River A 6 (3) (Paul Skelton 2, Charles Brown 2, David Riordan 2)
    Postling C
    3 (1) (Chris Laker 2, Trevor Banks 1, Rohan Swandale 0)

    Burmarsh B 0 (2) Michael Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 0)
    Burmarsh Ashe Alarms
     9 (3) (Paul Payton 3, David Twiddy 3, Will Glennie 3)

    Division 2

    Rhodes Min B 1 (3) (Kevin Tullett 0, Evelyn Baker 0, Rob McKinnon 1)
    Westbourne F
    8 (0) (Neil Thomason 3, Stuart Byrne 3, Trevor Bishop 2)

    Burmarsh C 2 (3) (Brian Bessell 2, John Burden 0, No Player Burmarsh C 0)
    Mariners A
    7 (1) (Sharon Humphries 2, Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 2)

    Dover Road D 6 (3) (David Kenyon-Vaughan 1, John Lord 2, Paul Wyborn 3)
    Paragon C
    3 (1) (Ari Shuman 2, John Cruickshank 0, Joe Thomas 1)

    Lydd D 6 (3) (Nigel WoodwardRes1 1, Colin Hewett 2, Barry Hewett 3)
    Postling D
    3 (0) (Margaret Maris 0, Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 1)

    Paragon D 6 (3) Dave Chantry 0, Steve Smith 3, Andy Finnis 3)
    Westbourne D
    3 (1) (Rodney Russell 1, Les King 1, Terry Hyson 1)

    Lydd C 9 (3) (Ron Wood 3, Michael Hewett 3, Ron Hill 3)
    Westbourne E
    0 (1) (Bob Thomason 0, Dawn Thomason 0, Pam Powell 0)

    Division 3

    Park Farm C 7 (3) (Simon Hulse 2, Adam Owen 2, James Marchant 3
    Rhodes Min D
    2 (0) (Clive Wilkinson 2, Heather Taylor 0, Mick Athow 0)

    Postling E 9 (3) (Kieran Morphett 3, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)
    Etchinghill A
    0 (0) (Matthew Maytum 0, Les Curie 0, Simon Dale 0)

    Etchinghill B 5 (3) (Gordon Pau 2, Raymond Long 3, Roger Collinson 0)
    Westbourne G
    4 (2) (Adam Lee 1, Nick Carter 1, Mike Braid 2)

    Westbourne H 3 (0) (Jackie Camilletti 3, Charlotte Strickland 0, Giles Richmond 0)
    Postling F
    6 (3) (Ian Friend 2, Dylan Calderbank 2, Roy Brunsden 2)

    Week 10 6-12-10

    Premier Division

    Postling A 5 (3) (Chris Hooper 2, Brian Cook 2, Denise Glenister 1)
    Rhodes Min A
    4 (0) (Bob Baker 1, Mick Green 0, Kevin Leppard 3)

    Paragon A 2 (0) (Dave Cloake 1, Mark Savill 1, Chris Cloake 0)
    Westbourne A
    7 3) (Alan Rutherford 3, Ray Jordan 3, Steve Bispham 1)

    Lydd B 8 (3) (David Cue 3, Brian Kennett 2, Michael Lee 3)
    Paragon B
    1 (0) (Stan Webb 0, Gordon Webb 1, No third player)

    Lydd A 2 (1) (Keith Harris 1, Alison Yarnley 0, Tim Lam 1)
    Park Farm A
    7 (3) (Rob Huntley 2, Peter Kemp 3, Trevor Hart 2)

    Division 1

    Dover Road C 6 (3) (Del Newman 1, John Baldock 3, Peter Hopper 2)
    Park Farm B
    3 (0) (Barbara Rutherford 2, Ian Kemp 0, Kevin Bussey 1)

    Constitutional A 2 (0) (Terry Yeomans 1, Roger Howard 0, Sue Bispham 1)
    Westbourne B
    7 (3) (Paul Hooper 3, Ted Phillpott 1, Mark Wiliamson 3)

    Burmarsh Ashe Alarms 3 (1) (Michael Galvan Res 1, Tony Boyce 0, Colin Sleap 2)
    Postling C
    6 (3) (Chris Laker 1, Roy Baker 2, Rohan Swandale 3)

    Postling B 4 (1) (Mark Jones 2, Jack Stewart 2, No third player)
    River A
    5 (3) (Paul Skelton 2, Charles Brown 1, David Riordan 2)

    Division 2

    Westbourne F 4 (2) (Stuart Byrne 1, Neil Thomason 2, Trevor Bishop 1)
    Paragon D
    5 (3) (Steve Smith 3, Dave Chantry 0, Andy Finnis 2)

    Mariners A 3 (0) (Simon Lawrence 1, Andrew Blackford 2, Sharon Humphries 0)
    Lydd C
    6 (3) (Ron Wood 2, Helen Armstrong 2, Peter Nightingale 2)

    Westbourne E 5 (3) (Bob Thomason 3, Dawn Thomason 0, Pam Powell 2)
    Rhodes Min B
    4 (0) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)

    Dover Road D 1 (0) (Phil Hobbs 1, Paul Wyborn 0, No third player)
    Lydd D
    8 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 2)

    Paragon C 6 (1) (John Cruickshank 2, Ari Shuman 2, Joe Thomas 2)
    Burmarsh C
    3 (3) (John Burden 0, Steve Pitt 0, Brian Bessell 3)

    Westbourne D 6 (3) (David Frowd 2, Rodney Russell 2, Les King 2)
    Postling D
    3 (2) (Bryan Pearce 3, Len Maris 0, Margaret Maris 0)

    Division 3

    Postling E 8 (3) (Kieran Morphett 2, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)
    Westbourne H
    1 (0) (Jackie Camilletti 1, Giles Richmond 0, Laura Camilletti 0)

    Rhodes Min D 1 (2) (Clive Wilkinson 1, John Wilkinson 0, Mick Athow 0)
    Etchinghill B
    8 (3) (Raymond Long 3, Roger Collinson 3, Gordon Pau 2)

    Rhodes Min C 3 (0) (John Tanton-Brown 1, Ryan Oclee 1, James Oclee 1)
    Lydd E
    6 (3) (Paul Hurford 1, Michael Trilsbach 2, Nigel Woodward 3)

    Westbourne G 5 (3) (Adam Lee 2, Daniel Stone 3, No third player)
    Postling F 4 (0) Ian Friend 2 , Roy Brunsden 1, Laura Calderbank 1)

    Week 11 13-12-10

    Premier Division

    Paragon B 6 (3) (Steve Smith (res) 2, Gordon Webb 2, Stan Webb 2)
    Lydd A
    3 (1) (Alison Yarnley 0, Keith Yarnley 3, No third player)

