League Sponsors
CONTACT US IF YOU KNOW OF SOMEONE WHO MIGHT LIKE TO BE A LEAGUE SPONSOR

 



Winstanley Windows
Beresfords Accountants
Fell Reynolds
PV Leisure Centre
 

Marchwoods
Oclee & Son Jewellers
Cheriton Motor House
  Home    Fixtures    Ratings    Competitions    League info    Links    Contact Us   Results  GDPR Policy
teamresults
 

    Link to 2007-2008 Results

    Link to 2008-2009 Results

    Link to TKO 2009-2010

    Link to 2009-2010 Results

    Link to 2010-2011 Results

    Link to 2011-2012 Results

    Link to 2012-2013 Results

    Link to 2013-2014 Results

    Link to 2014-2015 Results

    Link to 2015-2016 Results

    Link to 2016-2017 Results

    Games Highlighted in RED have not been played or scorecard not yet received by League Secretary.

    Week 1  Week beginning 11/09/17

    Premier Division

    Saltwood A 9 (3) (Joe Britnell 3, Ray Jordan 3, Johnny Bispham 3)
    Postling A
    0 (1) (Colin Sleap res 0, Keith Lythgoe 0, No third player)

    Rhodes Min A 3 (0) (Bob Baker 1, Samir Thapa 1, Steve Smith 1)
    Dover Road A
    6 (3) (Kevin Powell 3, David Riordan 1, Kevin Coleman 2)

    Postling B 4 (3) (Malcolm Skates 3, Mark Jones 1, Adam Gajewski res 0)
    Saltwood B
    5 (1) (Jake Saxby (res) 1, Barry Soilleux 2, Linas Vedeika 2)

    Lydd A 7 (0) (Mike Lee 3, Charlie Richards 2, Colin Hewett 2)
    Selsted A
    2 (3) (Rob Huntley 2, Trevor Hart 0, Alan Maycock 0)

    Division 1

    Saltwood C 4 (1) (Mark Savill 2, Nick Coleman 2, Jake Saxby 0)
    Postling D
    5 (3) (Cliff Ball 3, Roy Baker 1, Chris Laker 1)

    Postling C 7 (3) (Mitch Woods 3, Gordon Webb 2, Stan Webb 2)
    Dover Road C
    2 (0) (Dan Simmons 0, Michael Galvan 1, Trevor Heales 1)

    Dover Road B 3 (0) (Peter Hopper 2, Del Newman 1, John Baldock 0)
    Postling E
    6 (3) (Adam Gajewski 1, Nigel Stansfeld 3, Terry Roome 2)

    Division 2

    Postling F 7 (3) (Colin Sleap 2, Ian Bewick 3, Jenny Swain 2)
    Etchinghill A
    2 (2) (Josef Mandel res 0, Clive Wilkinson 2, Simon Dale 0)

    Dover Road D 6 (0) (Roger Brown 1, Clive Develin 3, Richard Wright 2)
    Selsted C
    3 (3) (Kate Richmond 2, Andy Finnis 1, Barbara Rutherford 0)

    Dover Road E 3 (0) (Paul Wyborn 2, Richard York 1, David Kenyon-Vaughan 0)
    Selsted B
    6 (3) (Paul Skelton 2, Alan Boxall 2, Steve Bennett 2)

    Division 3

    Burmarsh A 1 (3) (Helen Mattock 0, Steve Pitt 0, Norman Oakes 1)
    Palmarsh B
    8 (0) (Nigel Woodward 3, Paul Payton 2, Ese Osoro 3)

    Palmarsh A 8 (3) (Trevor Hammond 3, Paul Hopkins 3, Joe Latty 2)
    Rhodes Min B
    1 (0) (Mick Green 1, Kevin Tullett 0, Colin Paine 0)

    Division 4

    Rhodes Min C 1 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 1, Mick Athow 0)
    Saltwood E
    8 (3) (Guy Valentine-Neale 2, Annie McMillan 3, Rob Winyard 3)

    Saltwood D 3 (3) (Chris Sowerbutts 0, Eli Davis 1, Stefan Eede 2)
    Selsted D
    6 (1) (James Donald 2, Dave Warner 3, George Kirby 1)

    Week 2  Week beginning 18/09/17

    Premier Division

    Selsted A 3 (0) (Trevor Hart 0, Rob Huntley 2, Alan Maycock 1)
    Saltwood A
    6 (3) (Johnny Bispham 3, Steve Bispham 1, Joe Britnell 2)

    Dover Road A 3 (1) (Luke Coleman 0, Kevin Coleman 2, Shem Lejarde 1)
    Lydd A
    6 (3) (Mike Lee 2, Barry Hewett 2, Charlie Richards 2)

    Saltwood B 6 (3) (Jake Saxby (res) 1, Linas Vedeika 3, Hrvoje Crnko 2)
    Rhodes Min A
    3 (0) (Steve Smith 2, Bob Baker 0, Kevin Leppard 1)

    Postling A 4 (3) (Chris Hooper 2, Keith Lythgoe 2, Barry Allsworth 0)
    Postling B
    5 (0) (Mark Jones 2, Arthur Martin 2, Russell Swain res 1)

    Division 1

    Postling E 4 (3) (Adam Gajewski 2, Paul Ellis 0, Nigel Stansfeld 2)
    Saltwood C
    5 (2) (Mark Wiliamson 1, Steve Powell 3, Mark Savill 1)

    Lydd B 4 (0) (Alison Yarnley 0, David Cue 1, Brian Kennett 3)
    Dover Road B
    5 (3) (Peter Hopper 1, Karl Ball 2, Del Newman 2)

    Postling D 3 (2) (Chris Laker 0, Trevor Browne 0, Cliff Ball 3)
    Postling C
    6 (3) (Stan Webb 2, Russell Swain 2, Gordon Webb 2)

    Division 2

    Selsted B 7 (3) (Darren Howard 3, Charles Brown 2, Alan Boxall 2)
    Dover Road D
    2 (0) (Richard Wright 2, Clive Develin 0, Roger Howard 0)

    Selsted C 4 (3) (Jan Bennett 1, Kate Richmond 2, Barbara Rutherford 1)
    Cheriton Motor
     5 (1) (Steve Woodward 0, Mark Gregory 3, Paul Baker 2)

    Etchinghill A 3 (0) (Simon Dale 1, Clive Wilkinson 1, John Wilkinson 1)
    Dover Road E
    6 (3) (Andy Beard 3, Richard York 2, Paul Wyborn 1)

    Division 3

    Etchinghill B 6 (3) (Steve Hawes 3, Josef Mandl 1, Gordon Pau 2)
    Mariners A
    3 (2) (Andrew Blackford 2, Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 1)

    Rhodes Min B 6 (3) (Mick Green 3, Evelyn Baker 1, Bob Thomason 2)
    Burmarsh A
    3 (0) (Helen Mattock 1, Ian Tomlin 0, Steve Pitt 2)

    Division 4

    Selsted D 8 (3) (Dave Warner 3, James Donald 3, Daniel Kayonlo 2)
    Rhodes Min C
    1 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 1, Mick Athow 0)

    Saltwood F 6 (1) (Ben Richardson 1, Nick Carter 3, Jim Lee 2)
    Lydd C
    3 (3) (David Frost 2, Paul Hurford 1, Alan Barnes 0)

    Week 3  Week beginning 25/09/17

    Premier Division

    Dover Road A 1 (3) (Paul Smallman 0, Ben Greenwood 1, Kevin Coleman 0)
    Saltwood B
    8 (2) (Hrvoje Crnko 2, Barry Soilleux 3, Linas Vedeika 3)

    Saltwood A 8 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Joe Britnell 2)
    Lydd A
    1 (0) (Mike Lee 0, Colin Hewett 0, Russell Bates 1)

    Postling B 5 (2) (Arthur Martin 2, Sam Jones 0, Malcolm Skates 3)
    Selsted A
    4 (3) (Trevor Hart 1, Rob Huntley 2, Alan Maycock 1)

    Rhodes Min A 8 (3) (Bob Baker 2, Kevin Leppard 3, Steve Smith 3)
    Postling A
    1 (2) (Keith Lythgoe 0, Barry Allsworth 0, Brian Cook 1)

    Division 1

    Lydd B 3 (2) (David Cue 1, Mike Butcher 0, Brian Kennett 2)
    Dover Road C
    6 (3) (James Horton 3, Trevor Heales 1, Michael Galvan 2)

    Postling C 3 (3) (Mitch Woods 2, Gordon Webb 0, Russell Swain 1)
    Postling E
    6 (1) (Adam Gajewski 2, Paul Ellis 1, Nigel Stansfeld 3)

    Saltwood C 5 (3) (Steve Powell 1, Mark Wiliamson 2, Mark Savill 2)
    Dover Road B
    4 (0) (Karl Ball 3, Del Newman 0, Peter Hopper 1)

    Division 2

    Postling F 2 (1) (Tony Boyce 0, Jenny Swain 0, Colin Sleap 2)
    Selsted C
    7 (3) (Kate Richmond 3, Andy Finnis 2, Wendy Newsham 2)

    Cheriton Motor  3 (3) (Pavel Martyniuk 0, Alan Eyles 0, Mark Gregory 3)
    Selsted B
    6 (2) (Charles Brown 2, Paul Skelton 2, Steve Bennett 2)