    Dover Road B 2 (0)  (Steve Powell 0, Kevin Powell 2, Peter Harrie-Thompson 0)
    Lydd B
    7 (3) (Tim Lam 3, David Cue 2, Michael Lee 2)

    Westbourne A 6 (2) (Geoff Jordan 1, Phil Saxby 3, Steve Bispham 2)
    Postling A
    3 (3) (Brian Cook 1, Chris Hooper 2, No third player)

    Dover Road A 5 (3) (Lee Edgington 2, Cliff Smallman 1, Kevin Coleman 2)
    Paragon A
    4 (1) (Dave Cloake 1, Alan Taylor 3, Mark Savill 0)

    Division 1

    Burmarsh B 1 (1) (Michael Galvan 1, Trevor Heales 0, Andy Preston 0)
    Dover Road C
    8 (3) (Peter Hopper 3, Del Newman 3, John Kemp 2)

    River A 8 (3) (Paul Skelton 3, Alan Boxall 2, Alan Tilbee 3)
    Burmarsh Ashe Alarms 1
    (0) (Colin Sleap 0, Paul Payton 0, Tony Boyce 1)

    Westbourne C 2 (2) (Steve Hawes 0, Kate Richmond 1, Dale Ballard 1)
    Postling B
    7 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 1)

    Park Farm B 4 (2) (Wendy Newsham 1, Kevin Bussey 3, No Player Park Farm B 0)
    Constitutional A
    5 (3) (Sue Bispham 1, Terry Yeomans 2, Roger Brown 2)

    Division 2

    Lydd D 9 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 3)
    Westbourne D
    0 (0) (David Frowd 0, Les King 0, No third player)

    Burmarsh C 4 (0) (Brian Bessell 2, Steve Pitt 1, John Burden 1)
    Dover Road D
    5 (3) (John Lord 3, Paul Wyborn 2, No third player)

    Postling D 6 (3) (Bryan Pearce 3, Margaret Maris 1, Len Maris 2)
    Westbourne F
    3 (0) (Neil Thomason 2, Trevor Bishop 1, Jenna Bispham 0)

    Rhodes Minnis B 3 (1) Colin Paine 3, Evelyn Baker 0, Kevin Tullett 0)
    Mariners A 6 (3) (Andrew Blackford 2, Simon Lawrence 2, Stuart Hammerton 2)

    Paragon D 6 (3) Dave Chantry 0, Andy Finnis 3, Steve Smith 3
    Westbourne E
    3 (2) (Pam Powell 1, Dawn Thomason 1, Bob Thomason 1)

    Lydd C 7 (3) (Ron Wood 3, Helen Armstrong 3, Ron Hill 1)
    Paragon C
    2 (2) (Joe Thomas 1, Linda Wickings 1, John Cruickshank 0)

    Division 3

    Westbourne H 5 (1) (Laura Camilletti 1, Jackie Camilletti 3, Giles Richmond 1)
    Westbourne G
    4 (3) (Nick Carter 2, Mike Braid 2, No third player)

    Postling F 6 (3) (Ian Friend 2, Dylan Calderbank 2, Martin Howland 2)
    Rhodes Min D
    3 (0) (Heather Taylor 0, Clive Wilkinson 3, Mick Athow 0)

    Park Farm C 8 (1) (Adam Owen 3, James Marchant 3, Rob Hulse 2)
    Rhodes Minnis C 1 (3) (James Oclee 1, Ryan Oclee 0, No third player)

    Lydd E 5 (3) (Nigel Woodward 3, Michael Trilsbach 2, Paul Hurford 0)
    Etchinghill A
    4 (0) (Matthew Maytum 1, Clive Wilkinson 2, Simon Dale 1)

    Week 12 3-1-11

    Premier Division

    Rhodes Min A 3 (0) (Bob Baker 1, Mick Green 0, Kevin Leppard 2)
    Westbourne A
    6 (3) (John Bispham 3, Geoff Jordan 2, Steve Bispham 1

    Dover Road A 4 (3) Cliff Smallman 2, Kevin Coleman 0, Paul Smallman 2)
    Postling A
    5 (1) (Chris Hooper 2, Roy Coles 2, Brian Cook 1)

    Park Farm A 4 (3) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 1, Peter Kemp 2)
    Paragon A 5 (1) (Dave Cloake 2, Chris Cloake 0, Mark Savill 3)

    Lydd A 5 (0) (Laura Yarnley 1, Keith Yarnley 3, Alison Yarnley 1)
    Dover Road B
    4 (3) (Kevin Powell 2, Peter Harrie-Thompson 2, Phil Busby 0)

    Division 1

    Westbourne B 5 (3) (Ted Phillpott 1, Ray Nightingale 1, Mark Wiliamson 3)
    Postling B
    4 (0) (Jack Stewart 2, Sam Jones 1, Danny Baker 1)

    Postling C 3 (3) (Chris Laker 1, Rohan Swandale 1, Trevor Browne 1)
    Dover Road C
    6 (0) (Peter Hopper 3, Del Newman 2, John Kemp 1)

    River A 3 (3) (Paul Skelton 2, Alan Boxall 0, David Riordan 1)
    Westbourne C
    6 (2) (Kate Richmond 1, Dave Camilletti 3, Steve Hawes 2)

    Burmarsh B 6 (3) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 3, Andy Preston 1)
    Constitutional A
    3 (1) (Roger Brown 1, Roger Howard 2, Sue Bispham 0)

    Division 2

    Paragon D 6 (3) (Dave Chantry 0, Steve Smith 3, Andy Finnis 3)
    Mariners A
    3 (0) (Simon Lawrence 1, Sharon Humphries 1, Stuart Hammerton 1)

    Lydd C 4 (3) (Helen Armstrong 1, Ron Wood 2, Ron Hill 1)
    Dover Road D
    5 (1) (David Kenyon-Vaughan 0, John Lord 2, Paul Wyborn 3)

    Lydd D 8 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, Michael Hewett 2)
    Burmarsh C
    1 (0) (Brian Bessell 1, Steve Pitt 0, John Burden 0)

    Postling D 8 3) (Bryan Pearce 3, Margaret Maris 2, Len Maris 3)
    Westbourne E
    1 (1) (Bob Thomason 1, Dawn Thomason 0, Pam Powell 0)

    Rhodes Min B 4 (3) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 0, Colin Paine 3)
    Paragon C
    5 (1) (John Cruickshank 1, Ari Shuman 2, Joe Thomas 2)

    Westbourne D 6 (0) (David Frowd 0, Les King 3, Terry Hyson 3)
    Westbourne F
    3 (3) (Neil Thomason 1, Trevor Bishop 1, Matt Laker 1)

    Division 3

    Lydd E 2 (0) (Paul Hurford 0, Nigel Woodward 1, Michael Trilsbach 1)
    Postling E
    7 (3) (Kieran Morphett 1, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)

    Park Farm C 5 (3) (James Marchant 2, Adam Owen 2, Rob Hulse 1)
    Etchinghill A
    4 (0) (Matthew Maytum 0, Gordon Pau  3, Simon Dale 1)

    Etchinghill B 7 (3) (Raymond Long 3, Gordon Pau 3, No third player)
    Rhodes Min C 2 (0) (Ryan Oclee 1, James Oclee 1, No third player)

    Westbourne G 4 (3) (Adam Lee 2, Arthur Atkins 0, Mike Braid 2)
    Rhodes Min D
    5 (2) (Heather Taylor 1, Clive Wilkinson 3, Mick Athow 1)

    Week 13 10-1-11

    Premier Division

    Paragon A 5 (3) (Dave Cloake 2, Mark Savill 1, Chris Cloake 2)
    Paragon B
    4 (2) (Gordon Webb 1, Stan Webb 1, Kevin Beasley 2)

    Lydd B 8 (1) (Tim Lam 2, Phil Morford 3, Michael Lee 3)
    Rhodes Min A
    1 (3) (Bob Baker 1, Mick Green 0, Kevin Leppard 0)

    Postling A 2 (3) (Chris Hooper 1, Denise Glenister 0, Brian Cook 1)
    Park Farm A
    7 (1) (Rob Huntley 3, Peter Kemp 3, Trevor Hart 1)

    Westbourne A 8 (3) (Ray Jordan 2, John Bispham 3, Phil Saxby 3)
    Dover Road A
    1 (2) (Kevin Powell Res 0, Cliff Smallman 1, Kevin Coleman 0)

    Division 1

    Westbourne C 3 (3) (Bryan Smith 0, Dale Ballard 1, Dave Camilletti 2
    Westbourne B
    6 (1) (Ray Nightingale 2, Ted Phillpott 1, Paul Hooper 3)

    Postling B 8 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Sam Jones 2)
    Park Farm B
    1 (1) (Kevin Bussey 1, Wendy Newsham 0, Jan Bennett 0)          

    Constitutional A 3 (1) (Sue Bispham 0, Roger Howard 0, Roger Brown 3)
    Postling C
    6 (3) (Roy Baker 2, Trevor Browne 2, Chris Laker 2)

    Dover Road C 6 (3) (John Kemp 1, John Baldock 2, Peter Hopper 3)
    Burmarsh Ashe Alarms 3
    (0) (Paul Payton 1, David Twiddy 2, Tony Boyce 0)

    Division 2

    Paragon C 5 (1) (John Cruickshank 1, Ari Shuman 1, Joe Thomas 3)
    Paragon D
    4 (3) (Dave Chantry 0, Andy Finnis 2, Linda Wickings 2)

    Westbourne E 3 (3) (Bob Thomason 2, Pam Powell 0, Dawn Thomason 1)
    Westbourne D
    6 (1) (Terry Hyson 2, Rodney Russell 1, Les King 3)

    Burmarsh C 3 (1) (Brian Bessell 2, Steve Pitt 0, John Burden 1)
    Lydd C
    6 (3) (Ron Hill 1, Helen Armstrong 2, Michael Hewett 3)

    Mariners A 5 (0) (Stuart Hammerton 2, Sharon Humphries 1, Andrew Blackford 2)
    Postling D
    4 (3) (Margaret Maris 1, Bryan Pearce 3, Ian Friend 0)

    Dover Road D 8 (3) Phil Hobbs 2, John Lord 3, Paul Wyborn 3)
    Rhodes Min B
    1 (0) (Rob McKinnon 1, Evelyn Baker 0, Kevin Tullett 0)

    Westbourne F 0 (1) (Stuart Byrne 0, Neil Thomason 0, Matt Laker 0)
    Lydd D
    9 (3) (Colin Hewett 3, Michael Hewett 3, Barry Hewett 3)

    Division 3

    Etchinghill A 0 (1) (Les Curie 0, Simon Dale 0, Matthew Maytum 0)
    Etchinghill B
    9 (3) (Gordon Pau 3, Roger Collinson 3, Raymond Long 3)

    Rhodes Min C 5 (3) (John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 0, James Oclee 2)
    Postling F
    4 (0) (Ian Friend 2, Roy Brunsden 1, Laura Calderbank 1)

    Rhodes Min D 8 (3) (Clive Wilkinson 3, Heather Taylor 2, Mick Athow 3)
    Westbourne H
    1 (1) (Jake Saxby 0, Giles Richmond 1, Laura Camilletti 0)

    Postling E 7 (3) (Kieran Morphett 1, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)
    Park Farm C
    2 (0) (Simon Hulse 0, Adam Owen 1, Rob Hulse 1)

    Week 14 24-1-11

    Premier Division

    Lydd B 8 (3) (David Cue 2, Michael Lee 3, Tim Lam 3)
    Lydd A
    1 (1) (Alison Yarnley 0, Keith Harris 1, Barry Hewett Res 0)

    Paragon B 0 (0) (Stan Webb 0, Gordon Webb 0, Kevin Beasley 0)
    Postling A
    9 (3) (Keith Lythgoe 3, Chris Hooper 3, Brian Cook 3)

    Dover Road B 4 (3) (Kevin Powell 3, Phil Busby 0, Jim Taylor 1)
    Paragon A
    5 (1) (Dave Cloake 2, Mark Savill 1, Alan Taylor 2)

    Park Farm A 5 (3) (Trevor Hart 1, Alan Maycock 1, Rob Huntley 3)
    Westbourne A
    4 (1) (Alan Rutherford 2, Geoff Jordan 1, Steve Bispham 1)

    Rhodes Min A 1 (0) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 1, Mick Green 0)
    Dover Road A 8 (3) (Lee Edgington 3, Paul Smallman 3, Kevin Coleman 2)
    (Reverse fixture)

    Division 1

    Burmarsh Ashe  Alarms 5 (0) (Colin Sleap 2, David Twiddy 3, Paul Payton 0)
    Constitutional A
    4 (3) Terry Yeomans 2, Roger Brown 1, Roger Howard 1)

    Westbourne B 8 (0) (Paul Hooper 3, Ray Nightingale 3, Mark Wiliamson 2)
    River A
    1 (3 Paul Skelton 1, David Riordan 0, No third player)

    Park Farm B 1 (0) (Barbara Rutherford 0, Wendy Newsham 1, Jan Bennett 0)
    Westbourne C
    8 (3) (Dave Camilletti 3, Kate Richmond 3, Steve Hawes 2)

    Burmarsh B 4 (0) (Michael Galvan 1, Trevor Heales 2, Andy Preston 1)
    Postling B
    5 (3) (Mark Jones 2, Leanne Hart 2, Sam Jones 1)