    Dover Road D 6 (3) (Terry Yeomans 3, Stuart Byrne 2, Roger Brown 1)
    Dover Road E
    3 (2) (Andy Beard 2, Paul Wyborn 1, Helen Duprey 0)

    Division 3

    Palmarsh A 7 (3) (Trevor Hammond 2, Joe Latty 2, Tony West 3)
    Mariners A
    2 (2) (Sharon Humphries 0, Andrew Blackford 2, Stuart Hammerton 0)

    Etchinghill B 3 (1) (Gordon Pau 1, Josef Mandl 2, Steve Hawes 0)
    Palmarsh B
    6 (3) (Nigel Woodward 3, Paul Payton 2, Ese Osoro 1)

    Division 4

    Saltwood D 9 (3) (Chris Sowerbutts 3, Stefan Eede 3, Mark Turrell 3)
    Lydd C
    0 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, David Frost 0)

    Saltwood F 1 (0) (Jim Lee 0, Adam Lee 1, No Player Saltwood F 0)
    Saltwood E
    8 (3) (Dan Dacey 3, Rob Winyard 3, Guy Valentine-Neale 2)

    Week 4  Week beginning 2/10/17

    Premier Division

    Lydd A 5 (3) (Charlie Richards 1, Colin Hewett 1, Keith Yarnley 3)
    Postling B
    4 (0) (Malcolm Skates 2, Sam Jones 0, Arthur Martin 2)

    Selsted A 3 (0) (Rob Huntley 3, Alan Maycock 0, Dale Parsons 0)
    Rhodes Min A
    6 (3) (Steve Smith 2, Bob Baker 2, Kevin Leppard 2)

    Saltwood A 6 (3) (Alan Rutherford 1, Phil Saxby 3, Ray Jordan 2)
    Dover Road A
    3 (0) (Cliff Smallman 0, Kevin Powell 2, Kevin Coleman 1)

    Postling A 6 (3) (Chris Hooper 2, Keith Lythgoe 3, Brian Cook 1)
    Saltwood B
    3 (0) (Hrvoje Crnko 0, Barry Soilleux 2, Tracey Deeley 1)

    Division 1

    Saltwood C 9 (3) (Ray Nightingale 3, Steve Powell 3, Mark Savill 3)
    Lydd B
    0 (0) (Mike Butcher 0, Alison Yarnley 0, No third player)

    Dover Road B 5 (2) (Peter Hopper 1, Del Newman 2, Karl Ball 2)
    Postling C
    4 (3) (Stan Webb 1, Russell Swain 0, Mitch Woods 3)

    Postling D 5 (1) (Chris Laker 1, Kevan Morphett 2, Trevor Browne 2)
    Dover Road C
    4 (3) (Michael Galvan 1, Dan Simmons 0, James Horton 3)

    Division 2

    Dover Road E 6 (3) (Andy Beard 3, Richard York 3, David Kenyon-Vaughan 0)
    Cheriton Motor
     3 (0) (Steve Woodward 1, Pavel Martyniuk 1, Paul Baker 1)

    Dover Road D 5 (3) (Terry Yeomans 3, Stuart Byrne 0, Roger Howard 2)
    Etchinghill A
    4 (1) (John Wilkinson 2, Clive Wilkinson 1, Simon Dale 1)

    Selsted B 5 (3) (Steve Gerry 0, Alan Boxall 2, Darren Howard 3)
    Postling F
    4 (0) (Ian Bewick 1, David Twiddy 1, Tony Boyce 2)

    Division 3

    Palmarsh A 5 (3) (Trevor Hammond 3, Paul Hopkins 1, Joe Latty 1)
    Etchinghill B
    4 (0) (Gordon Pau 2, John Cruickshank 0, Josef Mandl 2)

    Mariners A 6 (2) (Simon Lawrence 3, Andrew Blackford 3, Sharon Humphries 0)
    Burmarsh A
    3 (3) (Brian Parsons 1, Steve Pitt 1, Ian Tomlin 1)

    Rhodes Min B 4 (0) (Bob Thomason 2, Kevin Tullett 1, Colin Paine 1)
    Palmarsh B
    5 (3) (Ese Osoro 2, Nigel Woodward 3, No third player)

    Division 4

    Saltwood D 3 (3) (Chris Sowerbutts 1, Phil Hagger 1, Mark Turrell 1)
    Saltwood F
    6 (1) (Ben Richardson 0, Nick Carter 3, Adam Lee 3)

    Selsted D 4 (0) (Daniel Kayonlo 0, James Donald 2, George Kirby 2)
    Saltwood E
    5 (3) (Guy Valentine-Neale 1, Annie McMillan 1, Dan Dacey 3)

    Lydd C 5 (3) (Ron Hill 3, Alan Barnes 1, Paul Hurford 1)
    Rhodes Min C
    4 (0) (Nick Richards 1, Gary Richards 2, Mick Athow 1)

    Week 5  Week beginning 9/10/17

    Premier Division

    Saltwood B 6 (3) (Kevin Beasley 2, Barry Soilleux 2, Hrvoje Crnko 2)
    Selsted A
    3 (1) (Alan Maycock 0, Trevor Hart 0, Rob Huntley 3)

    Rhodes Min A 5 (3) (Bob Baker 1, Kevin Leppard 2, Steve Smith 2)
    Lydd A
    4 (1) (Charlie Richards 2, Colin Hewett 1, Barry Hewett 1)

    Postling B 6 (2) (Mark Jones 2, Arthur Martin 2, Malcolm Skates 2)
    Saltwood A
    3 (3) (Alan Rutherford 0, Geoff Jordan 0, Phil Saxby 3)

    Dover Road A 9 (3) (Ben Greenwood 3, Cliff Smallman 3, Derek Walker 3)
    Postling A
    0 (2) (Keith Lythgoe 0, Sam Jones res 0, No third player)

    Division 1

    Postling C 4 (0) (Stan Webb 1, Mitch Woods 2, Gordon Webb 1)
    Saltwood C
    5 (3) (Steve Powell 3, Ray Nightingale 0, Mark Savill 2)

    Dover Road C 4 (0) (Michael Galvan 1, Dan Simmons 0, Trevor Heales 3)
    Postling E
    5 (3) (Colin Sleap (res) 2, Terry Roome 1, Nigel Stansfeld 2)

    Lydd B 4 (2) (Ron Wood 0, Alison Yarnley 2, Mike Butcher 2)
    Postling D
    5 (3) (Roy Baker 2, Chris Laker 1, Trevor Browne 2)

    Division 2

    Postling F 5 (0) (Colin Sleap 2, Tony Boyce 1, Jenny Swain 2)
    Dover Road E
    4 (3) (Andy Beard 2, Richard York 2, Paul Wyborn 0)

    Etchinghill A 0 (0) (John Wilkinson 0, Clive Wilkinson 0, Simon Dale 0)
    Selsted C
    9 (3) (Kate Richmond 3, Wendy Newsham 3, Dave Warner (Res) 3)

    Cheriton Motor  6 (3) (Mark Gregory 3, Alan Eyles 2, Pavel Martyniuk 1)
    Dover Road D
    3 (2) (Richard Wright 2, Roger Brown 1, Clive Develin 0)

    Division 3

    Burmarsh A 2 (3) (Norman Oakes 0, Ian Tomlin 1, Brian Parsons 1)
    Palmarsh A
    7 (2) (Paul Hopkins 3, Tony West 1, Trevor Hammond 3)

    Etchinghill B 7 (0) (John Cruickshank 1, Josef Mandl 3, Gordon Pau 3)
    Rhodes Min B
    2 (3) (Bob Thomason 1, Evelyn Baker 0, Colin Paine 1)

    Division 4

    Rhodes Min C 1 (0) (Gary Richards 1, Mick Athow 0, Heather Taylor 0)
    Saltwood D
    8 (3) (Mark Turrell 2, Eli Davis 3, Phil Hagger 3)

    Saltwood F 3 (0) (Nick Carter 2, Ben Richardson 1, No third player)

    Selsted D 6 (3) (Dave Warner 3, James Donald 2, No third player)

    Week 6  Week beginning 23/10/17

    Premier Division

    Postling B 5 (1) (Arthur Martin 3, Sam Jones 0, Nick Owen 2)
    Dover Road A
    4 (3) (David Riordan 2, Kevin Coleman 1, Cliff Smallman 1

    Lydd A 6 (3) (Barry Hewett 2, Charlie Richards 2, Mike Lee 2)
    Saltwood B
    3 (0) (Nick Coleman res 1, Barry Soilleux 0, Linas Vedeika 2)

    Saltwood A 7 (3) (Alan Rutherford 2, Geoff Jordan 2, Ray Jordan 3)
    Rhodes Min A
    2 (0) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 2, No third player)

    Selsted A 5 (0) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 1, Alan Maycock 1)
    Postling A
    4 (3) (Nick Owen res 2, Barry Allsworth 0, Chris Hooper 2)

    Division 1

    Postling E 5 (3) (Adam Gajewski 1, Tony Boyce res 1, Nigel Stansfeld 3)
    Postling D
    4 (2) (Roy Baker 0, Trevor Browne 2, Kevan Morphett 2)

    Postling C 6 (3) (Mitch Woods 3, Gordon Webb 2, Stan Webb 1)
    Lydd B
    3 (1) (David Cue 1, Alison Yarnley 0, Brian Kennett 2)

    Dover Road B 8 (3) (Del Newman 3, Peter Hopper 2, Karl Ball 3)
    Dover Road C
    1 (1) (Michael Galvan 0, James Horton 0, Trevor Heales 1)