    Division 2

    Westbourne D 6 (3) (Terry Hyson 2, Les King 2, Rodney Russell 2)
    Mariners A
    3 (2) (Andrew Blackford 0, Simon Lawrence 3, Sharon Humphries 0)

    Postling D 6 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 1)
    Paragon C
    3 (0) (John Cruickshank 1, Joe Thomas 1, Ari Shuman 1)

    Westbourne F 6 (0) (Stuart Byrne 2, Neil Thomason 2, Matt Laker 2)
    Westbourne E
    3 (3) (Dawn Thomason 0, Bob Thomason 2, Pam Powell 1)

    Paragon D 7 (3) (Dave Chantry 1, Steve Smith 3, Andy Finnis 3
    Dover Road D
    2 (0) (Paul Wyborn 1, Helen du Pay 0, John Lord 1)

    Rhodes Min B 4 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 1, Colin Paine 1)
    Burmarsh C
    5 (2) (John Burden 2, Brian Bessell 3, Steve Pitt 0)

    Lydd C 0 (1) (Nigel WoodwardRes 0, Ron Hill 0, Ron Wood 0)
    Lydd D
    9 (3) (Barry Hewett 3, Michael Hewett 3, Colin Hewett 3)

    Division 3 

    Westbourne G 6 (3) (Adam Lee 2, Nick Carter 2, Mike Braid 2)
    Rhodes Min C
    3 (2) (James Oclee 0, John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 1)

    Etchinghill B 2 (0) (Gordon Pau 1, Raymond Long 1, Roger Collinson 0)
    Postling E
    7 (3) (Kieran Morphett 1, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)

    Lydd E 3 (1) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 2, David Frost 1
    Westbourne H
    6  3) (Giles Richmond 1, Jackie Camilletti 3, Jenna Bispham 2)

    Postling F 6 (3) (Dylan Calderbank 1, Helen Calderbank 2, Ian Friend 3)
    Etchinghill A
    3 (2) (Matthew Maytum 1, Les Curie 0, Simon Dale 2)

    Week 15 31-1-11

    Premier Division

    Postling A 5 (3) (Barry Allsworth 2, Chris Hooper 2, Brian Cook 1)
    Dover Road B
    4 (2) (Kevin Powell 3, Steve Powell 1, Phil Busby 0)

    Westbourne A 7 (2) Alan Rutherford 3, Geoff Jordan 2, Steve Bispham 2)
    Paragon B
    2 (3) (Kevin Beasley 2, Russell Swain 0, Stan Webb 0)

    Dover Road A 7 (3) (Lee Edgington 3, Kevin Coleman 2, Jim Wraight 2)
    Park Farm A
    2 (2) (Rob Huntley 2, Alan Maycock 0, Trevor Hart 0)

    Rhodes Min A  3 (3) (Bob Baker 1, Kevin Leppard 1, Mick Green 1)
    Lydd A
    6 (2) (Alison Yarnley 0, Keith Yarnley 3, Malcolm Skates 3)

    Division 1

    Westbourne B 5 (3) (Ted Phillpott 0, Ray Nightingale 3, Mark Wiliamson 3)
    Park Farm B
    4 1) (Kevin Bussey 1, Wendy Newsham 1, Barbara Rutherford 1)

    Westbourne C 5 (0) (Dale Ballard 2, Bryan Smith 0, Steve Hawes 3)
    Burmarsh B
    4 (3) (Michael Galvan 1, Trevor Heales 1, Andy Preston 2)

    Postling B 8 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Danny Baker 2)
    Postling C
    1 (1) (Trevor Browne 0, Rohan Swandale 0, Roy Baker 1)

    River A 3 (2) (Alan Boxall 0, Paul Skelton 3, Charles Brown 0)
    Dover Road C
    6 (3 (Del Newman 2, John Baldock 2, Peter Hopper 2)

    Division 2

    Burmarsh C 3 0) (John Burden 1, Brian Bessell 1, Steve Pitt 1)
    Paragon D
    6 (3) (Andy Finnis 3, Dave Chantry 0, Steve Smith 3)

    Dover Road D 4 (1) (John Lord 1, Helen Duprey 0, Paul Wyborn 3)
    Postling D
    5 (3) (Margaret Maris 1, Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 2)

    Paragon C 3 (1) (Joe Thomas 1, John Cruickshank 2, Ari Shuman 0)
    Westbourne D
    6 (3) (Les King 2, Rodney Russell 1, Terry Hyson 3)

    Mariners A 2 (1) (Sharon Humphries 0, Simon Lawrence 0, Andrew Blackford 2)
    Westbourne F
    7 (3) (Neil Thomason 3, Matt Laker 2, Stuart Byrne 2)

    Lydd D 9 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, Michael Hewett 3)
    Westbourne E
    0 (0) (Bob Thomason 0, Neil ThomasonRes1 0, Pam Powell 0)

    Lydd C 9 (3) (Helen Armstrong 3, Ron Hill 3, Ron Wood 3)
    Rhodes Min B
    0 (0) (Kevin Tullett 0, Evelyn Baker 0, Colin Paine 0)

    Division 3

    Postling E 9 (3) (Kieran Morphett 3, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)
    Postling F
    0 (0) (Ian Friend 0, Dylan Calderbank 0, Laura Calderbank 0)

    Etchinghill A 2 (3) (Les Curie 0, Gordon Pau (res) 2, Matthew Maytum 0)
    Westbourne G
    7 (0) (Adam Lee 2, Arthur Atkins 2, Mike Braid 3)

    Rhodes Min C 4 (0) (John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 1, James Oclee 1)
    Rhodes Min D
    5 (3) (Clive Wilkinson 3, Heather Taylor 1, John Wilkinson 1)

    Lydd E 0 (1) (Hazel Emery 0, Michael Trilsbach 0, Paul Hurford 0)
    Park Farm C
    9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

    Week 16 7-2-11

    Premier Division

    Paragon B 3 (3) (Kevin Beasley 1, Gordon Webb 1, Russell Swain 1)
    Dover Road A
    6 (1) (Cliff Smallman 2, Jim Wraight 2, Kevin Coleman 2)

    Park Farm A 6 (3) (Peter Kemp 2, Rob Huntley 2, Trevor Hart 2)
    Rhodes Min A
    3 (1) (Bob Baker 1, Mick Green 0, Kevin Leppard 2)

    Dover Road B 2 (2) (Steve Powell 0, Kevin Powell 2, Phil Busby 0)
    Westbourne A
    7 (3) (Ray Jordan 3, Geoff Jordan 2, Alan Rutherford 2)