    Division 2

    Selsted B 7 (0) (Darren Howard 2, Paul Skelton 3, Alan Boxall 2)
    Selsted C
    2 (3) (Andy Finnis 0, Wendy Newsham 2, No Player Selsted C 0)

    Cheriton Motor  6 (3) (Mark Gregory 2, Paul Baker 2, Steve Woodward 2)
    Etchinghill A
    3 (2) (John Wilkinson 2, Simon Dale 0, Clive Wilkinson 1)

    Dover Road D 5 (2) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 1, Clive Develin 1)
    Postling F
    4 (3) (Tony Boyce 2, David Twiddy 1, Ian Bewick 1)

    Division 3

    Burmarsh A 4 (1) (Brian Parsons 1, Norman Oakes 2, Ian Tomlin 1)
    Etchinghill B
    5 (3) (Josef Mandl 1, John Cruickshank 1, Gordon Pau 3)

    Mariners A 5 (3) (Gerry Mears 1, Stuart Hammerton 1, Andrew Blackford 3)
    Palmarsh B
    4 (0) (Paul Payton 2, William Van der Speigal 0, Ese Osoro 2)

    Division 4

    Rhodes Min C 1 (0) (Nick Richards 1, Gary Richards 0, Mick Athow 0)
    Saltwood F
    8 (3) (Adam Lee 3, Jim Lee 2, Arthur Atkins 3)

    Lydd C 3 (0) (David Frost 0, Alan Barnes 0, Ron Hill 3)
    Saltwood E
    6 (3) (Annie McMillan 2, Guy Valentine-Neale 2, Rob Winyard 2)

    Week 7  Week beginning 30/10/17

    Premier Division

    Dover Road A 8 (3) (Derek Walker 2, Kevin Coleman 3, Kevin Powell 3)
    Selsted A
    1 (1) (Trevor Hart 0, Rob Huntley 1, Alan Maycock 0)

    Saltwood B 1 (0) (Hrvoje Crnko 0, Barry Soilleux 1, Linas Vedeika 0)
    Saltwood A
    8 (3) (Alan Rutherford 2, Phil Saxby 3, Joe Britnell 3)

    Rhodes Min A 7 (3) (Bob Baker 1, Kevin Leppard 3, Steve Smith 3)
    Postling B
    2 (0) (Arthur Martin 1, Sam Jones 0, Mitch Woods (res) 1)

    Postling A 4 (0) (Keith Lythgoe 1, Chris Hooper 2, Brian Cook 1)
    Lydd A
    5 (3) (Russell Bates 3, Barry Hewett 0, Charlie Richards 2)

    Division 1

    Dover Road C 4 (0) (Michael Galvan 2, Richard York(res) 2, Richard Wright (res) 0)
    Saltwood C
    5 (3) (Nick Coleman 1, Mark Savill 3, Ray Nightingale 1)

    Lydd B 3 (2) (L Edwards(res) 0, Alison Yarnley 0, Brian Kennett 3)
    Postling E
    6 (3) (Adam Gajewski 2, Paul Ellis 2, Nigel Stansfeld 2)

    Postling D 1 (3) (Chris Laker 0, Kevan Morphett 1, Trevor Browne 0)
    Dover Road B
    8 (1) (Peter Hopper 3, John Baldock 2, Del Newman 3)

    Division 2

    Etchinghill A 5 (2) (Gordon Pau (Res) 1, John Wilkinson 3, Josef Mandel res 1)
    Selsted B
    4 (3) (Charles Brown 2, Steve Gerry 0, Paul Skelton 2)

    Postling F 3 (1) (Ian Bewick 0, Colin Sleap 3, Jenny Swain 0)
    Cheriton Motor
     6 (3) (Alan Eyles 2, Paul Baker 2, Steve Woodward 2)

    Selsted C 6 (3) (Kate Richmond 3, Barbara Rutherford 1, Wendy Newsham 2)
    Dover Road E
    3 (0) (Andy Beard 1, Richard York 2, Helen Duprey 0)

    Division 3

    Rhodes Min B 1 (0) (Kevin Tullett 0, Evelyn Baker 0, Colin Paine 1)
    Mariners A
    8 (3) (Simon Lawrence 3, Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 2)

    Palmarsh B 5 (2) (Paul Payton 3, Ese Osoro 1, Nigel Woodward 1)
    Palmarsh A
    4 (3) (Trevor Hammond 2, Joe Latty 2, Paul Hopkins 0)

    Etchinghill B 5 (1) (Josef Mandl 2, John Cruickshank 1, Gordon Pau 2)
    Burmarsh A
    4 (3) (Steve Pitt 0, Norman Oakes 2, Brian Parsons 2)

    Division 4

    Saltwood F 9 (3) (Adam Lee 3, Nick Carter 3, Ben Richardson 3)
    Rhodes Min C
    0 (1) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Selsted D 7 (3) (Dave Warner 3, Daniel Kayonlo 1, George Kirby 3)
    Lydd C
    2 (1) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 1, Ron Hill 1)

    Saltwood E 5 (3) (Rob Winyard 1, Annie McMillan 1, Dan Dacey 3)
    Saltwood D
    4 (1) (Chris Sowerbutts 2, Mark Turrell 0, Eli Davis 2)

    Week 8  Week beginning 06/11/17

    Premier Division

    Selsted A 3 (1) (Alan Maycock 0, Trevor Hart 0, Rob Huntley 3)
    Lydd A
    6 (3) (Mike Lee 2, Charlie Richards 2, Colin Hewett 2)

    Saltwood B 5 (0) (Barry Soilleux 2, Tracey Deeley 1, Hrvoje Crnko 2)
    Postling B
    4 (3) (Mark Jones 2, Russell Swain res 0, Mitch Woods (res) 2)

    Postling A 2 (1) (Chris Hooper 1, Brian Cook 1, No third player)
    Saltwood A
    7 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Geoff Jordan 1)

    Dover Road A 2 (2) (Linda Greenwood 1, Cliff Smallman 0, Karl Ball (res) 1)
    Rhodes Min A
    7 (3) (Samir Thapa 2, Steve Smith 3, Kevin Leppard 2) 

    Division 1

    Postling E 6 (1) (Adam Gajewski 2, Colin Sleap (res) 1, Nigel Stansfeld 3)
    Dover Road B
    3 (3) (Peter Hopper 0, Del Newman 1, Karl Ball 2)

    Postling D 3 (2) (Kevan Morphett 0, Cliff Ball 3, Chris Laker 0)
    Saltwood C
    6 (3) (Mark Wiliamson 2, Steve Powell 2, Mark Savill 2)

    Dover Road C 2 (1) (Dan Simmons 0, James Horton 2, Trevor Heales 0)
    Postling C
    7 (3) (Mitch Woods 2, Stan Webb 2, Gordon Webb 3)
     

    Division 2

    Etchinghill A 4 (3) (Rueben Tozer 3, Clive Wilkinson 0, Simon Dale 1)
    Postling F
    5 (1) (Tony Boyce 2, David Twiddy 2, Colin Sleap 1)

    Selsted C 3 (1) (Kate Richmond 2, Wendy Newsham 0, Jan Bennett 1)
    Dover Road D
    6 (3) (Terry Yeomans 3, Richard Wright 2, Roger Howard 1)

    Selsted B 5 (3) (Paul Skelton 3, Steve Bennett 1, Alan Boxall 1)
    Dover Road E
    4 (1) (Andy Beard 2, Paul Wyborn 1, David Kenyon-Vaughan 1)

    Division 3

    Rhodes Min B 3 (3) (Bob Thomason 1, Mick Green 1, Colin Paine 1)
    Palmarsh A
    6 (1) (Trevor Hammond 3, Joe Latty 2, Paul Hopkins 1)

    Palmarsh B 6 (0) (Nigel Woodward 3, William Van der Speigal 1, Paul Payton 2)
    Burmarsh A
    3 (3) (Steve Pitt 0, Norman Oakes 2, Ian Tomlin 1)

    Division 4

    Saltwood E 9 (3) (Chris Bonnick 3, Rob Winyard 3, Dan Dacey 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Selsted D 5 (3) (James Donald 3, Daniel Kayonlo 0, George Kirby 2)
    Saltwood D
    4 (2) (Stefan Eede 1, Phil Hagger 1, Eli Davis 2)

    Week 9  Week beginning 13/11/17

    Premier Division

    Lydd A 4 (3) (Colin Hewett 1, Charlie Richards 1, Mike Lee 2)
    Dover Road A
    5 (2) (Michelle Kingsland 0, Kevin Powell 3, Kevin Coleman 2)

    Saltwood A 7 (3) (Johnny Bispham 3, Alan Rutherford 2, Hrvoje Crnko res 2)
    Selsted A
    2 (0) (Alan Maycock 0, Trevor Hart 0, Rob Huntley 2)

    Rhodes Min A 6 (1) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 3, Steve Smith 3)
    Saltwood B
    3 (3) (Hrvoje Crnko 1, Barry Soilleux 1, Linas Vedeika 1)

    Postling B 4 (0) (Arthur Martin 2, Sam Jones 0, Nick Owen 2)
    Postling A
    5 (3) (Brian Cook 1, Keith Lythgoe 3, Chris Hooper 1)

    Division 1

    Saltwood C 7 (3) (Ray Nightingale 2, Mark Savill 2, Steve Powell 3)
    Postling E
    2 (0) (Nigel Stansfeld 2, Adam Gajewski 0, No third player)