    Lydd B 5 (0) (Tim Lam 1, Michael Lee 2, Brian Kennett 2)
    Paragon A
    4 (3) (Dave Cloake 2, Mark Savill 2, Chris Cloake 0)

    Division 1

    Postling C 2 (3) (Chris Laker 1, Trevor Browne 1, Roy Baker 0)
    Westbourne C
    7 (0) (Kate Richmond 3, Dale Ballard 1, Dave Camilletti 3)

    Dover Road C 7 (3) John Baldock 3, Peter Hopper 3, John Kemp 1)
    Constitutional A
    2 (1) (Roger Brown 1, Sue Bispham 1, Roger Howard 0)

    Park Farm B 1 (0) (Ian Kemp 0, Jan Bennett 0, Kevin Bussey 1)
    River A
    8 (3) (David Riordan 3, Alan Boxall 2, Paul Skelton 3)

    Burmarsh Ashe Alarms 3 (0) (Colin Sleap 1, Tony Boyce 1, Paul Payton 1)
    Postling B
    6 (3) (Mark Jones 3, Jack Stewart 3, Leanne Hart 0)

    Burmarsh B 1 (0) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 1, Andy Preston 0)
    Westbourne B
    8 (3) (Ray Nightingale 3, Ted Phillpott 2, Mark Wiliamson 3)

    Division 2

    Westbourne E 3 (3) (Bob Thomason 1, Pam Powell 1, Mike Braid 1)
    Mariners A
    6 (0 (Simon Lawrence 3, Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 3)

    Westbourne F 6 (0) (Neil Thomason 3, Matt Laker 3, Trevor Bishop 0)
    Paragon C
    3 (3) (Ari Shuman 1, John Cruickshank 1, Joe Thomas 1)

    Westbourne D 5 (1) (Rodney Russell 1, Terry Hyson 2, Les King 2)
    Dover Road D
    4 (3) (Paul Wyborn 2, John Lord 2, Helen du Pay 0)

    Postling D 7 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 2)
    Burmarsh C
    2 (0 (John Burden 0, Steve Pitt 0, Brian Bessell 2)

    Paragon D 6 (3) (Andy Finnis 3, Steve Smith 3, No third player)
    Lydd C
    3 (0) (Ron Wood 1, Ron Hill 1, Helen Armstrong 1)

    Rhodes Min B 1 (0) (Colin Paine 1, Evelyn Baker 0, Rob McKinnon 0)
    Lydd D
    8 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, Michael Hewett 2)

    Division 3

    Rhodes Min D 6 (3) (Heather Taylor 2, John Wilkinson 2, Mick Athow 2)
    Etchinghill A
    3 (1) (Simon Dale 3, Matthew Maytum 0, Les Curie 0)

    Westbourne G  0 (0) (Adam Lee 0, Arthur Atkins 0, Mike Braid 0)
    Postling E
    9 (3) (Kieran Morphett 3, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3

    Etchinghill B 8 (3) (Gordon Pau 3, Raymond Long 3, Roger Collinson 2)
    Lydd E
    1 (0) (Paul Hurford 0, Michael Trilsbach 1, David Frost 0)

    Park Farm C 4 (3) (Rob Hulse 2, James Marchant 2, No Player Park Farm C 0)
    Westbourne H
    5 (0) (Laura Camilletti 1, Jake Saxby 1, Jackie Camilletti 3)

    Week 17 14-2-11

    Premier Division

    Postling A 0 (2) (Barry Allsworth 0, Brian Cook 0, Denise Glenister 0)
    Lydd B
    9 (3) (Michael Lee 3, Tim Lam 3, Phil Morford 3)

    Paragon A 6 (1) (Dave Cloake 2, Mark Savill 2, Chris Cloake 2)
    Lydd A
    3 (3) (Alison Yarnley 0, Keith Yarnley 3, No Third Player)

    Dover Road A 6 (0) (Lee Edgington 2, Kevin Coleman 2, Jim Wraight 2)
    Dover Road B
    3 (3) (Steve Powell 0, Kevin Powell 3, Peter Harrie-Thompson 0)

    Park Farm A 8 (3) (Rob Huntley 3, Alan Maycock 2, Peter Kemp 3)
    Paragon B 1 (0) (Gordon Webb 1, Stan Webb 0, No third player)

    Division 1

    Westbourne C 5 (1) (Kate Richmond 2, Bryan Smith 1, Dale Ballard 2)
    Burmarsh Ashe Alarms 4
    (3) (Colin Sleap 1, David Twiddy 1, Will Glennie 2)

    Park Farm B 5 (1) (Jan Bennett 3, Wendy Newsham 2, No third player)
    Burmarsh B 4 (3) (Trevor Heales 2, Andy Preston 1, Michael Galvan 1)

    River A 6 (2) (Paul Skelton 3, Alan Boxall 1, Charles Brown 2)
    Constitutional A
    3 (3) (Terry Yeomans 2, Roger Brown 1, Sue Bispham 0)

    Westbourne B 7 (3) (Ted Phillpott 2, Ray Nightingale 2, Mark Wiliamson 3)
    Postling C
    2 (0) (Chris Laker 1, Roy Baker 1, Rohan Swandale 0)

    Division 2

    Rhodes Min B 4 (0) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 1, Colin Paine 1)
    Paragon D
    5 (3) (Steve Smith 3, Dave Chantry 0, Andy Finnis 2)

    Burmarsh C 3 (2  (John Burden 1, Brian Bessell 2, Steve Pitt 0)
    Westbourne D
    6 (3) (Rodney Russell 2, David Frowd 1, Les King 3)

    Paragon C 6 (1) (John Cruickshank 1, Joe Thomas 3, Ari Shuman 2)
    Westbourne E
    3 (3) (Bob Thomason 2, Pam Powell 1, Dawn Thomason 0)

    Dover Road D 4 (3) (David Kenyon-Vaughan 0, John Lord 2, Paul Wyborn 2)
    Westbourne F
    5 (0) (Neil Thomason 3, Matt Laker 1, Trevor Bishop 1)

    Lydd D 7 (3) (Michael Hewett 1, Colin Hewett 3, Barry Hewett 3)
    Mariners A
    2 (0) (Andrew Blackford 0, Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 1)

    Lydd C 9 (3) w/o  Postling D 0 (0)

    Division 3

    Postling E 8 (3) (Kieran Morphett 2, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)
    Rhodes Min D
    1 (0) (Heather Taylor 0, Clive Wilkinson 1, Mick Athow 0) 

    Westbourne H 4 (1) (Jackie Camilletti 3, Jenna Bispham 1, Laura Camilletti 0)
    Rhodes Min C
    5 (3) (James Oclee 2, John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 1)

    Park Farm C 4 (1) (Simon Hulse 2, Rob Hulse 1, James Marchant 1)
    Etchinghill B
    5 (3) (Gordon Pau 1, Clive Wilkinson rr 2, Raymond Long 2)