    Dover Road B 6 (3) (John Baldock 2, Peter Hopper 2, Karl Ball 2)
    Lydd B
    3 (1) (Mike Butcher 0, Brian Kennett 3, Ron Wood 0)

    Postling C 8 (3) (Mitch Woods 3, Gordon Webb 2, Russell Swain 3)
    Postling D
    1 (0) (Chris Laker 0, Trevor Browne 0, Tony Boyce (res) 1)

    Division 2

    Dover Road E 5 (3) (Andy Beard 2, Richard York 2, Paul Wyborn 1)
    Etchinghill A
    4 (1) (Rueben Tozer 3, Clive Wilkinson 0, Simon Dale 1)

    Dover Road D 4 (0) (Roger Brown 1, Terry Yeomans 3, Clive Develin 0)
    Selsted B
    5 (3) (Charles Brown 2, Paul Skelton 2, Steve Bennett 1)

    Cheriton Motor  5 (0) (Mark Gregory 2, Alan Eyles 1, Steve Woodward 2)
    Selsted C
    4 (3) (Jan Bennett 1, Kate Richmond 3, Barbara Rutherford 0)

    Division 3

    Burmarsh A 4 (2) (Norman Oakes 2, Brian Parsons 2, Ian Tomlin 0)
    Rhodes Min B
    5 (3) (Mick Green 3, Evelyn Baker 1, Bob Thomason 1)

    Palmarsh A 5 (1) (Joe Latty 2, Paul Hopkins 2, Tony West 1)
    Palmarsh B
    4 (3) (Paul Payton 2, William Van der Speigal 0, Nigel Woodward 2)

    Mariners A 6 (1) (Simon Lawrence 2, Andrew Blackford 3, Gerry Mears 1)
    Etchinghill B
    3 (3) (Gordon Pau 2, John Cruickshank 1, No Player Etchinghill B 0)

    Division 4

    Lydd C 3 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, Ron Hill 3)
    Saltwood F
    6 (3) (Jim Lee 2, Nick Carter 2, Arthur Atkins 2)

    Rhodes Min C 0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)
    Selsted D
    9 (3) (James Donald 3, Dave Warner 3, George Kirby 3) 

    Saltwood D 4 (0) (Phil Hagger 2, Mark Turrell 0, Stefan Eede 2)
    Saltwood E
    5 (3) (Annie McMillan 1, Rob Winyard 1, Dan Dacey 3)

    Week 10  Week beginning 27/11/17

    Premier Division

    Selsted A 5 (0) (Trevor Hart 1, Rob Huntley 3, Alan Maycock 1)
    Postling B
    4 (3) (Malcolm Skates 2, Arthur Martin 2, Chris Laker res 0)

    Lydd A 7 (1) (Keith Yarnley 2, Russell Bates 2, Charlie Richards 3)
    Saltwood A
    2 (3) (Ray Jordan 2, Geoff Jordan 0, Kevin Beasley res 0)

    Saltwood B 2 (0) (Barry Soilleux 2, Tracey Deeley 0, Linas Vedeika 0)
    Dover Road A
    7 (3) (Kevin Powell 3, Kevin Coleman 2, Derek Walker 2)

    Postling A 4 (1) (Keith Lythgoe 1, Brian Cook 0, Chris Hooper 3)
    Rhodes Min A
    5 (3) (Steve Smith 2, Bob Baker 1, Kevin Leppard 2)

    Division 1

    Dover Road B 3 (3) (Del Newman 0, Peter Hopper 0, Karl Ball 3)
    Saltwood C
    6 (2) (Mark Wiliamson 2, Steve Powell 2, Mark Savill 2)

    Dover Road C 7 (3) (Michael Galvan 3, Dan Simmons 2, Trevor Heales 2)
    Lydd B
    2 (1) (Ron Wood 1, Alison Yarnley 0, Mike Butcher 1)

    Postling E 5 (1) (Ian Bewick res 0, Adam Gajewski 2, Nigel Stansfeld 3)
    Postling C
    4 (3) (Mitch Woods 2, Stan Webb 1, Gordon Webb 1)

    Division 2

    Dover Road E 3 (3) (Andy Beard 2, Richard York 1, Paul Wyborn 0)
    Dover Road D
    6 (0) (Terry Yeomans 3, Clive Develin 2, Roger Howard 1)

    Selsted B 2 (3) (Paul Skelton 2, Alan Boxall 0, Charles Brown 0)
    Cheriton Motor
     7 (0)
    (Alan Eyles 2, Mark Gregory 2, Steve Woodward 3)

    Selsted C 9 (3) (Kate Richmond 3, Andy Finnis 3, Wendy Newsham 3)
    Postling F
    0 (0) (Ian Bewick 0, Jenny Swain 0, No third player)

    Division 3

    Mariners A 0 (0) (Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 0, Gerry Mears 0)
    Palmarsh A
    9 (3) (Trevor Hammond 3, Joe Latty 3, Tony West 3)

    Palmarsh B 5 (0) (William Van der Speigal 0, Paul Payton 2, Nigel Woodward 3)
    Etchinghill B
    4 (3) (Josef Mandl 1, John Cruickshank 1, Gordon Pau 2)

    Division 4

    Saltwood E 7 (3) (Dan Dacey 3, Chris Bonnick 2, Annie McMillan 2)
    Saltwood F
    2 (1) (Jim Lee 0, Ben Richardson 0, Nick Carter 2) 

    Lydd C 2 (0) (Alan Barnes 0, Ron Hill 2, Paul Hurford 0)
    Saltwood D
    7 (3) (Eli Davis 3, Rupert Davis 2, Phil Hagger 2)

    Week 11  Week beginning 04/12/17

    Premier Division

    Postling B 4 (3) (Arthur Martin 3, Nigel Stansfeld res 1, No Player Postling B 0)
    Lydd A
    5 (1) (Colin Hewett 1, Barry Hewett 2, Mike Lee 2)

    Dover Road A 3 (0) (Kevin Powell 2, Derek Walker 1, Kevin Coleman 1)
    Saltwood A
    6 (3) (Alan Rutherford 0, Alan Taylor res 3, Phil Saxby 2)

    Saltwood B 3 (1) (Hrvoje Crnko 1, Barry Soilleux 1, Nick Coleman res 1)
    Postling A
    6 (3) (Keith Lythgoe 3, Chris Hooper 3, No Player Postling A 0)

    Rhodes Min A 5 (3) (Kevin Leppard 2, Steve Smith 2, Samir Thapa 1)
    Selsted A
    4 (2) (Alan Maycock 1, Trevor Hart 0, Rob Huntley 3)

    Division 1

    Postling C 5 (1) (Mitch Woods 3, Stan Webb 1, Russell Swain 1)
    Dover Road B
    4 (3) (Del Newman 2, Peter Hopper 1, Richard york(res2) 1)

    Dover Road C 3 (3) (James Horton 2, Trevor Heales 0, Michael Galvan 1)
    Postling D
    6 (1) (Cliff Ball 3, Kevan Morphett 2, Chris Laker 1)

    Lydd B 3 (0) (Mike Butcher 1, Alison Yarnley 1, Brian Kennett 1)
    Saltwood C
    6 (3) (Steve Powell 3, Ray Nightingale 0, Mark Savill 3)

    Division 2

    Postling F 1 (1) (Ian Bewick 0, Jenny Swain 1, David Twiddy 0)
    Selsted B
    8 (3) (Darren Howard 2, Paul Skelton 3, Steve Bennett 3)

    Cheriton Motor  2 (3) (Mark Gregory 1, Steve Woodward 0, Raymond Long 1)
    Dover Road E
    7 (1) (Andy Beard 3, Richard York 3, Paul Wyborn 1)

    Etchinghill A 2 (2) (Clive Wilkinson 2, Simon Dale 0, Gordon Pau (Res) 0)
    Dover Road D
    7 (3) (Terry Yeomans 3, Clive Develin 2, Richard Wright 2)

    Division 3

    Burmarsh A 6 (3) (Helen Mattock 2, Brian Parsons 3, Ian Tomlin 1)
    Mariners A
    3 (1) (Sharon Humphries 0, Simon Lawrence 2, Gerry Mears 1)

    Palmarsh B 4 (1) (William Van der Speigal 0, Nigel Woodward 2, Ese Osoro 2)
    Rhodes Min B
    5 (3) (Mick Green 2, Evelyn Baker 1, Bob Thomason 2)

    Etchinghill B 2 (3) (Les Curie 0, Gordon Pau 2, John Cruickshank 0)
    Palmarsh A
    7 (2) (Nigel Woodward (Res) 2, Paul Payton (res) 3, Tony West 2)

    Division 4

    Rhodes Min C 6 (0) (Gary Richards 3, Mick Athow 1, Nick Richards 2)
    Lydd C
    3 (3) (Paul Hurford 2, Alan Barnes 1, No Player Lydd C 0)

    Saltwood E 4 (2) (Dan Dacey 2, Chris Bonnick 1, Rob Winyard 1)
    Selsted D
    5 (3) (James Donald 2, Dave Warner 3, George Kirby 0)

    Saltwood F 3 (1) (Adam Lee 2, Jim Lee 0, Nick Carter 1)
    Saltwood D
    6 (3) (Phil Hagger 1, Stefan Eede 2, Eli Davis 3)