    Lydd E 4 (0) (David Frost 0, Michael Trilsbach 2, Nigel Woodward 2)
    Postling F
    5 (3) (Roy Brunsden 1, Ian Friend 2, Martin Howland 2)

    Week 18 28-2-11

    Premier Division

    Lydd B 7 (3) (Michael Lee 2, Phil Morford 3, Tim Lam 2)
    Westbourne A
    2 (0) (Ray Jordan 2, Geoff Jordan 0, No third player)

    Dover Road B 6 (3)  (Phil Busby 1, Kevin Powell 3, Peter Harrie-Thompson 2)
    Park Farm A
    3 (1)  (Alan Maycock 1, Peter Kemp 2, No third player)

    Paragon B 5 (1) (Kevin Beasley 2, Gordon Webb 1, Stan Webb 2)
    Rhodes Min A
    4 (3) (Kevin Leppard 3, Mick Green 0, Bob Baker 1)

    Lydd A 4 (2) (Michael Lee 3, Alison Yarnley 1, No third player)
    Postling A 5 (3) (Brian Cook 2, Barry Allsworth 2, No third player)

    Division 1

    Burmarsh B 2 (0) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 0, Andy Preston 2)
    River A
    7 (3) (David Riordan 3, Paul Skelton 2, Charles Brown 2)

    Ashe Alarms 1 (3) (Andy Preston Res 0, Tony Boyce 0, Will Glennie 1)
    Westbourne B
    8 (2) (Ray Nightingale 2, Ted Phillpott 3, Mark Wiliamson 3)

    Dover Road C 4 (0) (Del Newman 1, John Baldock 1, Peter Hopper 2)
    Postling
    B
    5 (3) (Mark Jones 3, Sam Jones 0, Jack Stewart 2)

    Postling C 4 (3) (Chris Laker 1, Trevor Browne 1, Rohan Swandale 2)
    Park Farm B
    5 (0) (Kevin Bussey 3, Wendy Newsham 1, Jan Bennett 1)

    Division 2

    Westbourne D 2 (2) (David Frowd 0, Les King 2, Rodney Russell 0)
    Lydd C
    7 (3) (Ron Wood 2, Helen Armstrong 3, Ron Hill 2)

    Westbourne E 3 (3) (Bob Thomason 2, Pam Powell 1, Dawn Thomason 0)
    Dover Road D
    6 (1) (Phil Hobbs 2, John Lord 3, David Kenyon-Vaughan 1)

    Westbourne F 6 (3) (Stuart Byrne 2, Neil Thomason 3, Mike Braid 1)
    Burmarsh C
    3 (1) (Brian Bessell 2, John Burden 1, No third player)

    Postling D 3 (0) (Len Maris 1, Chris Allsworth 2, Margaret Maris 0)
    Rhodes Min B
    6 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 1, Colin Paine 3)

    Mariners A 8 (3) (Simon Lawrence 3, Stuart Hammerton 2, Andrew Blackford 3)
    Paragon C 1 (0) (Joe Thomas 1, John Cruickshank 0, No third player)

    Paragon D 3 (1) (Andy Finnis 1, Dave Chantry 1, Steve Smith 1)
    Lydd D 6 (3) (Colin Hewett 3, Barry Hewett 3, No Player Lydd D 0)

    Division 3

    Etchinghill B 9 (3) (Clive Wilkinson 3, Raymond Long 3, Gordon Pau 3)
    Westbourne H
    0 (0) (Giles Richmond 0, Jake Saxby 0, Jessica Saxby 0)

    Postling F 1 (0) (Dylan Calderbank 0, Ian Friend 1, Laura Calderbank 0)
    Park Farm C
    8 (3) (Rob Hulse 3, James Marchant 2, Adam Owen 3)

    Rhodes Min C 7 (3) (John Tanton-Brown 3, Ryan Oclee 2, James Oclee 2)
    Etchinghill A
    2 (0) (Simon Dale 2, Matthew Maytum 0, Les Curie 0)

    Westbourne G 4 (3) (Adam Lee 2, Nick Carter 1, Arthur Atkins 1)
    Lydd E
    5 (2) (Nigel Woodward 2, Michael Trilsbach 3, Paul Hurford 0

    Week 19 7-3-11

    Premier Division

    Dover Road A 4 (1) (Lee Edgington 2, Jim Wraight 0, Kevin Coleman 2)
    Lydd B
    5 (3) (Phil Morford 2, Tim Lam 1, Michael Lee 2)

    Paragon B 4 (0) (Russell Swain 1, Gordon Webb 2, Stan Webb 1)
    Dover Road B
    5 (3) (Phil Busby 1, Kevin Powell 3, Peter Harrie-Thompson 1)

    Rhodes Min A 2 (0) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 2, Mick Green 0)
    Paragon A
    7 (3) (Dave Cloake 2, Mark Savill 3, Chris Cloake 2)

    Westbourne A 9 (3) w/o Lydd A 0 (0)

    Division 1

    Burmarsh B 5 (2) (Michael Galvan 2, Trevor Heales 2, Andy Preston 1)
    Postling C
    4 (3) (Trevor Browne 2, Roy Baker 0, Chris Laker 2)

    Park Farm B 1 (1) (Wendy Newsham 1, Jan Bennett 0, No Player Park Farm B 0)
    Ashe Alarms 8
    (3) (Paul Payton 3, David Twiddy 3, Colin Sleap 2)

    Westbourne C 4 (1) (Kate Richmond 2, Bryan Smith 0, Dale Ballard 2)
    Dover Road C
    5 (3) (John Baldock 3, Peter Hopper 1, Del Newman 1)

    Postling B 9 (3) (Mark Jones 3, Sam Jones 3, Jack Stewart 3)
    Constitutional A
    0 (1) (Roger Brown 0, Sue Bispham 0, Roger Howard 0)

    Division 2

    Paragon D 6 (3) (Steve Smith 3, Andy Finnis 3, No Player Paragon D 0)
    Postling D
    3 (1) (Chris Allsworth 1, Margaret Maris 1, Len Maris 1)

    Burmarsh C 5 (3) Brian Bessell 3, Steve Pitt 0, John Burden 2)
    Westbourne E
    4 (1) (Bob Thomason 2, Pam Powell 1, Dawn Thomason 1)

    Dover Road D 6 (3) (Phil Hobbs 1, John Lord 3, Paul Wyborn 2)
    Mariners A
    3 2) (Simon Lawrence 1, Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 2)

    Lydd C 5 (2) (Ron Wood 0, Colin Hewett 3, Helen Armstrong 2)
    Westbourne F
    4 (3) (Neil Thomason 2, Matt Laker 1, Stuart Byrne 1)