    Week 12  Week beginning 11/12/17

    Premier Division

    Selsted A 3 (3) (Rob Huntley 3, Alan Maycock 0, No Player Selsted  A 0)
    Saltwood B
    6 (0) (Tracey Deeley 2, Hrvoje Crnko 2, Barry Soilleux 2)

    Lydd A 6 (3) (Gemma Yarnley 1, Russell Bates 2, Charlie Richards 3)
    Rhodes Min A
    3 (2) (Kevin Leppard 2, Steve Smith 1, Bob Baker 0)

    Saltwood A 8 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Geoff Jordan 2)
    Postling B
    1 (0) (Arthur Martin 1, Adam Gajewski res 0, No third player)

    Postling A 4 (3) (Keith Lythgoe 2, Chris Hooper 2, No Player Postling A 0)
    Dover Road A
    5 (0) (Ben Greenwood 1, Kevin Coleman 2, Michelle Kingsland 2)

    Division 1

    Saltwood C 7 (3) (Mark Wiliamson 2, Mark Savill 2, Steve Powell 3)
    Postling C
    2 (2) (Mitch Woods 2, Stan Webb 0, Gordon Webb 0)

    Postling E 8 (3) (Adam Gajewski 2, Wowciech Kamionka 3, Nigel Stansfeld 3)
    Dover Road C
    1 (2) (James Horton 1, Michael Galvan 0, Clive Develin res 0)

    Postling D 8 (3) (Chris Laker 2, Kevan Morphett 3, Cliff Ball 3)
    Lydd B
    1 (0) (Mike Butcher 0, Alison Yarnley 1, No third player 0)

    Division 2

    Selsted C 8 (3) (Kate Richmond 3, Andy Finnis 3, Wendy Newsham 2)
    Etchinghill A
    1 (0) (John Wilkinson 0, Clive Wilkinson 0, Simon Dale 1)

    Dover Road E 5 (0) (Andy Beard 3, Richard York 2, Helen Duprey 0)
    Postling F
    4 (3) (Ian Bewick 2, David Twiddy 1, Colin Sleap 1)

    Dover Road D 5 (1) (Terry Yeomans 3, Roger Howard 0, Roger Brown 2)
    Cheriton Motor
     4 (3) (Mark Gregory 2, Paul Baker 1, Alan Eyles 1)

    Division 3

    Rhodes Min B 5 (3) (Bob Thomason 2, Mick Green 2, Colin Paine 1)
    Etchinghill B
    4 (0) (Josef Mandl 2, Les Curie 0, Gordon Pau 2)

    Palmarsh A 6 (1) (Trevor Hammond 2, Paul Hopkins 2, Joe Latty 2)
    Burmarsh A
    3 (3) (Steve Pitt 0, Norman Oakes 2, Brian Parsons 1) 

    Division 4

    Saltwood D 9 (3) (Eli Davis 3, Mark Turrell 3, Stefan Eede 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Selsted D 6 (3) (James Donald 1, Dave Warner 3, George Kirby 2)
    Saltwood F
    3 (0) (Adam Lee 1, Jim Lee 0, Nick Carter 2

    Week 13  Week beginning 18/12/17

    Division 3

    Burmarsh A 4 (3) (Helen Mattock 1, Steve Pitt 0, Norman Oakes 3)
    Mariners A
    5 (0) (Stuart Hammerton 1, Simon Lawrence 2, Andrew Blackford 2)

    Palmarsh B 4 (0) (Nigel Woodward 2, Paul Payton 2, No Player Palmarsh B 0)
    Rhodes Min B
    5 (3) (Mick Green 3, Evelyn Baker 1, Kevin Tullett 1)

    Etchinghill B v Palmarsh A

    Division 4

    Rhodes Min C 5 (3) (Nick Richards 2, Gary Richards 2, Mick Athow 1)
    Lydd C
    4 (2) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 1, David Frost 3)

    Saltwood E 3 (1) (Dan Dacey 2, Annie McMillan 0, Chris Bonnick 1)
    Selsted D
    6 (3) (James Donald 2, Dave Warner 3, George Kirby 1)

    Saltwood F 7 (3) (Adam Lee 3, Ben Richardson 1, Nick Carter 3)
    Saltwood D
    2 (2) (Eli Davis 1, Chris Sowerbutts 1, Mark Turrell 0)

    SECOND HALF

    Week 14  Week beginning 08/01/18

    Premier Division

    Dover Road A 5 (3) (Kevin Powell 3, Cliff Smallman 1, Kevin Coleman 1)
    Postling B
    4 (1) (Sam Jones 0, Wowciech Kamionka res 2, Arthur Martin 2)

    Saltwood B 3 (0) (Hrvoje Crnko 0, Alan Taylor 2, Barry Soilleux 1)
    Lydd A
    6 (3) (Keith Yarnley 2, Gemma Yarnley 1, Russell Bates 3)

    Rhodes Min A 0 (3) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 0, Steve Smith 0)
    Saltwood A
    9 (2) (Alan Taylor res 3, Joe Britnell 3, Phil Saxby 3)

    Postling A 6 (0) (Chris Hooper 2, Keith Lythgoe 2, Brian Cook 2)
    Selsted A
    3 (3) (Alan Maycock 0, Trevor Hart 0, Rob Huntley 3)

    Division 1

    Postling D 5 (3) (Cliff Ball 3, Chris Laker 1, Kevan Morphett 1)
    Postling E
    4 (1) (Ian Bewick res 0, Nigel Stansfeld 2, Adam Gajewski 2)

    Dover Road C 2 (0) (Michael Galvan 0, Dan Simmons 1, Trevor Heales 1)
    Dover Road B
    7 (3) (Del Newman 2, Peter Hopper 2, Karl Ball 3)

    Lydd B 3 (1) (Mike Butcher 0, Brian Kennett 3, Alison Yarnley 0)
    Postling C
    6 (3) (Mitch Woods 2, Stan Webb 2, Russell Swain 2)

    Division 2

    Selsted C 3 (1) (Kate Richmond 2, Andy Finnis 0, Wendy Newsham 1)
    Selsted B
    6 (3) (Charles Brown 1, Paul Skelton 3, Steve Bennett 2)

    Postling F 3 (3) (Ian Bewick 1, Jenny Swain 0, Tony Boyce 2)
    Dover Road D
    6 (2) (Terry Yeomans 3, Sue Bispham 1, Richard Wright 2)

    Etchinghill A 2 (2) (Clive Wilkinson 1, Josef Mandel res 1, Gordon Pau (Res) 0)
    Cheriton Motor
     7 (3) (Pavel Martyniuk 2, Alan Eyles 2, Adam Eyles 3)

    Division 3

    Etchinghill B 5 (3) (John Cruickshank 0, Gordon Pau 3, Josef Mandl 2)
    Burmarsh A
    4 (2) (Norman Oakes 2, Ian Tomlin 1, Helen Mattock 1)

    Rhodes Min B 3 (3) (Mick Green 1, Bob Thomason 0, Colin Paine 2)
    Palmarsh A
    6 (0) (Trevor Hammond 2, Joe Latty 2, Tony West 2)

    Palmarsh B 6 (3) (Nigel Woodward 2, Paul Payton 3, William Van der Speigal 1)
    Mariners A
    3 (1) (Simon Lawrence 2, Gerry Mears 0, Andrew Blackford 1)

    Division 4

    Saltwood F 5 (2) (Jim Lee 2, Adam Lee 3, No Player Saltwood F 0)
    Rhodes Min C
    4 (3) (Nick Richards 1, Gary Richards 2, Mick Athow 1)

    Saltwood E 9 (3) (Chris Bonnick 3, Annie McMillan 3, Dan Dacey 3)
    Lydd C
    0 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, David Frost 0)

    Selsted D 8 (0) (Dave Warner 3, James Donald 3, George Kirby 2)
    Saltwood D
    1 (3) (Phil Hagger 0, Rupert Davis 0, Mark Turrell 1)

    Week 15  Week beginning 15/01/18

    Premier Division

    Saltwood A 6 (3) (Johnny Bispham 2, Phil Saxby 2, Joe Britnell 2)
    Saltwood B
    3 (0) (Barry Soilleux 0, Hrvoje Crnko 0, Alan Taylor 3)

    Postling B 2 (3) (Mark Jones 1, Sam Jones 0, Arthur Martin 1)
    Rhodes Min A
    7 (1) (Steve Smith 3, Bob Baker 1, Kevin Leppard 3)

    Lydd A 1 (0) (Barry Hewett 1, Mike Lee 0, Colin Hewett 0)
    Postling B
    8 (3) (Mark Jones 3, Arthur Martin 2, Malcolm Skates 3)

    Selsted A 3 (0) (Rob Huntley 3, Alan Maycock 0, Trevor Hart 0)
    Dover Road A
    6 (3) (Kevin Powell 2, Barry Yarnley 2, Kevin Coleman 2

    Division 1

    Saltwood C 5 (3) (Ray Nightingale 1, Steve Powell 1, Mark Wiliamson 3)
    Dover Road C
    4 (1) (Michael Galvan 1, Dan Simmons 1, Trevor Heales 2)

    Postling E 5 (3) (Adam Gajewski 2, Nigel Stansfeld 3, No Player Postling E 0)
    Lydd B
    4 (1) (Alison Yarnley 1, Mike Butcher 1, Brian Kennett 2)

    Dover Road B 4 (3) (Peter Hopper 1, Richard Wright(res)2 1, Del Newman 2)
    Postling D
    5 (0) (Cliff Ball 3, Roy Baker 0, Trevor Browne 2)