    Rhodes Min B 3 (2) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 1)
    Westbourne D
    6 (3) (Rodney Russell 3, David Frowd 0, Terry Hyson 3)

    Lydd D 8 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, Nigel WoodwardRes1 2)
    Paragon C 1 (1) (Joe Thomas 0, Ari Shuman 1, John Cruickshank 0)

    Division 3

    Postling E 8 (3) (Kieran Morphett 2, Des Lewis 3, Kevan Morphett. 3)
    Rhodes Min C
    1 (0) (John Tanton-Brown 0, James Oclee 1, Ryan Oclee 0)

    Westbourne H 6 (3) (Laura Camilletti 1, Jenna Bispham 2, Jackie Camilletti 3)
    Etchinghill A
    3 (1) (Clive Wilkinson 2, Matthew Maytum 1, Les Curie 0)

    Park Farm C 6 (3) (Rob Hulse 1, Adam Owen 2, James Marchant 3)
    Westbourne G
    3 (0) (Adam Lee 0, Mike Braid 2, Nick Carter 1)

    Etchinghill B 9 (3) (Raymond Long 3, Clive Wilkinson 3, Gordon Pau 3)
    Postling F
    0 (0) (Ian Friend 0, Martin Howland 0, No third player)

    Lydd E 5 (3) (Nigel Woodward 3, Hazel Emery 2, Paul Hurford 0)
    Rhodes Min D
      4 (0) (John Wilkinson 2, Heather Taylor 1, Mick Athow 1)

    Week 20 14-3-11

    Premier Division

    Paragon A 5 (3) (Dave Cloake 2, Mark Savill 1, Chris Cloake 2)
    Postling A
    4 (2) (Roy Coles 2, Barry Allsworth 0, Chris Hooper 2)

    Dover Road B 4 (2) (Kevin Powell 3, Phil Busby 0, Peter Harrie-Thompson 1)
    Rhodes Min A
    5 (3) (Bob Baker 1, Mick Green 2, Kevin Leppard 2)

    Lydd A 6 (0) (Keith Yarnley 3, Alison Yarnley 0, Phil Morford 3)
    Dover Road A
    3 (3) (Kevin Coleman 1, Jim Wraight 1, Lee Edgington 1)

    Lydd B 3 (1) (David Cue 0, Michael Lee 3, Tim Lam 0)
    Park Farm A
    6 (3) (Peter Kemp 2, Trevor Hart 2, Rob Huntley 2)

    Division 1

    Postling C 5 (1) (Chris Laker 1, Trevor Browne 3, Rohan Swandale 1)
    River A
    4 (3) (David Riordan 1, Paul Skelton 2, Alan Boxall 1)

    Ashe Alarms 6 (3) (Paul Payton 3, Will Glennie 1, Tony Boyce 2)
    Burmarsh B
    3 (2) (Michael Galvan 1, Trevor Heales 2, Andy Preston 0)

    Constitutional A 1 (3) (Terry Yeomans 1, Roger Howard 0, Sue Bispham 0
    Westbourne C
    8 (0) (Steve Hawes 3, Dave Camilletti 3, Dale Ballard 2)

    Dover Road C 5 (0 (John Kemp 0, Peter Hopper 2, Del Newman 3
    Westbourne B
    4 (3) (Ray Nightingale 1, Ted Phillpott 1, Mark Wiliamson 2)

    Division 2

    Westbourne E 2 (0) (Bob Thomason 2, Pam Powell 0, Dawn Thomason 0)
    Lydd C
    7 (3) (Ron Hill 3, Helen Armstrong 2, Michael Hewett 2)

    Postling D 4 (1) (Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 1, Margaret Maris 1)
    Lydd D
    5 (3) (Barry Hewett 3, Michael Hewett 2, No Player Lydd D 0)

    Mariners A 6 (3) (Stuart Hammerton 1, Simon Lawrence 2, Andrew Blackford 3)
    Burmarsh C
    3 (2) (Brian Bessell 2, John Burden 1, No third player)

    Paragon C 7 (3) (John Cruikshank 2, Joe Thomas 2, Andy Finnis 3)
    Dover Rd D 2 (0) (John Lord 2, David Kenyon-Vaughan 0, Helen Duprey 0)

    Westbourne F 6 (3) (Matt Laker 3, Neil Thomason 3, No third player)
    Rhodes Min B
    3 (0) (Kevin Tullett 1, John Wilkinson 1, Colin Paine 1)

    Westbourne D 5 (2) (David Frowd 1, Terry Hyson 2, Les King 2)
    Paragon D 4 (3) (Andy Finnis 1, Steve Smith 3, No third player)

    Division 3

    Rhodes Min D 0 (0) (John Wilkinson 0, Heather Taylor 0, Mick Athow 0)
    Park Farm C
    9 (3) (Simon Hulse 3, Rob Hulse 3, James Marchant 3)

    Postling F 8 (3) (Dylan Calderbank 3, Ian Friend 3, Laura Calderbank 2)
    Westbourne H
    1 (0) (Jessica Saxby 0, Jake Saxby 0, Charlotte Strickland 1)

    Etchinghill A 0 (0) (Matthew Maytum 0, Les Curie 0, Simon Dale 0)
    Postling E
    9 (3) (Kieran Morphett 3, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 3)

    Westbourne G 0 (0) Adam Lee 0, Nick Carter 0, Arthur Atkins 0)
    Etchinghill B 9 (3) (Raymond Long 3, Gordon Pau 3, Clive Wilkinson 3)
     

    Week 21 28-3-11

    Premier Division

    Westbourne A 6 (3) (Ray Jordan 3, Geoff Jordan 0, Alan Rutherford 3
    Paragon A
    3 (2)
    (Dave Cloake 1, Mark Savill 1, Chris Cloake 1)

    Rhodes Min A 4 (3) (Bob Baker 1, Kevin Leppard 2, Mick Green 1
    Postling A
    5 (2)
    (Brian Cook 2, Barry Allsworth 3, No third player)

    Paragon B 2 (1) Kevin Beasley 1, Gordon Webb 1, Stan Webb 0)
    Lydd B 7 (3) (Phil Morford 3, Michael Lee 2, Tim Lam 2)

    Park Farm A 2 (3) (Trevor Hart 0, Alan Maycock 1, Peter Kemp 1)
    Lydd A 7 (1) (Alison Yarnley 1, Malcolm Skates 3, Keith Yarnley 3)

    Division 1

    River A  6 (1) (Paul Skelton 2, Alan Boxall 2, David Riordan 2)
    Postling B
    3 (3) (Mark Jones 1, Jack Stewart 2, Danny Baker 0)

    Park Farm B 2 (2) (Wendy Newsham 0, Jan Bennett 0, Kevin Bussey 2
    Dover Road C
    7 (3) (Del Newman 2, Peter Hopper 3, John Kemp 2)