    Division 2

    Dover Road E 4 (3) (Andy Beard 3, Paul Wyborn 0, David Kenyon-Vaughan 1)
    Selsted C
    5 (2) (Andy Finnis 1, Jan Bennett 2, Wendy Newsham 2)

    Cheriton Motor  6 (3) (Alan Eyles 1, Steve Woodward 3, Raymond Long 2)
    Postling F
    3 (0) (Ian Bewick 0, David Twiddy 2, Tony Boyce 1)

    Selsted B 7 (3) (Paul Skelton 2, Darren Howard 3, Steve Bennett 2)
    Etchinghill A
    2 (0) (Rueben Tozer 2, Clive Wilkinson 0, Simon Dale 0)

    Division 3

    Palmarsh A 5 (3) (Paul Hopkins 0, Joe Latty 2, Tony West 3)
    Palmarsh B
    4 (2) (Nigel Woodward 1, Paul Payton 2, Ese Osoro 1)

    Mariners A 3 (3) (Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 1, Andrew Blackford 2)
    Rhodes Min B
    6 (2) (Bob Thomason 2, Colin Paine 2, Mick Green 2)

    Division 4

    Saltwood D 3 (0) (Eli Davis 1, Phil Hagger 1, Stefan Eede 1)
    Saltwood E
    6 (3) (Dan Dacey 3, Rob Winyard 1, Chris Bonnick 2)

    Lydd C 1 (1) (Ron Hill 1, Paul Hurford 0, Alan Barnes 0)
    Selsted D
    8 (3) (Dave Warner 3, George Kirby 3, Daniel Kayongo 2)

    Week 16  Week beginning 29/01/18

    Premier Division

    Saltwood A 7 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Steve Bispham 1)
    Postling A
    2 (0) (Brian Cook 1, Barry Allsworth 0, Keith Lythgoe 1)

    Rhodes Min A 4 (1) (Bob Baker 0, Steve Smith 2, Kevin Leppard 2)
    Dover Road A
    5 (3) (Derek Walker 2, Linda Greenwood 1, Ben Greenwood 2)

    Postling B 6 (3) (Malcolm Skates 3, Sam Jones 0, Arthur Martin 3)
    Saltwood B
    3 (0) (Barry Soilleux 1, Hrvoje Crnko 1, Tracey Deeley 1)

    Lydd A 7 (3) (Barry Hewett 2, Keith Yarnley 3, Charlie Richards 2)
    Selsted A
    2 (0) (Rob Huntley 2, Trevor Hart 0, Alan Maycock 0)

    Division 1

    Dover Road B 4 (3) (Peter Hopper 0, Del Newman 1, Karl Ball 3)
    Postling E
    5 (2) (Adam Gajewski 2, Nigel Stansfeld 2, Paul Ellis 1)

    Postling C 5 (3) (Mitch Woods 3, Stan Webb 0, Russell Swain 2)
    Dover Road C
    4 (0) (Dan Simmons 1, Michael Galvan 1, Trevor Heales 2)

    Saltwood C 4 (3) (Ray Nightingale 0, Steve Powell 2, Mark Savill 2)
    Postling D
    5 (0) (Cliff Ball 3, Trevor Browne 1, Chris Laker 1)

    Division 2

    Dover Road E 4 (3) (Andy Beard 1, Paul Wyborn 1, Richard York 2)
    Selsted B
    5 (0) (Alan Boxall 0, Paul Skelton 3, Steve Bennett 2)

    Dover Road D 1 (0) (Stuart Byrne 1, Roger Howard 0, Roger Brown 0)
    Selsted C
    8 (3) (Kate Richmond 3, Andy Finnis 3, Jan Bennett 2)

    Postling F 7 (3) (Colin Sleap 3, Ian Bewick 2, Tony Boyce 2)
    Etchinghill A
    2 (1) (Rueben Tozer 2, Clive Wilkinson 0, Simon Dale 0)

    Division 3

    Palmarsh A 4 (0) (Joe Latty 1, Paul Hopkins 1, Tony West 2)
    Rhodes Min B
    5 (3) (Mick Green 3, Evelyn Baker 0, Colin Paine 2)

    Burmarsh A 2 (3) (Helen Mattock 0, Steve Pitt 0, Norman Oakes 2)
    Palmarsh B
    7 (0) (Nigel Woodward 3, Paul Payton 2, Ese Osoro 2)

    Mariners A 2 (1) (Sharon Humphries 0, Gerry Mears 0, Andrew Blackford 2)
    Etchinghill B
    7 (3) (Aaron Friend 2, John Cruickshank 2, Josef Mandl 3)

    Division 4

    Rhodes Min C 0 (0) (Mick Athow 0, Gary Richards 0, No third player)
    Saltwood E
    9 (3) (Rob Winyard 3, Dan Dacey 3, Guy Valentine-Neale 3)

    Lydd C 2 (0) (Alan Barnes 1, Paul Hurford 1, No third player)
    Saltwood F
    7 (3) (Jim Lee 3, Adam Lee 3, No third player)

    Saltwood D 4 (1) (Eli Davis 1, Mark Turrell 1, Stefan Eede 2)
    Selsted D
    5 (3) (James Donald 2, Dave Warner 3, Daniel Kayongo 0)

    Week 17  Week beginning 05/02/18

    Premier Division

    Postling A 1 (0) (Barry Allsworth 0, Keith Lythgoe 1, Brian Cook 0)
    Postling B
    8 (3) (Mark Jones 2, Mitch Woods (res) 3, Arthur Martin 3)

    Dover Road A 5 (2) (Kevin Coleman 2, Karl Ball (res) 2, Cliff Smallman 1)
    Lydd A
    4 (3) (Charlie Richards 1, Keith Yarnley 3, No third player)

    Selsted A 4 (0) (Trevor Hart 1, Rob Huntley 2, Alan Maycock 1)
    Saltwood A
    5 (3) (Ray Jordan 2, Steve Bispham 0, Phil Saxby 3)

    Saltwood B 3 (3) (Hrvoje Crnko 1, Barry Soilleux 2, No Player Saltwood B 0)
    Rhodes Min A
    6 (2) (Steve Smith 3, Kevin Leppard 2, Bob Baker 1)

    Division 1

    Postling E 4 (1) (Ian Bewick res 0, Adam Gajewski 3, Nigel Stansfeld 1)
    Saltwood C
    5 (3) (Mark Savill 2, Ray Nightingale 1, Steve Powell 2)

    Postling D 3 (2) (Chris Laker 0, Trevor Browne 0, Kevan Morphett 3)
    Postling C
    6 (3) (Mitch Woods 2, Stan Webb 2, Russell Swain 2)

    Lydd B 2 (0) (Alison Yarnley 0, Mike Butcher 0, Brian Kennett 2)
    Dover Road B
    7 (3) (Peter Hopper 2, Del Newman 2, Karl Ball 3)

    Division 2

    Selsted B 4 (2) (Charles Brown 2, Alan Boxall 1, Steve Bennett 1)
    Dover Road D
    5 (3) (Clive Develin 2, Richard Wright 3, Sue Bispham 0)

    Selsted C 4 (3) (Andy Finnis 1, Jan Bennett 0, Kate Richmond 3)
    Cheriton Motor
     5 (0) (Paul Baker 2, Mark Gregory 2, Adam Eyles 1)

    Etchinghill A 3 (1) (Josef Mandel res 0, Simon Dale 0, Clive Wilkinson 3)
    Dover Road E
    6 (3) (Andy Beard 2, Richard York 2, Paul Wyborn 2)

    Division 3

    Etchinghill B 6 (3) (Aaron Friend 2, John Cruickshank 1, Josef Mandl 3)
    Mariners A
    3 (2) (Sharon Humphries 1, Gerry Mears 0, Andrew Blackford 2)

    Rhodes Min B 5 (2) (Mick Green 3, Evelyn Baker 0, Colin Paine 2)
    Burmarsh A
    4 (3) (Steve Pitt 1, Brian Parsons 1, Norman Oakes 2)

    Division 4

    Saltwood F 9 (3) (Arthur Atkins 3, Nick Carter 3, Adam Lee 3)
    Lydd C
    0 (0) (Alan Barnes 0, David Frost 0, Paul Hurford 0)

    Selsted D 9 (3) (James Donald 3, Daniel Kayongo 3, George Kirby 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Week 18  Week beginning 12/02/18

    Division 3

    Palmarsh A 6 (3) (Trevor Hammond 2, Joe Latty 3, Tony West 1)
    Burmarsh A
    3 (2) (Norman Oakes 2, Helen Mattock 0, Brian Parsons 1)

    Palmarsh B 4 (0) (Nigel Woodward 1, William Van der Speigal 1, Ese Osoro 2)
    Etchinghill B
    5 (3) (John Cruickshank 0, Aaron Friend 2, Josef Mandl 3)

    Mariners A 6 (0) (Simon Lawrence 2, Stuart Hammerton 2, Andrew Blackford 2)
    Rhodes Min B
    3 (3) (Mick Green 0, Evelyn Baker 0, Colin Paine 3)

    Division 4

    Saltwood E 4 (3) (Rob Winyard 2, Annie McMillan 2, No Player Saltwood E 0)
    Saltwood F
    5 (2) (Jim Lee 1, Nick Carter 3, Adam Lee 1)

    Saltwood D 9 (3) (Eli Davis 3, Mark Turrell 3, Phil Hagger 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Mick Athow 0, Gary Richards 0)

    Selsted D 9 (3) (Dave Warner 3, George Kirby 3, Daniel Kayongo 3)
    Lydd C
    0 (0) (David Frost 0, Paul Hurford 0, Alan Barnes 0)

    Week 19  Week beginning 19/02/18

    Premier Division

    Dover Road A 3 (3) (Cliff Smallman 2, Kevin Coleman 1, David Riordan 0)
    Saltwood B
    6 (2) (Hrvoje Crnko 1, Barry Soilleux 3, Tracey Deeley 2)

    Rhodes Min A 8 (0) (Steve Smith 2, Kevin Leppard 3, Bob Baker 3)
    Postling A
    1 (3) (Keith Lythgoe 0, Chris Hooper 1, No third player)

    Postling B 5 (3) (Mark Jones 1, Arthur Martin 2, Malcolm Skates 2)
    Selsted A
    4 (0) (Rob Huntley 2, Trevor Hart 1, Alan Maycock 1)

    Lydd A 7 (2) (Barry Hewett 2, Mike Lee 2, Charlie Richards 3)
    Saltwood A
    2 (3) (Geoff Jordan 0, Barry Soilleux res 2, Steve Bispham 0)

    Division 1

    Postling C 1 (3) (Russell Swain 0, Stan Webb 1, Chris Laker res2 0)
    Postling E
    8 (0) (Adam Gajewski 3, Terry Roome 2, Nigel Stansfeld 3)

    Lydd B 2 (0) (Helen Armstrong 0, Alison Yarnley 2, Mike Butcher 0)
    Dover Road C
    7 (3) (Trevor Heales 3, Michael Galvan 2, Richard Wright (res) 2)

    Saltwood C 6 (3) (Steve Powell 2, Mark Wiliamson 2, Mark Savill 2)
    Dover Road B
    3 (1) (John Baldock 0, Del Newman 0, Karl Ball 3)

    Division 2

    Cheriton Motor  0 (1) (Alan Eyles 0, Paul Baker 0, Adam Eyles 0)
    Selsted B
    9 (3) (Charles Brown 3, Darren Howard 3, Paul Skelton 3)

    Dover Road D 5 (3) (Roger Brown 1, Roger Howard 1, Terry Yeomans 3)
    Dover Road E
    4 (1) (Helen Duprey 0, Richard York 2, Andy Beard 2)

    Postling F 2 (0) (David Twiddy 1, Ian Bewick 1, Tony Boyce 0)
    Selsted C
    7 (3) (Kate Richmond 3, Andy Finnis 3, Maurice Butler 1)

    Division 3

    Etchinghill B 5 (0) (John Cruickshank 1, Josef Mandl 1, Gordon Pau 3)
    Palmarsh B
    4 (3) (Nigel Woodward 2, Paul Payton 1, Ese Osoro 1)

    Burmarsh A 4 (0) (Norman Oakes 3, Brian Parsons 1, Ian Tomlin 0)
    Rhodes Min B
    5 (3) (Mick Green 2, Evelyn Baker 1, Colin Paine 2)

    Palmarsh A 8 (3) (Trevor Hammond 3, Paul Hopkins 2, Tony West 3)
    Mariners A
    1 (0) (Simon Lawrence 1, Sharon Humphries 0, Stuart Hammerton 0)

    Division 4

    Rhodes Min C 1 (0) (Nick Richards 1, Gary Richards 0, Mick Athow 0)
    Selsted D
    8 (3) (James Donald 3, George Kirby 3, Daniel Kayongo 2)

    Saltwood D 9 (3) (Rupert Davis 3, Mark Turrell 3, Phil Hagger 3)
    Lydd C
    0 (1) (Paul Hurford 0, Ron Hill 0, Alan Barnes 0)

    Saltwood F 5 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 3, Adam Lee 2)
    Saltwood E
    4 (3) (Rob Winyard 1, Dan Dacey 2, Annie McMillan 1)

    Week 20  Week beginning 26/02/18

    Premier Division

    Saltwood A 7 (3) (Joe Britnell 3, Phil Saxby 2, Ray Jordan 2)
    Dover Road A
    2 (1) (Kevin Powell 2, Cliff Smallman 0, Michelle Kingsland 0)

    Postling A 3 (3) (Barry Allsworth 0, Arthur Martin res 3, Brian Cook 0)
    Saltwood B
    6 (1) (Hrvoje Crnko 2, Barry Soilleux 2, Tracey Deeley 2)

    Lydd A 6 (3) (Barry Hewett 2, Charlie Richards 3, Mike Lee 1)
    Postling A
    3 (0) (Keith Lythgoe 2, Barry Allsworth 1, No third player)

    Selsted A 3 (3) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 0, No third player)
    Rhodes Min A
    6 (2) (Steve Smith 2, Kevin Leppard 2, Bob Baker 2)

    Division 1

    Saltwood C 8 (3) (Ray Nightingale 2, Steve Powell 3, Mark Wiliamson 3)
    Lydd B
    1 (0) (Mike Butcher 1, Alison Yarnley 0, Ron Wood 0)

    Dover Road B 6 (3) (Peter Hopper 0, Del Newman 3, Karl Ball 3)
    Postling C
    3 (0) (Mitch Woods 1, Stan Webb 1, Russell Swain 1)

    Postling D 7 (3) (Cliff Ball 3, Kevan Morphett 2, Trevor Browne 2)
    Dover Road C
    2 (1) (Clive Develin res 0, Michael Galvan 1, Trevor Heales 1)

    Division 2

    Dover Road D 7 (3) (Richard Wright 2, Clive Develin 2, Roger Brown 3)
    Etchinghill A
    2 (0) (Simon Dale 0, Clive Wilkinson 2, Gordon Pau (Res) 0)

    Dover Road E 3 (2) (Andy Beard 3, Paul Wyborn 0, David Kenyon-Vaughan 0)
    Cheriton Motor
     6 (3) (Steve Woodward 2, Adam Eyles 2, Paul Baker 2)

    Selsted B 9 (3) (Charles Brown 3, Darren Howard 3, Steve Bennett 3)
    Postling F
    0 (0) (Ian Bewick 0, David Twiddy 0, Tony Boyce 0)

    Division 3

    Palmarsh A 5 (3) (Trevor Hammond 2, Joe Latty 0, Tony West 3)
    Etchinghill B
    4 (1) (Gordon Pau 1, Aaron Friend 1, Josef Mandl 2)

    Mariners A 4 (0) (Andrew Blackford 2, Simon Lawrence 2, Stuart Hammerton 0)
    Burmarsh A
    5 (3) (Norman Oakes 3, Brian Parsons 1, Helen Mattock 1)

    Rhodes Min B 5 (3) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 2, Colin Paine 1)
    Palmarsh B
    4 (1) (Nigel Woodward 3, William Van der Speigal 0, Paul Payton 1)

    Division 4

    Saltwood D 5 (3) (Eli Davis 2, Stefan Eede 1, Phil Hagger 2)
    Saltwood F
    4 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 3, Adam Lee 1)

    Selsted D 4 (1) (Dave Warner 3, Daniel Kayongo 0, James Donald 1)
    Saltwood E
    5 (3) (Dan Dacey 2, Rob Winyard 2, Chris Bonnick 1)

    Lydd C 2 (3) (Paul Hurford 1, Alan Barnes 0, David Frost 1)
    Rhodes Min C
    7 (0) (Nick Richards 2, Gary Richards 3, Mick Athow 2)

    Week 21  Week beginning 05/03/18

    Premier Division

    Rhodes Min A 2 (1) (Bob Baker 0, Kevin Leppard 1, Steve Smith 1)
    Lydd A
    7 (3) (Keith Yarnley 3, Barry Hewett 1, Charlie Richards 3)

    Postling B 1 (0) (Malcolm Skates 1, Peter Chapman 0, Cliff Ball res 0)
    Saltwood A
    8 (3) (Ray Jordan 3, Phil Saxby 3, Alan Rutherford 2)

    Saltwood B 6 (2) (Hrvoje Crnko 2, Tracey Deeley 2, Barry Soilleux 2)
    Selsted A
    3 (3) (Alan Maycock 0, Rob Huntley 3, Trevor Hart 0)

    Dover Road A 7 (3) (David Riordan 2, Kevin Coleman 2, Ben Greenwood 3)
    Postling A
    2 (0) (Chris Hooper 0, Barry Allsworth 0, Keith Lythgoe 2)

    Division 1

    Lydd B 6 (1) (Mike Butcher 2, Brian Kennett 3, Helen Armstrong 1)
    Postling D
    3 (3) (Roy Baker 0, Trevor Browne 1, Chris Laker 2)

    Postling C 2 (0) (Stan Webb 1, Mitch Woods 1, Gordon Webb 0)
    Saltwood C
    7 (3) (Mark Savill 3, Ray Nightingale 1, Steve Powell 3)

    Dover Road C 3 (1) (Dan Simmons 2, Trevor Heales 0, Michael Galvan 1)
    Postling E
    6 (3) (Colin Sleap (res) 2, Adam Gajewski 1, Nigel Stansfeld 3)

    Division 2

    Etchinghill A 0 (1) (Josef Mandel res 0, Clive Wilkinson 0, Simon Dale 0)
    Selsted C
    9 (3) (Kate Richmond 3, Andy Finnis 3, Dave Warner (Res) 3)