    Postling C 2 (3) (Chris Laker 1, Trevor Browne 0, Rohan Swandale 1
    Ashe Alarms 7
    (2) (Paul Payton 1, David Twiddy 3, Colin Sleap 3)

    Westbourne B 7 (3) (Ted Phillpott 1, Paul Hooper 3, Mark Wiliamson 3)
    Constitutional A
    2 (0) (Terry Yeomans 1, Roger Brown 1, Roger Howard 0)

    Division 2

    Burmarsh C 6 (3) (John Burden 3, Brian Bessell 3, No third player)
    Paragon C 3 (1) (Joe Thomas 1, John Cruikshank 1, No third player 1)

    Postling D 6 (3) (Bryan Pearce 3, Chris Allsworth 3, Margaret Maris 0
    Westbourne D
    3 (2) (Rodney Russell 1, David Frowd 1, Terry Hyson 1)

    Paragon D 5 (3) (Dave Chantry 0, Andy Finnis 2, Steve Smith 3
    Westbourne F
    4 (0) (Stuart Byrne 1, Neil Thomason 2, Trevor Bishop 1)

    Rhodes Min B 5 (0) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 3)
    Westbourne E
    4 (3) (Dawn Thomason 1, Rodney RussellRES 1, Pam Powell 2)

    Lydd C 4 (3) (Ron Wood 1, Helen Armstrong 1, Ron Hill 2)
    Mariners A
    5 (0) (Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 1, Simon Lawrence 1)

    Lydd D 8 (3) (Michael Hewett 2, Colin Hewett 3, Barry Hewett 3
    Dover Road D
    1 (0 (Phil Hobbs 0, John Lord 0, Paul Wyborn 1)

    Division 3

    Postling F 5 (3) (Ian Friend 2, Dylan Calderbank 1, Martin Howland 2
    Westbourne G
    4 (2) (Adam Lee 3, Nick Carter 0, Arthur Atkins 1)

    Etchinghill B 9 (3) (Gordon Pau 3, Raymond Long 3, Clive Wilkinson 3)
    Rhodes Min D
    0 (1) (Heather Taylor 0, John Wilkinson 0, Mick Athow 0)

    Lydd E 6 (3) (David Frost 1, Michael Trilsbach 2, Nigel Woodward 3)
    Rhodes Min C
    3 (1) (James Oclee 1, John Tanton-Brown 2, Ryan Oclee 0)

    Westbourne H 2 (0) (Laura Camilletti 0, Jessica Saxby 0, Jackie Camilletti 2)
    Postling E
    7 (3 (Kieran Morphett 2, Kevan Morphett. 3, Des Lewis 2)

    Week 22 4-4-11

    Premier Division

    Paragon A 4 (2) (Dave Cloake 2, Mark Savill 1, Alan Taylor 1)
    Dover Road A 5 (3) (Kevin Coleman 1, Jim Wraight 1, Lee Edgington 3)

    Lydd B 6 (2) (David Cue 2, Phil Morford 2, Brian Kennett 2)
    Dover Road B
    3 (3) (Kevin Powell 3, Steve Powell 0, Peter Harrie-Thompson 0)

    Lydd A 4 (0) (Alison Yarnley 0, Laura Yarnley 1, Keith Yarnley 3)
    Paragon B
    5 (3) (Kevin Beasley 2, Russell Swain 2, Gordon Webb 1)

    Postling A 3 (2) (Chris Hooper 1, Brian Cook 1, Barry Allsworth 1)
    Westbourne A
    6 (3) (Ray Jordan 3, Geoff Jordan 0, Alan Rutherford 3)

    Division 1

    Postling B 5 (3) (Mark Jones 2, Jack Stewart 3, Leanne Hart 0)
    Westbourne C
    4 (0) (Steve Hawes 2, Bryan Smith 1, Dale Ballard 1)

    Constitutional A  2 (3) (Roger Brown 2, Roger Howard 0, Sue Bispham 0)
    Park Farm B
    7 (0) (Jan Bennett 2, Wendy Newsham 2, Kevin Bussey 3)

    Ashe Alarms 6 (3) (Paul Payton 2, David Twiddy 2, Colin Sleap 2)
    River A
    3 (1) (Paul Skelton 3, Alan Boxall 0, No third player 0)

    Dover Road C 7 (3) (Peter Hopper 3, Del Newman 2, John Kemp 2)
    Burmarsh B 2 (1) (Michael Galvan 0, Trevor Heales 1, Andy Preston 1)

    Division 2

    Paragon C 2 (2) (Joe Thomas 1, Linda WickingsRES 1, John Cruickshank 0)
    Lydd C
    7 (3) (Ron Wood 3, Helen Armstrong 3, Ron Hill 1)

    Westbourne E 3 (0) (Bob Thomason 1, Pam Powell 1, Dawn Thomason 1)
    Paragon D
    6 (3) (Andy Finnis 3, Dave Chantry 0, Steve Smith 3)                     

    Westbourne F 3 (3) (Stuart Byrne 0, Neil Thomason 3, Trevor Bishop 0)
    Postling D
    6 (2) (Margaret Maris 2, Bryan Pearce 2, Chris Allsworth 2)

    Mariners A 5 (3) (Simon Lawrence 3, Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 2)
    Rhodes Min B
    4 (0) (Kevin Tullett 1, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)

    Dover Road D 5 (3) (Phil Hobbs 1, John Lord 2, Paul Wyborn 2)
    Burmarsh C
    4 (0) (Brian Bessell 3, John Burden 1, No third player)

    Westbourne D 3 (0) (David Frowd 1, Rodney Russell 1, Bob ThomasonRes1 1)
    Lydd D
    6 (3) (Barry Hewett 3, Colin Hewett 3, No third player)

    Division 3

    Etchinghill A 2 (0) (Simon Dale 2, Les Curie 0, Matthew Maytum 0)
    Lydd E 7 (3) (Paul Hurford 2, Hazel Emery 3, David Frost 2)

    Rhodes Min C 1 (3) (Ryan Oclee 0, James Oclee 1, No Player Rhodes Min C 0)
    Park Farm C 8 (2) (Rob Hulse 2, Adam Owen 3, James Marchant 3)

    Rhodes Min D 3 (3) (No Player Rhodes Min D 0, John Wilkinson 3, Mick Athow 0)
    Postling F 6 (2) (Dylan Calderbank 2, Laura Calderbank 2, Roy Brunsden 2)

    Westbourne G 6 (3) (Adam Lee 2, Arthur Atkins 1, Nick Carter 3)
    Westbourne H
    3 (1) (Jenna Bispham 2, Jake Saxby 1, Giles Richmond 0)