    Postling F 4 (3) (Colin Sleap 1, Tony Boyce 1, Jenny Swain 2)
    Dover Road E
    5 (2) (David Kenyon-Vaughan 0, Richard York 3, Andy Beard 2)

    Cheriton Motor  4 (2) (Adam Eyles 1, Alan Eyles 2, Pavel Martyniuk 1)
    Dover Road D
    5 (3) (Sue Bispham 0, Richard Wright 3, Roger Howard 2)

    Division 3

    Etchinghill B 1 (3) (Les Curie 0, John Cruickshank 0, Aaron Friend 1)
    Rhodes Min B
    8 (2) (Kevin Tullett 2, Evelyn Baker 3, Colin Paine 3)

    Burmarsh A 3 (1) (Ian Tomlin 0, Norman Oakes 2, Steve Pitt 1)
    Palmarsh A
    6 (3) (Trevor Hammond 3, Paul Hopkins 1, Tony West 2)

    Palmarsh B 5 (0) (Paul Payton 3, William Van der Speigal 0, Nigel Woodward 2)
    Mariners A
    4 (3) (Andrew Blackford 2, Gerry Mears 1, Stuart Hammerton 1)

    Division 4

    Rhodes Min C 1 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 1, Mick Athow 0)
    Saltwood D
    8 (3) (Rupert Davis 3, Phil Hagger 2, Stefan Eede 3)

    Saltwood E 9 (3) (Rob Winyard 3, Dan Dacey 3, Annie McMillan 3)
    Lydd C
    0 (0) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, No third player)

    Saltwood F 2 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 2, Adam Lee 0)
    Selsted D
    7 (3) (James Donald 2, Dave Warner 3, George Kirby 2)

    Week 22  Week beginning 12/03/18

    Premier Division

    Lydd A 6 (3) (Mike Lee 2, Colin Hewett 1, Charlie Richards 3)
    Saltwood B
    3 (2) (Hrvoje Crnko 1, Barry Soilleux 2, No third player))

    Saltwood A 7 (3) (Phil Saxby 3, Alan Rutherford 3, Hrvoje Crnko res 1)
    Rhodes Min A
    2 (0) (Kevin Leppard 1, Steve Smith 1, Bob Baker 0)

    Postling B 4 (3) (Nick Owen 2, Arthur Martin 2, Russell Swain res 0)
    Dover Road A
    5 (0) (Kevin Coleman 2, Cliff Smallman 1, Karl Ball (res) 2)

    Selsted A 5 (2) (Rob Huntley 3, Trevor Hart 1, Alan Maycock 1)
    Postling A
    4 (3) (Keith Lythgoe 2, Barry Allsworth 0, Chris Hooper 2)

    Division 1

    Dover Road B 6 (3) (Peter Hopper 2, Del Newman 1, Karl Ball 3)
    Dover Road C
    3 (1) (Michael Galvan 0, Dan Simmons 1, Trevor Heales 2)

    Postling E 7 (2) (Paul Ellis 1, Adam Gajewski 3, Nigel Stansfeld 3)
    Postling D
    2 (3) (Roy Baker 1, Trevor Browne 0, Kevan Morphett 1)

    Postling C 4 (3) (Russell Swain 0, Stan Webb 2, Mitch Woods 2)
    Lydd B
    5 (0) (Mike Butcher 1, Helen Armstrong 2, Brian Kennett 2)

    Division 2

    Cheriton Motor  6 (0) (Adam Eyles 2, Alan Eyles 1, Pavel Martyniuk 3)
    Etchinghill A
    3 (3) (Clive Wilkinson 1, Simon Dale 1, Josef Mandel res 1)

    Dover Road D 4 (3) (Roger Brown 2, Clive Develin 2, Stuart Byrne 0)
    Postling F
    5 (0) (Colin Sleap 3, Tony Boyce 1, Ian Bewick)

    Selsted B 6 (3) (Darren Howard 3, Paul Skelton 1, Alan Boxall 2)
    Selsted C
    3 (2) (Kate Richmond 2, Wendy Newsham 0, Andy Finnis 1)

    Division 3

    Burmarsh A 8 (3) (Norman Oakes 3, Steve Pitt 2, Brian Parsons 3)
    Etchinghill B
    1 (1) (Gordon Pau 1, John Cruickshank 0, Aaron Friend 0)

    Mariners A 5 (3) (Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 1, Sharon Humphries 1)
    Palmarsh B
    4 (1) (Nigel Woodward 2, William Van der Speigal 0, Ese Osoro 2)

    Division 4

    Rhodes Min C 4 (2) (Nick Richards 2, Gary Richards 1, Mick Athow 1)
    Saltwood F
    5 (3) (Adam Lee 3, Ben Richardson 2, No third player)

    Lydd C 1 (0) (Alan Barnes 0, Paul Hurford 0, Ron Hill 1)
    Saltwood E
    8 (3) (Rob Winyard 3, Guy Valentine-Neale 2, Dan Dacey 3)

    Week 23  Week beginning 19/03/18

    Premier Division

    Dover Road A 6 (3) (David Riordan 2, Derek Walker 1, Kevin Coleman 3)
    Selsted A
    3 (0) (Rob Huntley 2, Alan Maycock 0, Trevor Hart 1)

    Saltwood B 2 (0) (Hrvoje Crnko 1, Barry Soilleux 1, Tracey Deeley 0)
    Saltwood A
    7 (3) (Alan Rutherford 3, Steve Bispham 1, Phil Saxby 3)

    Rhodes Min A 5 (3) (Steve Smith 3, Bob Baker 0, Kevin Leppard 2)
    Postling B
    4 (1) (Arthur Martin 1, Mark Jones 1, Adam Gajewski res 2)

    Postling A 0 (3) (Chris Hooper 0, Keith Lythgoe 0, Barry Allsworth 0)
    Lydd A
    9 (2) (Russell Bates 3, Charlie Richards 3, Keith Yarnley 3)

    Division 1

    Dover Road C 1 (1) (Dan Simmons 0, Clive Develin res 1, Michael Galvan 0)
    Saltwood C
    8 (3) (Mark Wiliamson 2, Steve Powell 3, Mark Savill 3)

    Lydd B 5 (0) (Alison Yarnley 1, Mike Butcher 1, Brian Kennett 3)
    Postling E
    4 (3) (Adam Gajewski 2, Nigel Stansfeld 2, No third player)

    Postling D 3 (2) (Chris Laker 0, Trevor Browne 2, Kevan Morphett 1)
    Dover Road B
    6 (3) (Peter Hopper 1, John Baldock 2, Karl Ball 3)

    Division 2

    Postling F v Cheriton Motor House

    Selsted C 6 (0) (Kate Richmond 3, Wendy Newsham 1, Andy Finnis 2)
    Dover Road E
    3 (3) (Andy Beard 2, Richard York 1, Paul Wyborn 0)

    Etchinghill A 6 (2) (Josef Mandel res 2, Clive Wilkinson 2, Gordon Pau (Res) 2)
    Selsted B
    3 (3) (Charles Brown 3, Alan Boxall 0, Paul Skelton 0)

    Division 3

    Rhodes Min B 3 (3) (Mick Green 1, Colin Paine 1, Kevin Tullett 1)
    Mariners A
    6 (0) (Simon Lawrence 3, Andrew Blackford 3, Stuart Hammerton 0)

    Palmarsh B 4 (3) (William Van der Speigal 0, Paul Payton 3, Ese Osoro 1)
    Palmarsh A
    5 (2) (Trevor Hammond 2, Tony West 2, Paul Hopkins 1)

    Division 4

    Selsted D 8 (3) (James Donald 3, George Kirby 3, Daniel Kayongo 2)
    Lydd C
    1 (1) (Paul Hurford 0, Alan Barnes 0, David Frost 1)

    Saltwood E 5 (3) (Dan Dacey 3, Annie McMillan 0, Rob Winyard 2)
    Saltwood D
    4 (1) (Eli Davis 1, Mark Turrell 2, Stefan Eede 1)

    Week 24  Week beginning 26/03/18

    Division 3

    Mariners A 4 (2) (Simon Lawrence 1, Stuart Hammerton 0, Andrew Blackford 3)
    Palmarsh A
    5 (3) (Trevor Hammond 2, Paul Hopkins 2, Tony West 1)

    Rhodes Min B 3 (1) (Mick Green 3, Evelyn Baker 0, Gary Richards (Res) 0)
    Etchinghill B
    6 (3) (Aaron Friend 2, John Cruickshank 2, Josef Mandl 2)

    Palmarsh B 8 (3) (Paul Payton 2, Ese Osoro 3, Nigel Woodward 3)
    Burmarsh A
    1 (1) (Norman Oakes 0, Brian Parsons 1, Ian Tomlin 0)

    Division 4

    Lydd C 0 (0) (No Player Lydd C 0, Alan Barnes 0, Paul Hurford 0)
    Saltwood D
    9 (3) (Eli Davis 3, Rupert Davis 3, Stefan Eede 3)

    Saltwood E 9 (3) (Guy Valentine-Neale 3, Annie McMillan 3, Rob Winyard 3)
    Rhodes Min C
    0 (0) (Nick Richards 0, Gary Richards 0, Mick Athow 0)

    Selsted D 7 (3) (Dave Warner 2, James Donald 3, George Kirby 2)
    Saltwood F
    2 (0) (Jim Lee 0, Nick Carter 2, Adam Lee 0)